Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#8401 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Ő sem csak ezert adna el szvsz, inkabb meg inkabb megerositette ebbe,hogy egy pocs a kicsi Eden. Igy pedig nem tulreagalas.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Játékosok

#8402 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

dankodavid írta:
Hawaii írta:
Megyó írta: ... Elképesztő, és nem csak egy passzt dobott a kis srácnak, végig fogócskáztak. Nem akarok ugyanolyan primitív lenni azzal, hogy ilyen következtetéseket vonok le, de remélem eladjuk a francba...
Szerintem kicsit túlreagáljátok. ;)
Természetesen, mi vagyunk a hülyék és reagáljuk túl, hogy elvárjuk, a csapatkapitányt a beszéde alatt ugyan tisztelje már meg annyival, hogy figyel, ne adj' isten még esetleg, mint a keret elvileg legnagyobb sztárja és legjobban túlfizetett embere, álljon mellé és kérjen bocsánatot ezért az évért. Nem gondolná komolyan és senki se hinné, hogy ez így van, de a gesztus valószínűleg nem egy embernek jólesett volna, akik egy rakás pénzt kiadtak azért, hogy a szemükbe fossak egy évig.
Ez tiszta sor, nem is mondtam, hogy nem tiszteletlen, csak arra reagáltam, hogy azért ez nem olyan égbekiáltó bűn, amiért el kéne adni.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#8403 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Hawaii írta:
Megyó írta:
dankodavid írta:[
Azért Hazard hozza a formáját a háttérben, vígan elfocizgat, ahelyett, hogy mondjuk egy pillanatra figyelne, ha a csapatkapitánya beszél.
... Elképesztő, és nem csak egy passzt dobott a kis srácnak, végig fogócskáztak. Nem akarok ugyanolyan primitív lenni azzal, hogy ilyen következtetéseket vonok le, de remélem eladjuk a francba...
Szerintem kicsit túlreagáljátok. ;)
Természetesen, mi vagyunk a hülyék és reagáljuk túl, hogy elvárjuk, a csapatkapitányt a beszéde alatt ugyan tisztelje már meg annyival, hogy figyel, ne adj' isten még esetleg, mint a keret elvileg legnagyobb sztárja és legjobban túlfizetett embere, álljon mellé és kérjen bocsánatot ezért az évért. Nem gondolná komolyan és senki se hinné, hogy ez így van, de a gesztus valószínűleg nem egy embernek jólesett volna, akik egy rakás pénzt kiadtak azért, hogy a szemükbe fossak egy évig.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Játékosok

#8404 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Megyó írta:
dankodavid írta:
kazomester írta:http://www.skysports.com/football/news/ ... ester-draw Ez azért ellent mond ennek.
Azért Hazard hozza a formáját a háttérben, vígan elfocizgat, ahelyett, hogy mondjuk egy pillanatra figyelne, ha a csapatkapitánya beszél.
... Elképesztő, és nem csak egy passzt dobott a kis srácnak, végig fogócskáztak. Nem akarok ugyanolyan primitív lenni azzal, hogy ilyen következtetéseket vonok le, de remélem eladjuk a francba...
Szerintem kicsit túlreagáljátok. ;)

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Játékosok

#8405 Hozzászólás Szerző: almos »

Cahill termesztesen ott van az angol eb keretben, sot o a csk is!
LAMPARD#8

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#8406 Hozzászólás Szerző: Megyó »

dankodavid írta:
kazomester írta:http://www.skysports.com/football/news/ ... ester-draw Ez azért ellent mond ennek.
Azért Hazard hozza a formáját a háttérben, vígan elfocizgat, ahelyett, hogy mondjuk egy pillanatra figyelne, ha a csapatkapitánya beszél.
... Elképesztő, és nem csak egy passzt dobott a kis srácnak, végig fogócskáztak. Nem akarok ugyanolyan primitív lenni azzal, hogy ilyen következtetéseket vonok le, de remélem eladjuk a francba...

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#8407 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

dankodavid írta:
kazomester írta:http://www.skysports.com/football/news/ ... ester-draw Ez azért ellent mond ennek.
Azért Hazard hozza a formáját a háttérben, vígan elfocizgat, ahelyett, hogy mondjuk egy pillanatra figyelne, ha a csapatkapitánya beszél.

Idióta barom... Remélem az EB-n a belga játékosok is ennyire leszarják majd őt..

Terry tehát maradni akar, a klub pedig hivatalosan is ajánlott neki szerződést, akkor most el van döntve a dolog? Vagy mi van?

Avatar
Mr-Moss
Hozzászólások: 397
Csatlakozott: 2013. április 1., hétfő 18:22
Kedvenc játékos: JT
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Játékosok

#8408 Hozzászólás Szerző: Mr-Moss »

kazomester írta:http://www.skysports.com/football/news/ ... ester-draw Ez azért ellent mond ennek.
Abra hogy tapsol a végén :)

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#8409 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

kazomester írta:http://www.skysports.com/football/news/ ... ester-draw Ez azért ellent mond ennek.
Azért Hazard hozza a formáját a háttérben, vígan elfocizgat, ahelyett, hogy mondjuk egy pillanatra figyelne, ha a csapatkapitánya beszél.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#8410 Hozzászólás Szerző: kazomester »


Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Játékosok

#8411 Hozzászólás Szerző: Chester »

Terry-vel nagyon úgy bánnak a klubnál mint akinek ennyi volt, a játékosok is dobálták őt a meccs után, nem éppen arra utaló jelek hogy maradna.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#8412 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Nem akarok előre ítélkezni, de ha vmi faszfej szerződést adtak neki és ezért nem fogadja el, akkor most már tényleg eltakarodhat a vezetőség az annyukba :evil: Nagyon felbasz ez az egész történet.

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Játékosok

#8413 Hozzászólás Szerző: almos »

LAMPARD#8

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#8414 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Róla el is feledkeztem hirtelen... Benne én is látom a potenciált (nem beszélve a tehetségéről), habár nagyon fiatal még, helyettesnek már alkalmas lehet. Ha már szóba jött, nagyon remélem, hogy teljesen rendbe jön a sérülése és folytatódik a töretlen fejlődése.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#8415 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

kazomester írta:Na igen, mutass még 1 embert aki képes lenne helyettesíteni Terry-t. (Iva-t ne mondd, mert a szőr feláll a hátamon). Keresni kell neki egy helyettest, amíg T padozik ő a csk, ellenkező esetben marad a régi rendszer.
Zümi. Iva leüvöltésénél engem megvett kilóra.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#8416 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Na igen, mutass még 1 embert aki képes lenne helyettesíteni Terry-t. (Iva-t ne mondd, mert a szőr feláll a hátamon). Keresni kell neki egy helyettest, amíg T padozik ő a csk, ellenkező esetben marad a régi rendszer.

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Játékosok

#8417 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Blueflag írta:
kazomester írta:Az, hogy nem lesz állandó kezdő sztem tiszta sor(nak kellene lennie), de elvenni a karszalagot a legnagyobb faszság lenne. Mondjuk ettől a vezetőségtől aztán bármi kitelik... De én is azt gondolom, hogy elfogadja, legyen benne bármekkora fizetés/szerepkör csökkentés.
Egyreszt faszsag elvenni a szalagot, masreszt a csapatkapitanynak a palyan a helye, nem pedig a padon. Ha Terry 15 meccset jatszik jovore, sajnos indokolt olyat valasztani, aki ott van vegig. Nem tudsz jo dontest hozni ilyen helyzetekben.
Akkor tessék csak karizmatikus embereket igazolni.. :|

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Játékosok

#8418 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

Kép
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#8419 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

kazomester írta:Az, hogy nem lesz állandó kezdő sztem tiszta sor(nak kellene lennie), de elvenni a karszalagot a legnagyobb faszság lenne. Mondjuk ettől a vezetőségtől aztán bármi kitelik... De én is azt gondolom, hogy elfogadja, legyen benne bármekkora fizetés/szerepkör csökkentés.
Egyreszt faszsag elvenni a szalagot, masreszt a csapatkapitanynak a palyan a helye, nem pedig a padon. Ha Terry 15 meccset jatszik jovore, sajnos indokolt olyat valasztani, aki ott van vegig. Nem tudsz jo dontest hozni ilyen helyzetekben.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#8420 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Az, hogy nem lesz állandó kezdő sztem tiszta sor(nak kellene lennie), de elvenni a karszalagot a legnagyobb faszság lenne. Mondjuk ettől a vezetőségtől aztán bármi kitelik... De én is azt gondolom, hogy elfogadja, legyen benne bármekkora fizetés/szerepkör csökkentés.

Válasz küldése