Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Bandi
Hozzászólások: 2760
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Játékosok

#9561 Hozzászólás Szerző: Bandi »

rafanadal írta:Aaaaand it's gone. Gondolok itt Pedro focitudasara. Mourinho ujabb sikeres projektje, megint leepitett egy jatekost.
A Barcába se volt túl jó az utolsó években, ráadásul a PL jóval keményebb bajnokság, szóval nem csoda hogy nem megy neki. Mourinho meg nem hiszem hogy 1 hónap alatt le tudta volna építeni, szóval nem kell mindenért őt okolni...

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Játékosok

#9562 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Aaaaand it's gone. Gondolok itt Pedro focitudasara. Mourinho ujabb sikeres projektje, megint leepitett egy jatekost.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Játékosok

#9563 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

chaoskid18 írta:Belgium manager Marc Wilmots wants Eden Hazard to join Real Madrid so he can enjoy a lighter schedule, according to the Telegraph.
Wilmots távozásra biztatja Edent
Hát én meg távozásra bíztatom Wilmotsot, hogy jobban menjen a belga válogatottnak :D

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Játékosok

#9564 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

Belgium manager Marc Wilmots wants Eden Hazard to join Real Madrid so he can enjoy a lighter schedule, according to the Telegraph.
Wilmots távozásra biztatja Edent
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6299
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#9565 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Szerintem nincs olyan Chelsea drukker, aki ne emlékezne a 2013-as Hull elleni idénynyitó első 10-15 percére. Na, azzal a kerettel olyan focit lehetett volna tolni huzamosabban, ha elérhető se merem visszanézni, mert a mostani állapotot látva nem hinnék a szememnek, pedig a menedzser egy és ugyanaz, mint ma... (jó persze, visszatérés, eufória, motiváció stb., de akkor is...)
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Játékosok

#9566 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Mr Robot írta:
marknagy írta:Bele se merek gondolni, hogy mit alkotnának egy Kevin de Bruyne-nel megspékelve...
Mourinho jelenlegi felfogásával nem sokat... Csak tudnám, hogy hova a f*szba tűnt a 2014-es őszi produktum.
Nem akartam már ezt írni, ne legyen veszekedés :D

A 2014-es őszi produktummal a 2013-as keret bitang lett volna... A Mazacaron kívül olyan támadók voltak a keretben mint De Bruyne, Schurrle, Lukaku, Piazon, Thorgan, Moses. Egyik sem kapta meg a bizonyítási lehetőséget, hogy eldönthessuk hogy legalább a padra ne férnének oda.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Játékosok

#9567 Hozzászólás Szerző: Chester »

marknagy írta:Bele se merek gondolni, hogy mit alkotnának egy Kevin de Bruyne-nel megspékelve...
Mourinho jelenlegi felfogásával nem sokat... Csak tudnám, hogy hova a f*szba tűnt a 2014-es őszi produktum.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Játékosok

#9568 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Norbertoo írta:
kecske01 írta:https://www.youtube.com/watch?v=dd_IVCeph4Y
Ilyenkor azért sírok... :(
az a Mazacar azóta hiányzik. A klub történetének legkreatívabb (de nem a legjobb) középpályája, megspékelve olyan karakterekkel, mint Lamps. Krokodilkönnyeket fogok hullajtani lassan :cry:
Bele se merek gondolni, hogy mit alkotnának egy Kevin de Bruyne-nel megspékelve...
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Játékosok

#9569 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

kecske01 írta:https://www.youtube.com/watch?v=dd_IVCeph4Y
Ilyenkor azért sírok... :(
az a Mazacar azóta hiányzik. A klub történetének legkreatívabb (de nem a legjobb) középpályája, megspékelve olyan karakterekkel, mint Lamps. Krokodilkönnyeket fogok hullajtani lassan :cry:

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7094
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#9570 Hozzászólás Szerző: kecske01 »


Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7094
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#9571 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Hawaii írta:
kecske01 írta:A NHS' Body Mass Index szerint csapatunkban három játékos túlsúlyos ami problémákat okozhat (ez nem egy forrás,ez maga a testtömeg index,amit rengeteg sportközpontban használnak többek között Angliában is).
Zouma 5% felesleggel, Terry 8% felesleggel Ivanovic pedig 14,3% felesleggel rendelkezik.
Amire te gondolsz, az szerintem a testzsírszázalék. BMI mérésének nem sok értelme volna, mivel az nem tudja meghatározni, mennyi felesleggel rendelkezel. Mindössze egy iránymutatást ad az alkatodról, ami az átlagembernek teljesen megfelelő, sportolóknál viszont már abszolút nem releváns.
Ja értem akkor elnézést.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Játékosok

#9572 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

kecske01 írta:A NHS' Body Mass Index szerint csapatunkban három játékos túlsúlyos ami problémákat okozhat (ez nem egy forrás,ez maga a testtömeg index,amit rengeteg sportközpontban használnak többek között Angliában is).
Zouma 5% felesleggel, Terry 8% felesleggel Ivanovic pedig 14,3% felesleggel rendelkezik.
Amire te gondolsz, az szerintem a testzsírszázalék. BMI mérésének nem sok értelme volna, mivel az nem tudja meghatározni, mennyi felesleggel rendelkezel. Mindössze egy iránymutatást ad az alkatodról, ami az átlagembernek teljesen megfelelő, sportolóknál viszont már abszolút nem releváns.

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#9573 Hozzászólás Szerző: putthelime »

A testtömegindexet egy pofonegyszerű formula alapján számolhatod ki (a kg-ban mért testsúlyodat elosztod a m-ben mért testmagasságod négyzetével), ami átlagembereknél elég jó közelítést ad az elhízás mértékéről (sőt, ez alapján jelented ezt ki valakiről), de egy élsportolónál nem ennyire jelzésértékű, mivel az izom nehezebb a zsírnál. Szóval egy remek formában lévő, színizom férfi BMI-je simán lehet olyan, mint egy úszógumit eresztett emberé.
They do now.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7094
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#9574 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

A NHS' Body Mass Index szerint csapatunkban három játékos túlsúlyos ami problémákat okozhat (ez nem egy forrás,ez maga a testtömeg index,amit rengeteg sportközpontban használnak többek között Angliában is).
Zouma 5% felesleggel, Terry 8% felesleggel Ivanovic pedig 14,3% felesleggel rendelkezik.

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Játékosok

#9575 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

Szabi írta:Hazard már Madrid felé tekintget némileg úgy tűnik... (és ez mai)

https://twitter.com/samwhite6363/status ... _src=twsrc" onclick="window.open(this.href);return false;^tfw
Úristen! Ezek szerint már mindent elintéztek, már csak a szerződést kell aláírni :( :)

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6299
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#9576 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Hazard már Madrid felé tekintget némileg úgy tűnik... (és ez mai)

https://twitter.com/samwhite6363/status ... _src=twsrc" onclick="window.open(this.href);return false;^tfw
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
matecska
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2009. január 1., csütörtök 21:14
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Miroslav Stoch

Re: Játékosok

#9577 Hozzászólás Szerző: matecska »

Mr Robot írta:Valamelyest idekapcsolódik, itt találkoztam először Alli nevével.

https://www.youtube.com/watch?v=ehnVg8yWilI" onclick="window.open(this.href);return false;

Hát nem ügyetlen. :D Utólag lehet, hogy sok dolog a klub döntését igazolja (McEachran például), de ki tudja hány floptól lettek volna szegényebbek, ha bíznak kicsit a fiataljaikban. Azt pláne nem értem, hogy a mai elb*szott angol árak mellett miért nem fekszenek rá erre, helyette kiküldenek három 10-est a Vitesse-hez, gratulálok, a Chelsea-nél meg Ramires volt a jobbszélső... Én nem mondom, hogy RLC valami űbertalentum, de a fizikai adottságaival kimagasló lehet CM poszton, és nem futballhülye, jó képzést kapott az akadémián, csak a lelkét kéne valahogy megerősíteni, és nem úgy, hogy félidőben lehozzák... :roll:
Kicsit off, de én meg itt...nem kicsit finom: https://www.youtube.com/watch?v=JcR6lTmQDYs" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Játékosok

#9578 Hozzászólás Szerző: béla »

andrewm93 írta:
Mr Robot írta:Valamelyest idekapcsolódik, itt találkoztam először Alli nevével.

https://www.youtube.com/watch?v=ehnVg8yWilI" onclick="window.open(this.href);return false;

Hát nem ügyetlen. :D Utólag lehet, hogy sok dolog a klub döntését igazolja (McEachran például), de ki tudja hány floptól lettek volna szegényebbek, ha bíznak kicsit a fiataljaikban. Azt pláne nem értem, hogy a mai elb*szott angol árak mellett miért nem fekszenek rá erre, helyette kiküldenek három 10-est a Vitesse-hez, gratulálok, a Chelsea-nél meg Ramires volt a jobbszélső... Én nem mondom, hogy RLC valami űbertalentum, de a fizikai adottságaival kimagasló lehet CM poszton, és nem futballhülye, jó képzést kapott az akadémián, csak a lelkét kéne valahogy megerősíteni, és nem úgy, hogy félidőben lehozzák... :roll:
Egyelőre az is elég, hogy játszik, ez a szezon úgy is kuka, 4. hely a cél, így ez az év jó lesz arra, hogy a fiatalokat beépítsük a csapatba. Sok meccsünk lesz, remélhetőleg BL meccsek is, sok lehetősége lesz még RLC-nek bizonyítani, remélem él vele, kéne egy új szimpatikus angol a csapatba Lampard után, és sajna Terry is már egyre kifelé megy a csapatból.
egyéb: mi van azzal a Baker gyerekkel, úgy hallottam ő is nagyon jó volt az ifik közül, vele most mi van, kölcsönbe adtuk, vagy még mindig az akadémián van?
Baker nem egy igazi őstehetség, de a hozzáállásával meg kemény munkával ezt ellensúlyozza.A Vitesse-ben rendszeresen kezdő,de olyan nagyon nagy extrát nem nyújt. Nem nagyon valószínű,hogy lesz még nálunk valaki belőle.

Avatar
daw3
Hozzászólások: 1401
Csatlakozott: 2010. május 19., szerda 22:41
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Játékosok

#9579 Hozzászólás Szerző: daw3 »

Tegnap kint voltam a meccsen. Én ezt láttam:
A védelem szerintem rendben volt tegnap, de ezzel nem állnék ki egy erősseb csapat ellen. Nekem picit úgy tűnt mintha Azpi kicsit idegenül mozogna a jobb oldalon. Baba pedig nem tűnt teljesen magabiztosnak, de elég jól játszott.
Loftus-Cheek szerintem nem játszott annyira jól, gondoltam, hogy szünetben le fogja hozni. Bár nagy potenciál van benne, remélem sokszor látjuk még.
Pedró elég gyenge volt. Willian és Costa nagyon jól játszottak.
Hazard pedig az alatt az 5 perc alatt nem mutathatott sokat, de nem is mutatott.
JT CAPTAIN, LEADER, LEGEND

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6299
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#9580 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Baker a Vitesseben van kölcsönbe, és játszik is rendszeresen.
6+8+5+4+1+1+2+1

Válasz küldése