Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#17921 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Gullit: "Chelsea won't sell Hazard at any price. From what I've heard, they're planning a summer bigger than 2004." (FoxSports NL)

Gullit: "He (Roman) wants Chelsea to be up there. He wants Chelsea to be a force in Europe. He wants nothing more than to win the CL."
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Pethy
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2006. június 7., szerda 19:45
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák

#17922 Hozzászólás Szerző: Pethy »

emsanya írta:Ez alapján a meccs alapján kár elítélni, nem is a posztján játszott. Barátságos bohóckodás, a BL-ben meg stabilan az egyik legjobb a meccseken.
Monacoban valóban más arcát mutatta. De első válogatottsága volt a srácnak és olyan motiválatlanul mozgott. Nah mindegy az biztos hogy kell Kanté mellé valaki.

Egyébként Kanté és hihetetlen mennyire hátul játszott a válogatottban.
Chelsea Fc, Houston Rockets&Texans, F.Alonso

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#17923 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Ez alapján a meccs alapján kár elítélni, nem is a posztján játszott. Barátságos bohóckodás, a BL-ben meg stabilan az egyik legjobb a meccseken.

Avatar
Pethy
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2006. június 7., szerda 19:45
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák

#17924 Hozzászólás Szerző: Pethy »

Bubi írta:Most Bakayoko vagy Tolisso? Játszott Mbappe is meg Griezmann akiket már velünk is szóbahoztak.
Bakayoko, róla szóltak a legutóbbi cikkek.
Chelsea Fc, Houston Rockets&Texans, F.Alonso

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#17925 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Most Bakayoko vagy Tolisso? Játszott Mbappe is meg Griezmann akiket már velünk is szóbahoztak.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pethy
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2006. június 7., szerda 19:45
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák

#17926 Hozzászólás Szerző: Pethy »

Tegnap néztem ezt a Francia-Spanyol meccset. 0-2 lett ugye, lehetséges igazolásunk mindkét gólban benne volt. Sőt ha nem játszik szerintem nyernek a franciák. Ilyen igazán beleszarok, motiválatlan módon játszott. Nagyon remélem, hogy nem igazolunk le egy ilyen embert. Mert hibázni lehet de hogy valaki ennyire beleszarjon az egészbe, ilyet rég láttam.
Chelsea Fc, Houston Rockets&Texans, F.Alonso

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#17927 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

laczze írta:Szerintem meg az ilyent Conte talán Abra személyesen a játékossal tisztázzák mi a helyzet. Csak konkrét esetben száll át a dolog az ügynökre amikor szerződés kell valamiről.
De ha a játékos maradni akar az ügynöke maga alá is szarhat akkor is marad.
Idáig oké. de te a szerződéshosszabbításról beszéltél. azt pedig addig fogja játszani az ügynök, amíg a lehető legtöbbet leakasztja a klubról.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Átigazolási pletykák

#17928 Hozzászólás Szerző: laczze »

Szerintem meg az ilyent Conte talán Abra személyesen a játékossal tisztázzák mi a helyzet. Csak konkrét esetben száll át a dolog az ügynökre amikor szerződés kell valamiről.
De ha a játékos maradni akar az ügynöke maga alá is szarhat akkor is marad.
Drogba,Lampard,Terry <3

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#17929 Hozzászólás Szerző: Bandi »

cech19960320 írta:Több apróság.
1, nem a játèkos tágyal
2, manapság a heti fix fizu csak egy kiindulási alap, a bónuszok(pályára lèpés, gól, assziszt, hónap játékosa, aláírási és hűségpénz, ügynök díja...) a nagyobb arány, ès az ügynök igyekszik a legtöbbet kihúzni a klubból.
Stb, stb.

Nem 2 nap
Plusz ha azt érzi az ügynök hogy lehet esély a klubváltásra, akkor húzni fogja az időt nyárig. Sajnos lassan már ott tartunk hogy a játékosnak nincs is akkora beleszólása abba hogy hol akar játszani, mint az ügynökének...

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#17930 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Több apróság.
1, nem a játèkos tágyal
2, manapság a heti fix fizu csak egy kiindulási alap, a bónuszok(pályára lèpés, gól, assziszt, hónap játékosa, aláírási és hűségpénz, ügynök díja...) a nagyobb arány, ès az ügynök igyekszik a legtöbbet kihúzni a klubból.
Stb, stb.

Nem 2 nap

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Átigazolási pletykák

#17931 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

laczze írta:Értem a dolgok nehézségét tárgyalás pappírmunka, de nem értem mit szarakodnak sokszor. Hazard 200k heti fizu plusz szerződéshosszabbítás benne vagy? Igen. Ennyi.
Ugyanez nem fogadja el mert menni akar, akkor meg el kell engedni ennyi mit kell ezen szenvedni hónapokig.
nem kellene minden szart benyalni és akkor nem szenvednél hónapokig. ha Conte bajnok lesz az orosz a seggét kifogja nyalni, nem fogja elengedni a kulcsjátékosokat mert hagyott már ott klubot ezért. és valószínűbb hogy a játékosok is látják hogy most sikeres lehet a csapat

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Átigazolási pletykák

#17932 Hozzászólás Szerző: laczze »

Értem a dolgok nehézségét tárgyalás pappírmunka, de nem értem mit szarakodnak sokszor. Hazard 200k heti fizu plusz szerződéshosszabbítás benne vagy? Igen. Ennyi.
Ugyanez nem fogadja el mert menni akar, akkor meg el kell engedni ennyi mit kell ezen szenvedni hónapokig.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#17933 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Persze jo lenne, csak egyelőre Hazard megtartásával is küzdenünk kell :D. Lehet Sanczhez-t már a helyére nézték ki, ki tudja.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#17934 Hozzászólás Szerző: kazomester »

emsanya írta:
kazomester írta:
emsanya írta:Én is pont ugyanezt érzem, belső védő és belső középpályás biztos érkezni fog, támadó pedig annak függvényében, hogy ki távozik. Nagyon más ebbe a keretbe nem is kell.
Pedro helyére is kell egy Hazard szintű jobbszélső.
Szerintem max. ha Willian elmegy. Ketten megoldják azt a posztot, én nem érzem égető problémának, meg ugy néz ki a bizalom is megvan feléjük.
Ja megoldják, csak az a baj, hogy ketten együtt tesznek ki egy Sanchez-t :roll: Biztos nem véletlen, ha Conte őt nézte ki elsődleges célpontnak nyárra (már ha lehet hinni a pletykáknak). Ha van pénz, márpedig vszinű lesz, akkor bizony oda kell baszni nyáron, és minden lyukat betömni és erősíteni ahol csak lehet.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#17935 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kazomester írta:
emsanya írta:Én is pont ugyanezt érzem, belső védő és belső középpályás biztos érkezni fog, támadó pedig annak függvényében, hogy ki távozik. Nagyon más ebbe a keretbe nem is kell.
Pedro helyére is kell egy Hazard szintű jobbszélső.
Szerintem max. ha Willian elmegy. Ketten megoldják azt a posztot, én nem érzem égető problémának, meg ugy néz ki a bizalom is megvan feléjük.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#17936 Hozzászólás Szerző: kazomester »

emsanya írta:Én is pont ugyanezt érzem, belső védő és belső középpályás biztos érkezni fog, támadó pedig annak függvényében, hogy ki távozik. Nagyon más ebbe a keretbe nem is kell.
Pedro helyére is kell egy Hazard szintű jobbszélső.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#17937 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Николаевич írta:Szerintem Cahill hamarabb szorul ki mint Azpilicueta..

Virgil nagyon komoly igazolás lenne. Ő egy olyan játékos akinek megvan a passzjátéka és a játékintelligenciája ahhoz hogy swiper legyen. A mostani keretben csak Luiz alkalmas erre, mindenképp kell valaki akit be lehet dobni oda. Cahill vagy Zouma katasztrófa lenne ott, Azpilicueta meg 178 magasan nem lehet az egyetlen igazi cb. Virgil és Christensen érkezésével mennyiségben és minőségben is rengeteget erősödnénk, elég klasszis védőnk lenne a 3-4 frontos küzdelemre jövőre.


Bakayoko szintén egy nagyon jó igazolás lenne. Matic-nál frisebb, energikusabb, labdaügyesebb játékos, Fábregas-nál meg jobban illik a csapatba. Szintén sokat erősödnénk vele. Ha Van Dijk, Bakayoko és Christensen jönnek az már egy nagyon erős nyár lesz.

Ami kulcskérdés lesz nyáron az az hogy a Courtois-Hazard-Costa hármasból hányat sikerül megtartani.
Én is pont ugyanezt érzem, belső védő és belső középpályás biztos érkezni fog, támadó pedig annak függvényében, hogy ki távozik. Nagyon más ebbe a keretbe nem is kell.

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Átigazolási pletykák

#17938 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

Николаевич írta:Szerintem Cahill hamarabb szorul ki mint Azpilicueta..

Virgil nagyon komoly igazolás lenne. Ő egy olyan játékos akinek megvan a passzjátéka és a játékintelligenciája ahhoz hogy swiper legyen. A mostani keretben csak Luiz alkalmas erre, mindenképp kell valaki akit be lehet dobni oda. Cahill vagy Zouma katasztrófa lenne ott, Azpilicueta meg 178 magasan nem lehet az egyetlen igazi cb. Virgil és Christensen érkezésével mennyiségben és minőségben is rengeteget erősödnénk, elég klasszis védőnk lenne a 3-4 frontos küzdelemre jövőre.


Bakayoko szintén egy nagyon jó igazolás lenne. Matic-nál frisebb, energikusabb, labdaügyesebb játékos, Fábregas-nál meg jobban illik a csapatba. Szintén sokat erősödnénk vele. Ha Van Dijk, Bakayoko és Christensen jönnek az már egy nagyon erős nyár lesz.

Ami kulcskérdés lesz nyáron az az hogy a Courtois-Hazard-Costa hármasból hányat sikerül megtartani.
a legvalószínűbb hogy mind a hármat, Conte nem fogja engedni hogy a kulcsjátékosait elvigyék akikre épített. talán Costat elengedik az Atleticóba, de még erre se fogadnék.

Cahill és Azpi között meg oké nálam is jobb a spanyol, de szvsz Cahill közelebb áll Conte játékához és nem szabad elfelejteni hogy egyedüli angol a kezdőben(lassan egész csapatban is) és CSK ami nála van a legjobb helyen.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#17939 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

mikel12 írta:Real Madrid want to sign Chelsea forward Eden Hazard, according to Sky sources, but talks between the clubs have not taken place.

Akkor csak van alapja, amitol vagy 3 napja a spanyol sajto zeng. Nagyon remelem, hogy marad. Kozben lehet osszefuges, mert a Guardian szerint meg Conte leszogezte a vezetoknek, hogy nyaron kell Sanchez es o lesz a fo celpont.

Az nem újság hogy kell a Real Madrid-nak.. Hazard-on múlik a dolog. Mi nem akarjuk eladni, ha ő maradni akar akkor nem fogjuk elpasszolni.

Itt a Guardian-os cikk:

https://www.theguardian.com/football/20 ... dnfootball" onclick="window.open(this.href);return false;

Ők azért nem írogatnak minden hülyeséget a vakvilágba. Elvileg az Inter, a PSG és a Juve a három másik csapat akik érdeklődnek. Az Inter valószínűleg nem játszhat a BL-ben jövőre, szerintem oda nem fog menni, a jelenlegi PSG nem tudom hogy vonzóbb-e mint a jelenlegi Chelsea, a Juventus viszont komoly ellenfél lehet, lóvéjuk is van, meglátjuk.

Közben Mourinho is építi a csapatát, élőben nézte meg a horvát válogatott meccsét, állítóag Perisic és Brozovic is kell neki csomagban :D

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#17940 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Real Madrid want to sign Chelsea forward Eden Hazard, according to Sky sources, but talks between the clubs have not taken place.

Akkor csak van alapja, amitol vagy 3 napja a spanyol sajto zeng. Nagyon remelem, hogy marad. Kozben lehet osszefuges, mert a Guardian szerint meg Conte leszogezte a vezetoknek, hogy nyaron kell Sanchez es o lesz a fo celpont.
Ohh Chelsea we love you..

Válasz küldése