Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6299
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolások

#4621 Hozzászólás Szerző: Szabi »

kecske01 írta:Pjanicnak egyébként örülnétek? Sok helyen olvasni róla, hogy érdeklődünk iránta én személy szerint nagyon örülnék neki, de sokan mondják, hogy nem chelsea szintű.....hmm. :roll: Ti hogy vagytok vele?
Pazar rúgótechnikája van, baromi hatékonyan rúgja a közeli szabadrúgásokat (kb. Payet szinten), zseniálisan lát a pályán és marha jó zsugái vannak, de nekem az a bajom vele, hogy a formája nagyon ingadozó. Illetve meccseken belül is nagyon el tud tűnni hosszabb időre. Már írtam korábban is, hogyha konstans hozná amit tud egy szezonon keresztül, akkor már rég a Barcában osztogatna.

Hasonló típusú játékosból nekünk itt van Fabre, szerintem szükségszerűbb lenne Nainggolan megszerzése a primadonna Matic féle csőcselék helyett.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4865
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#4622 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

kecske01 írta:de sokan mondják, hogy nem chelsea szintű...
Ezt a dumát sosem értettem. Most a 10. helyről beszélünk? Vagy pl. egy olyan Hazardról, aki a BL győztes Chelsea-hez 'Chelsea szint' volt és 0 az idei produkciója? Ha jól tolja meg kell venni, be kell dobni, és ha beválik marad, ha nem akkor kölcsön+eladás.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7091
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#4623 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Pjanicnak egyébként örülnétek? Sok helyen olvasni róla, hogy érdeklődünk iránta én személy szerint nagyon örülnék neki, de sokan mondják, hogy nem chelsea szintű.....hmm. :roll: Ti hogy vagytok vele?

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#4624 Hozzászólás Szerző: emsanya »

AwayRoller írta:
emsanya írta:Antonio Conte is interested in signing Roma star Miralem Pjanic for Chelsea, according to Sky sources.
Az ilyen pletyik most augusztus végéig menni fognak minimum :lol: Mondjuk én elnézném királykékben.
Vannak ennél vadabbak is azóta(csak a mai nap 4-5), de ezt mertem bemásolni, a sky scources miatt, de manapság ki tudja...

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4865
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#4625 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

emsanya írta:Antonio Conte is interested in signing Roma star Miralem Pjanic for Chelsea, according to Sky sources.
Az ilyen pletyik most augusztus végéig menni fognak minimum :lol: Mondjuk én elnézném királykékben.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#4626 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Antonio Conte is interested in signing Roma star Miralem Pjanic for Chelsea, according to Sky sources.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#4627 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Ha nem forgatjak vissza a penzt, akkor nekunk tok mindegy mennyiert megy el. A 20-30 millio euro mar egy teljesen jo ar lenne szerintem.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#4628 Hozzászólás Szerző: Chester »

Én titkon remélem, hogy a kínaiak megint visszatérnek egy jó 50+ millió fonttal, lehet magam alá pisálok. :D

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4865
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#4629 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

kecske01 írta:
emsanya írta:http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... ak-2492585

Ebben a cikkben is Oscar-t és olaszországot említik meg. Ott még talán be is futhat...
28 millió euró....vicc :lol:
Oscar a vicc

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7091
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#4630 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

emsanya írta:http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... ak-2492585

Ebben a cikkben is Oscar-t és olaszországot említik meg. Ott még talán be is futhat...
28 millió euró....vicc :lol:

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#4631 Hozzászólás Szerző: emsanya »

http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... ak-2492585" onclick="window.open(this.href);return false;

Ebben a cikkben is Oscar-t és olaszországot említik meg. Ott még talán be is futhat...

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6299
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolások

#4632 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Egy jó hír mára :D (remélhetőleg van valóságalapja)

Chelsea owner Roman Abramovich is looking to sell Oscar in the next transfer window [Goal Brazil]

A report from Goal in Brazil claims Chelsea owner Roman Abramovich is already looking into selling Oscar this summer.

According to Bruno Andrade, Abramovich is considering a host of squad changes at Chelsea for when Antonio Conte takes charge permanently in the coming months.

Abramovich plans to use Oscar as part exchange in a big deal Chelsea agree this summer. The likes of Juventus, Milan and Napoli are all interested in signing the Brazilian.

Oscar is contracted to Chelsea until 2019 and he rejected a mega offer from China during the January transfer window.

The former Internacional midfielder has played 23 Premier League games for Chelsea this season, scoring three goals.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Átigazolások

#4633 Hozzászólás Szerző: almos »

Szabi írta:
kecske01 írta:
almos írta:Nekem az álmom Payet lenne Hazard (?) és Willian közé.
Sajna esélytelen. Főleg, ha a bl is meg lesz a west ham-nek.
Szerintem meg lehetne szerezni, nekem is nagy kedvencem, tegnap is akasztott egy sz*r gólt szabadrúgásból az oroszoknak. Egy zseni az a gyerek.
Már az OM-ből meg kellett volna venni. Szerintem lenne rá esély, azért egy Chelsea és egy WHU nem összehasonlitható, még a idei szezon után sem. PL-ben már bizonyitott, szerintem nagy fogás lenne, Costának pont ő kellene Fabre mellé kiszolgálónak.
LAMPARD#8

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4865
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#4634 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Szabi írta: Az év vicce lenne, ha egy ilyen középszerért egy centet is kipengetnénk... :roll: (pedig a vicc kategóriát tekintve idén elég magasan van a léc...)
Nyugi, Emenalo tesz róla, hogy még sokáig emlékezzünk rá :mrgreen:

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6299
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolások

#4635 Hozzászólás Szerző: Szabi »

mikel12 írta:Most Giaccherinirol irnak az olasz lapok. A Sunderlandbe nem fert be, illetve folyamatosan serult volt. Most a Bolognaban jatszik kolcsonben.
Esetleg Cassano vagy Pazzini?

Az év vicce lenne, ha egy ilyen középszerért egy centet is kipengetnénk... :roll: (pedig a vicc kategóriát tekintve idén elég magasan van a léc...)
kecske01 írta:
almos írta:Nekem az álmom Payet lenne Hazard (?) és Willian közé.
Sajna esélytelen. Főleg, ha a bl is meg lesz a west ham-nek.
Szerintem meg lehetne szerezni, nekem is nagy kedvencem, tegnap is akasztott egy sz*r gólt szabadrúgásból az oroszoknak. Egy zseni az a gyerek.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7091
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#4636 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

almos írta:Nekem az álmom Payet lenne Hazard (?) és Willian közé.
Sajna esélytelen. Főleg, ha a bl is meg lesz a west ham-nek.

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Átigazolások

#4637 Hozzászólás Szerző: almos »

Nekem az álmom Payet lenne Hazard (?) és Willian közé.
LAMPARD#8

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#4638 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

mikel12 írta:Most Giaccherinirol irnak az olasz lapok. A Sunderlandbe nem fert be, illetve folyamatosan serult volt. Most a Bolognaban jatszik kolcsonben.

Micsoda erősítés lenne! Giaccherini és Pedro a két szélen, mehet az észjáték!

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#4639 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Most Giaccherinirol irnak az olasz lapok. A Sunderlandbe nem fert be, illetve folyamatosan serult volt. Most a Bolognaban jatszik kolcsonben. Nyar vegeig az osszes olasz es Seria A jatekossal ossze fognak minket boronalni. Manolas es Nainggolan mondjuk johet nyugodtan.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4865
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#4640 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Nyilván, nem az álomcsapatom írtam le, hanem az általam leginkább realisztikusnak tartott forgatókönyvet. Ahogy te is írtad, a selejteket nem tudjuk egykönnyen elpasszolni, és tartom annyira épelméjűnek a klubot(remélem a rohadék Emenalo utolsó húzása nem Terry szélnek eresztése lesz), hogy amíg szerződés köti a belgákat, addig nem engedik el őket megfelelő ajánlat hiányában. Gondolom azért ők is kipróbálnák magukat Conte irányítása alatt, még jól is elsülhet.

Ha a zsoldosoktól akarnánk szabadulni, akkor kb. az egész csapatot el kéne adni :D Ha egy ilyen gyenge szezon után útnak eresztenénk Hazard-t és Kurtit, akkor utána magyarázd meg Costának, Fabregasnak vagy épp Wilinek, hogy itt van jövőjük és nem törjük ketté a karrierjüket.

Conte amúgy se néz ki annak a típusnak, aki a fél keretet lecseréli, de van annyira karizmatikus, hogy a jelenlegiből sokakat maga mellé állíthat. Ha már a címerért b*sznak küzdeni, bár az edzőért tegyék meg. Legalábbis valami ilyenben reménykedek...

Válasz küldése