Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
IsteniDiego
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2016. december 10., szombat 23:20
Kedvenc játékos: Diego Costa
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#7981 Hozzászólás Szerző: IsteniDiego »

adrian1989 írta:
Николаевич írta:Costa bokasérülést szenvedett a spanyol válogatott edzésén, nem súlyos, de lehet hogy kihagyja a Palace elleni meccset. Ez nem túl jó hír mert Hazard sem biztos hogy játszhat, azért ez a két ember elég nagy veszteség lenne egy olyan csapat ellen akik az utóbbi 4 meccsükön 1 gólt kaptak. Ráadásul a Palace után a City-vel meccselünk, utána kèt héttel meg megyünk az United-hez. A kèt manchesteri csapat ellen benne van hogy elszórunk pár pontot, ezért Big Samélet verni kène, nehogy meleg legyen a pite.

ezen nem tudok meglepődni, mert Costa mindig lesérül a válogatottban.

Ma ezt találtam:http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... as-2559911
Szerintem hülyeség a múltkor lehetett azt olvasni, hogy már eldöntötte, hogy marad jövőre is.
És én arról sem halottam, hogy spanyolul tanulna.
remélem nem igaz, mert azért a Real ha odaadná a túlértékelt Morata-t + James-t akkor is nagyon sokat vesztenénk, mert Hazard szerintem pótolhatatlan jelenleg.
Eden már 26 éves, most, vagy max a következő nyáron mennie kell, ha akar még a Realban játszani, 28-29 évesen már kétlem, hogy megvennék. Ráadásul egy ideje nem volt nagy név igazolás Pereztől, szóval már várható. Amúgy szerintem annyira nem pótolhatatlan, amikor formában van, akkor tényleg top5ös játékos, de sajnos nem tudja állandóan fenntartani a formáját, ráadásul gólok terén is eléggé elmarad az elithez képest. Van olyan játékos akivel lehetne pótolni, persze nem tudom, hogy mennyire elérhető számunkra(Alexis).

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Játékosok

#7982 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Николаевич írta:Costa bokasérülést szenvedett a spanyol válogatott edzésén, nem súlyos, de lehet hogy kihagyja a Palace elleni meccset. Ez nem túl jó hír mert Hazard sem biztos hogy játszhat, azért ez a két ember elég nagy veszteség lenne egy olyan csapat ellen akik az utóbbi 4 meccsükön 1 gólt kaptak. Ráadásul a Palace után a City-vel meccselünk, utána kèt héttel meg megyünk az United-hez. A kèt manchesteri csapat ellen benne van hogy elszórunk pár pontot, ezért Big Samélet verni kène, nehogy meleg legyen a pite.

ezen nem tudok meglepődni, mert Costa mindig lesérül a válogatottban.

Ma ezt találtam:http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... as-2559911
Szerintem hülyeség a múltkor lehetett azt olvasni, hogy már eldöntötte, hogy marad jövőre is.
És én arról sem halottam, hogy spanyolul tanulna.
remélem nem igaz, mert azért a Real ha odaadná a túlértékelt Morata-t + James-t akkor is nagyon sokat vesztenénk, mert Hazard szerintem pótolhatatlan jelenleg.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#7983 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Courtois is megsérült a görögök elleni válogatott meccsen.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6380
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#7984 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Nem szeretném megtudni, de azért kíváncsi lennék, hogyha egyikük se tudná vállalni a játékot, akkor Pedro és Willian mellett vajon ki kezdene 3-4-3 esetén, RLC vagy Batshuayi? Persze ez a feltételezés csak akkor állja meg a helyét, ha otthon nem tervezzük bedobni a kétballábas Matityot a kezdőbe, mert akkor ugye Fabregas "elfoglalja" a kérdéses helyet és 3-5-2 lesz. Mondjuk sejtésem szerint utóbbi valósulna meg...
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#7985 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Costa bokasérülést szenvedett a spanyol válogatott edzésén, nem súlyos, de lehet hogy kihagyja a Palace elleni meccset. Ez nem túl jó hír mert Hazard sem biztos hogy játszhat, azért ez a két ember elég nagy veszteség lenne egy olyan csapat ellen akik az utóbbi 4 meccsükön 1 gólt kaptak. Ráadásul a Palace után a City-vel meccselünk, utána kèt héttel meg megyünk az United-hez. A kèt manchesteri csapat ellen benne van hogy elszórunk pár pontot, ezért Big Samélet verni kène, nehogy meleg legyen a pite.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Játékosok

#7986 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Николаевич írta:
Bubi írta:Costa off hála Istennek. Remélem hozunk a helyére valami ütős fiatal nevet.

Ezt hol olvastad?
nincs ilyen hír, hogy lelépne,de mindenki látja, hogy már nem tesz meg mindent a csapatért.
én nagyot csalódtam benne, mert megkedveltem mióta itt játszik, de a téli átigazolási időszak óta már nem az az elhivatott Costa fut ki a gyepre aki ősszel.
mindenkinek jobb lenne ha elmenne, mert minden átigazolási időszakban megy körülötte a huzavona, hogy éppen visszamenne az Atleti-be vagy menne Kínába a rengeteg pénzért.
Lukaku remek megoldás lenne nekünk mert szereti a klubot és évek óta ontja a gólokat a PL-be.
Amúgy kíváncsi lennék nagyon, hogy Batshuayi mivel húzta ki ennyire a gyufát Conte-nal, mert ugye anno szó volt róla, hogy megy kölcsönbe, de Conte azt mondta, hogy Michy fontos tagja a csapatnak és hogy fog lehetőséget kapni ehhez képest nem kap lehetőséget viszont a padra mindig nevezi.
Én örültem Michy-nek mert vitte a Marseille-t a hátán és ontotta a gólokat a Ligue1-be, szerintem tehetséges játékos és nem hiszem, hogy lusta lenne inkább motiválatlannak mondanám vagy csalódottnak.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 7143
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#7987 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Николаевич írta:
Bubi írta:Costa off hála Istennek. Remélem hozunk a helyére valami ütős fiatal nevet.

Ezt hol olvastad?
http://www.skysports.com/football/news/ ... ico-madrid" onclick="window.open(this.href);return false;
"But you never know. It's not impossible to reject it because there are things to assess. You have to think about it all. I do not rule out anything. If they come with something for Chelsea and the club tell me to go…I can go to China or elsewhere."

Itt nem nagyon esik szó egy esetleges hosszabbításról.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#7988 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Bubi írta:Costa off hála Istennek. Remélem hozunk a helyére valami ütős fiatal nevet.

Ezt hol olvastad?

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9645
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#7989 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Costa off hála Istennek. Remélem hozunk a helyére valami ütős fiatal nevet.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4653
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#7990 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Pityee írta:Egyébként nem is értem, hogy ilyen szavak és tettek után, miért becsüli őt ennyire Conte és miért hanyagolja ennyire Michyt.
Mert vszinű még így is hasznosabb(nak ítéli meg), mint Misit. A belga nem edz elég jól, képtelen elsajátítani a taktikát, túl gyenge, nem tudom. Ezek lehetnek a főbb problémák vele.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 7143
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#7991 Hozzászólás Szerző: Pityee »

IsteniDiego írta:Diego Costa: "Now I'm doing very well at Chelsea but do not rule out anything in the future" (CadenaSER)
Diego Costa about going to China: "In life everything can happen, do not close the door to anyone"(CadenaSER)
Érdekes...talán csak akkor lesz vége ezeknek a pletykáknak(bár lehet, hogy ez már több mint pletyka)ha távozik. Én kedvelem nagyon de, ha menni akar, akkor engedjük el. Lukakut szívesen látnám a helyén ez esetben.
Én őt szinte biztosra veszem, hogy távozik a nyáron és talán jobb is.

Egyébként nem is értem, hogy ilyen szavak és tettek után, miért becsüli őt ennyire Conte és miért hanyagolja ennyire Michyt.
"Az Atletico jól tudja, hogy mennyire különleges helyet foglal el a szívemben, karrierem legcsodálatosabb pillanatait élhettem át ott. Diego Simeone tudja, nem volt lehetetlen, hogy visszatérjek."
"Conte-val nem a legfényesebben indult a viszonyunk, hiszen miután ő megérkezett a klubhoz, közöltem vele, hogy vissza akarok menni az Atletico-ba. Persze ez nem volt könnyű, hiszen tudom, hogy a Chelsea szurkolók szeretnek, még jobban is mint a drukkerek Madridban, képzeljék csak el a helyzetet!"
"Mindent megpróbáltam, hogy visszatérjek, de végül ez nem történt meg. A jövőben nem tennék meg ennyi mindent ennek érdekében."
"Amikor az Atletico úgy döntött még várnia kell rám, én nem vártam tovább. Meghunyászkodva tértem vissza Conte-hoz."
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
IsteniDiego
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2016. december 10., szombat 23:20
Kedvenc játékos: Diego Costa
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#7992 Hozzászólás Szerző: IsteniDiego »

Diego Costa: "Now I'm doing very well at Chelsea but do not rule out anything in the future" (CadenaSER)
Diego Costa about going to China: "In life everything can happen, do not close the door to anyone"(CadenaSER)
Érdekes...talán csak akkor lesz vége ezeknek a pletykáknak(bár lehet, hogy ez már több mint pletyka)ha távozik. Én kedvelem nagyon de, ha menni akar, akkor engedjük el. Lukakut szívesen látnám a helyén ez esetben.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6380
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#7993 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Palace három meccses győzelmi szériából érkezik és ~300 perce nem kaptak gólt a bajnokságban. :D Remélhetőleg Hazard már játékra kész lesz azért, de ha mégse, nélküle is ütni kéne őket otthon.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Játékosok

#7994 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

kazomester írta:Hazard 10-15 napig nem lesz bevethető :| A Palace elleni meccset nélküle is hozni kell, és némi öröm az ürömben, hogy RLC így újra lehetőséget kaphat majd.
csak kipihenve és sérülésmentesen térjen vissza, mert szükség lesz még rá a hajrában.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4653
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#7995 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Hazard 10-15 napig nem lesz bevethető :| A Palace elleni meccset nélküle is hozni kell, és némi öröm az ürömben, hogy RLC így újra lehetőséget kaphat majd.

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Játékosok

#7996 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Николаевич írta:Najó, a City elleni öngólt ne varrjuk már a nyakába.. Fél méterről rárúgtàk erősen a labdát. Az MU ellen a kialakult helyzetért sokkal inkàbb Luiz volt a hibás. Oké, megoldhatta volna jobban is Cahill, de azért nagyon nem egyszerű helyzet amikor egy villámgyors játékos jön rád lendületből. Ha kitàmad rá rögtön és elviszi mellette Rashford akkor meg az lett volna a baj.

Én azt gondolom hogy Cahill egy olyan játékos aki egy gyenge védelmet nem tud összeszedni, de egy jól működőből nem lóg ki. Anno Luizzal 4 védős rendszerben is nagyon jó volt, Terry-vel is jó duót alkottak, most ez az LCB poszt is fekszik neki. Lehet hogy Zouma jobb képességű játékos(szerintem mondjuk nem), de Cahill Matic-csal és Alonso-val jól mozog a háromszögben, és ez nagyon fontos szempont.

Christensen-nek kéne helyet találni a védelemben, na ő magasan a legtehetségesebb védőnk. Neki annyi esze van a játékhoz és olyan jók az előre passzai hogy nagy erőssèg lenne.
Szerintem nyakába varható bőven. Értelmes magyarázatot nem tud adni a világon senki miért nem emelte fel a ballábát és belsőzte ki, de ezen nem veszünk össze.
A behátrálása pont olyan volt mint amiért kiröhögrük pár hónapja Smallingot. Biztos nem így tanították neki úgy 15-20 éve.
Azzal egyet értek, hogy nem lóg ki (nagyon) a védelemből, de a három közül ő a leggyengébb, kb ugyanazt mondtuk mindketten, máshogy megfogalmazva.
Én Zouma párti vagyok nagyon, sérülése előtt ő volt magasan a legjobb védőnk, fantasztikus testi adottságai vannak, jól szerel, súlypontemelkedése már szinte nevetségesen jó=jól is fejel és még mindig nagyon fiatal.
Christensent kár lenne elpazarolni, de úgy gondolom Zoumaval kettejük közül egyikük partvonalra kerül. Azpit kötve hiszem, hogy kirakná Conte a csapatból, magyarán csak az emlegetett Cahill poszt a "betölthető", amiért ők ketten fognak menni nyáron.
Ha Luiz így játszik jövőre is akkor érinthetetlennek kéne lennie.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#7997 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

GereZsolt írta:
Megyó írta:
GereZsolt írta: Mégegyszer én azzal a résszel se értek egyet, hogy Cahill nem Chelsea szint, mert az, csak nem mindig.
GereZsolt írta: Utóbbi időben elmegy, de bármelyik percben lecserélném Zoumára
:?:
:twisted:
Szerintem logikus. legalábbis ahogy én gondolom :D
A védő hármasból ő a leggyengébb (a többiekhez viszonyítva) és Zoumával (teljesen felépülve és játékban levő) klasszisokkal erősebb lenne a védelem. Luiznak nem emlékszek kardinális gólt érő hibájára idén, az egyik legcsúnyább bakija hétfőn volt, ahogy Rashford elfutott mellette. Azpi a csirkék ellen volt gyenge, de ez méretbeli probléma nála, sajna szimplán túl alacsony, ettől eltekintve folyamatos teljesítményt hoz évek óta.
Emellett Cahillt nézd meg mit művelt Rashford ellen 1v1-ben, mennyire alpári, megye 3 szinten rúgott a labdába a city elleni öngólnál. A tegnapi meccsen lightos volt az a tizi, de a barom minek löki meg amikor jött Tibó. Ez csak az a pár alkalom, ami eszembe jut, sajnos, nem sajnos a jó eredmények maradnak meg a fejemben nem a hibák.
Mégegyszer mondom, ha nem lenne más helyette akkor azt mondom oké, elfér. De van egy Zoumánk a padon, jövőre jön egy Christensen vissza a csapathoz, nem kéne hogy helye legyen a kezdőben.

A drága Matic barátunk az aki az én véleményem szerint nem chelsea szint. Őt lenne a legégetőbb egy épkézláb emberre cserélni. Két wingbacknél én csak versenyhelyzetet teremtő igazolást hoznék. Viszont Pedro/Willian helyére igazolnék egy Hazard kalibert, mert az felszabadítaná a belgát, valamint nem lenne ilyen balorrnehéz a csapatunk. Pedro tökéletes csere és rotációs ember, de kezdőként lehetne nála jobbat találni, Willian pedig nem elég gólerős.



Najó, a City elleni öngólt ne varrjuk már a nyakába.. Fél méterről rárúgtàk erősen a labdát. Az MU ellen a kialakult helyzetért sokkal inkàbb Luiz volt a hibás. Oké, megoldhatta volna jobban is Cahill, de azért nagyon nem egyszerű helyzet amikor egy villámgyors játékos jön rád lendületből. Ha kitàmad rá rögtön és elviszi mellette Rashford akkor meg az lett volna a baj.

Én azt gondolom hogy Cahill egy olyan játékos aki egy gyenge védelmet nem tud összeszedni, de egy jól működőből nem lóg ki. Anno Luizzal 4 védős rendszerben is nagyon jó volt, Terry-vel is jó duót alkottak, most ez az LCB poszt is fekszik neki. Lehet hogy Zouma jobb képességű játékos(szerintem mondjuk nem), de Cahill Matic-csal és Alonso-val jól mozog a háromszögben, és ez nagyon fontos szempont.

Christensen-nek kéne helyet találni a védelemben, na ő magasan a legtehetségesebb védőnk. Neki annyi esze van a játékhoz és olyan jók az előre passzai hogy nagy erőssèg lenne.

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Játékosok

#7998 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Megyó írta:
GereZsolt írta: Mégegyszer én azzal a résszel se értek egyet, hogy Cahill nem Chelsea szint, mert az, csak nem mindig.
GereZsolt írta: Utóbbi időben elmegy, de bármelyik percben lecserélném Zoumára
:?:
:twisted:
Szerintem logikus. legalábbis ahogy én gondolom :D
A védő hármasból ő a leggyengébb (a többiekhez viszonyítva) és Zoumával (teljesen felépülve és játékban levő) klasszisokkal erősebb lenne a védelem. Luiznak nem emlékszek kardinális gólt érő hibájára idén, az egyik legcsúnyább bakija hétfőn volt, ahogy Rashford elfutott mellette. Azpi a csirkék ellen volt gyenge, de ez méretbeli probléma nála, sajna szimplán túl alacsony, ettől eltekintve folyamatos teljesítményt hoz évek óta.
Emellett Cahillt nézd meg mit művelt Rashford ellen 1v1-ben, mennyire alpári, megye 3 szinten rúgott a labdába a city elleni öngólnál. A tegnapi meccsen lightos volt az a tizi, de a barom minek löki meg amikor jött Tibó. Ez csak az a pár alkalom, ami eszembe jut, sajnos, nem sajnos a jó eredmények maradnak meg a fejemben nem a hibák.
Mégegyszer mondom, ha nem lenne más helyette akkor azt mondom oké, elfér. De van egy Zoumánk a padon, jövőre jön egy Christensen vissza a csapathoz, nem kéne hogy helye legyen a kezdőben.

A drága Matic barátunk az aki az én véleményem szerint nem chelsea szint. Őt lenne a legégetőbb egy épkézláb emberre cserélni. Két wingbacknél én csak versenyhelyzetet teremtő igazolást hoznék. Viszont Pedro/Willian helyére igazolnék egy Hazard kalibert, mert az felszabadítaná a belgát, valamint nem lenne ilyen balorrnehéz a csapatunk. Pedro tökéletes csere és rotációs ember, de kezdőként lehetne nála jobbat találni, Willian pedig nem elég gólerős.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#7999 Hozzászólás Szerző: Megyó »

GereZsolt írta: Mégegyszer én azzal a résszel se értek egyet, hogy Cahill nem Chelsea szint, mert az, csak nem mindig.
GereZsolt írta: Utóbbi időben elmegy, de bármelyik percben lecserélném Zoumára
:?:
:twisted:

Avatar
IsteniDiego
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2016. december 10., szombat 23:20
Kedvenc játékos: Diego Costa
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#8000 Hozzászólás Szerző: IsteniDiego »

https://twitter.com/CheIseaTalk/status/ ... 3326141441" onclick="window.open(this.href);return false;
Nekem nem úgy tűnik az ilyen reakciói után, mintha Costa annyira menni akarna...Persze lehet, hogy csak én vagyok vele kapcsolatban elfogult, de ma sem játszott szvsz rosszul, ugyan helyzetbe nem nagyon került, bár ez nem csak az ő hibája. Ettől függetlenül nem éppen élete formájában játszik, de eddig mindegyik itt töltött szezonjára ez volt jellemző, hogy egy erős félszezon és egy küzdős hajtós, viszont elég góltalan másik. Mikor Torres volt mit meg nem adtunk volna egy ilyen csatárért, most, hogy itt van már ő sem elég jó, hibátlan csatárt úgy sem találunk sehol.

Válasz küldése