Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
mateja
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2014. május 31., szombat 23:53
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: -

Re: Átigazolások

#7841 Hozzászólás Szerző: mateja »

ChesterB írta:fontban mindkettő kevesebb mint amennyi a mu rászánt tavaly, egy évre ideális, ha meg kiérdemli akkor szerződtetjük, szerintem korrekt üzlet.
7,60 M. € -ért vette kölcsön a MU és a fizetéséről se tudunk hogy kevesebb lesz-e...

euróban is nevetséges ez az összeg, oké nagy név de csak név teljesítménye kiégést mutat.. inkább akkor vennénk egy erős középszert kb. 15 millió euróért(pl.gignac), kölcsönnel meg kivágjuk a pénzt az ablakon ha nem hasít

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#7842 Hozzászólás Szerző: Chester »

fontban mindkettő kevesebb mint amennyi a mu rászánt tavaly, egy évre ideális, ha meg kiérdemli akkor szerződtetjük, szerintem korrekt üzlet.

cech19960320
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolások

#7843 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

mateja írta:Radamel Falcao will join Chelsea on loan from ASMonaco for a loan fee of €7m with an option to purchase for €50m. [Via:@Antena2RCN]

ez nem tudom mennyire hiteles, de röhej mind2 szám. 7m euró plusz majd vagy 5 fizetésre... :D
bebasznaXDD

mateja
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2014. május 31., szombat 23:53
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: -

Re: Átigazolások

#7844 Hozzászólás Szerző: mateja »

Radamel Falcao will join Chelsea on loan from ASMonaco for a loan fee of €7m with an option to purchase for €50m. [Via:@Antena2RCN]

ez nem tudom mennyire hiteles, de röhej mind2 szám. 7m euró plusz majd vagy 5 fizetésre... :D

mateja
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2014. május 31., szombat 23:53
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: -

Re: Átigazolások

#7845 Hozzászólás Szerző: mateja »

Dante írta:
mateja írta:2 millió euróért venné kölcsön a Roma kvádrádót, vételi opcióval ami 25 millió euró lenne. (gazzetta)
Elvileg négyet buknánk rajta, szerintem nem vészes.
ha felsül többet. jobb lenne eladni már most 20 millió euróért. dehát a kutyának se kell :D

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6499
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#7846 Hozzászólás Szerző: Dante »

mateja írta:2 millió euróért venné kölcsön a Roma kvádrádót, vételi opcióval ami 25 millió euró lenne. (gazzetta)
Elvileg négyet buknánk rajta, szerintem nem vészes.

mateja
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2014. május 31., szombat 23:53
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: -

Re: Átigazolások

#7847 Hozzászólás Szerző: mateja »

2 millió euróért venné kölcsön a Roma kvádrádót, vételi opcióval ami 25 millió euró lenne. (gazzetta)

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Átigazolások

#7848 Hozzászólás Szerző: marknagy »

kecske01 írta:
marknagy írta:
Edeninho írta:Szerintem nagyon is jó lenne ha jönne Griezmann! :) Gyors,Technikás.. Csak ti vagytok ennyire buták hogy nem ismeritek el
Szerintem túl van hype-olva, egy az egyben annyira nem erős, igaz hogy gyors de ezt csak kontráknál tudja hasznosítani, egy érvem van mellette hogy gólerős és ez hiányzik a középpályánkról.
Nem azért volt sok gólja mert az Atm-ban csatár volt és nem középpályás ?
4-4-2-ben Mandzu mellett/mögött játszott árnyékéket, ami posztját tekintve majdnem csatár, szerepkörre nem teljesen.
We are the famous, the famous Chelsea!

Edeninho
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2015. június 4., csütörtök 15:12
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata

Re: Átigazolások

#7849 Hozzászólás Szerző: Edeninho »

Griezmann nem kreatív ? :D Igaz hogy Szélső de több helyen is bevethető..Tud ő játszani Csatár mögött is

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#7850 Hozzászólás Szerző: Chester »

jó játékos girezmann, de a védekezésünk - ami akármennyire hihetetlen, de jelenleg a legnagyobb gyenge pontunk - nem fog vele javulni, így én nem ő rá mozdulnék első sorban, hanem inkább a koke/verratti/pogba hármasra, velük együtt kreatívabb is lehetne a csapat, a középpályán is erős fölényben lehetnénk, és a védekezésünk is egy fokkal hatékonyabb lenne

ugyanitt külföld: dybala a juvéhoz írt alá (€32M, ez már hivatalos), verratti meg már megegyezett a reallal egy évi €7M szerződésben, már "csak" a PSG-vel kell tárgyalniuk (di marzio, szóval lehet alapja, de ne könyveljük még el)

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7094
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#7851 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

marknagy írta:
Edeninho írta:Szerintem nagyon is jó lenne ha jönne Griezmann! :) Gyors,Technikás.. Csak ti vagytok ennyire buták hogy nem ismeritek el
Szerintem túl van hype-olva, egy az egyben annyira nem erős, igaz hogy gyors de ezt csak kontráknál tudja hasznosítani, egy érvem van mellette hogy gólerős és ez hiányzik a középpályánkról.
Nem azért volt sok gólja mert az Atm-ban csatár volt és nem középpályás ?

Amazing24
Hozzászólások: 2499
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolások

#7852 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Edeninho írta:Enrique Cerezo already confirmed Antoine Griezmann wants to leave Atletico Madrid.
Chelsea manager Jose Mourinho has confirmed that he will make a move to sign Atletico Madrid forward Antoine Griezmann . Chelsea will bid 55M for forward
Ennyi jön hozzánk világ legjobbja! :)
@rafanadal @mikel12
Forrás?

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#7853 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Edeninho írta:Csak ti vagytok ennyire buták hogy nem ismeritek el

Erős kezdés :)

Edeninho
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2015. június 4., csütörtök 15:12
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata

Re: Átigazolások

#7854 Hozzászólás Szerző: Edeninho »

55 Millás ajánlatot az Atleti sem fog vissza utasítani :) Szerintem hamarabb jön Griezmann mint Falcao ! :)

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Átigazolások

#7855 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Edeninho írta:Szerintem nagyon is jó lenne ha jönne Griezmann! :) Gyors,Technikás.. Csak ti vagytok ennyire buták hogy nem ismeritek el
Szerintem túl van hype-olva, egy az egyben annyira nem erős, igaz hogy gyors de ezt csak kontráknál tudja hasznosítani, egy érvem van mellette hogy gólerős és ez hiányzik a középpályánkról.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#7856 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Edeninho írta:Szerintem nagyon is jó lenne ha jönne Griezmann! :) Gyors,Technikás.. Csak ti vagytok ennyire buták hogy nem ismeritek el
Mért ne ismernénk el? :D A fórum 90%-a szerintem kurvára örülne neki. Mondjuk elég vicces, mert Mourinho cáfolta tegnap. Nem tudom a forrásodat, de szinte biztos, hogy kamu. Ellenben Falcao ügynöke állítólag megerősítette, hogy nagyon közel a megegyezés.
Ohh Chelsea we love you..

Edeninho
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2015. június 4., csütörtök 15:12
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata

Re: Átigazolások

#7857 Hozzászólás Szerző: Edeninho »

Szerintem nagyon is jó lenne ha jönne Griezmann! :) Gyors,Technikás.. Csak ti vagytok ennyire buták hogy nem ismeritek el

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Átigazolások

#7858 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Szerintem Zouma már most jobb mint Cahill, ha ő lassú akkor utóbbi micsoda? Nincs benne potenciálisan annyi veszély mint az idei Cahillban (sajnos), Mou meg mindig ragaszkodik a jól megszokotthoz, főleg hátul nehezen vált.

Azért nem kell túlozni Griezmannról :D Szvsz akkor éri meg ha Costa mögé jönne Oscar posztjára, szélen elveszne a melózással, csatárnak meg fizikálisan nem elég.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#7859 Hozzászólás Szerző: Chester »

vagy a bayernhez.......

Edeninho
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2015. június 4., csütörtök 15:12
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata

Re: Átigazolások

#7860 Hozzászólás Szerző: Edeninho »

Enrique Cerezo already confirmed Antoine Griezmann wants to leave Atletico Madrid.
Chelsea manager Jose Mourinho has confirmed that he will make a move to sign Atletico Madrid forward Antoine Griezmann . Chelsea will bid 55M for forward
Ennyi jön hozzánk világ legjobbja! :)
@rafanadal @mikel12
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Edeninho 2015. június 4., csütörtök 16:27-kor.

Válasz küldése