Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
cech19960320
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Premier League

#7341 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Николаевич írta:Azpit én lekapnám a szünetben, szétszopatja Montero és már ságás.. Nézzük meg Ainát, miért ne. Rosszabb nem lehet mint a mai Dave :D

A szélekre is kéne legalább egy új ember, Pedro és Oscar is elég enervált. Kenedy vagy Palmer lendülete nagyon kéne. RLC nem rossz, Mikel és Fábregas sem.

A védelmet kéne rendbe rakni, főleg Miazgának kéne összekapni magát. Nyerhető ez a meccs még bőven.

Pato berúghatta volna azt a helyzetet igazán..
ezen a meccsen azt kell hogy mondjam, hogy eddig a védő 4es legbiztosabb pontja Iva

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#7342 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Azpit én lekapnám a szünetben, szétszopatja Montero és már ságás.. Nézzük meg Ainát, miért ne. Rosszabb nem lehet mint a mai Dave :D

A szélekre is kéne legalább egy új ember, Pedro és Oscar is elég enervált. Kenedy vagy Palmer lendülete nagyon kéne. RLC nem rossz, Mikel és Fábregas sem.

A védelmet kéne rendbe rakni, főleg Miazgának kéne összekapni magát. Nyerhető ez a meccs még bőven.

Pato berúghatta volna azt a helyzetet igazán..

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7094
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#7343 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Jó szarok vagyunk.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#7344 Hozzászólás Szerző: Chester »

Ezt a balf*sz bandát :D :D :lol: :mrgreen:

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#7345 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Ez a bohóc bíró már a második szabályos gólt vesz el a West Ham-től..

Na de itt a 3. Carroll :D

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7094
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#7346 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Chester írta:Fú de jó meccs ez a West Ham-Arsenal! :o :o Hál istennek Wengerék balf*szkodnak, kell a mixemhez. :D
Remélem behúzza a West Ham. :D Utd és a Szarzinak is betenne rendesen. Carroll meg egy állat.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#7347 Hozzászólás Szerző: Chester »

Fú de jó meccs ez a West Ham-Arsenal! :o :o Hál istennek Wengerék balf*szkodnak, kell a mixemhez. :D

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6299
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#7348 Hozzászólás Szerző: Szabi »

rafanadal írta:
Szabi írta:
Николаевич írta:Terry kapitányként eleget tett a kötelességének és leadta a szavazatát.


Év játékosa: Mahrez
Év fiatal játékosa: Kane

Év csapata: Schmeichel, Smalling, Morgan, Huth, Bertrand, Mahrez, Drinkwater, Kanté, Payet, Vardy, Kane

Szerintem elég korrekt, nem nagyon vitatkoznék vele.
Hát szerintem idén Butland volt a legjobb kapusa a ligának (bár Schmeichel is top3), de azért ennyire nem kéne nyalni a Leicesternek... Eltekintve a Morgan és Drinkwater féle (egyidényes) középszerektől, egyébként valóban reális a névsor.
ÉV csapata, az egyidényes középszer is tagja lehet abban az egy idényben. Morgan annyira nekem nem tűnt ki, de Drinkwater szerint simán befér.
Akkor inkább úgy fogalmaznék, hogy a legkevesebb gólt kapó, második helyezett védelméből valakinek (Alderweireldnek) ott kéne lennie, bár Smalling is szerepelhetne Huth párjaként, mivel nem jobbhátvéd.

Meg valamiért nálam a 18 gólpasszos Özil is beférne a középpályára Drinkwater helyett. (esetleg Alli)
6+8+5+4+1+1+2+1

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#7349 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Szabi írta:
Николаевич írta:Terry kapitányként eleget tett a kötelességének és leadta a szavazatát.


Év játékosa: Mahrez
Év fiatal játékosa: Kane

Év csapata: Schmeichel, Smalling, Morgan, Huth, Bertrand, Mahrez, Drinkwater, Kanté, Payet, Vardy, Kane

Szerintem elég korrekt, nem nagyon vitatkoznék vele.
Hát szerintem idén Butland volt a legjobb kapusa a ligának (bár Schmeichel is top3), de azért ennyire nem kéne nyalni a Leicesternek... Eltekintve a Morgan és Drinkwater féle (egyidényes) középszerektől, egyébként valóban reális a névsor.
ÉV csapata, az egyidényes középszer is tagja lehet abban az egy idényben. Morgan annyira nekem nem tűnt ki, de Drinkwater szerint simán befér.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#7350 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Szabi írta:
Hát szerintem idén Butland volt a legjobb kapusa a ligának (bár Schmeichel is top3), de azért ennyire nem kéne nyalni a Leicesternek... Eltekintve a Morgan és Drinkwater féle (egyidényes) középszerektől, egyébként valóban reális a névsor.

Az tök mindegy hogy egyidényes-e, itt csak ez a szezon számít.. Ez a szezon a Leicester-ről és a Sp*rs-ről szól,

Aldweireld, Lukaku, Özil, Arnautovic és Butland az, akik nálam még a listát szaglásszák. Bertrand-ot nem láttam túl sokat játszani a szezonban, de örülök hogy ott van.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6299
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#7351 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Николаевич írta:Terry kapitányként eleget tett a kötelességének és leadta a szavazatát.


Év játékosa: Mahrez
Év fiatal játékosa: Kane

Év csapata: Schmeichel, Smalling, Morgan, Huth, Bertrand, Mahrez, Drinkwater, Kanté, Payet, Vardy, Kane

Szerintem elég korrekt, nem nagyon vitatkoznék vele.
Hát szerintem idén Butland volt a legjobb kapusa a ligának (bár Schmeichel is top3), de azért ennyire nem kéne nyalni a Leicesternek... Eltekintve a Morgan és Drinkwater féle (egyidényes) középszerektől, egyébként valóban reális a névsor.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#7352 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Terry kapitányként eleget tett a kötelességének és leadta a szavazatát.


Év játékosa: Mahrez
Év fiatal játékosa: Kane

Év csapata: Schmeichel, Smalling, Morgan, Huth, Bertrand, Mahrez, Drinkwater, Kanté, Payet, Vardy, Kane

Szerintem elég korrekt, nem nagyon vitatkoznék vele.

Avatar
Zsolti_6
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2011. április 18., hétfő 19:35
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Zola-Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szolnok

Re: Premier League

#7353 Hozzászólás Szerző: Zsolti_6 »

Ha már Kanté: http://omlettdufromage.hu/2016/04/hogya ... olo_kante/" onclick="window.open(this.href);return false;
Érdemes elolvasni!
WE ARE THE CHAMPIONS! 2012.05.19. München

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#7354 Hozzászólás Szerző: Chester »

Kantét azért elnézném Matic helyett a középpályánkon.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#7355 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Tényleg nem pukkadtak ki, de ez hogy még legalább kell 4-5 meccset nyerniük, még mindig furán hangzik a Leicester esetében :D, mert nem sztárcsapat, nem lesznek klasszis villanások akik hozzák a kötelezőket. Pl. most a sunderland elleni meccsük. Azok is az életükért küzdenek. Persze mindig midnenki várta hogy na majd most, aztán valahogy lehozzák 1-0-ra :D.

Szétszedni sztem se fogják őket, Mahrez lehet egyedeül aki léphet nagyobb csapathoz és másik bajnokságba.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#7356 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

3 April, 2015 - Bottom. Seven points from safety.
3 April, 2016 - Top. Seven points clear.
A solid 12 months
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#7357 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

7 ponttal vezetnek 6 fordulóval a vége előtt. Általában akkor szokott kétes lenni a hátrány behozásának realitása amikor több a pontkülönbség, mint a hátralevő meccsek száma. Ez most jött össze először. Innen már tényleg a kezükben van. Lényegében 6 meccsből már csak négyet kell nyerniük és bajnokok. Ki hitte volna?
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#7358 Hozzászólás Szerző: Chester »

Schmeichel szerintem marad, de Drinkwater jogos, ezzel a válogatott meghívóval pláne fölment az ázsiója, bár továbbra sem tudom elképzelni egyik nagy(obb) csapatban sem.

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Premier League

#7359 Hozzászólás Szerző: Spring »

Chester írta:Nem fogják őket szétszedni, viszont az a 2-3 ember aki vélhetően távozni fog az szíven ütheti őket. Egy Huth-ért nem fog fél Európa sorba állni, csak Kanté és Mahrez a húzónév, meg max Vardy, de hát őt 29 évesen senki nem fogja 20-30 millió fontért megvenni.
Azért Drinkwater is nagyon jó játékos és a kapus is. Érdekes lesz a nyár nekik is, remélem sikerül megtartaniuk a jatekosaikat
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#7360 Hozzászólás Szerző: Chester »

Nem fogják őket szétszedni, viszont az a 2-3 ember aki vélhetően távozni fog az szíven ütheti őket. Egy Huth-ért nem fog fél Európa sorba állni, csak Kanté és Mahrez a húzónév, meg max Vardy, de hát őt 29 évesen senki nem fogja 20-30 millió fontért megvenni.

Válasz küldése