Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#26661 Hozzászólás Szerző: kdako »

Hát nem jó hírek a sérültekről:

Mourinho admits that both Carvalho and Michael Ballack are major doubts.

"Carvalho is injured - and I don't think he can play against Liverpool," Mourinho announced.

"And with Ballack, the only thing I know is that he couldn't walk on the pitch. With him we will have to see."
GO BLUES!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#26662 Hozzászólás Szerző: kdako »

Én a távoli lövéseket hiányoltam nagyon, pedig több olyan helyzet is volt, hogy valaki, legtöbbször Lamps lendületből vitte fel a labdát. A végén Essien sem vállalta el, pedig hány nagy gólt lőtt már.

Ballack sérüléséről tud valaki valamit? A hivatalos honlapon olvastam, hogy Riccy sem pihentetés hanem kisebb sérülés miatt maradt ki.

Essien és Ballack nélkül a Pool ellen nem sok variáció marad a középpályán...
GO BLUES!

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#26663 Hozzászólás Szerző: twopac »

nem hiszem hogy a végjátékokban mázlis gólokkal szoktunk nyerni!és ne feledjük ha az arsenal ellen bemegy az egyik kapufa és itt bemegy cole perditése akkor még plusz 2 megnyert meccs a hosszabitásban!kár értük de milyen kár!
az a buzi c.ronaldo lett a legjobb játékos sajnos várható volt,kiváncsi vokdrogba menyivel kapott kevesebbet
mindörökké chelsea!!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#26664 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Én nem írnék sokat a meccsről. Nem először játszottunk így. Csak most nem lőttünk mázlis gólt...
Only one Di Matteo!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#26665 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

medicine_man írta:Azért az tisztán látszott hogy a srácok 15-20 percet hajtottak..
Tiszta sor, én aláírom, hogy nem lehet minden egyes mérkőzésen meghalni. De ma sem kellett volna végignyomni a 90 percet, csak 5 perccel kellett volna több. Ha meghajtjuk az első 45 perc végét, és a második félidő elején 5 perccel tovább küzdünk, sima győzelem. Mert igazán nem kellett volna sok a gólhoz. De erre visszaálltunk szokás szerint, csak most nem jött a gól az utolsó percekben. Ok, JM is azt nyilatkozta, hogy jó volt az ellenfél, és hogy rászolgált az egy pontra, de könyörgöm, ha megadjuk az ellenfélnek az esélyt, ne várjunk többet. Több játékosból csináltunk idén hőst, mint amennyit elbír a PL :? Kapusokat tettünk királlyá, játékosokat, akik vagy a PL pályafutásuk, vagy az új csapatukban lőtték nekünk első góljaikat... és egy kis odafigyeléssel ez mind elkerülhető lett volna. Idén ebben jobb nálunk a MU, ezredszer is elmondom: a legtöbbször esélyt sem hagytak az ellenfélnek, szemernyi kételyt sem, hogy ki győzhet. Rólunk elhitték, hogy legyőzhetőek vagyunk, küzdött is ellenünk mindenki. A Unitedről most először hitték el, hogy legyőzhetők, ennek az eredménye egy vereség és egy x. És beszélhetünk itt arról, amit JM szintén nyilatkozott, hogy nem kaptunk meg egy tizenegyest, (Carr kezezésénél - jogos), meg hogy a MU ellen nem ítélnek tiziket -> kvázi új szabályok vannak a pályán, a MU nem veszíthet, mi meg nem nyerhetünk, de szerintem akkor lenne jogunk verni magunkat, ha mindent megtettünk volna a gyepen. És hiába nyilatkozta azt Mourinho, hogy tökéletesen elégedett a játékosai teljesítményével, aligha tudom elhinni, hogy ezt tényleg így érzi. Nagyra becsülöm, hogy ezt nem kürtöli szét a világba, de igen nagy bajban lennénk, ha komolyan gondolná.

Mindegy. A lényeg, hogy nem tartom profinak azt a hozzáállást, hogy mindig csak annyit adunk ki magunkból, amennyi feltétlenül szükséges. Néha beleférne 10 perccel több... nem hiszem, hogy bárki fejét vennék, mert többet futott a kelleténél, vagy ne adj' isten egyel több gólt lőtt, mint terveztük.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#26666 Hozzászólás Szerző: kdako »

mourinho írta: ha ram gondolsz hibaztal :) olvass vissza mondjuk 1 honappal ezelottre. akkor kb csak en hittem abban, hogy behozzuk az mu-t es hibaznak...
Nem hibáztam, nem rád gondoltam, de remélem nem fog mindenki rákérdezni...
GO BLUES!

Avatar
medicine_man
Hozzászólások: 254
Csatlakozott: 2006. december 25., hétfő 1:19

#26667 Hozzászólás Szerző: medicine_man »

Azért az tisztán látszott hogy a srácok 15-20 percet hajtottak.. Ugye én még sosem játszottam közel 70 meccset egy idényben de szerintem max azok akik: Sakkoznak, amőbáznak esetleg valami cyber sportot üznek :) Ez itt a PL ígyis kidölt Ballack, és a többieket sem kímélték.. A Liverpool ellen megint más lesz a csapat, de 90 percig ott sem fogjuk a kapujához szegezni a Poolt..
A Man Utd sem fogja bírni ezt a hajtást ha ők is eljutnak Athénig..

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#26668 Hozzászólás Szerző: mourinho »

kdako írta:
ZenZo írta:
kdako írta:Miért kell rögtön temetni a csapatot? Tegnap még örömködött mindenki, ma meg gyászos a hangulat.

tudtuk, hogy nehéz lesz a Newcastle idegenben, mindig az. Nem lehetett fejjel a falnak menni, vagyis nyíltan támadni végig. Jobb ez, mint egy 3-2-es vereség.

Én sem vagyok elégedett, de voltak biztató jelek. Még egyszer nem fogunk ilyen gyengén szerepelni, tuti.

Fog még a MU botlani, ne aggódjatok, csak higgyetek a csapatban.
Tegnap én is azt írtam, hogy a PL-ben hátralévő meccseink közül ez lesz a legnehezebb. De az, hogy egy épkézláb támadást nem sikerült 94 perc alatt összehozni, az számomra elég nagy csalódás egy bajnokaspiránstól, és ok a gyászos hangulatra. Jobb a döntetlen, mint a vereség, de ez a Newcastle az utóbbi időben alig-alig győzött, ráadásnak 10 mérkőzésből 7-en gólt sem szerzett. De ma sajnos azt kell mondani, jobban benne volt a gól a játékukban, mint a miénkben.

Milyen bíztató jelekre gondolsz? Én ilyennel nem találkoztam. Óriási lehetőséget kaptunk, amivel nem tudtunk élni, s ahogy elnéztem, mintha nem is akartunk volna. Az a csapat, aki a West Hamnek nemrég négyet rúgott, ma helyzetig is alig jutott. Három veszélyesnek mondható kísérletünk volt, Lampard fölé, Drogba fölé, Kalou becsúszva semmi. Lényegében az egyetlen kapu irányába tartó lövés Bridge nevéhez fűződik.

Attól meg, hogy hiszek a csapatban, a MU nem fog botlani :)
Akkor ne higyj, de fog! Eddig sem hitt benne senki, tegnap mégis botlottak. Aztán mindenki okoskodott (nem rád gondolok!!!), hogy én megmondtam ekkor meg akkor.

Miért ne akartunk volna nyerni? Sokat számít az, hogy szerdán is egy kemény meccs vár ránk, lélekben lehet, hogy már ott jártak a fiúk. Ez hiba, minden meccset komolyan kell venni. A Newcastle pedig nem hiszem hogy így játszott mondjuk a Wigan vagy a Reading ellen...

Én sem vagyok elégedett, de nem temetem a gárdát.
ha ram gondolsz hibaztal :) olvass vissza mondjuk 1 honappal ezelottre. akkor kb csak en hittem abban, hogy behozzuk az mu-t es hibaznak...

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#26669 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

kdako írta:Akkor ne higyj, de fog! Eddig sem hitt benne senki, tegnap mégis botlottak. Aztán mindenki okoskodott (nem rád gondolok!!!), hogy én megmondtam ekkor meg akkor.

Miért ne akartunk volna nyerni? Sokat számít az, hogy szerdán is egy kemény meccs vár ránk, lélekben lehet, hogy már ott jártak a fiúk. Ez hiba, minden meccset komolyan kell venni. A Newcastle pedig nem hiszem hogy így játszott mondjuk a Wigan vagy a Reading ellen...

Én sem vagyok elégedett, de nem temetem a gárdát.
Nem temetem a csapatot, csak a saját dolgunkat tettük nehézzé. Szembe kell nézni a ténnyel: eddig ellenünk dolgozott a - nevezzük az egyszerűség kedvéért sorsnak - sors, most kaptunk tőle egy nagy lehetőséget, de nem éltünk vele. Nagyon fontos a BL, főként, hogy egy angol csapattal szemben kell bizonyítani, ahol duplán is benne van a revans (gondolok itt a 2005-ös BL-re és az idei PL-re), de ettől számomra csalódást keltő játékot láttam ma. Ismétlem: kiváló kvalitású támadóinkkal és nagyra tartott középpályánkkal egy épkézláb helyzetig nem sikerült eljutni tétmérkőzésen 94 percen keresztül. Nem estem át a ló túloldalára, nem mondtam, hogy nem lesz meg a bajnoki cím, vagy akármilyen kupa, de a képzeletbeli, SAF által emlegetett kinyílt ajtó küszöbén nem tudtunk átlépni, belebotlottunk. Az ajtó nyitva áll, de kár, hogy megint arra kell várni, hogy az ellen is belebukjon abba a r*hadt küszöbbe újfent. Hogy megint a hollandokkal példálozzak, ott nem volt kérdés: most három első helyezett van: a PSV döntetlent játszott, az üldözők, az Ajax és az AZ viszont nyert, s beérte a listavezetőt. :wink:
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#26670 Hozzászólás Szerző: kdako »

ZenZo írta:
kdako írta:Miért kell rögtön temetni a csapatot? Tegnap még örömködött mindenki, ma meg gyászos a hangulat.

tudtuk, hogy nehéz lesz a Newcastle idegenben, mindig az. Nem lehetett fejjel a falnak menni, vagyis nyíltan támadni végig. Jobb ez, mint egy 3-2-es vereség.

Én sem vagyok elégedett, de voltak biztató jelek. Még egyszer nem fogunk ilyen gyengén szerepelni, tuti.

Fog még a MU botlani, ne aggódjatok, csak higgyetek a csapatban.
Tegnap én is azt írtam, hogy a PL-ben hátralévő meccseink közül ez lesz a legnehezebb. De az, hogy egy épkézláb támadást nem sikerült 94 perc alatt összehozni, az számomra elég nagy csalódás egy bajnokaspiránstól, és ok a gyászos hangulatra. Jobb a döntetlen, mint a vereség, de ez a Newcastle az utóbbi időben alig-alig győzött, ráadásnak 10 mérkőzésből 7-en gólt sem szerzett. De ma sajnos azt kell mondani, jobban benne volt a gól a játékukban, mint a miénkben.

Milyen bíztató jelekre gondolsz? Én ilyennel nem találkoztam. Óriási lehetőséget kaptunk, amivel nem tudtunk élni, s ahogy elnéztem, mintha nem is akartunk volna. Az a csapat, aki a West Hamnek nemrég négyet rúgott, ma helyzetig is alig jutott. Három veszélyesnek mondható kísérletünk volt, Lampard fölé, Drogba fölé, Kalou becsúszva semmi. Lényegében az egyetlen kapu irányába tartó lövés Bridge nevéhez fűződik.

Attól meg, hogy hiszek a csapatban, a MU nem fog botlani :)
Akkor ne higyj, de fog! Eddig sem hitt benne senki, tegnap mégis botlottak. Aztán mindenki okoskodott (nem rád gondolok!!!), hogy én megmondtam ekkor meg akkor.

Miért ne akartunk volna nyerni? Sokat számít az, hogy szerdán is egy kemény meccs vár ránk, lélekben lehet, hogy már ott jártak a fiúk. Ez hiba, minden meccset komolyan kell venni. A Newcastle pedig nem hiszem hogy így játszott mondjuk a Wigan vagy a Reading ellen...

Én sem vagyok elégedett, de nem temetem a gárdát.
GO BLUES!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#26671 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

kdako írta:Miért kell rögtön temetni a csapatot? Tegnap még örömködött mindenki, ma meg gyászos a hangulat.

tudtuk, hogy nehéz lesz a Newcastle idegenben, mindig az. Nem lehetett fejjel a falnak menni, vagyis nyíltan támadni végig. Jobb ez, mint egy 3-2-es vereség.

Én sem vagyok elégedett, de voltak biztató jelek. Még egyszer nem fogunk ilyen gyengén szerepelni, tuti.

Fog még a MU botlani, ne aggódjatok, csak higgyetek a csapatban.
Tegnap én is azt írtam, hogy a PL-ben hátralévő meccseink közül ez lesz a legnehezebb. De az, hogy egy épkézláb támadást nem sikerült 94 perc alatt összehozni, az számomra elég nagy csalódás egy bajnokaspiránstól, és ok a gyászos hangulatra. Jobb a döntetlen, mint a vereség, de ez a Newcastle az utóbbi időben alig-alig győzött, ráadásnak 10 mérkőzésből 7-en gólt sem szerzett. De ma sajnos azt kell mondani, jobban benne volt a gól a játékukban, mint a miénkben.

Milyen bíztató jelekre gondolsz? Én ilyennel nem találkoztam. Óriási lehetőséget kaptunk, amivel nem tudtunk élni, s ahogy elnéztem, mintha nem is akartunk volna. Az a csapat, aki a West Hamnek nemrég négyet rúgott, ma helyzetig is alig jutott. Három veszélyesnek mondható kísérletünk volt, Lampard fölé, Drogba fölé, Kalou becsúszva semmi. Lényegében az egyetlen kapu irányába tartó lövés Bridge nevéhez fűződik.

Attól meg, hogy hiszek a csapatban, a MU nem fog botlani :)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#26672 Hozzászólás Szerző: kdako »

José is realistán értékelt.

"The target has been for a long time to finish this period - we have three of our last four matches at home and Man United have three of their four away - in a condition to be champions."

Mourinho was full of praise for his players after their match at Newcastle - and admitted the Magpies deserved a draw.

"I cannot ask for more of my players," added the Blues boss. "I think that what they are doing is absolutely amazing.

"We played against a team with fresh legs and without any kind of pressure.

"I'm not saying we deserved to win. Over the 90 minutes Newcastle played well and deserved a point."
GO BLUES!

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#26673 Hozzászólás Szerző: mourinho »

kdako írta:Miért kell rögtön temetni a csapatot? Tegnap még örömködött mindenki, ma meg gyászos a hangulat.

tudtuk, hogy nehéz lesz a Newcastle idegenben, mindig az. Nem lehetett fejjel a falnak menni, vagyis nyíltan támadni végig. Jobb ez, mint egy 3-2-es vereség.

Én sem vagyok elégedett, de voltak biztató jelek. Még egyszer nem fogunk ilyen gyengén szerepelni, tuti.

Fog még a MU botlani, ne aggódjatok, csak higgyetek a csapatban.
egyetertek veled. van meg 4 meccs ami rengeteg...

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#26674 Hozzászólás Szerző: mourinho »

ToreAndre írta:ZenZo! Nagyvonalú vagy!
Nálam valahogy így néz ki, komentár nélkül:

Cech: 5.5
Ferreira: 4
Terry: 5
Essien: 6
Bridge: 6
Makelele: 5
Ballack: -
Lampard: 3
Wright-Phillips: 3.5
Kalou: 5
Drogba: 4.5
Mikel: 5
Coley: 5
Seva: -
szerinted ilyen jo volt bridge? ne viccelj mar. maximum 5 os.

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#26675 Hozzászólás Szerző: kdako »

Miért kell rögtön temetni a csapatot? Tegnap még örömködött mindenki, ma meg gyászos a hangulat.

tudtuk, hogy nehéz lesz a Newcastle idegenben, mindig az. Nem lehetett fejjel a falnak menni, vagyis nyíltan támadni végig. Jobb ez, mint egy 3-2-es vereség.

Én sem vagyok elégedett, de voltak biztató jelek. Még egyszer nem fogunk ilyen gyengén szerepelni, tuti.

Fog még a MU botlani, ne aggódjatok, csak higgyetek a csapatban.
GO BLUES!

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#26676 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

A Premier League címnek integethetünk, mostantól az FA-kupa győzelem, és a BL-döntőbe jutás a kitűzött célok nálam. Már alig várom a szerdát.

nandorfipeti
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 11:44
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Kecskemét

#26677 Hozzászólás Szerző: nandorfipeti »

Abszolút egyetértek Tore értékelésével, ez a realitás, sajnos...

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#26678 Hozzászólás Szerző: Ricko »

[quote="ZenZo"]
Mikel - 6 - egészen jó volt, de semmi különleges
[quote]
Mit láttál Mikelben??? egy nagy zéró, mint ahogy az egész csapat :? Essien próbált vmit, de ááá... így nem lesz semmi a pl. címből
Yes, We BLUE!!!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#26679 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

ToreAndre írta:ZenZo! Nagyvonalú vagy!
Tudom, én is néztem, hogy így utólag többet adogattam, mint akartam. A tiéd talán reálisabb, bár JC és Bridge nálam nem érdemelt ennyit a többiekhez képest. Szégyenletes produkciót nyújtottunk, mind csapatként, mind egyéni teljesítményekben.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#26680 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

ZenZo! Nagyvonalú vagy!
Nálam valahogy így néz ki, komentár nélkül:

Cech: 5.5
Ferreira: 4
Terry: 5
Essien: 6
Bridge: 6
Makelele: 5
Ballack: -
Lampard: 3
Wright-Phillips: 3.5
Kalou: 5
Drogba: 4.5
Mikel: 5
Coley: 5
Seva: -
Only one Di Matteo!

Válasz küldése