Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#26581 Hozzászólás Szerző: undertow »

ez van, kemeny szezon volt.
ennyi serulttel, ilyen leosztasban az is szep teljesitmeny, hogy idaig tartottuk a lepest. es ne feledjuk, egyelore meg mi vagyunk a ketszeres bajnokok, minden csapat minket akar megverni. jovore a manusa skalpjat akarja majd a minden csapat, meglatjuk hogy birjak :twisted:
1 kupat mar nyertunk, es 2 masik is csak egy karnyujtasnyira van. ha behuzzuk oket, akkor azert nem mondhatjuk, hogy rossz szezon volt ez. bajnokok ugyse lehetunk mindig.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#26582 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Steffi írta:
ZenZo írta:
bilhacica írta:hmm nem olvastam vissza a hszeket annyi van de ez egy annyira jo nap hogy elmentem a meccs után és vettem 2 üveg pezsgőt meg egy jagert :)(este meg kell ünnepelni a sikert...)
a meccshez nem tok sokat hozzá füzni, JAH DE!, remélem Kalou kezd majd seva helyett a pool ellen és remélem Joey ballack helyett :)
jah már alig várom a motm topciot nem is tom kire nyomjak legszivesebben mindre szavaznék :twisted:
Szerintem meg a BL-ben kezdjen Kalou ÉS Seva is, ma mindketten jók voltak, támadókra meg szükség van. (Ez után a mai meccs után legalább nyerni kellene...) Amúgy Joey ma nem volt valami jó, ennek ellenére biztosan ő játszik majd Ballack helyett, aki sérült... :wink:
ballack idén már nem játszik, meg is műtötték, ha jól tudom. :cry:
Ja, megműtötték, idén már nem játszhat a legújabb infók szerint.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Steffi
Hozzászólások: 730
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 15:53
Kedvenc játékos: Drogba
Tartózkodási hely: London
Kapcsolat:

#26583 Hozzászólás Szerző: Steffi »

ZenZo írta:
bilhacica írta:hmm nem olvastam vissza a hszeket annyi van de ez egy annyira jo nap hogy elmentem a meccs után és vettem 2 üveg pezsgőt meg egy jagert :)(este meg kell ünnepelni a sikert...)
a meccshez nem tok sokat hozzá füzni, JAH DE!, remélem Kalou kezd majd seva helyett a pool ellen és remélem Joey ballack helyett :)
jah már alig várom a motm topciot nem is tom kire nyomjak legszivesebben mindre szavaznék :twisted:
Szerintem meg a BL-ben kezdjen Kalou ÉS Seva is, ma mindketten jók voltak, támadókra meg szükség van. (Ez után a mai meccs után legalább nyerni kellene...) Amúgy Joey ma nem volt valami jó, ennek ellenére biztosan ő játszik majd Ballack helyett, aki sérült... :wink:
ballack idén már nem játszik, meg is műtötték, ha jól tudom. :cry:
Hajrá Kékek!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#26584 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

bilhacica írta:hmm nem olvastam vissza a hszeket annyi van de ez egy annyira jo nap hogy elmentem a meccs után és vettem 2 üveg pezsgőt meg egy jagert :)(este meg kell ünnepelni a sikert...)
a meccshez nem tok sokat hozzá füzni, JAH DE!, remélem Kalou kezd majd seva helyett a pool ellen és remélem Joey ballack helyett :)
jah már alig várom a motm topciot nem is tom kire nyomjak legszivesebben mindre szavaznék :twisted:
Szerintem meg a BL-ben kezdjen Kalou ÉS Seva is, ma mindketten jók voltak, támadókra meg szükség van. (Ez után a mai meccs után legalább nyerni kellene...) Amúgy Joey ma nem volt valami jó, ennek ellenére biztosan ő játszik majd Ballack helyett, aki sérült... :wink:
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

#26585 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

délután írtam h ez a np nem lehet rosszabb...TÉVEDTEM:Carvalho nem játszhat az anfielden :cry: :cry:

Avatar
Matuszka
Hozzászólások: 724
Csatlakozott: 2006. december 22., péntek 18:02
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Budapest

#26586 Hozzászólás Szerző: Matuszka »

bules írta:
Matuszka írta:
bules írta:Igazad van, semmi sincs veszve!
már ne is haragudj,de te tudsz olvasni???
Lamp8 azt írta,h behozhatatlan
mourinho hsz-jére értettem, mikor írtam azt hogy van remény, akkor még az volt a legfrissebb hsz.
akkor nem mondtam semmit :oops:

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#26587 Hozzászólás Szerző: Megyó »

hmm nem olvastam vissza a hszeket annyi van de ez egy annyira jo nap hogy elmentem a meccs után és vettem 2 üveg pezsgőt meg egy jagert :)(este meg kell ünnepelni a sikert...)
a meccshez nem tok sokat hozzá füzni, JAH DE!, remélem Kalou kezd majd seva helyett a pool ellen és remélem Joey ballack helyett :)
jah már alig várom a motm topciot nem is tom kire nyomjak legszivesebben mindre szavaznék :twisted:

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#26588 Hozzászólás Szerző: Ricko »

Sheva lecserélése sztem meccs előtt megvolt beszélve, hogy félidőt-félidőt játszanak Drogbával. A meccsről inkább nem írom le a véleményem... MOTM: Kalou v. Geremi
Yes, We BLUE!!!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#26589 Hozzászólás Szerző: undertow »

ezt nem fogom visszaolvasni, azt hiszem.

ertelmetlen barkit is szidni, a kezunkben volt a lehetoseg de nem eltunk vele. ez van. iden a manusa lesz a bajnok, es tegyuk hozza nem is erdem nelkul.
majd jovore lemossuk oket.

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#26590 Hozzászólás Szerző: twopac »

azért ezt köszönjük meg az evertonnak is!szégyen hogy ilyen kapusok is kezdők a premier ligában!királya nem csinált ilyeneket!phil neville szép gólt rúgott utána pedig feladták!azt pedig ele hiszem hogy 2-2t játszottunk!első félidőben olyan ézrésem volt hogy ezt simány nyerjük!de most se mentek be a nagy helyzetek és megint meg bosszúlta magát!liverpool ellen ha nem egy ép carvalho játszik végünk!robben nekem hiányzik,kalout pedig nem értem szélen megcsinálja a cselt befelé és nem meri elvállani!néha akor passzol amikor nem kéne és akkor nem amikor kéne!
mindörökké chelsea!!

Lamp8

#26591 Hozzászólás Szerző: Lamp8 »

nem tudom elképzelni h 5 pont előnyt a bajnokság hajrájában el fog veszteni a mu

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#26592 Hozzászólás Szerző: mourinho »

Lamp8 írta:
mourinho írta:
Lamp8 írta: de nem maradt hanem 5 lett belőle! kicsit más mint a 3
es a 3 is kicsit mas mint az 1 ha igy nezzuk. emberek ennyire nem biztok a kedvenc csapatotokban? 3 meccs. rengeteg van meg hatra.
3 meccs, 9 pontot lehet szerezni alatta, nekünk meg 5 a hátrányunk. sztem behozhatatlan
aha. ebbol ugye mindenki ugy szamol, hogy verjuk az mu-t. azaz 3 pont hatrany. egyszer kikell kapniuk. es a city pedig biztosan nyomni fog. varosi rangado. mig ismetlem a whu-nak borzasztoan kell a siker. viszont sajnos az arsenalnak is a dobogohoz, az evertonnak meg a kupaszerepleshez.

Lamp8

#26593 Hozzászólás Szerző: Lamp8 »

matematikailag behozható ha a mu 6 pontot veszt és mi a hátralévő összeset megnyerjük. vannak még variációk, de egy olyan csapat ellen amelyik 2-0ról fordít 4-2re és úgy hogy 3 meccs van hátra nem lehet bajnokságot nyerni

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#26594 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

mourinho írta: es a 3 is kicsit mas mint az 1 ha igy nezzuk. emberek ennyire nem biztok a kedvenc csapatotokban? 3 meccs. rengeteg van meg hatra.
Ez itt már most nem bizalom kérdése, ez realitás. Én nagyon bízom a csapatban, eddig is így tettem, s ez most sem változott. De a játékunkat látva kizárt, hogy győzünk. A ManU sorsolása jóval kedvezőbb, a West Ham pedig már megverte a MU-t, de mi 4-1-re intéztük el őket, nem hiszem, hogy ellenfelek lennének egy bajnokaspiránsnak. Ma nagyon bíztam az Evertonban, főleg 2-0 után, de mindhiába. Nem mondom, hogy az összes pénzem feltenném a MU bajnoki címére, de a mi végső győzelmünkre sem fogadnék nagy tétben...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

bules
Hozzászólások: 326
Csatlakozott: 2007. március 3., szombat 16:40

#26595 Hozzászólás Szerző: bules »

Matuszka írta:
bules írta:Igazad van, semmi sincs veszve!
már ne is haragudj,de te tudsz olvasni???
Lamp8 azt írta,h behozhatatlan
mourinho hsz-jére értettem, mikor írtam azt hogy van remény, akkor még az volt a legfrissebb hsz.

Avatar
Matuszka
Hozzászólások: 724
Csatlakozott: 2006. december 22., péntek 18:02
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Budapest

#26596 Hozzászólás Szerző: Matuszka »

bules írta:Igazad van, semmi sincs veszve!
már ne is haragudj,de te tudsz olvasni???
Lamp8 azt írta,h behozhatatlan

bules
Hozzászólások: 326
Csatlakozott: 2007. március 3., szombat 16:40

#26597 Hozzászólás Szerző: bules »

Igazad van, semmi sincs veszve! De ha jövő héten nyer a MU, mi meg ikszelünk vagy kikapunk, akkor már matematikailag sincs esély, és ez az 5 tulajdonképpen 6 pont, a gólarány miatt, de a remény hal meg utoljára!!!!!

Lamp8

#26598 Hozzászólás Szerző: Lamp8 »

mourinho írta:
Lamp8 írta:
mourinho írta: hat nem csak rajtunk mult. hiszen nyert az mu is. tehat ha nyertunk is volna maradt volna a 3 pont...
de nem maradt hanem 5 lett belőle! kicsit más mint a 3
es a 3 is kicsit mas mint az 1 ha igy nezzuk. emberek ennyire nem biztok a kedvenc csapatotokban? 3 meccs. rengeteg van meg hatra.
3 meccs, 9 pontot lehet szerezni alatta, nekünk meg 5 a hátrányunk. sztem behozhatatlan

Lamp8

#26599 Hozzászólás Szerző: Lamp8 »

Kép
tényleg nagy hiba volt. picit mellé ugrott...

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#26600 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Erre nem lehet mit mondani. X egy ilyen meccsen... a kapu előtt olyanok vagyunk, mint kezdő buzi a gőzfürdőben. Biztos voltam benne, hogy nyer a MU, ez be is jött. Abban is, hogy mi is nyerünk. Ez nem jött be. Nagyon elszórakoztuk ezt a meccset (is). Gyakorlatilag ismét negyed órát fociztunk, azt is az első félidő közepén/végén. A MU végignyomta. Ők nyertek, mi pedig felhalmoztunk magunknak egy ledolgozhatatlan hátrányt. Viszlát bajnoki triplázás... maradjuk jó barátok! :) Maradt az FA és a BL, de ha ott is negyed órákat focizunk 90 perc alatt, akkor marad a CC és idénre ennyi. Nagyon bízom Mourinhoban, mert itt neki kell rendet vágnia. Sevát kár volt lehozni, Drogba nem sokat tudott hozzá tenni a meccshez. JC szintúgy, Lampard játéka ismét csapnivaló volt. A cseréink csak rossz irányba vittek, ráadásnak Carvalho is megsérült. Fekete nap. Terry sem érdemel dícséretet, SWP vállát sem veregetném meg, asszem mindössze Essien, Bridge és Kalou játékát lehetne kiemelni. Diarra és Mikel se jó, se rossz, Geremiben volt tűz, de nem játszott jól. Két olyan gólt kaptunk, ami már-már felháborító. Az egész védelem kritikán alul teljesített. Az első félidőben a támadó szekció rendben volt, a másodikban csak a vak világba támadgattunk, de a kapu előtt becsuktuk a szemünket, és elszerencsétlenkedtük az egészet. Csak most már akkor verjük meg a Poolt idegenben! Go Chelsea!
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Válasz küldése