Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#26541 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Oziris írta:
bilhacica írta:
twopac írta:de hiányzott még egy támadó szellemű jűtékos ami essien lett volna
Essien nem támado szellemü, azért indul meg néha a kapunak mert kompenzálja az uj "sztárok" mocskát... ha Kaká lenne ballack helyett és mondjuk Adriano seva helyett Essiennek át se kellene lépni a felező vonalat...
Kaká oké,de Adriano??? :shock:
Max a 1,5évvel ezelötti Adriano,de a mostanival nem sokra mennénk
sevanal jobb nem?:D
csak egy példa volt, amugy mivel Ő még fiatal, neki a Chelsea kihivás lenne. seva mit is miért is jött ide? jah emlékszem mert megakar angolul tanulni meg mert Abra papa szereti. milyen kár hogy nem Kakát szereti annyira:D

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#26542 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Úgy érzem elkeseredettségetekben itt többen olyanokat írtok, amit nem is gondoltok komolyan. Én már túl vagyok a kezdeti sokkon, úgyhogy ezt viszonylag nyugodtabb körülmények közt írom:
Ez a továbbjutás nem a Pool-on múlt. Nem is JM hibája. Ez egyszerűen a sérüléseken, a sérülteken ment el. Persze kár ilyenekről beszélni, mondhatjátok sokan, hogy mi lett volna, ha... de őszintén tegye mindenki szívére a kezét, ki mert volna fogadni arra, hogy ha teljesen egészséges a keret, akkor nem tudunk egy nyamvadt gólt összehozni?!?! Ma a támadásaink értéke erősen konvergál a nullához. Drogba egymaga édeskevés a PL második legjobban védekező csapata ellen, és túlzottan is kivehető volt, hogy bizony rá épül minden támadásunk, tökléletesen semlegesítették is. Ezzel be is zárult a kör. Sajnos JC-n nagyon jól látszott, hogy majd' egy teljes idényt kihagyott, mert ma igen felejthetőt alakított, Kalou zöldfülű. A PL-ben meccseket döntött el, ma gyakorlatilag a pályán sem volt. Ez itt ment el. Ha rúgunk egy gólt, semmi baj nincs. Az már, hogy ki rúgta a tizenegyeseket, és miért pont ő, hát őszintén, ez van. Lampard berúgta a magáét. Hogy Robben és Geremi kihagyta, mert vajmi keveset játszottak idén (és a mai meccsen)? Ez már itt, ebben a szakaszban nem számít. Aki már állt életében számára hasonló értékűen sorsdöntő helyzetben, az tudhatja, hogy ez ne számít. Nyilván mindketten ezért érkeztek a pályára. Ti kivel lövettétek volna? A. Cole-lal? Terryvel? Cech-kel? Ugyan. A megfelelő emberek rúgták, csak rosszul. Sajnos ez benne volt a pakliban. Sajnálom a csapatot, és nagyon elkeseredett vagyok én is, de a mai kudarcot egyértelműen annak a nyakába varrom, hogy 90 percen keresztül nem létezett támadójátékunk a pályán. Szomorú. De ezen is túl kell lépni. Majd jövőre sikerül.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#26543 Hozzászólás Szerző: Oziris »

bilhacica írta:
twopac írta:de hiányzott még egy támadó szellemű jűtékos ami essien lett volna
Essien nem támado szellemü, azért indul meg néha a kapunak mert kompenzálja az uj "sztárok" mocskát... ha Kaká lenne ballack helyett és mondjuk Adriano seva helyett Essiennek át se kellene lépni a felező vonalat...
Kaká oké,de Adriano??? :shock:
Max a 1,5évvel ezelötti Adriano,de a mostanival nem sokra mennénk
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#26544 Hozzászólás Szerző: Megyó »

twopac írta:de hiányzott még egy támadó szellemű jűtékos ami essien lett volna
Essien nem támado szellemü, azért indul meg néha a kapunak mert kompenzálja az uj "sztárok" mocskát... ha Kaká lenne ballack helyett és mondjuk Adriano seva helyett Essiennek át se kellene lépni a felező vonalat...

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#26545 Hozzászólás Szerző: Oziris »

twopac írta:nem birtam sírás nélkül nézni ahogy a pool szurkolók örülnek!4 év 3 elbukott elödöntőez már vicc milyen szerencsétlenek vagyunk!szerintem ez a meccs carcalho sérülése miatt ment el!mivel essiennek kellet közép védőt jáccania amit jól meg is oldott de hiányzott még egy támadó szellemű jűtékos ami essien lett volna,nem volt középpályánk!a biró eléggé drogba ellen fújt,de egyedül édes kevés volt elől,bár berughatta volna azt a nagy helyzetét!elmult 2 év legszarabb napja volt ez nekem áá else hiszem
Nem a védelemmel volt a baj,hanem a támadó játékkal,h megint teniszeztünk(ivelgetünk ide -oda) a foci helyett!
Chelsea FOREVER!!!

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#26546 Hozzászólás Szerző: twopac »

nem birtam sírás nélkül nézni ahogy a pool szurkolók örülnek!4 év 3 elbukott elödöntőez már vicc milyen szerencsétlenek vagyunk!szerintem ez a meccs carcalho sérülése miatt ment el!mivel essiennek kellet közép védőt jáccania amit jól meg is oldott de hiányzott még egy támadó szellemű jűtékos ami essien lett volna,nem volt középpályánk!a biró eléggé drogba ellen fújt,de egyedül édes kevés volt elől,bár berughatta volna azt a nagy helyzetét!elmult 2 év legszarabb napja volt ez nekem áá else hiszem
mindörökké chelsea!!

Avatar
szabocsaba
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2006. szeptember 10., vasárnap 20:35
Tartózkodási hely: Budapest

#26547 Hozzászólás Szerző: szabocsaba »

JM jó edző, de egy percig sem sírnák, ha kibasznák!

Ilyen kerettel még Verebes mágus is bajnok lenne!!!!
Gondolkozz, mielőtt leírsz valamit!
Thx Guus!

Avatar
szabocsaba
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2006. szeptember 10., vasárnap 20:35
Tartózkodási hely: Budapest

#26548 Hozzászólás Szerző: szabocsaba »

bilhacica írta:2 éve zokogtam, most gratulálok a L'poolnak. Öszintén szolva nem érdemeltünk volna továbbjutást. Az eddigi Bl "menetelésünk" is gyenge volt nagyon. épphogy átmentünk egy egy fordulon. Ha jol megfigyelitek amugy igazi ellenfele a Chesleanek egész évben a shielden volt év elején az elbuktuk, a ligakupában az arsenal huszon egy két éves srácokbol állt és amugy is Drogban mullott, a Blben az első komoly ellenfél ellen kiestünk és a bajnokságot meg nem hogy nagyok kis nyomik ellen szorakoztuk el... maradt az FA kupa ha ott sem nyerünk EGYETLEN EGY meccset SEM tudtunk megnyerin ahol azt kellett volna megmutatni hogy mi vunk a világ egyik legnagyobb csapata...
Az egészet természetesen a keretre fogom és a sérüléskre... A keret alatt azt értem hogy egy csatárunk van Drogba meg támado középpályásunk Lampard. Még Essien aki kivette részét a golokbol, de neki nem, ez a feladata.
ÖSSZEGZÉS: nem tunk nagy csapattá felnőni... nincs olyan támado ill csapat játékunk ami kellene a hosszu távu sikerhez csak egyéni Superman ek vannak... Remélem José észhez tér és a nyáron összerakja végre rendesen a csapatot...
(amugy nevetség a l'pool amien szarnak tünik baszki megint a fináléba nevetséges........)
Teljes mértékben igazad van!!!
A szezon már az első meccsen el lett baszva, azzal hogy teljesen más felfogásban futbaloztunk, mint az előző 2 évben (amikor bajnokok lettünk)! Nyertes csapaton ne változtass!!!
Csak azért értünk el ennyit is, mert nagyon jó a keret (ezzel simán kellett volna 2-3 kupát nyerni) Hány nyögvenyelős meccsünk volt idén? És a MU-nak? Kinek jobb a kerete? Nézzük meg a cserepedokat!!!
A Pool-ban egy Crouch sztár tud lenni, mert azt játszák, amit kell!!!
Nálunk szarul játszanak a világsztárok!!!
Crouch jobb mint Seva? Jobb mint Ballack? Kalou? Lampard? Nem, nem, nem, nem, nem!!!
És mégis....
A Pool (és a MU) egy NYERTES csapat (nézzük a hozzáállásukat, és nézzük a miénket a newcastle ellen) mi meg egy ................
Gondolkozz, mielőtt leírsz valamit!
Thx Guus!

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#26549 Hozzászólás Szerző: Oziris »

bilhacica írta:2 éve zokogtam, most gratulálok a L'poolnak. Öszintén szolva nem érdemeltünk volna továbbjutást. Az eddigi Bl "menetelésünk" is gyenge volt nagyon. épphogy átmentünk egy egy fordulon. Ha jol megfigyelitek amugy igazi ellenfele a Chesleanek egész évben a shielden volt év elején az elbuktuk, a ligakupában az arsenal huszon egy két éves srácokbol állt és amugy is Drogban mullott, a Blben az első komoly ellenfél ellen kiestünk és a bajnokságot meg nem hogy nagyok kis nyomik ellen szorakoztuk el... maradt az FA kupa ha ott sem nyerünk EGYETLEN EGY meccset SEM tudtunk megnyerin ahol azt kellett volna megmutatni hogy mi vunk a világ egyik legnagyobb csapata...
Az egészet természetesen a keretre fogom és a sérüléskre... A keret alatt azt értem hogy egy csatárunk van Drogba meg támado középpályásunk Lampard. Még Essien aki kivette részét a golokbol, de neki nem, ez a feladata.
ÖSSZEGZÉS: nem tunk nagy csapattá felnőni... nincs olyan támado ill csapat játékunk ami kellene a hosszu távu sikerhez csak egyéni Superman ek vannak... Remélem José észhez tér és a nyáron összerakja végre rendesen a csapatot...
(amugy nevetség a l'pool amien szarnak tünik baszki megint a fináléba nevetséges........)
Van egy olyan sanda gyanum,hogy ezek után Josének nem lesz nyara!Vagyis nem itt!Ezt egyértelműen eltaktikázta,már a 60.perc körül rég le kellett volna vinni Joeyt és Kalout is,mert nagy 0ák voltak!Ez van bebuktuk!
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#26550 Hozzászólás Szerző: Megyó »

mourinho írta:a pool is szar volt. de annyira tudtam ,hogy robben kihagyja. egyszeruen flegma. (nem szabad buntetot rugatni vele).
amikor odaállt tudtam kihagyja... gyerek még, nincs benne a felelőség érzet...

Avatar
márió15
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2006. december 30., szombat 17:16

#26551 Hozzászólás Szerző: márió15 »

Ezt a kudarcot én José nyakába varrom a 11es párbaj miatt...1.Geremi a 2X15 perc hosszabbítás második félidejében állt be bemelegedni nem tudott,15 perc játék után én nem az elsők közt rúgattam volna....2.Robben...ő is kevesebb mint fél órát játszott nagyon bemelegedni ő sem tudott José mégis velük számolt először...jójó mondhatjátok h mer a többi "nagyot" későbbre hagyta ahol már szinte 100%-ig biztosnak kell lennie h akivel rúgatja az teljes mértékig képes rá h berúgja...de egy ilyen csapat ellen mint a pool nem szabad ennyire "eltaktikázni" egy ilyen lehetőséget!!!visszatérve Robben-re MOST!!!jött vissza sérülésből nembiztos h a legmegfelelőbb dolog vele rúgatni az első 11esünket...am.mind a 2kihagyott 11es pocsék volt...ennek ellenére nem hibáztatom se Robbent se Geremit ők megpróbálták!!!ja és nem is az szól belőlem h José miatt vesztettük el és menjen innen a pi..ába,sőőőt...de valljuk be nem ez volt a leegjobb döntés h pont ezzel a két játékossal számolt az elsők között.Am nagyon elkeserítő volt az a látvány ahogy a vörösök megint örülhettek,de valljuk be ez a Chelsea nem annyira rutinos 11es párbajban mint mondjuk a pool.Nagyon elvok keseredve :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára márió15 2007. május 1., kedd 23:27-kor.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#26552 Hozzászólás Szerző: Megyó »

2 éve zokogtam, most gratulálok a L'poolnak. Öszintén szolva nem érdemeltünk volna továbbjutást. Az eddigi Bl "menetelésünk" is gyenge volt nagyon. épphogy átmentünk egy egy fordulon. Ha jol megfigyelitek amugy igazi ellenfele a Chesleanek egész évben a shielden volt év elején az elbuktuk, a ligakupában az arsenal huszon egy két éves srácokbol állt és amugy is Drogban mullott, a Blben az első komoly ellenfél ellen kiestünk és a bajnokságot meg nem hogy nagyok kis nyomik ellen szorakoztuk el... maradt az FA kupa ha ott sem nyerünk EGYETLEN EGY meccset SEM tudtunk megnyerin ahol azt kellett volna megmutatni hogy mi vunk a világ egyik legnagyobb csapata...
Az egészet természetesen a keretre fogom és a sérüléskre... A keret alatt azt értem hogy egy csatárunk van Drogba meg támado középpályásunk Lampard. Még Essien aki kivette részét a golokbol, de neki nem, ez a feladata.
ÖSSZEGZÉS: nem tunk nagy csapattá felnőni... nincs olyan támado ill csapat játékunk ami kellene a hosszu távu sikerhez csak egyéni Superman ek vannak... Remélem José észhez tér és a nyáron összerakja végre rendesen a csapatot...
(amugy nevetség a l'pool amien szarnak tünik baszki megint a fináléba nevetséges........)

viksasuva
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2007. január 6., szombat 17:36
Tartózkodási hely: Budapest

#26553 Hozzászólás Szerző: viksasuva »

:( :cry: :( :cry: :( :cry: :(

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#26554 Hozzászólás Szerző: mourinho »

a pool is szar volt. de annyira tudtam ,hogy robben kihagyja. egyszeruen flegma. (nem szabad buntetot rugatni vele).

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#26555 Hozzászólás Szerző: Oziris »

Megérdemeltük,aki nem mer az nem nyer!
De legalább ment adta volna meg a biró a hülye kuyt gól,így 11esekkel kikapni áhhhhhh!
Tele van a ...-om soha semilyen csapat nem nyert még 11esekkel,akiknek drukkoltam!Utáloooom
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#26556 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Saját magunkat vertük meg megint... Pontrúgások kb. időhúzással értek csak fel, előrejáték 0. :( :( :( :( :( :(

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#26557 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Ezt is elbuktuk... szörnyű, iszonyatos, kimondhatatlanul fájó... siralmas, keserves, borzasztó...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

LooseR
Hozzászólások: 105
Csatlakozott: 2006. július 31., hétfő 13:33

#26558 Hozzászólás Szerző: LooseR »

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry::cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Avatar
findex
Hozzászólások: 1123
Csatlakozott: 2006. december 11., hétfő 20:30
Tartózkodási hely: Győr

#26559 Hozzászólás Szerző: findex »

kiestünk...!vége
4 nap alatt 2címet buktunk el...(Bl,Pl)
Carefree, wherever we may be

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#26560 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Idáig fajult: tizenegyesek! Úristen...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Válasz küldése