Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#4021 Hozzászólás Szerző: Chester »

Megyó írta:Egyébként a Realnak nem tudom mi szüksége van rá és ezt mondanám akkor is ha Real szurkoló lennék. Hova? Ki helyére?
Ez a Real Madrid, ide a marketingérték számít, nem a szükséglet, azt megoldják a "selejtből". Mondjuk nyertek is két BL-t és ott vannak már 6 éve minden BL elődöntőben, szóval a szurkolók lehet nem panaszkodnak annyit.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#4022 Hozzászólás Szerző: Megyó »

langidave írta:http://www.dailymail.co.uk/sport/footba ... eague.html

akkor ennyit erről a pogba kérdésről.
Bárcsak Abra ráajánlana a Realra. De szép is volna, ha arról cikkeznének, hogy a Chelsea elhozta a Real elől a világ egyik legtehetségesebb játékosát. Egyébként a Realnak nem tudom mi szüksége van rá és ezt mondanám akkor is ha Real szurkoló lennék. Hova? Ki helyére? Padra akarja ültetni Modricot vagy Kroost? Nélkülük nem működne a középpálya. Ronaldo meg Bale azért tud elől nyugiban szólózgatni, mert ott van mögöttük az említett két játékos. Ők tudják...

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#4023 Hozzászólás Szerző: langidave »

http://www.dailymail.co.uk/sport/footba ... eague.html" onclick="window.open(this.href);return false;

akkor ennyit erről a pogba kérdésről.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#4024 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Dante írta:77 kg és 6'2 magas, mi a gond a termetével? Emellett gyors, zsoze meghuzhatja vele az ivát ott is
Nekem nem tűnik olyan magasnak, meg kilóban is kevés. De ha van mellette egy nagy állat (a leírtak szerint Smalling), akkor beton páros lehetnek.

Champions20
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2014. július 22., kedd 17:40

Re: Átigazolások

#4025 Hozzászólás Szerző: Champions20 »

emsanya írta:Szerintem az olasz kapcsolatok miatt előbb fogjuk leigazolni Nainggolan-t, mint Kanté-t. A belga nálam még az a kategória, aki jöhetne olaszból, de remélem azért nagyrészt nem onnan fogunk igazolni (ilyen Asamoah meg hasonlók), sok a PL szinten selejt.

A MU akit fogott Bailly-t, jó igazolás lehet. Termetre nem egy kimondott középhátvéd alkat, de fekete létére jól olvassa a játékot és baszott gyors. Gyakorlatilag mindenhova odaér. Ha még Ibra-t is bemutattják a héten, két viszonylag jó erősítéssel indít José és a MU...
Azért én bízom benne h Jose talált még egy poteciális klasszis KH-t.Varane Zouma után.
Sokat várok az elefánttól. Smallinggal beton védelmet alkothatnak.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4861
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#4026 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

1.88 m nem seggfej mértékegységben :D

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6499
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#4027 Hozzászólás Szerző: Dante »

77 kg és 6'2 magas, mi a gond a termetével? Emellett gyors, zsoze meghuzhatja vele az ivát ott is

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#4028 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Szerintem az olasz kapcsolatok miatt előbb fogjuk leigazolni Nainggolan-t, mint Kanté-t. A belga nálam még az a kategória, aki jöhetne olaszból, de remélem azért nagyrészt nem onnan fogunk igazolni (ilyen Asamoah meg hasonlók), sok a PL szinten selejt.

A MU akit fogott Bailly-t, jó igazolás lehet. Termetre nem egy kimondott középhátvéd alkat, de fekete létére jól olvassa a játékot és baszott gyors. Gyakorlatilag mindenhova odaér. Ha még Ibra-t is bemutattják a héten, két viszonylag jó erősítéssel indít José és a MU...

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolások

#4029 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

mikel12 írta:Di Marzio esti ertesulesei szerint a Roma 45 millio euroert adna el Nainggolant (ez fontban valamivel kevesebb). Viszont mi eddig egy 32 millios ajanlattal probalkoztunk, ami 35 is lehetne bonuszokkal, de ezt a Roma elutasitotta.

Ha mar ezt leirtam, olvastam a Sunon, hogy Lichtsteiner kozel van hozzank, 12 millioert johet. Szerintem o tenyleg nalunk fog kikotni amugy, de most nem ez a szennylap miatt.
Inkább azt a 12-t csapjuk Nainggolan mellé mert rá nagyobb szükség van.
Szerintem ha a mai árakat nézzük akkor az a 45 millió euró nem is olyan sok.
Én már nagyon várom, hogy őt bejelentsék.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#4030 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Di Marzio esti ertesulesei szerint a Roma 45 millio euroert adna el Nainggolant (ez fontban valamivel kevesebb). Viszont mi eddig egy 32 millios ajanlattal probalkoztunk, ami 35 is lehetne bonuszokkal, de ezt a Roma elutasitotta.

Ha mar ezt leirtam, olvastam a Sunon, hogy Lichtsteiner kozel van hozzank, 12 millioert johet. Szerintem o tenyleg nalunk fog kikotni amugy, de most nem ez a szennylap miatt.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolások

#4031 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Hawaii írta:
AwayRoller írta:Ha már Valencia, akkor Gaya(remélem még ott tolja :lol: ).Balbekk poszton úgyse vagyunk valami acélosak. A MU-val hozták szóba eddig rendre, de gondolom LvG távozásával megszűnt az interest.
Igen, ott játszik még. :)
Tavaly nyáron még én is elhoztam volna, de idén rengeteget volt sérült, ráadásul a szezon második felére - részben a sérüléseinek is köszönhetően - kiszorította a kezdőből a 30 éves Siquiera, akit amúgy az Atletiből kaptak kölcsön. Igazándiból nagyon fiatal még (21 éves), de aki ennyire sérülékeny már most is, azzal nem tudom, hogy érdemes-e hosszú távon tervezni. Mondjuk 30 millióért lazán elhozható lenne, ami manapság már szinte nem is pénz egy játékosért.
Egyébként a Valenciából tényleg lehetne szemezgetni. Mustafin és Gayan kívül el lehetne még hozni akár Alcacert vagy André Gomest is.
Én is Alcacer-t írtam volna meg Gaya-t.
A többi Valencia játékos szerintem nálunk nem lehetne kezdő.
De akár még Feghouli-t is ellehetne csípni mint Willian cseréje, ha jól tudom akkor ő ráadásul ingyen igazolható mert lejárt a szerződése szóval vele nem buknánk még akkor sem ha nem válna be.
Alcacer-ért cserébe meg mehetne Remy meg egy kis kp.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolások

#4032 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

AwayRoller írta:Ha már Valencia, akkor Gaya(remélem még ott tolja :lol: ).Balbekk poszton úgyse vagyunk valami acélosak. A MU-val hozták szóba eddig rendre, de gondolom LvG távozásával megszűnt az interest.
Igen, ott játszik még. :)
Tavaly nyáron még én is elhoztam volna, de idén rengeteget volt sérült, ráadásul a szezon második felére - részben a sérüléseinek is köszönhetően - kiszorította a kezdőből a 30 éves Siquiera, akit amúgy az Atletiből kaptak kölcsön. Igazándiból nagyon fiatal még (21 éves), de aki ennyire sérülékeny már most is, azzal nem tudom, hogy érdemes-e hosszú távon tervezni. Mondjuk 30 millióért lazán elhozható lenne, ami manapság már szinte nem is pénz egy játékosért.
Egyébként a Valenciából tényleg lehetne szemezgetni. Mustafin és Gayan kívül el lehetne még hozni akár Alcacert vagy André Gomest is.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4861
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#4033 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Ha már Valencia, akkor Gaya(remélem még ott tolja :lol: ).Balbekk poszton úgyse vagyunk valami acélosak. A MU-val hozták szóba eddig rendre, de gondolom LvG távozásával megszűnt az interest.

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 850
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolások

#4034 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

A Valencia-ra kéne rámenni...ott van pár játékos, ha nem is sok aki upgrade lenne valamilyen formában. Ők sem indulnak jövőre BL-ben szóval még ez sem teszi őket vonzóbbá nálunk.
Mondjuk Mustafi-t vagy André Gomes-t elhoznám...

Ezen kívül szerintem nekünk a "noname" underdog játékosok kellenek...ők inkább beváltak, mint a giga igazolások. Vagy inkább csak nem volt olyan emlékezetes a bukásuk, mert nem voltak drágák :D

Egyébként a felmerült nevek közül Mammana szerintem jó játékos lesz nagyon. A fiatal argentinok még közül Lucas Romero-t említeném, illetve még a kolumbiai Balanta-t. Fiatalok, nem biztos, hogy beválnak, de van bennük potenciál, és nem valószínű, hogy 50 millióba kerülnek...

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolások

#4035 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Norbertoo írta:
AwayRoller írta:
adrian1989 írta: Bekell ajánlani Maticot meg egy kis pénzt.
És akkor Matic sem a mu-nál lesz megint jó játékos és nekünk meg lesz egy erősebb játékosunk.
Ha Maticsot ajánljuk, akkor a Roma még elkér vagy 50 millát a csapatukat ért károkért :lol:
Áh, Ashley Cole után se volt harag :D Pedig ő tényleg melléállt a csapatnak, szó szerint
Kép
Iva is szerepelhetne a Roma következő fényképezésén.

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Átigazolások

#4036 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

AwayRoller írta:
adrian1989 írta: Bekell ajánlani Maticot meg egy kis pénzt.
És akkor Matic sem a mu-nál lesz megint jó játékos és nekünk meg lesz egy erősebb játékosunk.
Ha Maticsot ajánljuk, akkor a Roma még elkér vagy 50 millát a csapatukat ért károkért :lol:
Áh, Ashley Cole után se volt harag :D Pedig ő tényleg melléállt a csapatnak, szó szerint
Kép

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4861
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#4037 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

adrian1989 írta: Bekell ajánlani Maticot meg egy kis pénzt.
És akkor Matic sem a mu-nál lesz megint jó játékos és nekünk meg lesz egy erősebb játékosunk.
Ha Maticsot ajánljuk, akkor a Roma még elkér vagy 50 millát a csapatukat ért károkért :lol:

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolások

#4038 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Chester írta:
Николаевич írta:A német válogatott edzésén elszakadt Rüdiger keresztszalagja, ami ugy 6-9 hónap kiesés, tehát az ő érkezése gyakorlatilag kizárható.
Ezzel mondjuk az is sanszos, hogy Manolast nem fogják elengedni sajnos. :( Nainggolant meg győzködheti akárki, ameddig nem pakolunk le egy olyan összeget, amire a Roma nem mond nemet.
Bekell ajánlani Maticot meg egy kis pénzt.
És akkor Matic sem a mu-nál lesz megint jó játékos és nekünk meg lesz egy erősebb játékosunk.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#4039 Hozzászólás Szerző: Chester »

Николаевич írta:A német válogatott edzésén elszakadt Rüdiger keresztszalagja, ami ugy 6-9 hónap kiesés, tehát az ő érkezése gyakorlatilag kizárható.
Ezzel mondjuk az is sanszos, hogy Manolast nem fogják elengedni sajnos. :( Nainggolant meg győzködheti akárki, ameddig nem pakolunk le egy olyan összeget, amire a Roma nem mond nemet.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolások

#4040 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

zoli0415 írta:Nainggolan:"I met with Conte, he wants to bring me to Chelsea. Courtois and Hazard have also asked me to join them in London" ( HLN)
Jó lenne meggyőznék a többiek ha már a vezetőségnek nem megy.

Válasz küldése