Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Átigazolási pletykák

#17921 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

Gaba írta:Fernando Felicevich (Alexis Sánchez ügynöke): "Tisztában vagyunk a Chelsea érdeklődéséről, azonban ajánlat még nem érkezett."
szezon végén fogja eldönteni sanchez hogy mit akar, így kivárja mindenki a megfelelő alkalmat. ha nem tud vele megegyezni az Arsenal na akkor fog lecsapni rá egyszerre vagy 5-6 klub, mert nagyon akciósan lehet majd megszerezni.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#17922 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Fernando Felicevich (Alexis Sánchez ügynöke): "Tisztában vagyunk a Chelsea érdeklődéséről, azonban ajánlat még nem érkezett."

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#17923 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Megnézném a szarzisok fejét ha Alexis tényleg idejönne :lol: Bár nekik nem lenne újdonság, szinte az összes játékosuk elárulja őket :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#17924 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Bubi írta:
mikel12 írta:Gullit: "Chelsea won't sell Hazard at any price. From what I've heard, they're planning a summer bigger than 2004." (FoxSports NL)

Gullit: "He (Roman) wants Chelsea to be up there. He wants Chelsea to be a force in Europe. He wants nothing more than to win the CL."
Lenne valaki olyan kedves, hogy lefordítja? <3
Szabad fordításban.

Gullit: Nem adjuk el Hazard-t semmi pénzért. Én úgy hallottam, nagyobb költekezést terveznek, mint 2004 nyarán.

Gullit: Abra fent akarja tartani a Chelsea-t (mármint a topon). Azt akarja, hogy meghatározó erő legyünk Európában. Semmi mást nem akar, mint megnyerni a BL-t.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9326
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#17925 Hozzászólás Szerző: Bubi »

mikel12 írta:Gullit: "Chelsea won't sell Hazard at any price. From what I've heard, they're planning a summer bigger than 2004." (FoxSports NL)

Gullit: "He (Roman) wants Chelsea to be up there. He wants Chelsea to be a force in Europe. He wants nothing more than to win the CL."
Lenne valaki olyan kedves, hogy lefordítja? <3
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#17926 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Azért Hazardnak is jól át kell gondolnia ezt a Madridi szerződést. Mert míg nálunk ő no.1 sztárként van kezelve, viszont Madridban nem úgy fognak rá tekinteni. CR még magasan viszi ott a prímet és szerintem még minimum 2-3 szezont lehúz ott. Azonkívül még ott van Bale, aki szintén van olyan nagy név mint Hazard, úgyh ott ő csak egy szürke kis egér lesz, nehéz lesz neki hozzászokni a király üzemmód után :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Átigazolási pletykák

#17927 Hozzászólás Szerző: laczze »

kazomester írta:
mikel12 írta:Gullit: "Chelsea won't sell Hazard at any price. From what I've heard, they're planning a summer bigger than 2004." (FoxSports NL)

Gullit: "He (Roman) wants Chelsea to be up there. He wants Chelsea to be a force in Europe. He wants nothing more than to win the CL."
Na ezt akarom én hallni :wink:
Akár csak én meg szerintem mindenki.
És remélem nem tehetségeket hanem klasszisokat igazolunk. És ha ez igaz akkor vagy marad Costa vagy lesz megfelelő pótlása yeee :)
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#17928 Hozzászólás Szerző: kazomester »

mikel12 írta:Gullit: "Chelsea won't sell Hazard at any price. From what I've heard, they're planning a summer bigger than 2004." (FoxSports NL)

Gullit: "He (Roman) wants Chelsea to be up there. He wants Chelsea to be a force in Europe. He wants nothing more than to win the CL."
Na ezt akarom én hallni :wink:

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#17929 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Gullit: "Chelsea won't sell Hazard at any price. From what I've heard, they're planning a summer bigger than 2004." (FoxSports NL)

Gullit: "He (Roman) wants Chelsea to be up there. He wants Chelsea to be a force in Europe. He wants nothing more than to win the CL."
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Pethy
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2006. június 7., szerda 19:45
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák

#17930 Hozzászólás Szerző: Pethy »

emsanya írta:Ez alapján a meccs alapján kár elítélni, nem is a posztján játszott. Barátságos bohóckodás, a BL-ben meg stabilan az egyik legjobb a meccseken.
Monacoban valóban más arcát mutatta. De első válogatottsága volt a srácnak és olyan motiválatlanul mozgott. Nah mindegy az biztos hogy kell Kanté mellé valaki.

Egyébként Kanté és hihetetlen mennyire hátul játszott a válogatottban.
Chelsea Fc, Houston Rockets&Texans, F.Alonso

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#17931 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Ez alapján a meccs alapján kár elítélni, nem is a posztján játszott. Barátságos bohóckodás, a BL-ben meg stabilan az egyik legjobb a meccseken.

Avatar
Pethy
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2006. június 7., szerda 19:45
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák

#17932 Hozzászólás Szerző: Pethy »

Bubi írta:Most Bakayoko vagy Tolisso? Játszott Mbappe is meg Griezmann akiket már velünk is szóbahoztak.
Bakayoko, róla szóltak a legutóbbi cikkek.
Chelsea Fc, Houston Rockets&Texans, F.Alonso

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9326
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#17933 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Most Bakayoko vagy Tolisso? Játszott Mbappe is meg Griezmann akiket már velünk is szóbahoztak.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pethy
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2006. június 7., szerda 19:45
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák

#17934 Hozzászólás Szerző: Pethy »

Tegnap néztem ezt a Francia-Spanyol meccset. 0-2 lett ugye, lehetséges igazolásunk mindkét gólban benne volt. Sőt ha nem játszik szerintem nyernek a franciák. Ilyen igazán beleszarok, motiválatlan módon játszott. Nagyon remélem, hogy nem igazolunk le egy ilyen embert. Mert hibázni lehet de hogy valaki ennyire beleszarjon az egészbe, ilyet rég láttam.
Chelsea Fc, Houston Rockets&Texans, F.Alonso

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#17935 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

laczze írta:Szerintem meg az ilyent Conte talán Abra személyesen a játékossal tisztázzák mi a helyzet. Csak konkrét esetben száll át a dolog az ügynökre amikor szerződés kell valamiről.
De ha a játékos maradni akar az ügynöke maga alá is szarhat akkor is marad.
Idáig oké. de te a szerződéshosszabbításról beszéltél. azt pedig addig fogja játszani az ügynök, amíg a lehető legtöbbet leakasztja a klubról.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Átigazolási pletykák

#17936 Hozzászólás Szerző: laczze »

Szerintem meg az ilyent Conte talán Abra személyesen a játékossal tisztázzák mi a helyzet. Csak konkrét esetben száll át a dolog az ügynökre amikor szerződés kell valamiről.
De ha a játékos maradni akar az ügynöke maga alá is szarhat akkor is marad.
Drogba,Lampard,Terry <3

Bandi
Hozzászólások: 2725
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#17937 Hozzászólás Szerző: Bandi »

cech19960320 írta:Több apróság.
1, nem a játèkos tágyal
2, manapság a heti fix fizu csak egy kiindulási alap, a bónuszok(pályára lèpés, gól, assziszt, hónap játékosa, aláírási és hűségpénz, ügynök díja...) a nagyobb arány, ès az ügynök igyekszik a legtöbbet kihúzni a klubból.
Stb, stb.

Nem 2 nap
Plusz ha azt érzi az ügynök hogy lehet esély a klubváltásra, akkor húzni fogja az időt nyárig. Sajnos lassan már ott tartunk hogy a játékosnak nincs is akkora beleszólása abba hogy hol akar játszani, mint az ügynökének...

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#17938 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Több apróság.
1, nem a játèkos tágyal
2, manapság a heti fix fizu csak egy kiindulási alap, a bónuszok(pályára lèpés, gól, assziszt, hónap játékosa, aláírási és hűségpénz, ügynök díja...) a nagyobb arány, ès az ügynök igyekszik a legtöbbet kihúzni a klubból.
Stb, stb.

Nem 2 nap

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Átigazolási pletykák

#17939 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

laczze írta:Értem a dolgok nehézségét tárgyalás pappírmunka, de nem értem mit szarakodnak sokszor. Hazard 200k heti fizu plusz szerződéshosszabbítás benne vagy? Igen. Ennyi.
Ugyanez nem fogadja el mert menni akar, akkor meg el kell engedni ennyi mit kell ezen szenvedni hónapokig.
nem kellene minden szart benyalni és akkor nem szenvednél hónapokig. ha Conte bajnok lesz az orosz a seggét kifogja nyalni, nem fogja elengedni a kulcsjátékosokat mert hagyott már ott klubot ezért. és valószínűbb hogy a játékosok is látják hogy most sikeres lehet a csapat

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Átigazolási pletykák

#17940 Hozzászólás Szerző: laczze »

Értem a dolgok nehézségét tárgyalás pappírmunka, de nem értem mit szarakodnak sokszor. Hazard 200k heti fizu plusz szerződéshosszabbítás benne vagy? Igen. Ennyi.
Ugyanez nem fogadja el mert menni akar, akkor meg el kell engedni ennyi mit kell ezen szenvedni hónapokig.
Drogba,Lampard,Terry <3

Válasz küldése