Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Játékosok

#9561 Hozzászólás Szerző: béla »

chaoskid18 írta:http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... ni-2463819
Heti 33 000 font Patonak legalább gazdaságosan jövünk ki vele...
Az lófasz,Aké is annyit keres. Ennyiért tényleg csak nyerhetünk vele.

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Játékosok

#9562 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... ni-2463819" onclick="window.open(this.href);return false;
Heti 33 000 font Patonak legalább gazdaságosan jövünk ki vele...
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Játékosok

#9563 Hozzászólás Szerző: béla »

Николаевич írta:
béla írta:A legújabb hírek szerint Musonda a Betishez kerülhet kölcsönbe egy évre, opció nélkül.

Én úgy olvastam hogy fél èvre adjuk, a következő szezonra pedig opciója lesz a Betis-nek hogy kölcsönvegye. Szvsz ez reálisabb mint amit te írtál, olyat mèg nem hallottam hogy januárban egy èvre adnak valakit kölcsön.
Szerintem is reálisabb,de ezt olvastam :D

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#9564 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

béla írta:A legújabb hírek szerint Musonda a Betishez kerülhet kölcsönbe egy évre, opció nélkül.

Én úgy olvastam hogy fél èvre adjuk, a következő szezonra pedig opciója lesz a Betis-nek hogy kölcsönvegye. Szvsz ez reálisabb mint amit te írtál, olyat mèg nem hallottam hogy januárban egy èvre adnak valakit kölcsön.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Játékosok

#9565 Hozzászólás Szerző: béla »

A legújabb hírek szerint Musonda a Betishez kerülhet kölcsönbe egy évre, opció nélkül.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Játékosok

#9566 Hozzászólás Szerző: Chester »

Николаевич írta:Rémy egyértelműen kegyvesztett itt, ráadásul most Pato-t is leigazoltuk, túl sok pénzt nem fogunk kapni érte.
Mert nem kérünk érte sokat. Sok csapatnak szüksége van egy életképes támadóra, Remy meg PL szinten a jobb játékosok közé tartozik. Még 2-3 évig szerződés köti ide, a légióskeretbe az eladása nélkül is belefér Pato, ergo nekünk nem kell tőle megválni, vagyis az érdeklődőknek kéne fizetni egy PL-proven játékosért. Az a baj, hogy elég szélsőségesek az eladásaink, vannak olyan wtf összegek, mint David Luiz vagy most Ramires esete, és van a vicc kategória, mint Cech 10 millió fontja, Remy is az lenne, ha nem kapnánk érte minimum 15 millió fontot.

Nem mellesleg tele vannak a nyomorult angolok pénzzel, ne rajtunk spóroljanak... :roll:

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4993
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#9567 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Rémy-ért a dupláját is simán el lehet kérni, és akkor még mindig csak reális áron megy el, és nem túlkompenzálva, mint mostanában lenni szokott.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#9568 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Chester írta:Simán lehúzhatnánk a pénzes angolokat (ahogy ők szoktak minket), remélem nem ilyen nevetséges összegért távozik, most adtunk el egy Ramirest 25 millió fontért... :roll:

Kína más kategória, nevetséges összegekért vesznek játékosokat. Paulinho 14, Elkeson 18, Gervinho 18, Guarin 13, Demba Ba 13 millió euróért cserélt gazdát, agyrém. Na meg ha megnézitek transfermarkton csak idén vagy 10-12 kínai nevenincs játékost igazoltak a ligán belül 8-12 millió euróért.

Rémy egyértelműen kegyvesztett itt, ráadásul most Pato-t is leigazoltuk, túl sok pénzt nem fogunk kapni érte.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Játékosok

#9569 Hozzászólás Szerző: Chester »

Simán lehúzhatnánk a pénzes angolokat (ahogy ők szoktak minket), remélem nem ilyen nevetséges összegért távozik, most adtunk el egy Ramirest 25 millió fontért... :roll:

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6381
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#9570 Hozzászólás Szerző: Szabi »

A Leicester 7.6 millió fontos, Remy-ért tett ajánlatát elutasítottuk. (London Evening Standard)

Gondolom arra várunk, hogy reggel/délután hivatalos legyen Pato (ugye az orvosin átment), aztán egy e körüli ajánlatot elfogadunk majd.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6381
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#9571 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Norbertoo írta:Ha Patot leigazoljuk, akkor valószínűleg a 7-esben fog játszani Ramires eligazolása miatt.
Nem bánnám, ha a 11-esnek is találnánk valami minőségi gazdát (mondjuk Teixeira...) az elkövetkező napokban.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Játékosok

#9572 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Ha Patot leigazoljuk, akkor valószínűleg a 7-esben fog játszani Ramires eligazolása miatt.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Játékosok

#9573 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Chester írta:Mostanában egyre több játékos szerződése szivárog ki, a legutóbbi Özilé volt. Előtte viszont Falcao szerződése is kikerült a netre, ITT letölthető. Ilyen hivatalos dokumentumot nagyon ritkán látni, úgy olvasgassátok.

A részletek:
- Falcao 2015. július 1. és 2016. június 30. között a mi játékosunk.
- Nem fizettünk a transzferérét, vagyis csak a fizetését kell állnunk.
- 2016. április 29., 20:00 a határidő, amíg kiválthatjuk az opciónkat Falca megvételére.
- Ez az összeg 50 millió euró (~38 millió font), és a megvásárlást követő 7 napban kell megegyeznünk Mendessel Falcao fizetéséről.
- Ha élünk az opcióval, két részletben fizetünk: 25 millió eurót a megvásárlást követő 7 napban, és 25 millió eurót 2017. július 15-ig.

Arról, hogy mennyit keres nálunk, nem találtam utalást, de lehet csak az angolom rossz, így ha ti találtok arról infót, légyszi osszátok meg. :)
Nem olvastam el végig, de én úgy gondolom, hogy ha nincs megemlítve a kereset, akkor annyit keres, mint a Monacoban, csak helyettük mi fizetünk neki.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Játékosok

#9574 Hozzászólás Szerző: Chester »

Mostanában egyre több játékos szerződése szivárog ki, a legutóbbi Özilé volt. Előtte viszont Falcao szerződése is kikerült a netre, ITT letölthető. Ilyen hivatalos dokumentumot nagyon ritkán látni, úgy olvasgassátok.

A részletek:
- Falcao 2015. július 1. és 2016. június 30. között a mi játékosunk.
- Nem fizettünk a transzferérét, vagyis csak a fizetését kell állnunk.
- 2016. április 29., 20:00 a határidő, amíg kiválthatjuk az opciónkat Falca megvételére.
- Ez az összeg 50 millió euró (~38 millió font), és a megvásárlást követő 7 napban kell megegyeznünk Mendessel Falcao fizetéséről.
- Ha élünk az opcióval, két részletben fizetünk: 25 millió eurót a megvásárlást követő 7 napban, és 25 millió eurót 2017. július 15-ig.

Arról, hogy mennyit keres nálunk, nem találtam utalást, de lehet csak az angolom rossz, így ha ti találtok arról infót, légyszi osszátok meg. :)

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Játékosok

#9575 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

emsanya írta: Az volt a komment szövege amire reagáltam, hogy "maradhat Pedro, ha Kennedy cseréje lesz". Ezt irreálisnak érzem. Vagy szerintetek nem az?? Az ember aki eljött mert megunta a csere életet, majd egy 20 éves gyerek mögött fog padozni? :D Tényeket írok, lehet tényleg ez a baj...
Számára lehet az, de kérdem én, hogy most a játékos lelkiállapota a fontos vagy a csapat előrelépése? Továbbá ha van egy jó mentor a csapat élén, akkor az el tudja magyarázni mindenkinek, hogy "figyelj, a teljesítményed miatt nem vagy kezdő, légy jobb edzéseken és meccseken amikor lehetőséget kapsz és újra kezdő leszel". Ha pedig a játékos elég profi akkor megérti és jobban fog hajtani. Ha pedig nem vagy továbbra is gyengébbnek bizonyul, akkor csak magára vessen. Ilyen az élet. Nem a nevek és a szerződések kellene eldöntsék a kezdő 11-et.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
kikó
Tippverseny győztese 2013/14
Tippverseny győztese 2013/14
Hozzászólások: 483
Csatlakozott: 2009. november 9., hétfő 16:12
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: zola
Tartózkodási hely: Békéssámson

Re: Játékosok

#9576 Hozzászólás Szerző: kikó »

Igen úgy értettem , hogy vagy padozzon vagy menjen . Az meg , hogy nem azért jött ide , hogy egy 20 éves gyerek miatt padozzon .. hát istenem ha az a 20 éves gyerek jobb teljesítményt nyújt akkor így járt . Én nem sírnék ha elmenne , sőt ...

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Játékosok

#9577 Hozzászólás Szerző: béla »

emsanya írta:
béla írta: Úgy mondod,mintha Pedro döntené el,hogy padozik-e egy fiatal srác mögött
Akkor meg minek tartjuk meg? :D
Épp erről van szó.
kikó írta: Felőlem maradhat Pedro de akkor ücsörögjön Kenedy helyén a padon a fiatal brazil meg a pályán legyen Pedro helyén.
Én ebből valahogy azt szűröm le,hogy kikó úgy értette,hogy Pedro vagy padozzon,vagy távozzon.

Ha távozik,akkor abból pedig egyenesen következik,hogy nem tartjuk meg.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#9578 Hozzászólás Szerző: emsanya »

béla írta: Úgy mondod,mintha Pedro döntené el,hogy padozik-e egy fiatal srác mögött
Akkor meg minek tartjuk meg? :D Az edző dönt és ahogy általában lenni szokott, nem a fiatal fog kezdeni egy ilyen keretnél. Ezt már korábban kifejtettem, túl bő a keret és kevés meccs van ahhoz, hogy ők kezdők legyenek. Álmodozni lehet, minden évben vannak ilyen bedobott nagy fiatal nevek (Meki, Anholt, Kakuta, Stoch, Bruma stb) akiktől itt azt várjátok majd játszanak és kiszorítják a nagykutyákat, de sosem ez történik...(és ezzel nem azt akarom mondani hogy jó, de mindig ez a vége)

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6559
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#9579 Hozzászólás Szerző: Dante »

béla írta:Úgy mondod,mintha Pedro döntené el,hogy padozik-e egy fiatal srác mögött
Ez így van.

Ha kiszorulna (ami a helyes döntés lenne) akkor el lehet menni, lehet padozni, vagy akár a tarcsiknál is játszhat. Mindegyikre volt már itt példa.

Egyébként Pedro nem vészesen szar, egyszerűen csak jobban szokott játszani Kenedy. Kár hogy a név számít, nem a tudás. Talán ha két n-nel írná a nevét a brazil...

Bandi
Hozzászólások: 2884
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Játékosok

#9580 Hozzászólás Szerző: Bandi »

emsanya írta:
béla írta: Mindig ezt csinálod. Leírod,hogy mi történik éppen.
De most nem (sem) erről van szó,hanem arról,hogy minek kellene történnie,vagy mit szeretnék én,vagy akárki más,aki leír valamit,amire te egy sima ténymegállapítással válaszolsz. És ezzel érzed magad igazolva.
Senki nem mondta,hogy vigyorogva kell néznie. Senki nem mondta,hogy most éppen nem az van,amit te leírtál. Arról van szó,hogy mi lenne jobb döntés,mivel profitálna többet a klub,vagy mit szeretnénk mi,szurkolók.
Az volt a komment szövege amire reagáltam, hogy "maradhat Pedro, ha Kennedy cseréje lesz". Ezt irreálisnak érzem. Vagy szerintetek nem az?? Az ember aki eljött mert megunta a csere életet, majd egy 20 éves gyerek mögött fog padozni? :D Tényeket írok, lehet tényleg ez a baj...
Előfordult már a történelem során hogy 20 éves játékosok szorítottak ki idősebb játékosokat a kezdőből. Ha meg Pedro-nak nem tetszik akkor majd eligazol, a Barca-tól is eljött, így megy ez a mai fociban. Nem akkora név, hogy ne lehessen leültetni a padra.

Ja és Kennedy az elnök volt, a mi játékosunk Kenedy :D Nem baszogatásból, csak nem te vagy az egyetlen aki rosszul írja a nevét és már zavar egy kicsit :D

Válasz küldése