Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#4561 Hozzászólás Szerző: Chester »

Kantenak allitolag 20 millio fontos elengedesi zaradek van a szerzodesebe, remelem kiperkaljuk.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4861
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#4562 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Николаевич írta:...meg én azt se bánnám ha Salah maradna.
Történt valami változás? Tudtommal az az üzlet már le van zsírozva és júl. 1-től 15m euró ellenében a Roma játékosa.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#4563 Hozzászólás Szerző: Chester »

Nekem Dembele a favoritom a Rennes-ből, de még ő is baromi fiatal, Bernandeschit nem ismerem. A Bundesliga is tele van fasza szélsőkkel, remélem sikerül legalább egy értelmes játékost venni.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#4564 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Chester írta:Conte stílusához szerintem nem illik James, hiába jó játékos. Előbb fogja megtartani Cuadradot minthogy Iscot vagy Jamest beépítse akár szélsőnek, akár CM-nek (merthogy szerintem a 4-2-3-1-et hanyagolni fogja).

Nézegetve itt a Serie A-t, mivel várhatóan onnan lesz nagyobb mozgás, nézegettem pár játékost. A szokásos nevek (Nainggolan, Manolas, Pjanic, Higuain, Bonucci stb) mellé kerestem pár játékost, aki Conte rendszerébe illene, őket találtam. (Szabi biztos ki tudja majd egészíteni)

- Felipe Anderson: Én annyira nem vagyok tőle hanyatt esve, de szélsők kellenek, és ő a legjobbak között van a bajnokságban. Mondjuk ha tényleg 50 millió euró alatt szóba sem állnak a vevőkkel, akkor hagyni kell a picsába.
- Jorginho: Conte most kezdi felfedezni, már a válogatottba is behívta. Ahogy nézegettem róla videókat meg statisztikákat, Verrattira hasonlít a leginkább a játéka, 24 éves, nem tartanám rossz üzletnek, ha Nainggolan például nem jön össze.
- Allan: Ő is a Napoliban tolja, és elég jól. Brutálisan jó labdaszerző, aki előrejátékban sem fogyatékos. Valamelyiküket jó lenne megszerezni.
- Diawara: 18 évesen stabil kezdő a Bolognában, elég jó statisztikái vannak. Guineai védekező középpályás, ha nem is megvenni, de felírni a nevét mindenképp érdemes lenne.

Nekem Bernardeschi tetszik Olaszországból. Mind a két oldalon bevethető, nagyon jó kis szélső. Jó szezonja van, Conte most hívta be először az Azurriba, 21 éves a srác. A Napoliban az általad említett két középpályáson kívül Insigne és Koulibaly az akit talán érdemes lenne megfontolni, meg én azt se bánnám ha Salah maradna.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#4565 Hozzászólás Szerző: Chester »

Conte stílusához szerintem nem illik James, hiába jó játékos. Előbb fogja megtartani Cuadradot minthogy Iscot vagy Jamest beépítse akár szélsőnek, akár CM-nek (merthogy szerintem a 4-2-3-1-et hanyagolni fogja).

Nézegetve itt a Serie A-t, mivel várhatóan onnan lesz nagyobb mozgás, nézegettem pár játékost. A szokásos nevek (Nainggolan, Manolas, Pjanic, Higuain, Bonucci stb) mellé kerestem pár játékost, aki Conte rendszerébe illene, őket találtam. (Szabi biztos ki tudja majd egészíteni)

- Felipe Anderson: Én annyira nem vagyok tőle hanyatt esve, de szélsők kellenek, és ő a legjobbak között van a bajnokságban. Mondjuk ha tényleg 50 millió euró alatt szóba sem állnak a vevőkkel, akkor hagyni kell a picsába.
- Jorginho: Conte most kezdi felfedezni, már a válogatottba is behívta. Ahogy nézegettem róla videókat meg statisztikákat, Verrattira hasonlít a leginkább a játéka, 24 éves, nem tartanám rossz üzletnek, ha Nainggolan például nem jön össze.
- Allan: Ő is a Napoliban tolja, és elég jól. Brutálisan jó labdaszerző, aki előrejátékban sem fogyatékos. Valamelyiküket jó lenne megszerezni.
- Diawara: 18 évesen stabil kezdő a Bolognában, elég jó statisztikái vannak. Guineai védekező középpályás, ha nem is megvenni, de felírni a nevét mindenképp érdemes lenne.

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Átigazolások

#4566 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

Bubi írta:James még rohadt jó játékos lehet, inkább őt. Balere nekünk kéne ráfizetni kB. ..
James nekem kicsit Hazard, akkor már inkább Bale, ő húzóembernek is kivűló lenne, ebből pedig jelenleg hiány van nálunk.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9446
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#4567 Hozzászólás Szerző: Bubi »

James még rohadt jó játékos lehet, inkább őt. Balere nekünk kéne ráfizetni kB. ..
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#4568 Hozzászólás Szerző: Chester »

Én is inkább Bale-t preferálnám, szélső kéne, nem 10-es, de őt meg tuti nem adják oda. Azt se bánom, ha inkább fizetnek egy valag pénzt, de én inkább elhatárolódnék az Isco-James kettőstől.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6499
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#4569 Hozzászólás Szerző: Dante »

Inkabb cserélnem Bale-re 1:1-ben. Nem lennenek motivációs problémák, meg vita a taktikán. Mas szerintem nem nagyon tudna pótolni egy Hazardt

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Átigazolások

#4570 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Amazing24 írta:Elvileg tényleg 40 millió eurót fizetnek Hazardért és Isco/James párosból egy érkezik a pénz mellett.
Így már jobban hangzik. Én Jamest hoznám el, eddigi pályafutása során sokkal többet mutatott meg a képességeiből, mint Isco. Bár igazából mind2 jöhetne...
HAZARD = Messi+Ronaldo

cech19960320
Hozzászólások: 3863
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolások

#4571 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Amazing24 írta:Elvileg tényleg 40 millió eurót fizetnek Hazardért és Isco/James párosból egy érkezik a pénz mellett.
Ebben az esetben szerintem egyértelműen Iscoról lenne szó, és vele járnánk jobban.

Amazing24
Hozzászólások: 2499
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolások

#4572 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Elvileg tényleg 40 millió eurót fizetnek Hazardért és Isco/James párosból egy érkezik a pénz mellett.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7066
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#4573 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

zs198 írta:Tényleg eladjuk Hazardot 40 misiért a realnak?????
Azért 80 alatt nem nyomnám el..bármennyire is szar volt idén....
Persze valószínű... :D szerintem egyébként 60m Eurót fognak érte adni. (az is kevés lenne)

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6499
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#4574 Hozzászólás Szerző: Dante »

Beni17 írta:Gec mint ha ti bankszámlátokra mennek úgy doglalkoztok ezekkel az átigazolásokkal mi hogy lenne gazdaságosabb :lol:
Nem a mi bankszamlankra megy hanem a klubéra. Ami azt jelenti hogy a bejövő pénzből veszünk új játékost. A szurkolóknak ugyanúgy érdeke a jo anyagi háttér mint a klubnak, nem olyan bonyolult
zs198 írta:Tényleg eladjuk Hazardot 40 misiért a realnak?????
Azért 80 alatt nem nyomnám el..bármennyire is szar volt idén....
tenyleg!!44!!

zs198
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2016. január 15., péntek 11:12
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: JF Hasselbaink

Re: Átigazolások

#4575 Hozzászólás Szerző: zs198 »

Tényleg eladjuk Hazardot 40 misiért a realnak?????
Azért 80 alatt nem nyomnám el..bármennyire is szar volt idén....
GO BLUES

Avatar
Beni17
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2009. április 17., péntek 22:07
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Átigazolások

#4576 Hozzászólás Szerző: Beni17 »

Gec mint ha ti bankszámlátokra mennek úgy doglalkoztok ezekkel az átigazolásokkal mi hogy lenne gazdaságosabb :lol:

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#4577 Hozzászólás Szerző: Chester »

30 millió euróért ne vicceljünk már, a Juvéba is negyedik számú csatár, és ennyit adnánk érte? :D Ha Pato megfelelő állapotban lesz - ezt majd az orvosok eldöntik - akkor inkább őt véglegesítsük azért a 8-10 millió fontért, de ne röhögtessük már ki magunkat Zazával. Costa, Pato, Traoré, Bamford, Solanke, még Remy nélkül is elég ez a felhozatal.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6299
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolások

#4578 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Zaza jó kis játékos, az idei szezonban sokáig övé volt a legjobb gól/perc mutató a SerieA-ban (azt nem tudom, hogy most ő vezet e még), tökéletes cserecsatár lehetne. Bár a 30 az tényleg utcalány sok érte, ennek a feléért esetleg el tudnám itt képzelni.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Átigazolások

#4579 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Jézusom ne bohóckodjunk már ilyen nevekkel, mint Zaza :D Pffff, viccnek is rossz.
Inkább akkor valamelyik fiatalunk legyen a keretben, mint ez nudli gyerek. 25 éves, azt semmi érdemlegeset nem tett még le az asztalra. Vagy a középmezőnyt célozzuk meg?
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#4580 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

chaoskid18 írta:CHELSEA JOIN RACE FOR €30M ZAZA

Chelsea have joined AC Milan in the race to sign Juventus forward Simone Zaza this summer, according to reports in Tuttosport.

However, the Turin-based daily also says that the Serie A champions will only sell the Italy international for €30m.

Oké hogy Conte a saját embereit akarja de könyörgöm, ne ilyen középszereket hozzon már ide!Főképp ne ennyiért!

Zaza szvsz baromi jó kis játékos, szívesen látnám a csapatban. 30 milla mondjuk tényleg húzós érte.

Válasz küldése