Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#4701 Hozzászólás Szerző: Chester »

edeskeves írta:Szerintem edzonk mar van Conte szemelyeben, csak a bejelentes hianyzik, ugyhogy az o elkepzeleseihez kell igazolni, elsosorban szerintem az olasz vedok lesznek teriteken es esetleg Juves jatekosok.
Isconak tovabbra is orulnek Oscar helyett, elneznek mondjuk egy Hazard-Isco-Willian tamado kp-t mogottuk Fabregassal. Hazardt nem szabad elengedni meg ha Conte kemenyen rapirit es mar az alapozason meghajtja, kovetkezo szezonban osszekapja magat es tudjuk milyen mikor formaban van.

Vedelmet kene jol megerositeni, ez a legfontosabb feladat a kovetkezo szezonra.
A védelmet személyi kultuszok lebontásával és formációváltással lehetne megerősíteni, és benne van, hogy egyik sem történik meg. Amíg Ivanovic betonbiztos jobbhátvéd, addig ez a védelem nem fog erősödni, és hiába pakolja fel Hiddink a Mikel-Matic duplaszűrőt, semmi haszna, mint kés a vajon, úgy jön át bárki a középpályánkon.

Én amúgy is jobban preferálnám a 4-3-3-at, egyrészt a már fent említettek miatt, másrészt mert ezt sokkal könnyebb 3 védős felállássá konvertálni, ami Conte egyik szerelme volt ugye, és két támadó szélsőhátvéddel, valamint egy olyan védekező középpályással, aki nem mozog idegenül a középhátvédek között, még akár jó is lehet. De a legfontosabb igazolás jelenleg a sportigazgató lenne, én nagyon örülnék, ha ezt a posztot vagy egy klubhoz közel álló személy látná el (Drogba), vagy olyan, aki más csapatnál kimagasló munkát végez (Juve vagy Sevilla DoF-ja).

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9467
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#4702 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Megyó írta:
Bubi írta: Jó pénzért plusz azért, hogy a világ legjobb bajnokságában játszon.
A világ legjobb bajnokságának két legtöbb érmet és kupát szerzett csapata épp az EL-ben csatározik egymással. A másik kettő az elmúlt 1 hétben esett ki a Bl-ből a legjobb 16 között. Az tabella élén álló angol csapat kerete, összesen kevesebbet ér piaci értéken, mint a Real vagy a Barca bármelyik támadója egyedül.

Ez a bajnoksás és a csapatok ereje a vicc kategóriát súrolja jelenleg...
Ez igaz, persze , de nem csak a csapatok valós ereje határozza meg az adott bajnokságot, hanem pl az, hogy mennyi a pénz, hányan követik, milyen a múltja és milyen lehet a jövőben. Amúgy sztem ha a csapatok formáját nézem is a PL a legjobb.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4867
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#4703 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Bubi írta: Oké, értem hogy nagyon kedveled és még az elfuserált stílusa se tántorít el, és még azt is aláírom, hogy abszolút a hasznunkra lenne a tudása de én nem tudom neki elnézni azt a FÖLDÖNTÚLI önteltséget amivel viseltetik , ráadásul igen agresszív természet. Nem tudom mit nyújtana egy olyan csapatban ami nem rá épül. Biztos nem lenne rossz, de pl a barcában már nem annyira lubickolt, gondolom kiütései lettek a gondolattól, hogy Messi felette áll...
A 'focirajongás' már rég lejárt nálam, úgyhogy ez kissé tárgytalan, hogy egy játékost kedvelnék. Maradjunk annyiban, hogy van egy stílusa, van egy tartása, és ez akármilyen is legyen, ebben a lagymatag mai mezőnyben ez már egy szempont. A Barcának meg nem passzolt a játékához, épp ugyanaz, hogy nálunk semmit sem látunk Hazardból, Willianből(mármint a válogatott Wiliből), Oscarból, stb.

Elég sokan felhoztátok, hogy minek a Citynek vagy a Barcának egy Dybala vagy Kenedy?... Minek kellett anno Fergie-nek az n+1-dik csatár? Miért dobott ki a Barca milliókat, hogy meglegyen az MSN-je? Miért vásárolja fel a Bayern a német bajnokságot? Mert ez a siker kulcsa, folyamatos befektetés minőségi játékosokba... az eredménye jól látható.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#4704 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Bubi írta: Jó pénzért plusz azért, hogy a világ legjobb bajnokságában játszon.
A világ legjobb bajnokságának két legtöbb érmet és kupát szerzett csapata épp az EL-ben csatározik egymással. A másik kettő az elmúlt 1 hétben esett ki a Bl-ből a legjobb 16 között. Az tabella élén álló angol csapat kerete, összesen kevesebbet ér piaci értéken, mint a Real vagy a Barca bármelyik támadója egyedül.

Ez a bajnoksás és a csapatok ereje a vicc kategóriát súrolja jelenleg...

Avatar
bNc
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2008. június 2., hétfő 19:38
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Makelele
Tartózkodási hely: Kiskőrös

Re: Átigazolások

#4705 Hozzászólás Szerző: bNc »

edeskeves írta:
Chester írta:Először edzőnk legyen, mert az se biztos, hogy marad a 4-2-3-1, főleg ha tényleg egy valag játékos fog távozni. Annyira meg talán a Real sem hülye, hogy két, összesen 100 millió euróért vett játékost adjon Hazard-ért.
Szerintem edzonk mar van Conte szemelyeben, csak a bejelentes hianyzik, ugyhogy az o elkepzeleseihez kell igazolni, elsosorban szerintem az olasz vedok lesznek teriteken es esetleg Juves jatekosok.
Isconak tovabbra is orulnek Oscar helyett, elneznek mondjuk egy Hazard-Isco-Willian tamado kp-t mogottuk Fabregassal. Hazardt nem szabad elengedni meg ha Conte kemenyen rapirit es mar az alapozason meghajtja, kovetkezo szezonban osszekapja magat es tudjuk milyen mikor formaban van.

Vedelmet kene jol megerositeni, ez a legfontosabb feladat a kovetkezo szezonra.
Annyira nem emelkedett ki a többiek közül Hazard a tavalyi (legjobb) szezonjában sem. Amikor Fabregas vagy Costa jó formában volt szerintem csak a 3. legjobb játékosunk volt. Bár az igaz hogy a ő nyújtotta a legkiegyensúlyozottabb teljesítményt. Én azért többet várnék tőle, sokkal meghatározóbbnak kellene lennie. Anno Lampard vagy Drogba képes volt bármelyik meccset eldönteni, na én ezt Hazardnál nem érzem. Az meg hogy majd olyan jó lesz mint CR vagy Messi azt még komolyan veszi valaki? Ilyen hozzáállással? Esélytelen. Ha jönne érte egy jó ajánlat én eladnám. Többiek se nyújtottak jó teljesítményt idén, de azért nagyrészt összekapta magát mindenki. Costa is rúgja a gólokat, Fabre is zsugázik, Hazard egész évben nem csinált semmit, és ez szerintem felháborító.

edeskeves
Hozzászólások: 3150
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#4706 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Chester írta:Először edzőnk legyen, mert az se biztos, hogy marad a 4-2-3-1, főleg ha tényleg egy valag játékos fog távozni. Annyira meg talán a Real sem hülye, hogy két, összesen 100 millió euróért vett játékost adjon Hazard-ért.
Szerintem edzonk mar van Conte szemelyeben, csak a bejelentes hianyzik, ugyhogy az o elkepzeleseihez kell igazolni, elsosorban szerintem az olasz vedok lesznek teriteken es esetleg Juves jatekosok.
Isconak tovabbra is orulnek Oscar helyett, elneznek mondjuk egy Hazard-Isco-Willian tamado kp-t mogottuk Fabregassal. Hazardt nem szabad elengedni meg ha Conte kemenyen rapirit es mar az alapozason meghajtja, kovetkezo szezonban osszekapja magat es tudjuk milyen mikor formaban van.

Vedelmet kene jol megerositeni, ez a legfontosabb feladat a kovetkezo szezonra.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9467
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#4707 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Chester írta:
Bubi írta:Egyébként én nem látom elérhetetlennek dybalát, max ha a Real be száll érte, mert a citynek nem feltétlen kell csatár, a barcába nem játszana, azt meg nem hiszem, hogy olaszból egyből átmenne a franciákhoz, csak kipróbálja már magát egy top bajnokságban...
Hát de miért akarna az olasz bajnok, BL résztvevő Juventusból ide igazolni 1 év után? Totál esélytelen, és amíg van Costa, addig fölösleges is lenne. Először edzőnk és sportigazgatónk legyen, utána majd jöhetnek a játékosok, csak nehogy úgy járjunk mint a MU két éve, amikor van Gaal csak augusztusban nézett rá a keretre, remélem a háttérben már mennek az egyeztetések a nyári tervekről.
Jó pénzért plusz azért, hogy a világ legjobb bajnokságában játszon. De igaz ami igaz, hogy jövő nyáron ha összeszedtük magunkat nagyobb sanszunk lehet rá.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#4708 Hozzászólás Szerző: Chester »

Bubi írta:Egyébként én nem látom elérhetetlennek dybalát, max ha a Real be száll érte, mert a citynek nem feltétlen kell csatár, a barcába nem játszana, azt meg nem hiszem, hogy olaszból egyből átmenne a franciákhoz, csak kipróbálja már magát egy top bajnokságban...
Hát de miért akarna az olasz bajnok, BL résztvevő Juventusból ide igazolni 1 év után? Totál esélytelen, és amíg van Costa, addig fölösleges is lenne. Először edzőnk és sportigazgatónk legyen, utána majd jöhetnek a játékosok, csak nehogy úgy járjunk mint a MU két éve, amikor van Gaal csak augusztusban nézett rá a keretre, remélem a háttérben már mennek az egyeztetések a nyári tervekről.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9467
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#4709 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Chester írta:Először edzőnk legyen, mert az se biztos, hogy marad a 4-2-3-1, főleg ha tényleg egy valag játékos fog távozni. Annyira meg talán a Real sem hülye, hogy két, összesen 100 millió euróért vett játékost adjon Hazard-ért.
+ 25 milliót :D évezred üzlete lenne:D Isco +25 millió reálisabbnak hangzik.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#4710 Hozzászólás Szerző: Chester »

Először edzőnk legyen, mert az se biztos, hogy marad a 4-2-3-1, főleg ha tényleg egy valag játékos fog távozni. Annyira meg talán a Real sem hülye, hogy két, összesen 100 millió euróért vett játékost adjon Hazard-ért.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9467
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#4711 Hozzászólás Szerző: Bubi »

AwayRoller írta:
Bubi írta:Sokakat érdekel hogy milyen hatással van a viselkedése a csapatra. I bra egy nagyképű fsz. Azthiszi ő az atya úr isten. Sztem Costa egyedül is sok ide az idegbetegségével, nem kell még egy nárcisztikus gyökér aki szünetben befenyíti a fél csapatot ha nem neki passzolnak.

Nagyon remélem, hogy távol marad tőlünk. Én inkább odaadnám Costat Dybalaért kis ráfizetéssel.
Végül is kb. 0,5-ös vagy annál is jobb a gólátlaga... a sajtót seggre veszi(low budget :lol: ), de a szurkolókért elég sokat tesz. Idén ugyebár tőlünk páran még arra is b*sztak, hogy megtapsolják a saját szurkolóikat... Minden csapatáért keményen hajt, nem volt része edzőbuktatásban(ezt még a legendáink sem mondhatják el magukról), de hát egy 'nárcisztikus gyökér', aki nem olyan odaadó, mint Eden-bon-appetít vagy Oscar-meg-nem-tanulok-angolul, esetleg Costa-nesze-itt-egy-csula...

Btw 'ő az atya úr isten' :wink:
Oké, értem hogy nagyon kedveled és még az elfuserált stílusa se tántorít el, és még azt is aláírom, hogy abszolút a hasznunkra lenne a tudása de én nem tudom neki elnézni azt a FÖLDÖNTÚLI önteltséget amivel viseltetik , ráadásul igen agresszív természet. Nem tudom mit nyújtana egy olyan csapatban ami nem rá épül. Biztos nem lenne rossz, de pl a barcában már nem annyira lubickolt, gondolom kiütései lettek a gondolattól, hogy Messi felette áll...

Costat is elismerem , jó játékos, de rühellem a gusztustalankodàsait. Azokat sem értem meg akiknek ez tetszik, miért nem néz az olyan küzdősportokat foci helyett?

Egyébként én nem látom elérhetetlennek dybalát, max ha a Real be száll érte, mert a citynek nem feltétlen kell csatár, a barcába nem játszana, azt meg nem hiszem, hogy olaszból egyből átmenne a franciákhoz, csak kipróbálja már magát egy top bajnokságban...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Amazing24
Hozzászólások: 2499
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolások

#4712 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Chester írta:
Amazing24 írta:BREAKING
A spanyol AS informacio szerint mai nap megegyeztunk a Reallal Hazard atigazolasarol. James es Isco is az uzlet resze lehet. 25 millio font es Hazardert erkezhetne James es Isco.
Ez biztos nem fog megtörténni.
James vagy Isco kozul ha nem is mind2 de egy tuti erkezni fog. Remelem Isco lesz az, mert nincs minosegi iranyitonk. Salah/Cuadrado kettosbol egyet megtartunk es Kenedyvel kiegeszulve meg is lennenk. Oscar meg huzhat jo messze. A nyaron Fabre melle es Costa moge ha tudunk hozni minosegi jatekost akkor nem lesz gond ami a tamadasokat illeti.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#4713 Hozzászólás Szerző: Chester »

Amazing24 írta:BREAKING
A spanyol AS informacio szerint mai nap megegyeztunk a Reallal Hazard atigazolasarol. James es Isco is az uzlet resze lehet. 25 millio font es Hazardert erkezhetne James es Isco.
Ez biztos nem fog megtörténni.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolások

#4714 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Amazing24 írta:BREAKING
A spanyol AS informacio szerint mai nap megegyeztunk a Reallal Hazard atigazolasarol. James es Isco is az uzlet resze lehet. 25 millio font es Hazardert erkezhetne James es Isco.
Hol kell aláírni??

Kenedy barom jó kis játékos lesz, de a barcaba hova és kinek a helyére férne be?...
Hazard miattam mehet a picsába, leírta magát előttem, a realba se lesz jobb (mert kb a psg az álma... lol). Most mar tökre megértem miért nyilatkozta azt anno hogy nem érzi magán azt hogy cr vagy messi magasságokba emelkedjen. Vicceskedő hülyegyerek, akibe nagy potencial volt/van de olyan mintha neki ennyi elég lenne. Oscar is mehet, Lamps 8-as mezét még néznie is bűn, nem hogy viselnie. Remy jo kis játékos, de sosem játszatják... Mikel meg kiegészítő embernek nem rossz, de semmi több. Matt Miazgaval mi van? megy a levesbe mint pato? (sosem gondoltam volna... :D)
Nem tudom jönnének e BL indulás nélkül hozzánk sztárok, de igazabol "elvileg" csak 1 évig kéne kibirniuk nélküle, addig össze lehetne rázni a csapatot, és koncentralni csak a PL-re. Maximum erre jó lesz ez a szégyenletes év.
Ha valamit akarunk nagy változtatásokra lesz szükség, pedig a tavalyi pazar év után, azt hittem van egy jó kis összeszokott csapatunk 2-3 évre és nem igen kell hozzányulni. Erre tessék, egy kerek évig birták, megnyerték a PL-t aztan szarnak az egészre, ennyit a motiváltságról.

Amazing24
Hozzászólások: 2499
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolások

#4715 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

BREAKING
A spanyol AS informacio szerint mai nap megegyeztunk a Reallal Hazard atigazolasarol. James es Isco is az uzlet resze lehet. 25 millio font es Hazardert erkezhetne James es Isco.

cech19960320
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolások

#4716 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Amazing24 írta:Összegyűjtöttem a legérdekesebb pletykákat.

-Mondo de Deportivo szerint a Barca nyáron mindent megtesz majd Kenedy meg szerszerzéséért.

-Times szerint Mikel,Hazard,Oscar,Baba és Remy távozhat nyáron. Pedro egyenlőre még kérdéses.
Kenedy-t meg kell tartani mindenképp... Remy és mikel megérdemli hogy játszon szóval elengedném, Babát csak akkor adnám el, ha Akéval tervezünk balhátvéd poszton, Oscar és Hazard pedig jó pénzért mehet a picsába...

Amazing24
Hozzászólások: 2499
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolások

#4717 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Összegyűjtöttem a legérdekesebb pletykákat.

-Mondo de Deportivo szerint a Barca nyáron mindent megtesz majd Kenedy meg szerszerzéséért.

-Times szerint Mikel,Hazard,Oscar,Baba és Remy távozhat nyáron. Pedro egyenlőre még kérdéses.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#4718 Hozzászólás Szerző: Chester »

Megyó írta:A gond az, hogy látva a tegnapi Bayern játékosait, csak most világosodott meg, mennyire leépültünk a világ top 3 csapatához képest. Sőt, a top 5-höz képest is.
Oké, Costa és Hazard, Fabregas jó játékos, de ennyi... Bayern, Real, Barca, teljesen más univerzumban vannak jelenleg.
A fiatalokra való építkezést, ha valamikor, akkor most nem erőltetném.. Voltak ígéretes fiatalok, Lukaku, KDB, de el lett adva mind.

Remélem Conte lesz az edző és a brazil/spanyol vonal megszakad. És nagyon remélem, hogy ezen a nyáron nem a gazdasági mérleg lesz előtérbe helyezve, hanem kap akár 2-3 százmilliót is igazolásokra (álom, tudom.)
Szerintem meg pont arra kéne kihasználni a nemzetközi kupa nélküli évet, hogy kialakuljon egy filozófia, amire tudunk alapozni, ami edzőfüggetlen. Muszáj egy stílus mentén elindulni, mert az összevásárolt sztárok ma már nem elegek a sikerre, számtalan helyen láttuk már.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolások

#4719 Hozzászólás Szerző: béla »

GereZsolt írta:
béla írta:
GereZsolt írta: Akkor viszont semmi értelme a kommentednek. Nagy pofájú, ezen kívül semmi közös nincs benne meg Balo-ban. Aki meg nem vevő a stílusára az egyéni probléma, én jókat tudok nevetni a marhaságain. Pályán mindig teszi a dolgát, addig kit érdekel mit nyilatkozik.
Amúgy Hitler faszán kezelte a válságot, egyből nem is baj,hogy legyilkoltatott egy pár embert

Na ekkora faszság az,amit írtál
Attól,hogy valaki jó játékos,még lehet ugyanolyan idióta fasz,mint Balotelli.

Amúgy meg pont a pofájáról írtam a kommentet,nem a játéktudásáról. Hogy te miért keverted bele,azt csak te tudod.
Gratulálok, megfogtad a lényeget, valóban pont ekkora faszság (Y).
Azt írtad balotelli vol2, ki a faszt érdekel h egy furkó ha évi 30 gólt lő midnen csapatában és bajnokságban? Míg nálunk ittvan a jósrác elhízott disznó hazard aki 1 éve sétál és fifazik. Ezért kevertem bele.
Azt hittem nyilvánvaló,hogy nem játéktudásra értettem,hanem arra,hogy mindkettő hátbarugdos másokat edzésen.

Avatar
KenderJ
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Hozzászólások: 1858
Csatlakozott: 2009. július 16., csütörtök 16:45
Kedvenc játékos: Kante Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Terry
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Átigazolások

#4720 Hozzászólás Szerző: KenderJ »

Bubi írta:Sokakat érdekel hogy milyen hatással van a viselkedése a csapatra. I bra egy nagyképű fsz. Azthiszi ő az atya úr isten. Sztem Costa egyedül is sok ide az idegbetegségével, nem kell még egy nárcisztikus gyökér aki szünetben befenyíti a fél csapatot ha nem neki passzolnak.

Nagyon remélem, hogy távol marad tőlünk. Én inkább odaadnám Costat Dybalaért kis ráfizetéssel.
(Én már tél előtt is nagyon örültem volna ha jön Ibra, Mourinho miatt is.)

Bár így lenne. :D Úgy érzem Terryék kiesésével egyáltalán nincs vezér a csapatban. Willianen látszik az akarás csak, a többieken talán elvétve, de mindegyik egy alattomos alibi játékos. (Fabregas-Hazard-Matics) Ilyen Hazard és hasonló játékosokból soha nem lesz vezéregyéniség, (ha kikapásra állunk lecserélteti magát már másodszor a szezonban), vagy az is elég bicskanyitogató hogy a psg-t oda vissza .... és di Maria mezeket kéreget, vagy 2014-ben psg mezben nyilatkozik amikor kikapunk. :mrgreen:
Lampardék hiánya meg eléggé látszik. Ha már csak az öltözőben, de akkor is mennyivel másabb volt a Cech-Terry-Lampard-Drogba négyes.

És lehet hogy Ibra egy paraszt játékos, aki nagypofájú és van elég játékosunk akiket eladhatnánk, de szerintem rá pont szükségünk lenne. Mellesleg láthattuk a psg padját és a miénket. Hiába a 3 nagyon jó képességű fiatal, de nah..

Ja és mivel lejár a szerződése ingyen jönne Ibra. Olvastam olyan pletykát, hogy 20 millió fonttal próbálkozunk majd 2 éves szerződés keretein belül.
Costat pedig megpróbálja visszaszerezni a volt csapata..
»» KTBFFH! CHELSEA ««

Válasz küldése