Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#26561 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Ezt is elbuktuk... szörnyű, iszonyatos, kimondhatatlanul fájó... siralmas, keserves, borzasztó...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

LooseR
Hozzászólások: 105
Csatlakozott: 2006. július 31., hétfő 13:33

#26562 Hozzászólás Szerző: LooseR »

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry::cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Avatar
findex
Hozzászólások: 1123
Csatlakozott: 2006. december 11., hétfő 20:30
Tartózkodási hely: Győr

#26563 Hozzászólás Szerző: findex »

kiestünk...!vége
4 nap alatt 2címet buktunk el...(Bl,Pl)
Carefree, wherever we may be

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#26564 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Idáig fajult: tizenegyesek! Úristen...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#26565 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Ez az, ami nagyon nem kellett volna. Hosszabbítás. Ez valahol szörnyű, mert nem igaz, hogy egy nyamvadt, sz@r gólt nem tudunk bepasszírozni. Pedig nem, láthatjuk. Nem tudunk egy labdát megtartani elöl. Kalou teljesen eltűnt a második félidőre, Drogba küzd, de egyedül nagyon kevés, ezért kell mellé Seva. JC is elég gyengécske, nem sok mindent tud hozzátenni a játékhoz. PF támadásban rikta gyenge, mindemellett Cechnek többször kellett bravúrral hárítani, és egyszer még a szerencse és a kapufa is kellett. Essien nagyot játszik.
Gyerünk, gyerünk, gyerünk! csak 1 kell! 1 gól! Lehet megpattanós, hatalmas vagy akármilyen, csak legyen!
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#26566 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Hát, amitől tartottam, bejött, vezetést szerzett a Pool, amire nem tudtunk válaszolni. Az elején túlzottan is beálltunk védekezni, a kapu előtt nem sok vizet zavartunk, a rögzített helyzetek pedig ismét nem az erősségünk: gólt kaptunk. A vége felé már voltak helyzetféléink, de komoly gólhelyzetet Drogba teremtett, de lövése pont Reinába tartott, aztán Mikel előtt is lehetett volna valami, de azt ő elszórakozta. A bíró engedi az erősebb játékot, nem sokat fúj bele a meccsbe, alapjában jól viszi a mérkőzést.
A támadójátékunkon valamit javítani kell, mert - főleg így - gólt kell szerezni, és most már lehetőleg egyet sem kapni.
Ja, és PF kicsit sokat tekereg a kapu előtt, és nem mindig ér vissza. Eddig ezt a Pool kihasználatlanul hagyta, de a szünetben Benítez biztosan felhívja rá a figyelmet. A.Cole pedig rengeteget szövegel, ami nem jó, JC pedig többször hibázott. Remélem összekapja magát a csapat, ennél több kell... nem hiányzik a hosszabbítás!
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#26567 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

szerintem tovább megyünk ! drogba,joe és mikel egész jól nyomják ! benne van a gól a csapatba ! robben mindenképp jó opció !

Avatar
Robi90
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2007. április 28., szombat 17:50

#26568 Hozzászólás Szerző: Robi90 »

1-0
erre nagyon nem figyelt senki. Mindenki beadásra számított :( Innentől még nehezebb lesz

Avatar
findex
Hozzászólások: 1123
Csatlakozott: 2006. december 11., hétfő 20:30
Tartózkodási hely: Győr

#26569 Hozzászólás Szerző: findex »

nem hiszem el bazz.csak azt kellett volna megúszni h az elejébn ne kapjunk gólt!erre tessék!
Carefree, wherever we may be

nandorfipeti
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 11:44
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Kecskemét

#26570 Hozzászólás Szerző: nandorfipeti »

Ricko írta:Cech,Ferreira,Essien,Terry,A.Cole,Make,Lamps,Mikel,J.Cole,Kalou,Drogba a kezdő :)
Makanak is nagyon fontos szerepe lesz, hogy amennyire csak tudja szűrje a Pool támadásait, főleg Gerrardra és Xabi Alonsora kell majd figyelni, hogy ne tudjanak csak úgy osztogatni, mert ha nem zavarjuk őket akkor bizony 10-ből 8-szor odarakják a társ lábára a lasztit.
A támadószekció szerintem jelen körülmények között a legjobb, én is így állítottam volna fel őket. :)

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#26571 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Ricko írta:Cech,Ferreira,Essien,Terry,A.Cole,Make,Lamps,Mikel,J.Cole,Kalou,Drogba a kezdő :)
furcsa hogy pf egyszer csak kezdő lett ujra... amugy sztem az utobbi meccseken amikor berakták ugyan megoldotta a feladatát, de nevetséges mennyire bizonytalan és esetlen volt... nem értem mi lett vele... Ő még enm abba a korba van amikor a 3. gyogyszer azért van hogy emlékezz az első 2 nevére...

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#26572 Hozzászólás Szerző: Ricko »

Cech,Ferreira,Essien,Terry,A.Cole,Make,Lamps,Mikel,J.Cole,Kalou,Drogba a kezdő :)
Yes, We BLUE!!!

bdani94
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2007. április 29., vasárnap 21:12
Tartózkodási hely: Tass
Kapcsolat:

#26573 Hozzászólás Szerző: bdani94 »

Ma Vissza vágo!!
Chelsea vs Liverpool!!!

HAJRÁÁ CHELSEA!!!!!!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#26574 Hozzászólás Szerző: undertow »

ZenZo írta:egyrészt kicsit dühös vagyok, mert ez a csapat is képes lett volna újra begyűjteni a bajnoki címet (is)
kepes lett volna, de a mancoknak minden osszejott. egyebkent elismeresem fergienek, olyan csapattal nyerte a bajnoksagot, ami tele van kozepszeru jatekosokkal, akikrol soha nem gondoltam volna, hogy bajonkok lehetnek.
ez van. elvezzek, a kovetkezo jopar evben ugyse lesz eselyuk 8)

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#26575 Hozzászólás Szerző: Oziris »

Nemláttam a meccset,de az eredményt látva megsporoltam magamnak egy idegességet!Az égiek is azt akarják h a Manu legyen a bajnok sajna :(
Mostmár "legalább" a 2maradék kupát bekell gyűjteni!És akkor egy jó szezont zárunk!
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#26576 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

undertow írta:ez van, kemeny szezon volt.
ennyi serulttel, ilyen leosztasban az is szep teljesitmeny, hogy idaig tartottuk a lepest. es ne feledjuk, egyelore meg mi vagyunk a ketszeres bajnokok, minden csapat minket akar megverni. jovore a manusa skalpjat akarja majd a minden csapat, meglatjuk hogy birjak :twisted:
1 kupat mar nyertunk, es 2 masik is csak egy karnyujtasnyira van. ha behuzzuk oket, akkor azert nem mondhatjuk, hogy rossz szezon volt ez. bajnokok ugyse lehetunk mindig.
Egyet kell értenem. Ugyan kavarognak bennem az érzések a csapat teljesítményét illetően, egyrészt kicsit dühös vagyok, mert ez a csapat is képes lett volna újra begyűjteni a bajnoki címet (is), de mindenesetre az sem lebecsülendő, hogy bár lépéselőnyben a rivális, szinte az utolsó percig nyitva maradt a lehetőség. Nem teljesíthetünk 101%-ot minden meccsen, csak ismét az jut eszembe, hogy a Bolton ellen is lehet, hogy elég lett volna a 90%, mi pedig nyújtottunk 79-et :) Sok - és komoly - sérülés hátráltatott minket, ezt nem lehet elfejeteni, bár a saját szurkolóinkon kívül hajlamosak erre az emberek, mert hát Cech, Terry, Seva, Essien, Joe Cole, Robben több, mint 1 hónapot kihagyott, sőt, többet is, Carvalho is hiányzott, stb. egyedül Lampard és Drogba volt talán, aki az idényben lényegében bármikor rendelkezésre állt. Na mind1... talán idén, de ha mégsem, majd jövőre .)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#26577 Hozzászólás Szerző: undertow »

ez van, kemeny szezon volt.
ennyi serulttel, ilyen leosztasban az is szep teljesitmeny, hogy idaig tartottuk a lepest. es ne feledjuk, egyelore meg mi vagyunk a ketszeres bajnokok, minden csapat minket akar megverni. jovore a manusa skalpjat akarja majd a minden csapat, meglatjuk hogy birjak :twisted:
1 kupat mar nyertunk, es 2 masik is csak egy karnyujtasnyira van. ha behuzzuk oket, akkor azert nem mondhatjuk, hogy rossz szezon volt ez. bajnokok ugyse lehetunk mindig.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#26578 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Steffi írta:
ZenZo írta:
bilhacica írta:hmm nem olvastam vissza a hszeket annyi van de ez egy annyira jo nap hogy elmentem a meccs után és vettem 2 üveg pezsgőt meg egy jagert :)(este meg kell ünnepelni a sikert...)
a meccshez nem tok sokat hozzá füzni, JAH DE!, remélem Kalou kezd majd seva helyett a pool ellen és remélem Joey ballack helyett :)
jah már alig várom a motm topciot nem is tom kire nyomjak legszivesebben mindre szavaznék :twisted:
Szerintem meg a BL-ben kezdjen Kalou ÉS Seva is, ma mindketten jók voltak, támadókra meg szükség van. (Ez után a mai meccs után legalább nyerni kellene...) Amúgy Joey ma nem volt valami jó, ennek ellenére biztosan ő játszik majd Ballack helyett, aki sérült... :wink:
ballack idén már nem játszik, meg is műtötték, ha jól tudom. :cry:
Ja, megműtötték, idén már nem játszhat a legújabb infók szerint.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Steffi
Hozzászólások: 730
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 15:53
Kedvenc játékos: Drogba
Tartózkodási hely: London
Kapcsolat:

#26579 Hozzászólás Szerző: Steffi »

ZenZo írta:
bilhacica írta:hmm nem olvastam vissza a hszeket annyi van de ez egy annyira jo nap hogy elmentem a meccs után és vettem 2 üveg pezsgőt meg egy jagert :)(este meg kell ünnepelni a sikert...)
a meccshez nem tok sokat hozzá füzni, JAH DE!, remélem Kalou kezd majd seva helyett a pool ellen és remélem Joey ballack helyett :)
jah már alig várom a motm topciot nem is tom kire nyomjak legszivesebben mindre szavaznék :twisted:
Szerintem meg a BL-ben kezdjen Kalou ÉS Seva is, ma mindketten jók voltak, támadókra meg szükség van. (Ez után a mai meccs után legalább nyerni kellene...) Amúgy Joey ma nem volt valami jó, ennek ellenére biztosan ő játszik majd Ballack helyett, aki sérült... :wink:
ballack idén már nem játszik, meg is műtötték, ha jól tudom. :cry:
Hajrá Kékek!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#26580 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

bilhacica írta:hmm nem olvastam vissza a hszeket annyi van de ez egy annyira jo nap hogy elmentem a meccs után és vettem 2 üveg pezsgőt meg egy jagert :)(este meg kell ünnepelni a sikert...)
a meccshez nem tok sokat hozzá füzni, JAH DE!, remélem Kalou kezd majd seva helyett a pool ellen és remélem Joey ballack helyett :)
jah már alig várom a motm topciot nem is tom kire nyomjak legszivesebben mindre szavaznék :twisted:
Szerintem meg a BL-ben kezdjen Kalou ÉS Seva is, ma mindketten jók voltak, támadókra meg szükség van. (Ez után a mai meccs után legalább nyerni kellene...) Amúgy Joey ma nem volt valami jó, ennek ellenére biztosan ő játszik majd Ballack helyett, aki sérült... :wink:
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Válasz küldése