FA-kupa

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: FA-kupa

#321 Hozzászólás Szerző: laczze »

adrian1989 írta:
laczze írta:Adrián szurkoló kollega le is írt egy baromi nagy különbséget, bár ez már szakmai dolog de nekünk nyilván ez az egyik legfontosabb. Amellett, hogy egy aberáltra mutat José viselkedése a fociban is elfelejtett valamit, kb a Real óta nem tud változtatni... ott sem tudott és nálunk sem már a taktikán, ami tudjuk hova vezetett mert a bajnokságot is talán a valaha volt legszarabb játékkal nyertük meg de nem a taktikán múlott, és a Mu val ugyan azt csinálja és ott se fog tudni változni, épp ezért én meglepődnék ha BL esélyes csapatot csinálna a Mu ból hiába a 100 milliók. Ellenben Conte 2 vereség után gondolom pár alvatlan éjszakát eltöltve, de kitalált egy teljesen új formációt amit a csapatra szabott nem pedig ráeröltetett!!! Ez a legégetőbb különbség köztük, ebből fakadóan "bolondult" meg és az csak tetézi az egészet, hogy 2x borsot törtünk az orra alá.
mondjuk most pont változtatott Jose mert ellenünk az FA kupába 3 védővel állt fel, de látszott, hogy neki ehhez nincsenek meg az emberei.
majd most nyáron megveszi Grizit aki olyan jó lesz majd neki mint Pogba és vele sem lesznek előrébb.
Ha Ibra nem lenne abban a MU-ban akkor sehol nem lennének és már José is állást keresne.
Azért az hozzá tartozik, hogy csak azért állt át ő is és a többi csapat is hogy valamelyest alkalmazkodjon a mi taktikánkhoz, tehát alapvetően ugyan az a játékstílus maradt csak a felvázolt kezdő 11 en papíron máshogy mutatott, viszont attól hogy a kp-n cserélget embereket nem változtatott a stílusán semmit se. Ibra rész adom, nélküle alsóház.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1049
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: FA-kupa

#322 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

Pityee írta:
andrewm93 írta:
Leírom 84523-szor is. Az itt elért eredményeit senki nem veszi el tőle, behúzott velünk 3 PL-t és jelentős része a klub történelmének. Én nagyon örültem neki, mikor visszatért. DE! Azóta, teljesen megkerült és beszámíthatatlan lett. Ott próbál belerúgni a klubba és Conteba ahol tud. Egy ekkora klublegendától nem ezt a viselkedést várná el az ember. Pont ezért számomra emberileg sokkal többet ér Ancelotti és Di Matteo is, belőlük valahogy nem tudnám kinézni ezt a fajta viselkedést.
Azt mondd már meg nekem, hogy mivel rúgott bele Mourinho Contéba, vagy a Chelsea-be? Willian-el is lepacsizott amikor lecserélték. Nem fogja a Chelseat ajnározni, amikor az egyik legnaygobb riválisát irányítja éppen.
Ezek szerint nem nagyon követed a csapattal kapcsolatos híreket, jobban kellene.
Akkor kérlek fejtsed ki a kedvemért, hogy mi az amivel ennyire belénk rúgott. Hogy kapusnak hívta Courtoist a neve helyett, vagy hogy a jelenlegi klubjában megdicsérte a szurkolókat?

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: FA-kupa

#323 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

laczze írta:Adrián szurkoló kollega le is írt egy baromi nagy különbséget, bár ez már szakmai dolog de nekünk nyilván ez az egyik legfontosabb. Amellett, hogy egy aberáltra mutat José viselkedése a fociban is elfelejtett valamit, kb a Real óta nem tud változtatni... ott sem tudott és nálunk sem már a taktikán, ami tudjuk hova vezetett mert a bajnokságot is talán a valaha volt legszarabb játékkal nyertük meg de nem a taktikán múlott, és a Mu val ugyan azt csinálja és ott se fog tudni változni, épp ezért én meglepődnék ha BL esélyes csapatot csinálna a Mu ból hiába a 100 milliók. Ellenben Conte 2 vereség után gondolom pár alvatlan éjszakát eltöltve, de kitalált egy teljesen új formációt amit a csapatra szabott nem pedig ráeröltetett!!! Ez a legégetőbb különbség köztük, ebből fakadóan "bolondult" meg és az csak tetézi az egészet, hogy 2x borsot törtünk az orra alá.
mondjuk most pont változtatott Jose mert ellenünk az FA kupába 3 védővel állt fel, de látszott, hogy neki ehhez nincsenek meg az emberei.
majd most nyáron megveszi Grizit aki olyan jó lesz majd neki mint Pogba és vele sem lesznek előrébb.
Ha Ibra nem lenne abban a MU-ban akkor sehol nem lennének és már José is állást keresne.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: FA-kupa

#324 Hozzászólás Szerző: laczze »

Adrián szurkoló kollega le is írt egy baromi nagy különbséget, bár ez már szakmai dolog de nekünk nyilván ez az egyik legfontosabb. Amellett, hogy egy aberáltra mutat José viselkedése a fociban is elfelejtett valamit, kb a Real óta nem tud változtatni... ott sem tudott és nálunk sem már a taktikán, ami tudjuk hova vezetett mert a bajnokságot is talán a valaha volt legszarabb játékkal nyertük meg de nem a taktikán múlott, és a Mu val ugyan azt csinálja és ott se fog tudni változni, épp ezért én meglepődnék ha BL esélyes csapatot csinálna a Mu ból hiába a 100 milliók. Ellenben Conte 2 vereség után gondolom pár alvatlan éjszakát eltöltve, de kitalált egy teljesen új formációt amit a csapatra szabott nem pedig ráeröltetett!!! Ez a legégetőbb különbség köztük, ebből fakadóan "bolondult" meg és az csak tetézi az egészet, hogy 2x borsot törtünk az orra alá.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6778
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: FA-kupa

#325 Hozzászólás Szerző: Pityee »

andrewm93 írta:
Leírom 84523-szor is. Az itt elért eredményeit senki nem veszi el tőle, behúzott velünk 3 PL-t és jelentős része a klub történelmének. Én nagyon örültem neki, mikor visszatért. DE! Azóta, teljesen megkerült és beszámíthatatlan lett. Ott próbál belerúgni a klubba és Conteba ahol tud. Egy ekkora klublegendától nem ezt a viselkedést várná el az ember. Pont ezért számomra emberileg sokkal többet ér Ancelotti és Di Matteo is, belőlük valahogy nem tudnám kinézni ezt a fajta viselkedést.
Azt mondd már meg nekem, hogy mivel rúgott bele Mourinho Contéba, vagy a Chelsea-be? Willian-el is lepacsizott amikor lecserélték. Nem fogja a Chelseat ajnározni, amikor az egyik legnaygobb riválisát irányítja éppen.
Ezek szerint nem nagyon követed a csapattal kapcsolatos híreket, jobban kellene.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: FA-kupa

#326 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

andrewm93 írta:
Leírom 84523-szor is. Az itt elért eredményeit senki nem veszi el tőle, behúzott velünk 3 PL-t és jelentős része a klub történelmének. Én nagyon örültem neki, mikor visszatért. DE! Azóta, teljesen megkerült és beszámíthatatlan lett. Ott próbál belerúgni a klubba és Conteba ahol tud. Egy ekkora klublegendától nem ezt a viselkedést várná el az ember. Pont ezért számomra emberileg sokkal többet ér Ancelotti és Di Matteo is, belőlük valahogy nem tudnám kinézni ezt a fajta viselkedést.
Azt mondd már meg nekem, hogy mivel rúgott bele Mourinho Contéba, vagy a Chelsea-be? Willian-el is lepacsizott amikor lecserélték. Nem fogja a Chelseat ajnározni, amikor az egyik legnaygobb riválisát irányítja éppen.
meg amikor azt mondta nincs párja a MU szurkolóknak.
miért kell ilyet nyilatkozni miért nem lehet azt mondani, hogy a MU szurkolók nagyon jók és sokat segítenek a csapatnak a meccseken vagy valami hasonlót.
Mou-t istenként kezelték a szurkolók amire rászolgált.
Nálam akkor verte ki a biztosítékot amikor azt mondta, hogy Mata a Chelsea-ben egy jó játékos volt, de a Mu-ban egy világklasszis játékos lett.
bírtam Jose-t mikor az Interben volt szurkoltam neki, hogy sikeres legyen a csapattal ami be is jött neki majd elment Madridba ahol nagyon megváltozott és én akkor már nem örültem neki, hogy visszajön.A csapat tele volt fiatal tehetséges játékosokkal akikből elüldözött egy De Bruyne-t egy Lukaku-t és egy D.Luizt is.Schürrle-t mire megkedveltül eladta.
amin meglepődtem, hogy a Chelsea tavaly vergődött és mégsem változtatott semmin nem váltott taktikát az állítólagos árulókat akik megbuktatták ugyanúgy játszatta, ő saját magát buktatta meg azzal, hogy nem igazolt szinte senkit a nyáron, hogy versenyhelyzet legyen a csapatba és azzal, hogy nem volt képes változtatni.
Conte 2 vereség után mindent átszervezett és milyen érdekes működik.Nekem Conte nagyon szimpatikus és remélem, hogy nagyon sokáig a klubbal lesz és rengeteg trófeához segít minket.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: FA-kupa

#327 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

andrewm93 írta:
Leírom 84523-szor is. Az itt elért eredményeit senki nem veszi el tőle, behúzott velünk 3 PL-t és jelentős része a klub történelmének. Én nagyon örültem neki, mikor visszatért. DE! Azóta, teljesen megkerült és beszámíthatatlan lett. Ott próbál belerúgni a klubba és Conteba ahol tud. Egy ekkora klublegendától nem ezt a viselkedést várná el az ember. Pont ezért számomra emberileg sokkal többet ér Ancelotti és Di Matteo is, belőlük valahogy nem tudnám kinézni ezt a fajta viselkedést.
Azt mondd már meg nekem, hogy mivel rúgott bele Mourinho Contéba, vagy a Chelsea-be? Willian-el is lepacsizott amikor lecserélték. Nem fogja a Chelseat ajnározni, amikor az egyik legnaygobb riválisát irányítja éppen.
Nezd csak meg miket nyilatkozott attol a pillanattol kezdve, hogy osszesoroltak a kupaban. Folyamatosan csak nyomta a hulye szoveget, hogy ok jobban le vannak terhelve, a Chelsea egy vedekezo csapat stb.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1049
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: FA-kupa

#328 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

Leírom 84523-szor is. Az itt elért eredményeit senki nem veszi el tőle, behúzott velünk 3 PL-t és jelentős része a klub történelmének. Én nagyon örültem neki, mikor visszatért. DE! Azóta, teljesen megkerült és beszámíthatatlan lett. Ott próbál belerúgni a klubba és Conteba ahol tud. Egy ekkora klublegendától nem ezt a viselkedést várná el az ember. Pont ezért számomra emberileg sokkal többet ér Ancelotti és Di Matteo is, belőlük valahogy nem tudnám kinézni ezt a fajta viselkedést.
Azt mondd már meg nekem, hogy mivel rúgott bele Mourinho Contéba, vagy a Chelsea-be? Willian-el is lepacsizott amikor lecserélték. Nem fogja a Chelseat ajnározni, amikor az egyik legnaygobb riválisát irányítja éppen.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6778
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: FA-kupa

#329 Hozzászólás Szerző: Pityee »

andrewm93 írta:
Pityee írta:
Bubi írta:Szerintem ez csak kötekedés. Melyik szurkolótábort kellene piedesztálra emelnie a Manu edzőjeként? A miénket vagy a Reálét? Amúgy a mi sokszor "néma" szurkolóinkhoz képest időnként elszomorító hallgatni egy UTD vagy Pool szurkolótábort...

Az meg hogy nem szólította nevén a játékosainkat. .. pfúha, valószínűleg semmi jelentősége nincs, így jött ki a lépés. Viszont meccs elött terry vel külön kezezett, Williannek pedig ő gratulált először amikor Conte lehozta. Én láttam ezt is.

Mindegy skacok, több tisztelet járna neki szerintem.
Hiába próbálod mindenáron védeni őt, ez a vonat már elment, legalábbis nálam és amint látom még sokaknál itt. A tiszteletet ki kell érdemelni, ő pedig inkább lerombolta az itt "felépített szobrát". Ahogy írták már előttem, Ancelotti és Di Matteo is sokkal többet ér nála. Majd ha kibújt a mu szurkolók seggéből, akkor szólj.
Nem azt írták, hogy többet érnek, mert ez baromság. Mourinho az Mourinho. A másik kettő edző is nagyon szeretett a Bridge-n, de José azért 3 PL szezont behúzott velünk, és 2007-ig egy mentálisan betonbiztos csapatot rakott össze, emlékezz a 2006/7-es szezonban azokra a meccsekre, amikor 2-3 gólos hátrányokból fordítottunk. Attól is eltekintve, hogy miket mondott Mourinho, szerintem a Chelsea szurkolók nagy része még mindig tiszteli, és az a pár farok aki Fuck off-olt kicsit utánaolvasnak a wikipédián a Chelsea történelméről. Mondom még így is, hogy tavaly igen is mennie kellett, és bebukott, de amit elért, azt soha senki sem veheti el tőle, jelenleg a Unitednél van, el is küldenék a francba, ha még mindig a Chelsea-ről áradozna. A Conte-Mourinho szájkarate meg szerintem felejtős amúgy is, mind a kettejük tüzes, szenvedélyes személyiség, legközelebb simán kezet fognak majd egymással, nem lesz belőle egy Wenger-féle nemezis... :D
Leírom 84523-szor is. Az itt elért eredményeit senki nem veszi el tőle, behúzott velünk 3 PL-t és jelentős része a klub történelmének. Én nagyon örültem neki, mikor visszatért. DE! Azóta, teljesen megkerült és beszámíthatatlan lett. Ott próbál belerúgni a klubba és Conteba ahol tud. Egy ekkora klublegendától nem ezt a viselkedést várná el az ember. Pont ezért számomra emberileg sokkal többet ér Ancelotti és Di Matteo is, belőlük valahogy nem tudnám kinézni ezt a fajta viselkedést.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1049
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: FA-kupa

#330 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

Pityee írta:
Bubi írta:Szerintem ez csak kötekedés. Melyik szurkolótábort kellene piedesztálra emelnie a Manu edzőjeként? A miénket vagy a Reálét? Amúgy a mi sokszor "néma" szurkolóinkhoz képest időnként elszomorító hallgatni egy UTD vagy Pool szurkolótábort...

Az meg hogy nem szólította nevén a játékosainkat. .. pfúha, valószínűleg semmi jelentősége nincs, így jött ki a lépés. Viszont meccs elött terry vel külön kezezett, Williannek pedig ő gratulált először amikor Conte lehozta. Én láttam ezt is.

Mindegy skacok, több tisztelet járna neki szerintem.
Hiába próbálod mindenáron védeni őt, ez a vonat már elment, legalábbis nálam és amint látom még sokaknál itt. A tiszteletet ki kell érdemelni, ő pedig inkább lerombolta az itt "felépített szobrát". Ahogy írták már előttem, Ancelotti és Di Matteo is sokkal többet ér nála. Majd ha kibújt a mu szurkolók seggéből, akkor szólj.
Nem azt írták, hogy többet érnek, mert ez baromság. Mourinho az Mourinho. A másik kettő edző is nagyon szeretett a Bridge-n, de José azért 3 PL szezont behúzott velünk, és 2007-ig egy mentálisan betonbiztos csapatot rakott össze, emlékezz a 2006/7-es szezonban azokra a meccsekre, amikor 2-3 gólos hátrányokból fordítottunk. Attól is eltekintve, hogy miket mondott Mourinho, szerintem a Chelsea szurkolók nagy része még mindig tiszteli, és az a pár farok aki Fuck off-olt kicsit utánaolvasnak a wikipédián a Chelsea történelméről. Mondom még így is, hogy tavaly igen is mennie kellett, és bebukott, de amit elért, azt soha senki sem veheti el tőle, jelenleg a Unitednél van, el is küldenék a francba, ha még mindig a Chelsea-ről áradozna. A Conte-Mourinho szájkarate meg szerintem felejtős amúgy is, mind a kettejük tüzes, szenvedélyes személyiség, legközelebb simán kezet fognak majd egymással, nem lesz belőle egy Wenger-féle nemezis... :D

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6778
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: FA-kupa

#331 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bubi írta:Szerintem ez csak kötekedés. Melyik szurkolótábort kellene piedesztálra emelnie a Manu edzőjeként? A miénket vagy a Reálét? Amúgy a mi sokszor "néma" szurkolóinkhoz képest időnként elszomorító hallgatni egy UTD vagy Pool szurkolótábort...

Az meg hogy nem szólította nevén a játékosainkat. .. pfúha, valószínűleg semmi jelentősége nincs, így jött ki a lépés. Viszont meccs elött terry vel külön kezezett, Williannek pedig ő gratulált először amikor Conte lehozta. Én láttam ezt is.

Mindegy skacok, több tisztelet járna neki szerintem.
Hiába próbálod mindenáron védeni őt, ez a vonat már elment, legalábbis nálam és amint látom még sokaknál itt. A tiszteletet ki kell érdemelni, ő pedig inkább lerombolta az itt "felépített szobrát". Ahogy írták már előttem, Ancelotti és Di Matteo is sokkal többet ér nála. Majd ha kibújt a mu szurkolók seggéből, akkor szólj.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: FA-kupa

#332 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Bubi írta:Williannek pedig ő gratulált először amikor Conte lehozta. Én láttam ezt is.
Én is láttam. Nem túl meglepő ez, mivel lényegében José azt érzi, hogy Willian volt az egyetlen ember, aki kiállt mellette tavaly. Le is szerette volna igazolni a nyáron.

Az pedig szerintem minősíti, hogy DIREKT nem a nevükön hívta korábbi játékosait, akikkel bajnokságot nyert ~2 évvel ezelőtt.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: FA-kupa

#333 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Nem tudom jártatok-e már úgy valaha, hogy ültök egy nagyobb társaságban, ahol a volt barátnőtök beszél éppen össze-vissza, mindenki rá figyel és ti csak arra tudtok gondolni, hogy "Úristen, hogy tudtam én egyáltalán beleesni?".

Na ez a csaj most José.
They do now.

Avatar
IsteniDiego
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2016. december 10., szombat 23:20
Kedvenc játékos: Diego Costa
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: FA-kupa

#334 Hozzászólás Szerző: IsteniDiego »

Azért még várjuk meg azt a következő szezont. Nem lennék meglepve, ha ott is meglenne a bajnoki cím a 2. szezonjában.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: FA-kupa

#335 Hozzászólás Szerző: laczze »

Nekem már annyira ellenszenves lett, hogy nem is foglalkozok vele történő dolgokkal ezután.
Sokkal rosszabb neki mint nekünk Ő elment szenvedni a Mu ba mi meg kaptunk egy emberileg és szakmailag is jobb embert akit már most jobban kedvelek mint Josét valaha. Jár neki a pacsi a bajnoki címekért de egy hülye fasz volt már tavaly elött nálunk is.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: FA-kupa

#336 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szerintem ez csak kötekedés. Melyik szurkolótábort kellene piedesztálra emelnie a Manu edzőjeként? A miénket vagy a Reálét? Amúgy a mi sokszor "néma" szurkolóinkhoz képest időnként elszomorító hallgatni egy UTD vagy Pool szurkolótábort...

Az meg hogy nem szólította nevén a játékosainkat. .. pfúha, valószínűleg semmi jelentősége nincs, így jött ki a lépés. Viszont meccs elött terry vel külön kezezett, Williannek pedig ő gratulált először amikor Conte lehozta. Én láttam ezt is.

Mindegy skacok, több tisztelet járna neki szerintem.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6778
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: FA-kupa

#337 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bubi írta:Miért ne lett volna jogos a piros? Volt egy sárgája, majd az idióta fépályánál bevállalt egy teljesen nyilvánvaló taktikai faultot. Járt a sárga, az más kérdés, hogy dönthetett volna úgy, hogy vár még egy esetet a játékostól és megússza figyelmeztetéssel, de akkor a játékosok, az egész stadion és most mi is arról beszélnénk, hogy mi lett volna akkor ha fszt növeszt a spori és kiállítja Herrerat...

Egyébként nyugodtan otthon maradhatna az a sok retardált barom aki sértegeti a klub valaha volt legsikeresebb edzőjét és legszebb időszakának sikerkovácsát. Több tisztelet játna Mounak, akármilyen is lett. Szerintem sem top edző már, és? Terry sem a régi már, akkor ő is egy szar?

Nem emlékszem, hogy Mou sértegetett volna minket, maximum kiáll a csapatáért. Jó kis véleménnyel lehet pont arról a szurkolótáborról amiről azt mondta hogy az eddigi legkedvesebb számára és hogy mi vagyunk az otthona.
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=592E56EE" onclick="window.open(this.href);return false;
A mi nagy legendánk...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

edeskeves
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: FA-kupa

#338 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Bubi írta:Miért ne lett volna jogos a piros? Volt egy sárgája, majd az idióta fépályánál bevállalt egy teljesen nyilvánvaló taktikai faultot. Járt a sárga, az más kérdés, hogy dönthetett volna úgy, hogy vár még egy esetet a játékostól és megússza figyelmeztetéssel, de akkor a játékosok, az egész stadion és most mi is arról beszélnénk, hogy mi lett volna akkor ha fszt növeszt a spori és kiállítja Herrerat...

Egyébként nyugodtan otthon maradhatna az a sok retardált barom aki sértegeti a klub valaha volt legsikeresebb edzőjét és legszebb időszakának sikerkovácsát. Több tisztelet játna Mounak, akármilyen is lett. Szerintem sem top edző már, és? Terry sem a régi már, akkor ő is egy szar?

Nem emlékszem, hogy Mou sértegetett volna minket, maximum kiáll a csapatáért. Jó kis véleménnyel lehet pont arról a szurkolótáborról amiről azt mondta hogy az eddigi legkedvesebb számára és hogy mi vagyunk az otthona.
Epp nem is olyan reg mondta, hogy a MU szurkoloknak parja nincs a vilagon, gondolom ez is tetszett 1-2 drukkernek aki beszolt neki.
Nem ezt erdemelne ez teny, de valamit azert tett is erte, hogy ez megtortenjen.
Ancelottival is milyen nagyszeru munkaval nyertunk bajnoksagot, de aztan o is ki lett rugva, de soha az eletben nem szidna szerintem ot egy Chelsea drukker sem, mert sokkal szimpatikusabb figura es nem is askalodik visszafele, valamint a klubot is megtisztelne azzal, hogy nem "a Chelsea kapusa es a Chelsea vedoje" neven nevezne meg a volt jatekosait.
Mindig oda nyal ahol epp van, egy kicsit ketszinuve valt ezzel a nyilatkozataval (is).

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: FA-kupa

#339 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Miért ne lett volna jogos a piros? Volt egy sárgája, majd az idióta fépályánál bevállalt egy teljesen nyilvánvaló taktikai faultot. Járt a sárga, az más kérdés, hogy dönthetett volna úgy, hogy vár még egy esetet a játékostól és megússza figyelmeztetéssel, de akkor a játékosok, az egész stadion és most mi is arról beszélnénk, hogy mi lett volna akkor ha fszt növeszt a spori és kiállítja Herrerat...

Egyébként nyugodtan otthon maradhatna az a sok retardált barom aki sértegeti a klub valaha volt legsikeresebb edzőjét és legszebb időszakának sikerkovácsát. Több tisztelet játna Mounak, akármilyen is lett. Szerintem sem top edző már, és? Terry sem a régi már, akkor ő is egy szar?

Nem emlékszem, hogy Mou sértegetett volna minket, maximum kiáll a csapatáért. Jó kis véleménnyel lehet pont arról a szurkolótáborról amiről azt mondta hogy az eddigi legkedvesebb számára és hogy mi vagyunk az otthona.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: FA-kupa

#340 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

https://twitter.com/Conteholic/status/8 ... wsrc%5Etfw" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése