Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
AryanH
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2006. április 20., csütörtök 22:22
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Átigazolások

#8341 Hozzászólás Szerző: AryanH »

Douglas Costa lenyilatkozta, hogy nagyon szívesen jönne megint a Chelseabe. Biztos volt kapcsolat a két Shaktar és a klub között, de szerintem harmadik vagy negyedik lehetőség, ha Cuadrado üzlet nem jön össze. Abszolút nem értem, hogy miért kellene nekünk hiszen szerintem nem több mint Willian balszélső verzióban, aki az egész idényben egy gólt és egy gólpasszt osztott ki. Mellette még képesek lennének érte elkérni vagy 40 millió eurót.
Ceterum censeo Anelka et Malouda mobile est.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#8342 Hozzászólás Szerző: Chester »

Én nem állítom, hogy hiba, hogy csak egylábas, vagy akár azt, hogy nálunk klasszis volt-e avagy sem. Amíg itt volt, a legjobbunk volt, emberileg is, a távozását viszont elkapkodta (ki a tököm akar egy Moyes által irányított csapatba igazolni?). Még mindig egy baromi jó játékos, efelől nincs kétségem, de nincs könnyű helyzetben a mai labdarúgásban, két év alatt kihalt a posztja, és Özillel együtt most szenved. De egy David Silva is beletanult a védekezésbe, neki is menni fog, ha akarja.

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#8343 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

ChesterB írta:
béla írta:Abban igazad van,hogy Hazardnak a bál lába is jó,de ő is nagyon ritkán használja. Nem értem,hogy az egylábasság miért akkora gond.
De amikor használnia kell, akkor használja is, és nem az van, mint mondjuk Dave vagy Mata esetében, hogy át kell tenni a jobbik lábára. Ilyen szinten szerintem nincs olyan, hogy valaki egylábas, biztos vagyok benne, hogy a gyengébbik lábukkal is tudnak értelmeset lőni, passzolni, csak van, aki meri használni, van aki nem, Mata az utóbbi csoportba tartozott.
A bal lábával, a meglátásaival, a cselekkel amiket megcsinált, bőven kompenzálta ezt a hibát. Sokszor rajta múlt, hogy milyen a csapat, ha neki nem ment a csapat is szar volt, de az itt eltöltött időszaka alatt inkább a "jól ment neki" volt rá jellemző.
Szerintem tiszteletlenség vele szemben ez az utólagos sárdobálás, miközben amikor itt játszott, hatalmas kedvenc volt. Lenne olyan edző a mai labdarúgásban is, aki tudná használni Mata-t azzal együtt, hogy nem kéne megszakadnia a védekezésben és emellett még sikeres lenne a csapat is, ebben biztos vagyok.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#8344 Hozzászólás Szerző: Chester »

béla írta:Abban igazad van,hogy Hazardnak a bál lába is jó,de ő is nagyon ritkán használja. Nem értem,hogy az egylábasság miért akkora gond.
De amikor használnia kell, akkor használja is, és nem az van, mint mondjuk Dave vagy Mata esetében, hogy át kell tenni a jobbik lábára. Ilyen szinten szerintem nincs olyan, hogy valaki egylábas, biztos vagyok benne, hogy a gyengébbik lábukkal is tudnak értelmeset lőni, passzolni, csak van, aki meri használni, van aki nem, Mata az utóbbi csoportba tartozott.

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolások

#8345 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

ott a gond, hogy Hazard bőven használja a bal lábát is cseleknél, labdavezetésnél, passzolásnál, míg mata lassúsága abból eredt, hogy ő ezeket is főként csak ballal végezte...

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolások

#8346 Hozzászólás Szerző: béla »

koni0725 írta:
béla írta: Vert ő azért 16-oson kívülről gólt jobb lábbal. De nem mintha Hazard vagy Oscar többet használná a bal lábát mint Mata a jobb lábát.
Ezzel vitatkoznék. Oscar is jobb a gyengébbik lábával, mint Mata, Hazard meg szinte kétlábas. Telefonról vagyok, szóval nem tudok pontosan utána nézni, de úgy rémlik, hogy pl. az EL elődöntőben is valami bődületesen nagy gólt vert ballal. Neki azért könnyebb, mert olyan szinten vezeti jól a labdát, hogy szinte bármikor ki tudja úgy hozni, hogy a jobb lábával tudjon lőni, meg persze legtöbbször a bal szélen szokott játszani.
Abban igazad van,hogy Hazardnak a bál lába is jó,de ő is nagyon ritkán használja. Nem értem,hogy az egylábasság miért akkora gond.

Mesti
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2010. szeptember 15., szerda 21:29
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#8347 Hozzászólás Szerző: Mesti »

koni0725 írta:
béla írta: Vert ő azért 16-oson kívülről gólt jobb lábbal. De nem mintha Hazard vagy Oscar többet használná a bal lábát mint Mata a jobb lábát.
Ezzel vitatkoznék. Oscar is jobb a gyengébbik lábával, mint Mata, Hazard meg szinte kétlábas. Telefonról vagyok, szóval nem tudok pontosan utána nézni, de úgy rémlik, hogy pl. az EL elődöntőben is valami bődületesen nagy gólt vert ballal. Neki azért könnyebb, mert olyan szinten vezeti jól a labdát, hogy szinte bármikor ki tudja úgy hozni, hogy a jobb lábával tudjon lőni, meg persze legtöbbször a bal szélen szokott játszani.
https://www.youtube.com/watch?v=ipLycGJ60gw
https://www.youtube.com/watch?v=JrruGafaYjI
https://www.youtube.com/watch?v=JihFsVOUY4k&t=224

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3185
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Átigazolások

#8348 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

béla írta: Vert ő azért 16-oson kívülről gólt jobb lábbal. De nem mintha Hazard vagy Oscar többet használná a bal lábát mint Mata a jobb lábát.
Ezzel vitatkoznék. Oscar is jobb a gyengébbik lábával, mint Mata, Hazard meg szinte kétlábas. Telefonról vagyok, szóval nem tudok pontosan utána nézni, de úgy rémlik, hogy pl. az EL elődöntőben is valami bődületesen nagy gólt vert ballal. Neki azért könnyebb, mert olyan szinten vezeti jól a labdát, hogy szinte bármikor ki tudja úgy hozni, hogy a jobb lábával tudjon lőni, meg persze legtöbbször a bal szélen szokott játszani.
211! NEW RECORD!

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#8349 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

ChesterB írta:
jkopfner írta:A klub megalakulása óta minden évben van házi gólkirályunk.
A házi gólkirály semmit nem ér. Utoljára Drogba volt gólkirály a bajnokságban, mit ad isten bajnokok is lettünk.
Én csak nem értettem mit értettél ez alatt:
De mint írtam, tőlem aztán lehet középszernek is tekintve, ha cserébe házi gólkirályunk lesz, 5 éve nem volt erre példa.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#8350 Hozzászólás Szerző: Chester »

jkopfner írta:A klub megalakulása óta minden évben van házi gólkirályunk.
A házi gólkirály semmit nem ér. Utoljára Drogba volt gólkirály a bajnokságban, mit ad isten bajnokok is lettünk.

Avatar
Fox
Hozzászólások: 259
Csatlakozott: 2014. június 7., szombat 20:19
Kedvenc játékos: Terry Azpi RLC Kenedy
Kedvenc exjátékos: Lampard Schurrle Ballack

Re: Átigazolások

#8351 Hozzászólás Szerző: Fox »

jkopfner írta:
ChesterB írta:
béla írta:Hazard potenciálisan az,de még bőven nem
Ő pont ugyan úgy húzza ki a sz*rból a csapatot mint Agüero, Messi vagy Ronaldo a saját klubjaikban. Az idei szezonban abszolút megérdemli hogy világklasszisként kelljen rá tekinteni, a PL legjobb játékosa lett, semmi kétség.

Costa-val annyiban egyetértek, hogy majd akkor tekintem klasszisnak, amikor mindenhol tudja produkálni a góljait Chelsea mezben. De mint írtam, tőlem aztán lehet középszernek is tekintve, ha cserébe házi gólkirályunk lesz, 5 éve nem volt erre példa.
A klub megalakulása óta minden évben van házi gólkirályunk.

Szerintem középcsatàrra érti ;)

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#8352 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

ChesterB írta:
béla írta:Hazard potenciálisan az,de még bőven nem
Ő pont ugyan úgy húzza ki a sz*rból a csapatot mint Agüero, Messi vagy Ronaldo a saját klubjaikban. Az idei szezonban abszolút megérdemli hogy világklasszisként kelljen rá tekinteni, a PL legjobb játékosa lett, semmi kétség.

Costa-val annyiban egyetértek, hogy majd akkor tekintem klasszisnak, amikor mindenhol tudja produkálni a góljait Chelsea mezben. De mint írtam, tőlem aztán lehet középszernek is tekintve, ha cserébe házi gólkirályunk lesz, 5 éve nem volt erre példa.
A klub megalakulása óta minden évben van házi gólkirályunk.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#8353 Hozzászólás Szerző: Chester »

béla írta:Hazard potenciálisan az,de még bőven nem
Ő pont ugyan úgy húzza ki a sz*rból a csapatot mint Agüero, Messi vagy Ronaldo a saját klubjaikban. Az idei szezonban abszolút megérdemli hogy világklasszisként kelljen rá tekinteni, a PL legjobb játékosa lett, semmi kétség.

Costa-val annyiban egyetértek, hogy majd akkor tekintem klasszisnak, amikor mindenhol tudja produkálni a góljait Chelsea mezben. De mint írtam, tőlem aztán lehet középszernek is tekintve, ha cserébe házi gólkirályunk lesz, 5 éve nem volt erre példa.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolások

#8354 Hozzászólás Szerző: béla »

Botond9797 írta:
béla írta:
Botond9797 írta:Costa szerintem van (vagy lesz) akkora klasszis, mint Agüero, csak más stílust képvisel.
Costa gólokat lő,ha jól megy a csapatnak,Agüero meg inkább a szarból kihúzós típus. Sokszor alakít ki magának helyzetet,BL-ben is gólképes,Costáról ezek nem mondhatók el. Jelenleg egyértelműen Kun a jobb játékos.
Teljesen másfajta játékosok. Az igaz, hogy Agüero talán inkább képes egymaga hátára venni a csapatát. Costa viszont kegyetlenül kihasznál minden alkalmat, ha mások helyzetbe hozzák, de én már nála is láttam, hogy egymaga alakított ki gólhelyzetet. Benne is megvan minden, hogy klasszis legyen.
Szerintem nincs. Legalább lenne olyan jelenléte a pályán,mint Drogbának,de nincs neki sajnos.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolások

#8355 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

béla írta:
Botond9797 írta:Costa szerintem van (vagy lesz) akkora klasszis, mint Agüero, csak más stílust képvisel.
Costa gólokat lő,ha jól megy a csapatnak,Agüero meg inkább a szarból kihúzós típus. Sokszor alakít ki magának helyzetet,BL-ben is gólképes,Costáról ezek nem mondhatók el. Jelenleg egyértelműen Kun a jobb játékos.
Teljesen másfajta játékosok. Az igaz, hogy Agüero talán inkább képes egymaga hátára venni a csapatát. Costa viszont kegyetlenül kihasznál minden alkalmat, ha mások helyzetbe hozzák, de én már nála is láttam, hogy egymaga alakított ki gólhelyzetet. Benne is megvan minden, hogy klasszis legyen. Hazard meg már most a PL legjobbja, ki a klasszis, ha nem ő? És még mekkora válhat belőle...
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolások

#8356 Hozzászólás Szerző: béla »

Botond9797 írta:Costa szerintem van (vagy lesz) akkora klasszis, mint Agüero, csak más stílust képvisel.
Costa gólokat lő,ha jól megy a csapatnak,Agüero meg inkább a szarból kihúzós típus. Sokszor alakít ki magának helyzetet,BL-ben is gólképes,Costáról ezek nem mondhatók el. Szerintem jelenleg egyértelműen Kun a jobb játékos.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára béla 2015. március 9., hétfő 22:13-kor.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolások

#8357 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Costa szerintem van (vagy lesz) akkora klasszis, mint Agüero, csak más stílust képvisel.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolások

#8358 Hozzászólás Szerző: béla »

emsanya írta:
Hunor96 írta:
béla írta:Így is elférne nálunk,mert a mi támadóink között sincs egy klasszis sem.
Hazard?
Hazard és Costa? Nem klasszis???
Hazard potenciálisan az,de még bőven nem,Costát meg hasonlítsd össze Agüeroval és megkapod a választ.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#8359 Hozzászólás Szerző: Chester »

emsanya írta:Hazard és Costa? Nem klasszis???
Costa szerintem még nem az, de lehet nem is lesz nálunk. (bár amíg gólkirály, addig kit érdekel az utóbbi évek szenvedései után?)

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#8360 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Hunor96 írta:
béla írta:Így is elférne nálunk,mert a mi támadóink között sincs egy klasszis sem.
Hazard?
Hazard és Costa? Nem klasszis???

Válasz küldése