Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dante
Hozzászólások: 6499
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#4601 Hozzászólás Szerző: Dante »

Nainggolan és Manolas is remek igazolások lennének, bár mindkettőnél tudnék mondani olyan a embert akinek jobban örülnék, (Pogba, Stones, Laporte) ez a két játékos is sokat dobna a keretünk minőségén.
Azt is remélem hogy az aláírásuk után (már ha megtörténik) sem állunk le, mindkét szélre kell egy védő függetlenül attól hogy ki marad itt a most kölcsönadottak közül.

Conte marha sok csatárral szokott dolgozni ezért egy csatárként is bevethető szélsőt is elbírna a keret.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7066
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#4602 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

mikel12 írta:Levadasszuk az egesz Romat? :D Remelem tenyleg hivatalos lesz, mint Fabregas a VB elott. Manolas meg johet onnan, de a Pjanic-ot feleslegesnek erzem. Alig varom, hogy jojjon Nainggolan es Matic uj csapat utan nezzen. Mikel tokeletes csereje lenne.
Mikel lép nyáron elvileg, mert játékra vágyik. (függetlenül attól, hogy most jelenleg sokat játszik).

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#4603 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Levadasszuk az egesz Romat? :D Remelem tenyleg hivatalos lesz, mint Fabregas a VB elott. Manolas meg johet onnan, de a Pjanic-ot feleslegesnek erzem. Alig varom, hogy jojjon Nainggolan es Matic uj csapat utan nezzen. Mikel tokeletes csereje lenne.
Ohh Chelsea we love you..

zoli0415
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Átigazolások

#4604 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

Chelsea pushing to close deal for Nainggolan: meeting in London with Roma
http://gianlucadimarzio.com/en/eng/chel ... with-roma/" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#4605 Hozzászólás Szerző: Chester »

mikel12 írta:Chelsea have held talks with Roma about signing defender Kostas Manolas, according to Sky sources.

Sky, ugy hogy ez tuti. Egyebkent tegnapi hir, szoval tegnap volt a "beszelgetes".
Nagyon adnám, minden sikeres csapatba kell egy görög. :D

Pjanic érkezését max akkor tudom elképzelni, ha Fabregas távozik.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6299
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolások

#4606 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Ricco írta:Most akkor ezek már Conte célpontjai? Még egyszer nem edzette a csapatot, de már igazolgat?
Miért, szerinted kié, az egy hónap múlva leköszönő Hiddinké? Egy darabig még nem is fogja edzeni a teljes keretet, mivel annak a 3/4-e EB-re vagy Copara megy, szóval ha ez alapján igazolnánk, akkor július végéig nem jönne senki, ami nyilván nem lesz így... Meg nyilván nem vak, látja, hogy hová kell első körben minőségi embereket igazolni. És tökölni se nagyon kéne, mert az említett nevek iránt nem csak mi érdeklődünk.

Egyébként én a Manolas és Nainggolan féle híreket már nem nevezném pletykának, eléggé nyilvánvaló, hogy őket mindenképp meg szeretnénk szerezni.
6+8+5+4+1+1+2+1

cech19960320
Hozzászólások: 3863
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolások

#4607 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Ricco írta:Most akkor ezek már Conte célpontjai? Még egyszer nem edzette a csapatot, de már igazolgat?
nem, ezek még pletykák... egyébként meg láthatta már a csapatot sokszor, ami alapján még a hülye is látja, hol van betömni való lyuk a keretben..

Ricco
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2009. február 26., csütörtök 22:52
Kedvenc exjátékos: Joe Cole_Drogba_Mata_Lamp

Re: Átigazolások

#4608 Hozzászólás Szerző: Ricco »

Most akkor ezek már Conte célpontjai? Még egyszer nem edzette a csapatot, de már igazolgat?

Bandi
Hozzászólások: 2758
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolások

#4609 Hozzászólás Szerző: Bandi »

mikel12 írta:Chelsea have held talks with Roma about signing defender Kostas Manolas, according to Sky sources.

Sky, ugy hogy ez tuti. Egyebkent tegnapi hir, szoval tegnap volt a "beszelgetes".
A "Sky, ugy hogy ez tuti" nem teljesen állja már meg a helyét, jóval megbízhatatlanabbak lettek ők is. Ma már ott tartunk hogy csak a hivatalos oldalon megjelentek a biztosak (meg max a BBC). Amúgy meg hülye lenne a Roma ilyenkor eladni valakit, nyilván megvárják majd a nyarat, amikor több érdeklődőre számíthatnak, ezzel az árak is majd szépen megemelkednek.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6299
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolások

#4610 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Az azért látszik a hírekből, hogy Conte a lyukak betömésére fókuszál első körben. Amit én kihagytam, de Николаевич nagyon jól megjegyzett, hogy két ilyen típusú játékost nem tudunk egyszerre foglalkoztatni, ezért se Pjanic lenne nálam a fő célpont.

Nainggolant viszont jó lenne még az EB előtt szignózni, mert ennek a belga csapatnak alapembere, és ki tudja, hogy ha sokáig jutnak, akkor mennyivel megy föl az ára. Ha valaki megnézte a hétvégi római derbit, láthatta hogy milyen pazar játékos is valójában a belga.

Kanté pedig valóban eszméletlen, ahogy Krychowiak is a Sevillából, bár sajnos egyik sem került szóba még. Ha valaki utóbbit nem ismerné annyira, az EB-n mindenképp nézze meg, kitűnő vkp.
mikel12 írta:Chelsea have held talks with Roma about signing defender Kostas Manolas, according to Sky sources.
Sky, ugy hogy ez tuti. Egyebkent tegnapi hir, szoval tegnap volt a "beszelgetes".
Na ő a másik, aki hatalmas fogás lenne, és nála még az EB miatt sem kell aggódni. Kipihenten és időben érkezhetne (persze ha nem balfaszkodnak megint augusztus végéig egy transzferral...), baromira örülnék neki (is).
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#4611 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Chelsea have held talks with Roma about signing defender Kostas Manolas, according to Sky sources.

Sky, ugy hogy ez tuti. Egyebkent tegnapi hir, szoval tegnap volt a "beszelgetes".
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#4612 Hozzászólás Szerző: Chester »

Én is inkább a Nainggolan-Manolas kettőst hoznám el a Romából mint Pjanicot, noha bírom őt is. Kanté meg lassan tényleg álom kategória lesz, hihetetlen. :D

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9446
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#4613 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Kantéval az a baj, hogy lvl 99es a szerelése, ehhez párosul a gyorsasága és a helyzetfelismerése ami miatt teljesen egyedi játékos - emiatt Barca-Reál szint. De hátha maradna a szigetországban...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#4614 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Szabi írta: Pazar rúgótechnikája van, baromi hatékonyan rúgja a közeli szabadrúgásokat (kb. Payet szinten), zseniálisan lát a pályán és marha jó zsugái vannak, de nekem az a bajom vele, hogy a formája nagyon ingadozó. Illetve meccseken belül is nagyon el tud tűnni hosszabb időre. Már írtam korábban is, hogyha konstans hozná amit tud egy szezonon keresztül, akkor már rég a Barcában osztogatna.

Hasonló típusú játékosból nekünk itt van Fabre, szerintem szükségszerűbb lenne Nainggolan megszerzése a primadonna Matic féle csőcselék helyett.


Szinte szóról szóra ezt akartam írni. Pjanic pontrúgásból zseniális, a hosszú passzai fenomenálisak, de egyrészt hullámzó a teljesíménye, másrészt mezőnyben nem a leghatékonyabb. Fábregas nagyon hasonló típusú játékos, szerintem két ilyen ember nem kell a keretbe. A középpályára Nainggolan vagy Kanté kéne, egy melós állat.

Cesc+RLC+Mikel+Matic+Kanté/Nainggolan, ez a következő szezonra európai kupaszereplés híján elég kell hogy legyen.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6299
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolások

#4615 Hozzászólás Szerző: Szabi »

kecske01 írta:Pjanicnak egyébként örülnétek? Sok helyen olvasni róla, hogy érdeklődünk iránta én személy szerint nagyon örülnék neki, de sokan mondják, hogy nem chelsea szintű.....hmm. :roll: Ti hogy vagytok vele?
Pazar rúgótechnikája van, baromi hatékonyan rúgja a közeli szabadrúgásokat (kb. Payet szinten), zseniálisan lát a pályán és marha jó zsugái vannak, de nekem az a bajom vele, hogy a formája nagyon ingadozó. Illetve meccseken belül is nagyon el tud tűnni hosszabb időre. Már írtam korábban is, hogyha konstans hozná amit tud egy szezonon keresztül, akkor már rég a Barcában osztogatna.

Hasonló típusú játékosból nekünk itt van Fabre, szerintem szükségszerűbb lenne Nainggolan megszerzése a primadonna Matic féle csőcselék helyett.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4861
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#4616 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

kecske01 írta:de sokan mondják, hogy nem chelsea szintű...
Ezt a dumát sosem értettem. Most a 10. helyről beszélünk? Vagy pl. egy olyan Hazardról, aki a BL győztes Chelsea-hez 'Chelsea szint' volt és 0 az idei produkciója? Ha jól tolja meg kell venni, be kell dobni, és ha beválik marad, ha nem akkor kölcsön+eladás.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7066
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#4617 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Pjanicnak egyébként örülnétek? Sok helyen olvasni róla, hogy érdeklődünk iránta én személy szerint nagyon örülnék neki, de sokan mondják, hogy nem chelsea szintű.....hmm. :roll: Ti hogy vagytok vele?

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#4618 Hozzászólás Szerző: emsanya »

AwayRoller írta:
emsanya írta:Antonio Conte is interested in signing Roma star Miralem Pjanic for Chelsea, according to Sky sources.
Az ilyen pletyik most augusztus végéig menni fognak minimum :lol: Mondjuk én elnézném királykékben.
Vannak ennél vadabbak is azóta(csak a mai nap 4-5), de ezt mertem bemásolni, a sky scources miatt, de manapság ki tudja...

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4861
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#4619 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

emsanya írta:Antonio Conte is interested in signing Roma star Miralem Pjanic for Chelsea, according to Sky sources.
Az ilyen pletyik most augusztus végéig menni fognak minimum :lol: Mondjuk én elnézném királykékben.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#4620 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Antonio Conte is interested in signing Roma star Miralem Pjanic for Chelsea, according to Sky sources.

Válasz küldése