Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#9381 Hozzászólás Szerző: undertow »

arra mit mondtak, hogy az uefa elismerte, hogy del horno szabalytalansaga nem volt violent conduct? mert ezzel kb elismertek, hogy nem ert piros lapot, sima taktikai falt volt...

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#9382 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

Chelsea88 írta:Hova szoktál járni fórumozni Andy????!!!! Barca fórum... :lol: :lol: lebuktál... :lol: :lol:
:wink:

Kíváncsi voltam, hogy értékelik a helyzetet.
Egyébként tök érdekes, hogy tegnapig bezárólag olyan szintű gyűlölködés és JM gyalázás ment, hogy az valami döbbenet, mostanra már leszállt az néhány agyról a köd és kezdik reálisan látni, hogy tényleg qrva nehéz és kiszámíthatatlan lesz a meccs... :)
Birth, CHELSEA, Death

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#9383 Hozzászólás Szerző: undertow »

a meccs elott kellett volna lecserelni. aztan sirhatnanak, hogy a fel csapatuk leserult...

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#9384 Hozzászólás Szerző: Dani »

Hova szoktál járni fórumozni Andy????!!!! Barca fórum... :lol: :lol: lebuktál... :lol: :lol:
:wink:

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#9385 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

CFCBoy írta:
Chelsea88 írta:Kép
Ja még a traktor is KÉK ...LOL...
:lol: :lol: :lol: Na, ezek után ha rinyálnak, én hajtok át rajtuk a traktorokkal, 1től 1ig :twisted:
Akkor indulhatsz, a barcascum az eurobarcán meg van győződve róla, hogy direkt vártunk a BL meccs utánig a gyep cseréjével
Birth, CHELSEA, Death

Avatar
chelseafan01
Hozzászólások: 404
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 13:06
Tartózkodási hely: Kecskemét

#9386 Hozzászólás Szerző: chelseafan01 »

:D :D Danny Mills...... :D :D

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#9387 Hozzászólás Szerző: undertow »


Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#9388 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

Chelsea88 írta:Kép
Ja még a traktor is KÉK ...LOL...
:lol: :lol: :lol: Na, ezek után ha rinyálnak, én hajtok át rajtuk a traktorokkal, 1től 1ig :twisted:

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#9389 Hozzászólás Szerző: Dani »

Kép
Ja még a traktor is KÉK ...LOL...

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#9390 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Megkezdték a Stamford Bridge füvének cseréjét. Legközelebb március 11-én játszik otthon a csapat, addigra lesz idő végezni a munkákkal.

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#9391 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Jose ma 600 napja van a klubnál.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#9392 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Only one Di Matteo!

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#9393 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Érdemes lesz megnézni vagy hallgatni a Joe reakciót. Egy újabb klasszikus Jose riport!!!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#9394 Hozzászólás Szerző: undertow »

ma jose es del horno is megmondta a tutit:

Chelsea boss Jose Mourinho has insisted he is not a fan of diving whilst hitting out at Barcelona goalkeeper Victor Valdes on the eve of the UEFA Champions League showdown between the sides.

Blues winger Arjen Robben was the subject of fierce criticism after the dismissal of Liverpool keeper Jose Reina in a 2-0 win for the London side earlier this month.

However Mourinho has attempted to deflect to the focus away from his side - highlighting the controversy sparked by Didier Drogba's red card in last season's meeting with Liga giants Barca.

The Portuguese tactician was infuriated by what he perceived to be play-acting from Valdes, and comments he made at the time preceeded the much-debated retirement of referee Anders Frisk.

After questions from former mentor Sir Bobby Robson over Robben's conduct, Mourinho has now chosen the eve of the highly-anticipated European tie with Frank Rijkaard's men to target Valdes.

"Bobby asked me how I would feel if a player of mine was sent off because of an exaggerated reaction to a foul by an opponent," said Mourinho.

"My answer is simple. I already felt it - last season when Drogba was sent off in Barcelona because of Valdes' play-acting.

"But there was a big difference between these two cases.

"In the Chelsea v Liverpool game there were only five minutes left and the game was already won.

"In the Barcelona v Chelsea match there were 40 minutes to go and every goal could be crucial to decide a tie which was extremely finely balanced.

"Let it be clear: I don't like dives or divers, nor do I like winning or losing because of refereeing mistakes.

"But I also don't like fairy-tale discussions."

To further stoke the fires ahead of Wednesday's tie at Stamford Bridge, Blues' Spanish left-back Asier Del Horno has criticised Barca striker Samuel Eto'o for spitting in a Liga tie.

The Cameroon international was apparently caught on camera spitting at Athletic Bilbao star Unai Exposito in January, and Del Horno has sided with his former side's midfielder.

"I don't know what went through his head," Del Horno told The Sun.

"These things shouldn't happen because they are ugly for football.

"It leaves you quite sad because football is a sport and should be treated like that. This is really very unpleasant.

"Samuel Eto'o is a great player but as a person I believe he is a fraud."

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#9395 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

zirkonium írta:Jose Mourinho figyelmeztetett, hogy kirúgja a "primadonna" Chelsea szupersztárokat.
"A Middlesbrough ellen a játékosaim primadonna hozzáállással játszottak. Olyan volt, mint a POrto egy 2001-es meccse. Néhány játékos úgy döntött, hogy az volt a karrierjük vége. Ha így védekezünka Colchester ellen, akkor kiesünk a versenyből. És ha így védekezünk a Barca ellen, akkor semmi esélyünk. Hat hiba előzte meg az első Boro gólt. Gudjohnsen elvesztette a labdát, Geremi követte el a másodikat a bedobásnál, Essien észrvette és küzdött, de elvesztette a labdát. Aztán Carvalho, ahelyett, hogy fellépett volna a labdáért, csak hátrált és Rochemback mehetett tovább. Terry jó pozicióban volt, de engedte a játékost, hogy előbbre jöjjön és aztán Cech vétette az utolsó hibát.
A második egy Schwarzer rúgásból jött, Yakubu öt Chelse játékos között állt. Ennek ellenére gólt tudott rúgni. A harmadiknál, Boro egy kapussal és 9 védővel játszott, csupán Yakubu volt elől. Mégis megverte Maniche-t, Terry-t és Cech-et. Nem játszahtunk így a PL-ben, csak mert 15 ponttal vezetünk. Mindig a legjobbat kell nyújtanunk. Ha egy játékos nem mutat odaadást, vagy megfelelő hozzáállást vasárnap, akkor nem fog szerdán játszani.
Nem voltam boldog, nagyon csalódtam a játékunkban. Nagyon, nagyon rossz volt. Eldobtunk a meccset és nem szeretem ezt. De egy vereség után soha nem beszélek a játékosokkal. A meccs utána sajtóértekezletre mentem, majd egyenesen a buszra. Egyetlen szó sem jött tőlem a játékosok felé. Két pihenőnapunk volt, hogy pihenjünk és gondoolkozzunk. Nekem pedig elemeznem kellett a vereséget és átszervezni az ötleteimet. A videovágónkkal végigmentem a felvételen és kivágtam jeleneteket, hogy megmutassam a játékosoknak. Az első közös napon beszéltünk a hibákról és megmondtam nekik, hogy nem akarjuk még egyszer ezeket elkövetni. Elfogadták a kritikát, semmi probléma. Ilyen a kapcsolatunk.
A menedzser bűnös, mert nem készítette fel mentálisan a csapatát a meccsre, tehát az én hibám is, hogy kikaptunk. Nem az ő hibájuk, a mi hibánk.

Egy Chelsea bennfentes:
"Soha senki nem látta ennyire mérgesnek Mourinho-t. Igazán megmondta a magáét a játékosoknak és senki nem kerülte el a figyelmét. Tisztán megmondta, hogy hullani fognak a fejek, ha még egyszer ilyen játékot produkál a csapat és ez mindenkire ugyanúgy érvényes. Hihetetlen volt.
ezt imádom benne..ezért tisztelem őt annyira...

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#9396 Hozzászólás Szerző: undertow »

:!: :shock: :shock: :shock: :?: :?: :?:

George Clooney has hinted that he would like to play Chelsea's Portuguese coach Jose Mourinho, who coaches the champion British soccer team.

Clooney, who has three Oscar nominations this year, told all to Sabado magazine, explaining, "It would be fun. I have more white hair than him, but nothing is impossible."

The revelations follow Mourinho's comments that Clooney would be the ideal actor to play him.

http://www.sofeminine.co.uk/w/star/n109 ... rinho.html

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#9397 Hozzászólás Szerző: undertow »

Mourinho makes Barca proposition

Chelsea boss Jose Mourinho has offered Barcelona the use of their training base in Surrey ahead of Wednesday's Champions League tie.

Barca have expressed concern about the state of the Stamford Bridge pitch so Mourinho has invited them to give up their option of training there.

"If they want to train at our base on Tuesday to give us more time to work on the pitch, the offer's there," he said.

"Tuesday's training is nothing. It's just to get used to the ball."

On Friday, Mourinho laughed off suggestions that Chelsea had deliberately delayed re-laying the pitch until after the Barcelona match.

Heavy rain during Chelsea's FA Cup win over Colchester on Sunday made the surface appear worse but Mourinho insisted it was not as bad as it looked.

"Sometimes you see beautiful people with no brains. Sometimes you have ugly people who are intelligent, like scientists," he said.

"Our pitch is a bit like that. From the top it's a disgrace but the ball rolls at normal speed."


hatalmas :)

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#9398 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Jose Mourinho figyelmeztetett, hogy kirúgja a "primadonna" Chelsea szupersztárokat.
"A Middlesbrough ellen a játékosaim primadonna hozzáállással játszottak. Olyan volt, mint a POrto egy 2001-es meccse. Néhány játékos úgy döntött, hogy az volt a karrierjük vége. Ha így védekezünka Colchester ellen, akkor kiesünk a versenyből. És ha így védekezünk a Barca ellen, akkor semmi esélyünk. Hat hiba előzte meg az első Boro gólt. Gudjohnsen elvesztette a labdát, Geremi követte el a másodikat a bedobásnál, Essien észrvette és küzdött, de elvesztette a labdát. Aztán Carvalho, ahelyett, hogy fellépett volna a labdáért, csak hátrált és Rochemback mehetett tovább. Terry jó pozicióban volt, de engedte a játékost, hogy előbbre jöjjön és aztán Cech vétette az utolsó hibát.
A második egy Schwarzer rúgásból jött, Yakubu öt Chelse játékos között állt. Ennek ellenére gólt tudott rúgni. A harmadiknál, Boro egy kapussal és 9 védővel játszott, csupán Yakubu volt elől. Mégis megverte Maniche-t, Terry-t és Cech-et. Nem játszahtunk így a PL-ben, csak mert 15 ponttal vezetünk. Mindig a legjobbat kell nyújtanunk. Ha egy játékos nem mutat odaadást, vagy megfelelő hozzáállást vasárnap, akkor nem fog szerdán játszani.
Nem voltam boldog, nagyon csalódtam a játékunkban. Nagyon, nagyon rossz volt. Eldobtunk a meccset és nem szeretem ezt. De egy vereség után soha nem beszélek a játékosokkal. A meccs utána sajtóértekezletre mentem, majd egyenesen a buszra. Egyetlen szó sem jött tőlem a játékosok felé. Két pihenőnapunk volt, hogy pihenjünk és gondoolkozzunk. Nekem pedig elemeznem kellett a vereséget és átszervezni az ötleteimet. A videovágónkkal végigmentem a felvételen és kivágtam jeleneteket, hogy megmutassam a játékosoknak. Az első közös napon beszéltünk a hibákról és megmondtam nekik, hogy nem akarjuk még egyszer ezeket elkövetni. Elfogadták a kritikát, semmi probléma. Ilyen a kapcsolatunk.
A menedzser bűnös, mert nem készítette fel mentálisan a csapatát a meccsre, tehát az én hibám is, hogy kikaptunk. Nem az ő hibájuk, a mi hibánk.

Egy Chelsea bennfentes:
"Soha senki nem látta ennyire mérgesnek Mourinho-t. Igazán megmondta a magáét a játékosoknak és senki nem kerülte el a figyelmét. Tisztán megmondta, hogy hullani fognak a fejek, ha még egyszer ilyen játékot produkál a csapat és ez mindenkire ugyanúgy érvényes. Hihetetlen volt.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#9399 Hozzászólás Szerző: undertow »


zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#9400 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

COBHAM
Jose Mourinho krumpliföld-nek nevezte a Stamford Brideg-i pálya talaját.

"Tudjuk, hogy a pálya nem valami jó, a kritikák jogosak. De csak az ostoba emberek gondolhatják, hogy egy csapat, mint a Chelsea lehet boldog egy ilyen pályával. Csak annyit tehetünk, hogy nagyon óvatosak leszünk, amennyire csak lehet.
"Talán meg kellene kérdezni a Barcelona-t, miért van annyi térd sérültjük. Lehet, hogy azért mert a talajuk nagyon jó."

Válasz küldése