Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Aktuális meccsek

#23581 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

adrian1989 írta:azért amikor a mu-t vertük 1:0-ra akkor is ő lötte, és nem csak a gólokra gondolok hanem a játékra magára, mikor tavaly is a pool-al játszottunk év végén azt leszopatott mindenkit meg vert egy hatalmas gólt pont így a Sp*rs ellen is.
azért én emlékszem sok olyan meccsére amin a parádés teljesítménye miatt nyert a csapat vagy játszott x-et.
Természetesen volt már rá példa, de magamat ismételve én minden meccsen ezt várom egy ilyen értékű és elvileg ilyen tudású játékostól. Nekem nagyon kevés amit az utóbbi hetekben produkál, a játék minden elemében, ennyi a lényeg igazából :)

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#23582 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Pityee írta:4. Hazard? Wtf? Eléggé lelombozó volt a mai teljesítménye. Tőle azért mást várnék el, egy két sikeres cselen és passzon kívül. Arról nrem is beszélve, hogy nem nagyon hajtotta agyon magát.
Ezzel nem teljesen értek egyet, nagyobb mezőnymunkát végzett, mint általában szokott, előre játékban viszont tényleg kevés amit mutat, de ez már meccsek óta megfigyelhető sajnos...

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6475
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#23583 Hozzászólás Szerző: Dante »

Pethy írta:Conte számlája még ilyeneket olvasni pofám leszakad. Nagy pont előnnyel mentünk a mögöttünk levő otthonába. Mi a szarért kockaztasson. Döbbenet ami itt megy.
Nekem nincs gondom az eredménnyel, azon kívül, hogy voltunk/vagyunk olyan luxus helyzetben, hogy a győzelem legyen a cél a bridge-i vereség miatt.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#23584 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

GereZsolt írta:
adrian1989 írta:
Pat326 írta:Hát... Meccs előtt mindjárt aláírtam volna az 1-1-et, de így a meccs képe alapján.. :/ ez a pool annyira gyenge, hogy ha Conte bátrabb + nem balfaszkodunk, akkor 3at bepakolunk legalább. Na mindegy, kár érte, főleg h Arsenal és Spuri is pontokat hullajtott :D
meccs előtt én is láírtam volna az x-et de így hogy Costa 11-est hibázott így kicsit fáj, hogy nem lett meg a győzelem.
amúgy nagyon kíváncsi lennék, hogy Hazard miért a tavalyi formáját hozza és hol van az a Hazard aki ősszel volt a pályán.
Pedro nem volt rossz, de nagy meccset még nem döntött el mióta itt van és valaki attól is lesz klasszis, hogy a rangadókon 1 villanása van de az döntő, Hazard egykor ilyen volt.
Pont ez nem jellemző szeritem Hazardra, legalábbis az én (lehet hogy irreálisan magas) elvárásaimhoz mérten.

azért amikor a mu-t vertük 1:0-ra akkor is ő lötte, és nem csak a gólokra gondolok hanem a játékra magára, mikor tavaly is a pool-al játszottunk év végén azt leszopatott mindenkit meg vert egy hatalmas gólt pont így a Sp*rs ellen is.
azért én emlékszem sok olyan meccsére amin a parádés teljesítménye miatt nyert a csapat vagy játszott x-et.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#23585 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Ha a meccs képéből indulok ki, akkor megérdemelt a döntetlen. Ha a meccs előtt felkínálják az x-et a pool ellen idegenben, akkor sokan aláírtak volna. Na de így azért kicsit fájó, főleg ha nézem a mai eredményeket is. A meccshez: 1. Kante egy robot, egy állat, nem normalis az az ember, egyértelmű MOTM nálam, 2. Luiz előtt le a kalappal, hogy végig tolta sérülten és ilyen magas szinten. 3. A meccs utolsó szakaszában abszolút látszott Diegon, hogy nem bírja kondilag és ráférne a csere, nem értem miért várt Conte ennyit Batshu behozatalával, többet értünk volna egy friss támadószekcióval így h a pool viszonylag kitámadt. 4. Hazard? Wtf? Eléggé lelombozó volt a mai teljesítménye. Tőle azért mást várnék el, egy két sikeres cselen és passzon kívül. Arról nrem is beszélve, hogy nem nagyon hajtotta agyon magát. 5. Moses - ma gyengusz volt és sebezhető volt az oldala, szerencséjére Azpi sokszor kihúzta a szarból. Hazarddal ellentétben ő viszont legalább hajtott. Ui: Ohh Diego, Diego.. kár azért a tiziért... :|
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Aktuális meccsek

#23586 Hozzászólás Szerző: Traxver »

hmm...a meccs elején aláírtam volna az X-et de a meccsképe alapján kicsit csalódott vagyok...ennek az X-nek akkor fogok örülni ha szombaton leverjük az arsenalt! ha letudjuk a hétvégi meccset onnantól kezdve csak a 2 manchesteri meccsünk rangadó bár azé egy everton, west ham idegenbeli meccs se tűnik simának talán a Stoke se...tottenham, arsenal, Liverpool rajtunk kívül ha jól tudom játszik még mindenkivel
én úgy látom, hogy Hazard játéka hétről hétre egyre gyengébb :/

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Aktuális meccsek

#23587 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

IsteniDiego írta:
kazomester írta:Ezt most egyértelműen Conte számlájára írom. Meddig kell még nézni ezt a kétballábas fostalicska Matic-ot? Mirét hozta le Hazard-t, amikor Willian sokal gyengébben játszott? Hány meg hány meccsen kell ugyanazt megélnünk, hogy amikor Fabre bejön szintekkel javul a játékunk? Én, mint hozzá nem értő senki kérdezem, nem lenne célszerűbb ilyen meccseken eleve 3-5-2ben indítani? Mert láthatóan csak 2 szűrő jelenlétében meri játszatni Fabregas-t, viszont most is gyönyörűen látszott mennyire feljavult a játékunk. :?:
Én azt nem tudnám kijelenteni ilyen egyértelműen, hogy Willian sokkal gyengébb volt. Az első félidőben még csinálgatott valamit Hazard, összehozott 2-3 szabadrúgást, de a másodikban kb semmit sem, a védekezést sem vitte túlzásba, legtöbbször a félpályánál sétálgatott, szóval jogos volt a cseréje szvsz.
Firmino hatalmas helyzeténél a második félidő elején - amit az égbe lőtt - Hazard csúszott be Coutinhonak a saját tizenhatosunk vonalán. Rengeteget dolgozott szerintem a mezőnyben labdatartás, labdaszerzés formájában, nem nagyon volt kapacitása a támadásépítésre az ellenfél harmadában.

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Aktuális meccsek

#23588 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

adrian1989 írta:
Pat326 írta:Hát... Meccs előtt mindjárt aláírtam volna az 1-1-et, de így a meccs képe alapján.. :/ ez a pool annyira gyenge, hogy ha Conte bátrabb + nem balfaszkodunk, akkor 3at bepakolunk legalább. Na mindegy, kár érte, főleg h Arsenal és Spuri is pontokat hullajtott :D
meccs előtt én is láírtam volna az x-et de így hogy Costa 11-est hibázott így kicsit fáj, hogy nem lett meg a győzelem.
amúgy nagyon kíváncsi lennék, hogy Hazard miért a tavalyi formáját hozza és hol van az a Hazard aki ősszel volt a pályán.
Pedro nem volt rossz, de nagy meccset még nem döntött el mióta itt van és valaki attól is lesz klasszis, hogy a rangadókon 1 villanása van de az döntő, Hazard egykor ilyen volt.
Pont ez nem jellemző szeritem Hazardra, legalábbis az én (lehet hogy irreálisan magas) elvárásaimhoz mérten.

Avatar
IsteniDiego
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2016. december 10., szombat 23:20
Kedvenc játékos: Diego Costa
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#23589 Hozzászólás Szerző: IsteniDiego »

kazomester írta:Ezt most egyértelműen Conte számlájára írom. Meddig kell még nézni ezt a kétballábas fostalicska Matic-ot? Mirét hozta le Hazard-t, amikor Willian sokal gyengébben játszott? Hány meg hány meccsen kell ugyanazt megélnünk, hogy amikor Fabre bejön szintekkel javul a játékunk? Én, mint hozzá nem értő senki kérdezem, nem lenne célszerűbb ilyen meccseken eleve 3-5-2ben indítani? Mert láthatóan csak 2 szűrő jelenlétében meri játszatni Fabregas-t, viszont most is gyönyörűen látszott mennyire feljavult a játékunk. :?:
Én azt nem tudnám kijelenteni ilyen egyértelműen, hogy Willian sokkal gyengébb volt. Az első félidőben még csinálgatott valamit Hazard, összehozott 2-3 szabadrúgást, de a másodikban kb semmit sem, a védekezést sem vitte túlzásba, legtöbbször a félpályánál sétálgatott, szóval jogos volt a cseréje szvsz.

Avatar
Pethy
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2006. június 7., szerda 19:45
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Aktuális meccsek

#23590 Hozzászólás Szerző: Pethy »

Conte számlája még ilyeneket olvasni pofám leszakad. Nagy pont előnnyel mentünk a mögöttünk levő otthonába. Mi a szarért kockaztasson. Döbbenet ami itt megy.
Chelsea Fc, Houston Rockets&Texans, F.Alonso

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#23591 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Pat326 írta:Hát... Meccs előtt mindjárt aláírtam volna az 1-1-et, de így a meccs képe alapján.. :/ ez a pool annyira gyenge, hogy ha Conte bátrabb + nem balfaszkodunk, akkor 3at bepakolunk legalább. Na mindegy, kár érte, főleg h Arsenal és Spuri is pontokat hullajtott :D
meccs előtt én is láírtam volna az x-et de így hogy Costa 11-est hibázott így kicsit fáj, hogy nem lett meg a győzelem.
amúgy nagyon kíváncsi lennék, hogy Hazard miért a tavalyi formáját hozza és hol van az a Hazard aki ősszel volt a pályán.
Pedro nem volt rossz, de nagy meccset még nem döntött el mióta itt van és valaki attól is lesz klasszis, hogy a rangadókon 1 villanása van de az döntő, Hazard egykor ilyen volt.

Avatar
Pat326
Hozzászólások: 858
Csatlakozott: 2011. december 9., péntek 17:14
Kedvenc játékos: Kante + Azpi
Kedvenc exjátékos: Terry+Lampard+Drogba
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#23592 Hozzászólás Szerző: Pat326 »

dankodavid írta:
Pat326 írta:Hát... Meccs előtt mindjárt aláírtam volna az 1-1-et, de így a meccs képe alapján.. :/ ez a pool annyira gyenge, hogy ha Conte bátrabb + nem balfaszkodunk, akkor 3at bepakolunk legalább. Na mindegy, kár érte, főleg h Arsenal és Spuri is pontokat hullajtott :D
Nem kellett bátrabbnak lenni, Conte (megint) tökéletes gameplannel jött egy rangadóra, az egyetlen, ami nem fér bele, hogy a két sztárocskánk elöl ennyire ócska játékot produkáljon. Ha az Hazard-Costa duóból csak az egyik kifog egy átlagos napot, ez a meccs zsebben van; nem így lett, de ez nem Conte hibája.
Félre ne érts, eszembe se jutott Conte-ra panaszkodni :) csak ha pl Fabre több percet kap... de a lényeg, h így is növeltük az előnyünket, immáron 9 pont :mrgreen:

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#23593 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Ezt most egyértelműen Conte számlájára írom. Meddig kell még nézni ezt a kétballábas fostalicska Matic-ot? Mirét hozta le Hazard-t, amikor Willian sokal gyengébben játszott? Hány meg hány meccsen kell ugyanazt megélnünk, hogy amikor Fabre bejön szintekkel javul a játékunk? Én, mint hozzá nem értő senki kérdezem, nem lenne célszerűbb ilyen meccseken eleve 3-5-2ben indítani? Mert láthatóan csak 2 szűrő jelenlétében meri játszatni Fabregas-t, viszont most is gyönyörűen látszott mennyire feljavult a játékunk. :?:

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#23594 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Pat326 írta:Hát... Meccs előtt mindjárt aláírtam volna az 1-1-et, de így a meccs képe alapján.. :/ ez a pool annyira gyenge, hogy ha Conte bátrabb + nem balfaszkodunk, akkor 3at bepakolunk legalább. Na mindegy, kár érte, főleg h Arsenal és Spuri is pontokat hullajtott :D
Nem kellett bátrabbnak lenni, Conte (megint) tökéletes gameplannel jött egy rangadóra, az egyetlen, ami nem fér bele, hogy a két sztárocskánk elöl ennyire ócska játékot produkáljon. Ha az Hazard-Costa duóból csak az egyik kifog egy átlagos napot, ez a meccs zsebben van; nem így lett, de ez nem Conte hibája.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

kolozsibence
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2014. február 11., kedd 13:53
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#23595 Hozzászólás Szerző: kolozsibence »

Elképesztő, hogy Fabre megint milyen színt hozott a játékba 10 perc alatt, annyira kár, hogy nem építi be Conte jobban a csapatba.

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#23596 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Nem rossz ez, főleg a többi eredményt látva. Nyerhető meccs lett volna ugyan, de sajnos kihasználták az egyetlen védelmi hibánkat. Kezdeni kéne valamit ezekkel a beívelésekkel, Azpi és Moses nagyon könnyen verhetőek fejjel. Lehet hogy meg kéne cserélni Cahill-t és Azpi-t, akkor Alonso be tudna segíteni Dave-nek az íveléseknél. Kanté-nak volt pár gyengébb meccse, de ma hatalmasat játszott, Luiz-al együtt. Hazard-nak kéne kicsit összekapnia magát, hajtott ma, de előre játékban több kéne tőle.

Avatar
IsteniDiego
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2016. december 10., szombat 23:20
Kedvenc játékos: Diego Costa
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#23597 Hozzászólás Szerző: IsteniDiego »

cech19960320 írta:Nyerhettünk volna. de Costa sem lehet mindig 100%ig toppon. illetve azért a liverpool is bőven veszélyesen játszott. teljesen elégedettek lehetünk az 1 ponttal, jól jöttünk ki a fordulóból...
Kanté 13 szerelés, DL 10 tisztázás... állatok!
Fabregasról meg már talán fölösleges minden meccs után leírni ugyanazt, de ma is az történt ami szokott...beállt adott 3-4 olyan labdát amiből kb egyből helyzet alakult ki.

edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#23598 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Ez a meccs ott lett elbaszva, hogy azok a jatekosok akik tudnanak focizni a padon rohadtak. Gondolok itt Fabregasra meg Pedrora. Utobbit lehet szidni, csak epp beallt es tobbet csinalt, mint Hazard meg a tobbi egyutt..Cescrol nem is beszelve.
Amig minden ilyen rangadon ilyen beszarin jatszunk jovore mi lesz velunk a BL-ben?
Conte jo edz, de konyorgom hogy a pocsbe nem latja, hogy kell Fabregas a csapatb, aki benne van a TOP3-ban nalunk?
Ami Josenal Iva volt, az Contenal Matic..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára edeskeves 2017. január 31., kedd 23:59-kor.

Avatar
Pat326
Hozzászólások: 858
Csatlakozott: 2011. december 9., péntek 17:14
Kedvenc játékos: Kante + Azpi
Kedvenc exjátékos: Terry+Lampard+Drogba
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#23599 Hozzászólás Szerző: Pat326 »

Hát... Meccs előtt mindjárt aláírtam volna az 1-1-et, de így a meccs képe alapján.. :/ ez a pool annyira gyenge, hogy ha Conte bátrabb + nem balfaszkodunk, akkor 3at bepakolunk legalább. Na mindegy, kár érte, főleg h Arsenal és Spuri is pontokat hullajtott :D

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#23600 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Nyerhettünk volna. de Costa sem lehet mindig 100%ig toppon. illetve azért a liverpool is bőven veszélyesen játszott. teljesen elégedettek lehetünk az 1 ponttal, jól jöttünk ki a fordulóból...
Kanté 13 szerelés, DL 10 tisztázás... állatok!

Válasz küldése