Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Átigazolások

#4421 Hozzászólás Szerző: becus3 »

Francesc Fabregas 4 írta:
Николаевич írta:Nagyon jó kis csatár Costa, de bőven nem pótolhatatlan kategória. Két év alatt 36 gólt lőtt, viszont konstans hisztizik, paraszt dolgokat művel a pályán és benne van minden balhéban.

Én örülnék ha maradna, de olyan csatárt mint ő simán hozunk ha dobbant.
Teljesen igazad van.Nekem a legnagyobb problémám Costával a paraszt stílusa,és a nulla összjátéka.Eléggé labdabiztos,és gólerős ha jó napja van, de én nem érzem pótolhatatlannak.Még Eto'o játéka is jobban tetszett, pedig már nem valami fiatal.Higuaint se érzem egy hű de jó megoldásnak.Egy gyenge Olasz ligában jó amit csinál, de ide kevésnek érzem. Nekünk a legjobb megoldás Griezmann lenne, Costa+pénzért.
Ahogy visszarakta a labdát Hazardnak a csirkék ellen, meg az 7 gólpassz ,ez tényleg 0.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára becus3 2016. május 15., vasárnap 13:31-kor.

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Átigazolások

#4422 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

REAL EYE FABREGAS

Real Madrid are weighing up a move for Chelsea midfielder Cesc Fabregas, according to Don Balon.

The Spanish media outlet reports that the Bernabeu club are considering a move for the 29-year-old, who has struggled in his second season at Stamford Bridge.
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Átigazolások

#4423 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Chester írta:
Николаевич írta:Nagyon jó kis csatár Costa, de bőven nem pótolhatatlan kategória. Két év alatt 36 gólt lőtt, viszont konstans hisztizik, paraszt dolgokat művel a pályán és benne van minden balhéban.

Én örülnék ha maradna, de olyan csatárt mint ő simán hozunk ha dobbant.
Ezzel nagyon nem értek egyet most. Látva az utóbbi 5 év csatárgondjait, nagyon remélem, hogy róla azért nem akarnak lemondani. Hisztizne? Én egy hisztire emlékszem tőle, a Sp*rs elleni őszi meccsen. Egy idióta paraszt, de ő azon kevesek közé tartozik, aki hajt a pályán ebből a gittegyletből.

Mégis kit hoznánk el helyette BL meg presztízs nélkül, aki hasonló számokat produkálhatna? Higuaint 70 millióért? Na ő a hisztis, nem Costa. Vagy Morata 40 millióért? Egy szaros Beharinoért is 30 millió fontot kérne a WBA, mégis milyen csatárt tudnánk igazolni a jelenlegi helyzetben? Max ilyen Demba Ba féle arcokat, akik néha belebotlanak a labdába és gól, egy értelmes csatár viszont messze elkerülne minket.
Akkor ezek szerint duplán jó számunkra, hogy Costa nem normális? :D :roll:

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#4424 Hozzászólás Szerző: Chester »

Николаевич írta:Nagyon jó kis csatár Costa, de bőven nem pótolhatatlan kategória. Két év alatt 36 gólt lőtt, viszont konstans hisztizik, paraszt dolgokat művel a pályán és benne van minden balhéban.

Én örülnék ha maradna, de olyan csatárt mint ő simán hozunk ha dobbant.
Ezzel nagyon nem értek egyet most. Látva az utóbbi 5 év csatárgondjait, nagyon remélem, hogy róla azért nem akarnak lemondani. Hisztizne? Én egy hisztire emlékszem tőle, a Sp*rs elleni őszi meccsen. Egy idióta paraszt, de ő azon kevesek közé tartozik, aki hajt a pályán ebből a gittegyletből.

Mégis kit hoznánk el helyette BL meg presztízs nélkül, aki hasonló számokat produkálhatna? Higuaint 70 millióért? Na ő a hisztis, nem Costa. Vagy Morata 40 millióért? Egy szaros Beharinoért is 30 millió fontot kérne a WBA, mégis milyen csatárt tudnánk igazolni a jelenlegi helyzetben? Max ilyen Demba Ba féle arcokat, akik néha belebotlanak a labdába és gól, egy értelmes csatár viszont messze elkerülne minket.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1722
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Átigazolások

#4425 Hozzászólás Szerző: broduer »

Francesc Fabregas 4 írta:
Николаевич írta:Nagyon jó kis csatár Costa, de bőven nem pótolhatatlan kategória. Két év alatt 36 gólt lőtt, viszont konstans hisztizik, paraszt dolgokat művel a pályán és benne van minden balhéban.

Én örülnék ha maradna, de olyan csatárt mint ő simán hozunk ha dobbant.
Teljesen igazad van.Nekem a legnagyobb problémám Costával a paraszt stílusa,és a nulla összjátéka.Eléggé labdabiztos,és gólerős ha jó napja van, de én nem érzem pótolhatatlannak.Még Eto'o játéka is jobban tetszett, pedig már nem valami fiatal.Higuaint se érzem egy hű de jó megoldásnak.Egy gyenge Olasz ligában jó amit csinál, de ide kevésnek érzem. Nekünk a legjobb megoldás Griezmann lenne, Costa+pénzért.
Én azt esélytelennek látom ,hogy az Atleti belemenjen egy Griezmann-Costa cserébe ,még akkor sem ha ráfizetünk. Meg azt is kétlem ,hogy a francia ott akarja hagyni a Bl-t azért hogy az angol bajnokságban játszon . Ráadásul nem is lehetne előretolt csatárként játszatni ,mert arra nem alkalmas . Inkább nálunk a csatár mögött vagy Hazard helyén tudnám elképzelni. És ebben az esetben ,meg elcserélnénk az egyetlen épkézláb csatárunkat ,egy támadó középpályásra és nézhetnénk megint csatár után ,aki vagy beválik vagy nem. Costa valóban nem pótolhatatlan ,de a jelenlegi helyzetünkben fontos lenne megtartani az ilyen úgymond "átlagon felüli" státusszal bíró emberkéket. Főleg ,hogy rajta sok meccsen látszik ,hogy nem szarik bele ,ellentétben például Hazarddal vagy a braziljainkkal.

Avatar
Francesc Fabregas 4
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2016. május 11., szerda 12:32
Kedvenc játékos: Fabregas
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Átigazolások

#4426 Hozzászólás Szerző: Francesc Fabregas 4 »

Николаевич írta:Nagyon jó kis csatár Costa, de bőven nem pótolhatatlan kategória. Két év alatt 36 gólt lőtt, viszont konstans hisztizik, paraszt dolgokat művel a pályán és benne van minden balhéban.

Én örülnék ha maradna, de olyan csatárt mint ő simán hozunk ha dobbant.
Teljesen igazad van.Nekem a legnagyobb problémám Costával a paraszt stílusa,és a nulla összjátéka.Eléggé labdabiztos,és gólerős ha jó napja van, de én nem érzem pótolhatatlannak.Még Eto'o játéka is jobban tetszett, pedig már nem valami fiatal.Higuaint se érzem egy hű de jó megoldásnak.Egy gyenge Olasz ligában jó amit csinál, de ide kevésnek érzem. Nekünk a legjobb megoldás Griezmann lenne, Costa+pénzért.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#4427 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Nagyon jó kis csatár Costa, de bőven nem pótolhatatlan kategória. Két év alatt 36 gólt lőtt, viszont konstans hisztizik, paraszt dolgokat művel a pályán és benne van minden balhéban.

Én örülnék ha maradna, de olyan csatárt mint ő simán hozunk ha dobbant.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolások

#4428 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

broduer írta:
Costa akármennyire is megosztó jelenség mind játéktudásban ,mind emberileg ,nem szabadna eladni. Ha nem is lehet rá mindig számítani (sérülések ,eltiltások, gyenge forma) ,azért tud hozni még legrosszabb esetben is egy 20 gólt ,amiről azért jelenlegi helyzetben luxus lenne lemondani . Viszont az is tény ,hogy egyedül kevés és kell mellé egy hasonló kaliberű csatár ,aki ha Costa sérült vagy eltiltott ,vagy formán kívüli ,akkor tudja helyettesíteni és persze a padot is tűri ,ha úgy van. Na ez a nehéz feladat :D
Pato.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1722
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Átigazolások

#4429 Hozzászólás Szerző: broduer »

Costa akármennyire is megosztó jelenség mind játéktudásban ,mind emberileg ,nem szabadna eladni. Ha nem is lehet rá mindig számítani (sérülések ,eltiltások, gyenge forma) ,azért tud hozni még legrosszabb esetben is egy 20 gólt ,amiről azért jelenlegi helyzetben luxus lenne lemondani . Viszont az is tény ,hogy egyedül kevés és kell mellé egy hasonló kaliberű csatár ,aki ha Costa sérült vagy eltiltott ,vagy formán kívüli ,akkor tudja helyettesíteni és persze a padot is tűri ,ha úgy van. Na ez a nehéz feladat :D

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7066
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#4430 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

emsanya írta:
Az elmélkedése szerint, ez akkor következik be ha visszaadjuk Costa-t az atletico-nak. Costa szerintem inkább győztes típus, én nem cserélném le az argentínra.
Én se szívesen max, ha egy Griezmann üzletbe beletudnánk vonni. Egyébként én úgy gondolom, hogy Costa-ért 60m fontot is simán kérhetnénk jelenleg. Atletico meg ennyit nem fizetne érte szerintem.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#4431 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Az elmélkedése szerint, ez akkor következik be ha visszaadjuk Costa-t az atletico-nak. Costa szerintem inkább győztes típus, én nem cserélném le az argentínra.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7066
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#4432 Hozzászólás Szerző: kecske01 »


Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#4433 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Meg volt egy cikk, hogy Götze-nek jelezte Ancelotti, hogy nem számítana rá. Ezt simán lehet hogy tovább fűzték. Van benne ráció. Amúgy mi is igazoltunk anno egy Bosingwa-t úgy, hogy még edzőnk se volt...

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4861
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#4434 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Semmi utasításról nem esett szó. Nem látok semmi furcsát abban, hogy egy edző első pillanattól megmondja kivel nem tudna együtt dolgozni. Ilyen volt Mata is JM-nek, most állítólag Götze Ancsának(anno Zola-t sem tudta használni az öreg). Megesik az ilyen, persze ettől még lehet ugyanúgy kamu, de legalább szóba hoztak minket a némettel. Ez már előrelépés :D

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#4435 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

AwayRoller írta:
The Sun: Carlo Ancelotti tells Chelsea they can have Mario Gotze for £35 million


:D

Ezt a mocsok nagy kamuhírt.. Nyilván Ancelotti - aki még csak nem is a Bayern edője - küldi az utasításokat hogy ki mennyi pénzért mehet. Az átigazolási összegekről egy komplett stáb dönt, nem az edző, ez nem a FIFA.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolások

#4436 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

AwayRoller írta:The Sun: Carlo Ancelotti tells Chelsea they can have Mario Gotze for £35 million
Ennyi pénzt akkor is megér, ha idén rengeteget volt sérült, és formán kívül is van. Az ilyen kaliberű játékosokért 60 milliót szoktak kérni minimum. Oscar helyett megváltás lenne, remélem igaz a hír.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4861
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#4437 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

ede777 írta:Ibra bejelentette, hogy elhagyja a PSG-t a nyáron. Mit szólnátok, megérné elhozni most 34 évesen ? (ebben a szezonban 49 meccsen 46 gólt lõtt )
50 évesen is megérné :D

The Sun: Carlo Ancelotti tells Chelsea they can have Mario Gotze for £35 million

Avatar
ede777
Hozzászólások: 449
Csatlakozott: 2009. május 30., szombat 16:43
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nagybánya

Re: Átigazolások

#4438 Hozzászólás Szerző: ede777 »

Ibra bejelentette, hogy elhagyja a PSG-t a nyáron. Mit szólnátok, megérné elhozni most 34 évesen ? (ebben a szezonban 49 meccsen 46 gólt lõtt )

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4861
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#4439 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Hawaii írta: Az, hogy a 9. helyen zárjuk a bajnokságot, így jövőre nem indulhatunk a BL-ben és az, hogy az Adidas felbontotta velünk a szerződést, ezek mind-mind figyelmeztető jelek, hogy a klub jelenleg nem a helyes úton jár, és nem képes még önfenntartó üzemmódra, mert ha továbbra is ebben gondolkodunk, akkor előbb-utóbb nagyon le fogunk csúszni.
Mi bontottuk fel.
A pókeres hasonlattal egyetértek, de épp ezért tartom azt én is, amit Chester is kifejtett, hogy nem mi vagyunk a legvonzóbb célpötty. Jelenleg pénz terén kb. ugyanott vagyunk vagy ott sem ahol a riválisok, ahogy leírtad mi próbáljuk tartani az FFP-t amíg ők átbasszák, nincs állandósság, nincs egy adott stílus/elképzelés, az oly divatos history presztízs és nincs BL indulás sem.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#4440 Hozzászólás Szerző: Chester »

Hawaii írta:Az FFP-t lazán ki lehet játszani, tudja jól ezt Abramovich is.
Nem az a kérdés, hogy ki lehet-e játszani, mert kilehet, hanem hogy ki tudjuk-e játszani, hiszen irreálisan túl kéne fizetni a kiszemelteket hogy egyáltalán a klubok rábólintsanak az üzletre, nemhogy a játékosok, annyi bevételünk meg nincs, hogy ezzel 5+ játékost igazoljunk. Remélem nem lesz igazam, de most baromi okosnak és ébernek kell lennie a vezetőségnek, nem 2 hónapot tökölni egy Babával vagy 20+ millióért megvenni egy Pedrot mikor nyár elején 10 alatt is vihető lett volna.

Válasz küldése