Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Átigazolások

#7821 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

AwayRoller írta:
putthelime írta:Követtem rendszeresen az Arsenal meccseit a szezonban ...
Első lépés a guminő felé :roll: :mrgreen:
OFF de az nem a citromos sör? :DD
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#7822 Hozzászólás Szerző: Chester »

az inter meg kinézte magának pasalicot

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4861
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#7823 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

putthelime írta:Követtem rendszeresen az Arsenal meccseit a szezonban ...
Első lépés a guminő felé :roll: :mrgreen:

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#7824 Hozzászólás Szerző: putthelime »

rafanadal írta:
ChesterB írta:drogba helyére kell hozni valakit, de azért ne adjuk egy szintnél alább. gignac giroud 2, nekem nem hiányzik, ayew meg nem is csatár úgy tudom, hanem inkább szélső. látva hogy mennyire benne van a csatárainkban a meccsekről való hiányzás, egyáltalán nem mindegy kivel pótoljuk őket, és nekünk egy vére kéne valaki, amíg bamford nem lesz kész a pl-re, ennél jobb lehetőség falcaonál nem létezik
Nem ertem ezt a Giroud kettozest. Ha meg elozo szezonokban igaz is volt iden mindenkepp jo szezont futott 36 meccsen 19 gollal.
Max ez a szám mutat valahogy, de ez se 'jól', legfeljebb bíztatóan(?). Követtem rendszeresen az Arsenal meccseit a szezonban és Olly kevés oda, hiányzik belőle a gyilkos ösztön. Jól lő távolról, ezzel is tupírozza a mutatóit, de tizenhatoson belül és leginkább fontos meccseken - ahogy Chester is mondja -, nem ér szinte semmit.
They do now.

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Átigazolások

#7825 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

ChesterB írta:
rafanadal írta:Nem ertem ezt a Giroud kettozest. Ha meg elozo szezonokban igaz is volt iden mindenkepp jo szezont futott 36 meccsen 19 gollal.
el is ment rajta egy valag fontos meccs
Ha így nézzük, tavasszal Costán az összes meccs elment amit nem nyertünk meg.
Why always me?

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#7826 Hozzászólás Szerző: Chester »

rafanadal írta:Nem ertem ezt a Giroud kettozest. Ha meg elozo szezonokban igaz is volt iden mindenkepp jo szezont futott 36 meccsen 19 gollal.
el is ment rajta egy valag fontos meccs
mateja írta:de nem értem ezt a felszopást, itt csak név alapján ítélnek meg egy játékost? falcao kiégőfélben van, ahhoz hogy visszaszerezze valamennyire a formáját(ugyanazt sose fogja) ahhoz játszania kell itt pedig alapesetben csak egy csere lesz..ergo kinéz a felsülés mint a MU-nál
benne van hogy besül, de akkor meg csak 1 évre van itt, aztán nem érvényesítjük az opciónkat. ott van cuadrado esete, nem olyan egyszerű megválni bárkitől ha nem válik be. gignac nincs kiöregedőben? annyi idős mint falcao.

egy játékosra sincs garancia, de érdemes a kisebbik rosszat választani, aki jelen esetben falcao lenne

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Átigazolások

#7827 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

ChesterB írta:drogba helyére kell hozni valakit, de azért ne adjuk egy szintnél alább. gignac giroud 2, nekem nem hiányzik, ayew meg nem is csatár úgy tudom, hanem inkább szélső. látva hogy mennyire benne van a csatárainkban a meccsekről való hiányzás, egyáltalán nem mindegy kivel pótoljuk őket, és nekünk egy vére kéne valaki, amíg bamford nem lesz kész a pl-re, ennél jobb lehetőség falcaonál nem létezik
Nem ertem ezt a Giroud kettozest. Ha meg elozo szezonokban igaz is volt iden mindenkepp jo szezont futott 36 meccsen 19 gollal.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

mateja
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2014. május 31., szombat 23:53
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: -

Re: Átigazolások

#7828 Hozzászólás Szerző: mateja »

ChesterB írta:drogba helyére kell hozni valakit, de azért ne adjuk egy szintnél alább. gignac giroud 2, nekem nem hiányzik, ayew meg nem is csatár úgy tudom, hanem inkább szélső. látva hogy mennyire benne van a csatárainkban a meccsekről való hiányzás, egyáltalán nem mindegy kivel pótoljuk őket, és nekünk egy vére kéne valaki, amíg bamford nem lesz kész a pl-re, ennél jobb lehetőség falcaonál nem létezik
de nem értem ezt a felszopást, itt csak név alapján ítélnek meg egy játékost? falcao kiégőfélben van, ahhoz hogy visszaszerezze valamennyire a formáját(ugyanazt sose fogja) ahhoz játszania kell itt pedig alapesetben csak egy csere lesz..ergo kinéz a felsülés mint a MU-nál
Talmaszabi írta:Ha Falcao megtalálja valamennyire régi önmagát, akkor tuti nem harmadik számú lenne...
Eleve van két üveglábú csatárunk, akik bármilyen ártalmatlan szituációban képesek háromhetes húzódásokat szenvedni, ráadásul az egyik még idegroncs is mellé, akit azon a belépőn kívül még nem meszeltek el komolyabban, de bármikor benne van, hogy lefejel egy majmot, aki provokálja, és eltiltják 10 meccsre, és ezen esetekben azért nem baj, ha nem egy (hogy említsem a 'kedvenc' magyar játékosomat) Szalai kaliber ül a padon, hanem olyan, akiben lehet bízni.
ha így gondolkoznánk 50-60 fősre kellene bővíteni a keretet... oda költsük már a pénzt ahol a kezdőt kell erősíteni..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mateja 2015. június 4., csütörtök 21:17-kor.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6299
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolások

#7829 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Ha Falcao megtalálja valamennyire régi önmagát, akkor tuti nem harmadik számú lenne...
Eleve van két üveglábú csatárunk, akik bármilyen ártalmatlan szituációban képesek háromhetes húzódásokat szenvedni, ráadásul az egyik még idegroncs is mellé, akit azon a belépőn kívül még nem meszeltek el komolyabban, de bármikor benne van, hogy lefejel egy majmot, aki provokálja, és eltiltják 10 meccsre, és ezen esetekben azért nem baj, ha nem egy (hogy említsem a 'kedvenc' magyar játékosomat) Szalai kaliber ül a padon, hanem olyan, akiben lehet bízni.

Szerintem ez a 7 milliós ár abszolút korrekt, simán megér egy próbát. Vagy a jobb lenne ha ezen áron igazolnánk valami középszert?
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#7830 Hozzászólás Szerző: Chester »

drogba helyére kell hozni valakit, de azért ne adjuk egy szintnél alább. gignac giroud 2, nekem nem hiányzik, ayew meg nem is csatár úgy tudom, hanem inkább szélső. látva hogy mennyire benne van a csatárainkban a meccsekről való hiányzás, egyáltalán nem mindegy kivel pótoljuk őket, és nekünk egy vére kéne valaki, amíg bamford nem lesz kész a pl-re, ennél jobb lehetőség falcaonál nem létezik

mateja
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2014. május 31., szombat 23:53
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: -

Re: Átigazolások

#7831 Hozzászólás Szerző: mateja »

Николаевич írta:
petr írta:Gignac szerzodese lejar a nyaron
o v ayew kene akinek szinten lejar a szerzodese

Egyik se kéne ide még ingyen sem. Jó kis játékosok, de semmivel nem lennénk erősebbek velük. Nézd meg milyen klubokkal hozzák őket szóba. West Ham, Newcastle, Sp*rs - ott nagy királyok lehetnek.
mateja írta:Radamel Falcao will join Chelsea on loan from ASMonaco for a loan fee of €7m with an option to purchase for €50m. [Via:@Antena2RCN]

ez nem tudom mennyire hiteles, de röhej mind2 szám. 7m euró plusz majd vagy 5 fizetésre... :D

A 7 millió euró teljesen korrekt, az 50 millió viszont elég húzós. Nagyon nagyot kéne dobbantania Falcao-nak ahhoz hogy ennyit kifizessünk érte 30 évesen. Szerintem kacsa. Ennyiért ő már nem fog elkelni, ezt tudják Monaco-ban is. Majdnem ennyiért vették őt a csúcson.

12-13 millió euró egy évre teljesen korrekt egy kiegészítő (3. számú) játékosért? mesélj még :lol:

csatár poszton nem kell hogy erősödjön a csapat csak Drogbat kell pótolni.

petr
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2015. június 4., csütörtök 20:12
Kedvenc játékos: foszcar
Kedvenc exjátékos: foszcar

Re: Átigazolások

#7832 Hozzászólás Szerző: petr »

Padra egyik se lenne sztem rossz
salah meg cuadrado penzbe kerultek,ok legalabb ingyen lennenek
es a roma,pool is vinne ayew-et

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#7833 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

petr írta:Gignac szerzodese lejar a nyaron
o v ayew kene akinek szinten lejar a szerzodese

Egyik se kéne ide még ingyen sem. Jó kis játékosok, de semmivel nem lennénk erősebbek velük. Nézd meg milyen klubokkal hozzák őket szóba. West Ham, Newcastle, Sp*rs - ott nagy királyok lehetnek.
mateja írta:Radamel Falcao will join Chelsea on loan from ASMonaco for a loan fee of €7m with an option to purchase for €50m. [Via:@Antena2RCN]

ez nem tudom mennyire hiteles, de röhej mind2 szám. 7m euró plusz majd vagy 5 fizetésre... :D

A 7 millió euró teljesen korrekt, az 50 millió viszont elég húzós. Nagyon nagyot kéne dobbantania Falcao-nak ahhoz hogy ennyit kifizessünk érte 30 évesen. Szerintem kacsa. Ennyiért ő már nem fog elkelni, ezt tudják Monaco-ban is. Majdnem ennyiért vették őt a csúcson.

petr
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2015. június 4., csütörtök 20:12
Kedvenc játékos: foszcar
Kedvenc exjátékos: foszcar

Re: Átigazolások

#7834 Hozzászólás Szerző: petr »

Gignac szerzodese lejar a nyaron
o v ayew kene akinek szinten lejar a szerzodese

mateja
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2014. május 31., szombat 23:53
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: -

Re: Átigazolások

#7835 Hozzászólás Szerző: mateja »

ChesterB írta:fontban mindkettő kevesebb mint amennyi a mu rászánt tavaly, egy évre ideális, ha meg kiérdemli akkor szerződtetjük, szerintem korrekt üzlet.
7,60 M. € -ért vette kölcsön a MU és a fizetéséről se tudunk hogy kevesebb lesz-e...

euróban is nevetséges ez az összeg, oké nagy név de csak név teljesítménye kiégést mutat.. inkább akkor vennénk egy erős középszert kb. 15 millió euróért(pl.gignac), kölcsönnel meg kivágjuk a pénzt az ablakon ha nem hasít

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#7836 Hozzászólás Szerző: Chester »

fontban mindkettő kevesebb mint amennyi a mu rászánt tavaly, egy évre ideális, ha meg kiérdemli akkor szerződtetjük, szerintem korrekt üzlet.

cech19960320
Hozzászólások: 3863
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolások

#7837 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

mateja írta:Radamel Falcao will join Chelsea on loan from ASMonaco for a loan fee of €7m with an option to purchase for €50m. [Via:@Antena2RCN]

ez nem tudom mennyire hiteles, de röhej mind2 szám. 7m euró plusz majd vagy 5 fizetésre... :D
bebasznaXDD

mateja
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2014. május 31., szombat 23:53
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: -

Re: Átigazolások

#7838 Hozzászólás Szerző: mateja »

Radamel Falcao will join Chelsea on loan from ASMonaco for a loan fee of €7m with an option to purchase for €50m. [Via:@Antena2RCN]

ez nem tudom mennyire hiteles, de röhej mind2 szám. 7m euró plusz majd vagy 5 fizetésre... :D

mateja
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2014. május 31., szombat 23:53
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: -

Re: Átigazolások

#7839 Hozzászólás Szerző: mateja »

Dante írta:
mateja írta:2 millió euróért venné kölcsön a Roma kvádrádót, vételi opcióval ami 25 millió euró lenne. (gazzetta)
Elvileg négyet buknánk rajta, szerintem nem vészes.
ha felsül többet. jobb lenne eladni már most 20 millió euróért. dehát a kutyának se kell :D

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6499
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#7840 Hozzászólás Szerző: Dante »

mateja írta:2 millió euróért venné kölcsön a Roma kvádrádót, vételi opcióval ami 25 millió euró lenne. (gazzetta)
Elvileg négyet buknánk rajta, szerintem nem vészes.

Válasz küldése