Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7066
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#4001 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Payet jöhetne.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#4002 Hozzászólás Szerző: Megyó »

adrian1989 írta: Mert azért őszintén a West Hamből azért Payet-et szívesen nézném a mi mezünkben.
Megbocsáss, de látszik, hogy középszerű játékos.. csak nézd meg a videóját. Random gólok tömege. Odapattan elé, meg épphogy belecsúsztat, stb.
Remy hozza ezt a szintet simán,ha játékban lenne, de nyilván nem erre van szükségünk... Lukaku sokkal jobb tőle, bár őt se tartom továbbra sem szükségesnek. Costaval, nálam kevésbé, aligha hiszem, hogy bárki szimpatizálna, de ő egy A kategóriás játékos, el nem adnám, amíg nincs minőségi pótlása. Lukaku kb B szint, ez a srác meg egy C kaliberű játékos...

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolások

#4003 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

kecske01 írta:
Megyó írta:
adrian1989 írta:A mirror szerint 31 millióért érkezik Michy Batshuayi.
https://www.youtube.com/watch?v=ORzd6fcDfrY" onclick="window.open(this.href);return false;
Csak beírtam youtubera. Ha ez a legjobb összeállítás amit lehet készíteni róla 2015/16-os szezonban, akkor rém gyenge.. sajnos.
West Ham szint.
Ja csak nehogy jövőre kikössön egy angol középcsapatba azt több golt rugjon mint mondjuk Costa.
Mert azért őszintén a West Hamből azért Payet-et szívesen nézném a mi mezünkben.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7066
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#4004 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Megyó írta:
adrian1989 írta:A mirror szerint 31 millióért érkezik Michy Batshuayi.
https://www.youtube.com/watch?v=ORzd6fcDfrY" onclick="window.open(this.href);return false;
Csak beírtam youtubera. Ha ez a legjobb összeállítás amit lehet készíteni róla 2015/16-os szezonban, akkor rém gyenge.. sajnos.
West Ham szint.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#4005 Hozzászólás Szerző: Megyó »

adrian1989 írta:A mirror szerint 31 millióért érkezik Michy Batshuayi.
https://www.youtube.com/watch?v=ORzd6fcDfrY" onclick="window.open(this.href);return false;
Csak beírtam youtubera. Ha ez a legjobb összeállítás amit lehet készíteni róla 2015/16-os szezonban, akkor rém gyenge.. sajnos.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6499
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#4006 Hozzászólás Szerző: Dante »

Az lenne a tokeletes forgatokony ha Costa menne az Atletibe, mi meg idehoznank a két belgat. Ketcsataros rendszerben egyertelmu hogy hogy nézne ki a dolog, de ha egyel állunk fel akkor sincs gond, mivel muszaj mindkettőnek hajtania ha a belga kezdő a cél. *felébred az alombol*

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolások

#4007 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Николаевич írta:
Zsolti írta:
adrian1989 írta:A mirror szerint 31 millióért érkezik Michy Batshuayi.
Én örülnék neki Lukakuhoz hasonló csak ő nincs annyira felhypolva ennyi pénzt simán megérne.

Ez nem a hype-ról szól. Egyidősek, de Lukaku jóval többet tett le eddig az asztalra. Lukaku pályafutása alatt több mint 120 gólt lőtt már, ebből kb. 80-at Everton és WBA játékosként, tehát a legmagasabb szinten a legjobb csapatok ellen. Ezen kívül 45-szörös válogatott. Batshuayi 77 gólnár tart, ebből 33-at lőtt a Marseille-ben, a többit Belgiumban. Ő ötszörös válogatott. Persze hogy Lukaku értékesebb, ő évek óta a PL-ben rugdossa a gólokat.

Ez nem jelenti azt hogy feltétlenül jobban beválna Lukaku vagy ő lesz a jobb játékos a következő tíz évben, de eddig mindenképp előrébb jár mint Batshuayi, ez látszik az áron is. A másik dolog meg hogy az Everton szemét nem lehet kiszúrni gyenge ajánlatokkal, 50 millióért sem adták Stones-t, a Marseille viszont rábólintana egy erősebb összegre.
Szerintem még Remyt is belehetne vonni az üzletbe ő ugyis ismeri Marseillet

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolások

#4008 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Szerintem is jó csatár, de ha jön akkor remélem rotálás lesz a csatár poszton abban az esetben ha Conte is 1 csatárral áll fel.
De ha 2-vel akkor Costa Batshuayi 2-ős szerintem nem lenne jó mert mind a 2 erőcsatár és 2 csatáros játékba az a jó szerintem ha az egyik erőcsatár a másik meg gyors mint pl. Griezmann, Agüero, Aubemayang Lacazette.
Szóval én mondjuk egy Costa Lacazette párost megnéznék vagy egy Batshuayi Lacazette-t.[/quote]
öhm... Batshuayi-t hányszor láttad játszani?
csakmert ő rohadtul nem erőcsatár... alacsony hozzá(1.82, és könnyű is 77kg) ellenben elég gyors, nem is ügyetlen..[/quote]

Az általam említett csatárokhoz képest lassú.
Elég sok Marseille meccset láttam idén is és tavaly is.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#4009 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Zsolti írta:
adrian1989 írta:A mirror szerint 31 millióért érkezik Michy Batshuayi.
Én örülnék neki Lukakuhoz hasonló csak ő nincs annyira felhypolva ennyi pénzt simán megérne.

Ez nem a hype-ról szól. Egyidősek, de Lukaku jóval többet tett le eddig az asztalra. Lukaku pályafutása alatt több mint 120 gólt lőtt már, ebből kb. 80-at Everton és WBA játékosként, tehát a legmagasabb szinten a legjobb csapatok ellen. Ezen kívül 45-szörös válogatott. Batshuayi 77 gólnár tart, ebből 33-at lőtt a Marseille-ben, a többit Belgiumban. Ő ötszörös válogatott. Persze hogy Lukaku értékesebb, ő évek óta a PL-ben rugdossa a gólokat.

Ez nem jelenti azt hogy feltétlenül jobban beválna Lukaku vagy ő lesz a jobb játékos a következő tíz évben, de eddig mindenképp előrébb jár mint Batshuayi, ez látszik az áron is. A másik dolog meg hogy az Everton szemét nem lehet kiszúrni gyenge ajánlatokkal, 50 millióért sem adták Stones-t, a Marseille viszont rábólintana egy erősebb összegre.

cech19960320
Hozzászólások: 3863
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolások

#4010 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

adrian1989 írta:
Zsolti írta:
adrian1989 írta:A mirror szerint 31 millióért érkezik Michy Batshuayi.
Én örülnék neki Lukakuhoz hasonló csak ő nincs annyira felhypolva ennyi pénzt simán megérne.
Szerintem is jó csatár, de ha jön akkor remélem rotálás lesz a csatár poszton abban az esetben ha Conte is 1 csatárral áll fel.
De ha 2-vel akkor Costa Batshuayi 2-ős szerintem nem lenne jó mert mind a 2 erőcsatár és 2 csatáros játékba az a jó szerintem ha az egyik erőcsatár a másik meg gyors mint pl. Griezmann, Agüero, Aubemayang Lacazette.
Szóval én mondjuk egy Costa Lacazette párost megnéznék vagy egy Batshuayi Lacazette-t.
öhm... Batshuayi-t hányszor láttad játszani?
csakmert ő rohadtul nem erőcsatár... alacsony hozzá(1.82, és könnyű is 77kg) ellenben elég gyors, nem is ügyetlen..

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolások

#4011 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Zsolti írta:
adrian1989 írta:A mirror szerint 31 millióért érkezik Michy Batshuayi.
Én örülnék neki Lukakuhoz hasonló csak ő nincs annyira felhypolva ennyi pénzt simán megérne.
Szerintem is jó csatár, de ha jön akkor remélem rotálás lesz a csatár poszton abban az esetben ha Conte is 1 csatárral áll fel.
De ha 2-vel akkor Costa Batshuayi 2-ős szerintem nem lenne jó mert mind a 2 erőcsatár és 2 csatáros játékba az a jó szerintem ha az egyik erőcsatár a másik meg gyors mint pl. Griezmann, Agüero, Aubemayang Lacazette.
Szóval én mondjuk egy Costa Lacazette párost megnéznék vagy egy Batshuayi Lacazette-t.

Avatar
Zsolti
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2010. május 9., vasárnap 20:10
Kedvenc játékos: Terry Drogba
Kedvenc exjátékos: Robben Zola

Re: Átigazolások

#4012 Hozzászólás Szerző: Zsolti »

adrian1989 írta:A mirror szerint 31 millióért érkezik Michy Batshuayi.
Én örülnék neki Lukakuhoz hasonló csak ő nincs annyira felhypolva ennyi pénzt simán megérne.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolások

#4013 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

A mirror szerint 31 millióért érkezik Michy Batshuayi.

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 850
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolások

#4014 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

emsanya írta:
flatley09 írta:
emsanya írta: Szerintem meg harman siman elfernek es mind tamadasban, mind vedekezesben brutal jok lennének kozeppalyan harman.
Modric, Kroos, Casemiro, Kovacic, James, Isco...szerintem meg sok arra a két posztra már alapból...így is elégedetlenek páran, hogy keveset játszanak. (Függetlenül attól, hogy felállástól függően néhanyan gyakran előlrébb, mások hátrébb játszanak). Ha még érkezne oda Pogba, akkor 7-en lennének 2 (max 3 posztra) és ezt nem fogják tudni rotálással megoldani, ennyit egyik sem fog a padon ülni, a meccsek 75-80%-án mindegyik játszani akar.
Hát Kovacic-ot meg társait lepasszolják. Még jól is járnak...
A kérdés az, hogy kit takar a Kovacic meg a többiek. Casemiro a leginkább védekező, őt nem adnám el...bár ha érkezik Pogba. Mondjuk őt középen játszatnám, de ez most mind1.

Szóval ha a francia érkezik, akkor ketten tuti dobbantanak. (Egy sztem amúgy is fog) Kovacic nem hiszem, hogy eljön, januárban érkezett, bár szerintem ő is nagyon jó játékos lesz 1-2 éven belül. Szóval, szerintem az Isco/Casemiro/James 3-asból megy valaki. Mondjuk ahogy írták, lehet Isco-t bevonják a Pogba üzletbe. Ezzel szerintem ő is jól járna. Én inkább James-t adnám, de rajta nagyot buknának.

Ha mégse lenne így, akkor bármelyik jöhetne, de szerintem lenne nálunk vonzóbb kérőjük is.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#4015 Hozzászólás Szerző: emsanya »

flatley09 írta:
emsanya írta: Szerintem meg harman siman elfernek es mind tamadasban, mind vedekezesben brutal jok lennének kozeppalyan harman.
Modric, Kroos, Casemiro, Kovacic, James, Isco...szerintem meg sok arra a két posztra már alapból...így is elégedetlenek páran, hogy keveset játszanak. (Függetlenül attól, hogy felállástól függően néhanyan gyakran előlrébb, mások hátrébb játszanak). Ha még érkezne oda Pogba, akkor 7-en lennének 2 (max 3 posztra) és ezt nem fogják tudni rotálással megoldani, ennyit egyik sem fog a padon ülni, a meccsek 75-80%-án mindegyik játszani akar.
Hát Kovacic-ot meg társait lepasszolják. Még jól is járnak...

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 850
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolások

#4016 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

emsanya írta: Szerintem meg harman siman elfernek es mind tamadasban, mind vedekezesben brutal jok lennének kozeppalyan harman.
Modric, Kroos, Casemiro, Kovacic, James, Isco...szerintem meg sok arra a két posztra már alapból...így is elégedetlenek páran, hogy keveset játszanak. (Függetlenül attól, hogy felállástól függően néhanyan gyakran előlrébb, mások hátrébb játszanak). Ha még érkezne oda Pogba, akkor 7-en lennének 2 (max 3 posztra) és ezt nem fogják tudni rotálással megoldani, ennyit egyik sem fog a padon ülni, a meccsek 75-80%-án mindegyik játszani akar.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#4017 Hozzászólás Szerző: emsanya »

adrian1989 írta:
emsanya írta:
langidave írta:http://www.dailymail.co.uk/sport/footba ... eague.html

akkor ennyit erről a pogba kérdésről.
Fullos keret, BL győztesek, nagy múltú klub, francia legenda az edző, mégis mit akarunk mi? :D Én teljesen megértem, ha elmegy a real-ba(én is oda mennék, nem a barcába), mi oka lenne rá ide jönni? Ez a rálicitálás meg vicc, a realban a kispadon is 80 millios emberek ülnek. Kroos - Pogba - Modric, tejóisten...
Szerintem ha Pogba oda megy akkor mi meg elhozhatnánk onnan Kroos-t szerintem ő nagyon jó játékos.
Szerintem meg harman siman elfernek es mind tamadasban, mind vedekezesben brutal jok lennének kozeppalyan harman.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolások

#4018 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

emsanya írta:
langidave írta:http://www.dailymail.co.uk/sport/footba ... eague.html

akkor ennyit erről a pogba kérdésről.
Fullos keret, BL győztesek, nagy múltú klub, francia legenda az edző, mégis mit akarunk mi? :D Én teljesen megértem, ha elmegy a real-ba(én is oda mennék, nem a barcába), mi oka lenne rá ide jönni? Ez a rálicitálás meg vicc, a realban a kispadon is 80 millios emberek ülnek. Kroos - Pogba - Modric, tejóisten...
Szerintem ha Pogba oda megy akkor mi meg elhozhatnánk onnan Kroos-t szerintem ő nagyon jó játékos.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#4019 Hozzászólás Szerző: emsanya »

langidave írta:http://www.dailymail.co.uk/sport/footba ... eague.html

akkor ennyit erről a pogba kérdésről.
Fullos keret, BL győztesek, nagy múltú klub, francia legenda az edző, mégis mit akarunk mi? :D Én teljesen megértem, ha elmegy a real-ba(én is oda mennék, nem a barcába), mi oka lenne rá ide jönni? Ez a rálicitálás meg vicc, a realban a kispadon is 80 millios emberek ülnek. Kroos - Pogba - Modric, tejóisten...

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolások

#4020 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Mondjuk, ha leigazolják Pogbat, akkor James és Isco is tuti, hogy dobbant onnan, és akkor már legalább az egyiket érdemes lenne megszerezni.

Válasz küldése