Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#8361 Hozzászólás Szerző: Chester »

Mata-t a posztja miatt nehéz megítélni, de nincs ezzel egyedül, Özil hasonló cipőben jár. Kihalnak a klasszikus 10-esek, ma már egy Zidane-nak sem lenne elég az, hogy varázsol a pályán, hanem a saját 16-osáig kéne visszajönnie védekezni. Pedig ne legyen kétség, Mata és Özil is (világ)klasszis játékos, pechükre már egy csapat sem használ klasszikus irányítót.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolások

#8362 Hozzászólás Szerző: béla »

Didier90 írta:
Bubi írta:Én nem trófeákban mérem, hogy ki-mekkora játékos. A statok nekem nem is rémlettek, szépen csengenek bevallom, de egészítsük ki azzal, hogy abban az időszakban erősen nyomta Matát a "vakok között..stb." féle helyzet, épp ezért tömve volt labdákkal amiket jó százalékban jól játszott meg, de rohadt lassú volt akkoriban is minden vonatkozásban.

Visszahoznám én is egy tizesért. Szerintem mi csak profitáltunk matán, az meg csak hab a tortán hogy a manu meg szopott:D
Meg jobb lábbal nem tudott egy egyeneset rugni a labdába :D De nálunk akkor is klasszis volt és . xD Az, hogy profitáltunk az nem kifejezés. 2 évig a legjobbunk volt és egy rakat pénzt kerestünk rajta... és igen, ráadásul még a united be is szopta vele. Mondjuk Mata mentségére legyen még mondva, hogy azért a united nem is olyan játékot játszik amibe passzolna.
Vert ő azért 16-oson kívülről gólt jobb lábbal. De nem mintha Hazard vagy Oscar többet használná a bal lábát mint Mata a jobb lábát.

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#8363 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

Bubi írta:Én nem trófeákban mérem, hogy ki-mekkora játékos. A statok nekem nem is rémlettek, szépen csengenek bevallom, de egészítsük ki azzal, hogy abban az időszakban erősen nyomta Matát a "vakok között..stb." féle helyzet, épp ezért tömve volt labdákkal amiket jó százalékban jól játszott meg, de rohadt lassú volt akkoriban is minden vonatkozásban.

Visszahoznám én is egy tizesért. Szerintem mi csak profitáltunk matán, az meg csak hab a tortán hogy a manu meg szopott:D
Meg jobb lábbal nem tudott egy egyeneset rugni a labdába :D De nálunk akkor is klasszis volt és . xD Az, hogy profitáltunk az nem kifejezés. 2 évig a legjobbunk volt és egy rakat pénzt kerestünk rajta... és igen, ráadásul még a united be is szopta vele. Mondjuk Mata mentségére legyen még mondva, hogy azért a united nem is olyan játékot játszik amibe passzolna.
WE ARE ALL CHELSEA

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolások

#8364 Hozzászólás Szerző: béla »

Bubi írta:Én nem trófeákban mérem, hogy ki-mekkora játékos. A statok nekem nem is rémlettek, szépen csengenek bevallom, de egészítsük ki azzal, hogy abban az időszakban erősen nyomta Matát a "vakok között..stb." féle helyzet, épp ezért tömve volt labdákkal amiket jó százalékban jól játszott meg, de rohadt lassú volt akkoriban is minden vonatkozásban.

Visszahoznám én is egy tizesért. Szerintem mi csak profitáltunk matán, az meg csak hab a tortán hogy a manu meg szopott:D
Sprintsebességben ja,lassú.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#8365 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Én nem trófeákban mérem, hogy ki-mekkora játékos. A statok nekem nem is rémlettek, szépen csengenek bevallom, de egészítsük ki azzal, hogy abban az időszakban erősen nyomta Matát a "vakok között..stb." féle helyzet, épp ezért tömve volt labdákkal amiket jó százalékban jól játszott meg, de rohadt lassú volt akkoriban is minden vonatkozásban.

Visszahoznám én is egy tizesért. Szerintem mi csak profitáltunk matán, az meg csak hab a tortán hogy a manu meg szopott:D
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#8366 Hozzászólás Szerző: Chester »

béla írta:Így is elférne nálunk,mert a mi támadóink között sincs egy klasszis sem.
Mondjuk arra kíváncsi lennék, milyen lenne a Matic-Fabregas-Willian-Mata-Hazard középpálya.

Avatar
Hunor96
Hozzászólások: 347
Csatlakozott: 2012. augusztus 29., szerda 15:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#8367 Hozzászólás Szerző: Hunor96 »

béla írta:Így is elférne nálunk,mert a mi támadóink között sincs egy klasszis sem.
Hazard?

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolások

#8368 Hozzászólás Szerző: béla »

Bubi írta:Mata messzevan a klasszistól, ez kb sértés a kifejezésre nézve. Igen, nagyon nagyon furcsa lenne HA egy KLASSZIS irányítóval bánnának így, de ő sajna nem az. Zseniálisan passzol és ennyi. Manapság ez nem elég ahhoz hogy aztmondják rád, hogy klasszis.
Így is elférne nálunk,mert a mi támadóink között sincs egy klasszis sem.

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#8369 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

Bubi írta:Mata messzevan a klasszistól, ez kb sértés a kifejezésre nézve. Igen, nagyon nagyon furcsa lenne HA egy KLASSZIS irányítóval bánnának így, de ő sajna nem az. Zseniálisan passzol és ennyi. Manapság ez nem elég ahhoz hogy aztmondják rád, hogy klasszis.
Azért aki rug 20 gólt, és ad 36 gólpasszt egy szezon alatt egy Chelseaben, és 2 európai trófeához segíti a csapatot arra nem túlzás a klasszis kifejezés. Bár tény, hogy azóta megtört valami benne. Talán a bizalom hiánya miatt. Kidobott pénz volt a Manchesternek, ebből már nem is mászik ki. Fontos lenne Mata karrierje szempontjából, hogy minnél előbb távozzon Manchesterből. De ez nem biztos, hogy megfog történni mivel egy rakat pénzt fizettek ért, és így csak óriási bukóval tudnának túladni rajta, arról nem is beszélve, hogyMatanak is lejjebb kéne adni a béréből mivel bőven 100k fölött keres... Mondjuk szerintem méltatlanul van mellőzve ilyen szinten... Még Januzaj!! is többet játszik nála... Pedig Januzajjal kapcsolatban nem fogunk soha azon vitatkozni, hogy klasszis-e a gyerek vagy sem, kb Borini szintjén van.
WE ARE ALL CHELSEA

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#8370 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Mata messzevan a klasszistól, ez kb sértés a kifejezésre nézve. Igen, nagyon nagyon furcsa lenne HA egy KLASSZIS irányítóval bánnának így, de ő sajna nem az. Zseniálisan passzol és ennyi. Manapság ez nem elég ahhoz hogy aztmondják rád, hogy klasszis.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#8371 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Dante írta: Legkedvesebb álmom valna valóra de esélytelen. Mindenesetre nem semmi hogy egy világklasszis iranyitoval két helyen is ugy bannak mint egy darab szarral, sokkal tobbet erdemel.
Lehet bármekkora klasszis, ha nem képes lépést tartani a korral. Torres is hozzánk igazolt, épp amikor kihaltak a poacherek a játékból, Mata meg talán az utolsó klasszikus 10es. Azért elég sokat elárul, hogy sehogy sem képes alkalmazkodni az edző elvárásaihoz. Az oké, hogy támadó szelleműség, de ennyire inkompatibilis legyen a visszazárással? Máig nem értem.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#8372 Hozzászólás Szerző: Chester »

Spring írta:Csóri Mata-t kezdem megsajnálni, már a MU-bòl is kiszorult.
Szomorú dolog ez, de részben magának köszönheti.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Átigazolások

#8373 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Spring írta:Csóri Mata-t kezdem megsajnálni, már a MU-bòl is kiszorult. Megkapta sorozatban a világ két leggecibb edzőjét, ami a támadó játékosokra támasztott védekezést illeti. Szegénynek visszakéne menni spanyolba, csak nem nagyon illik bele ott se semelyik csapatba, talán az Atletico, de ott is kellene védekeznie. Lehet, hogy vad ötlet, de én nyugodt szívvel visszahoznám, nagyon hiányzik egy ilyen penge az irányító posztròl, Oscarnak ritkán jönnek össze azok a meglatasok, amik Mata-ra és Fabregas-ra jellemzők. De lehet sok lenne a csapatban a két spanyol egyszerre
Egy Sevillaban, Valenciában (utóbbi a gazdag tulaj és a keret miatt stabil TOP4 tag lesz szerintem spanyolhonban) simán el tudnám képzelni, ha visszamenne.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6461
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#8374 Hozzászólás Szerző: Dante »

Spring írta:Lehet, hogy vad ötlet, de én nyugodt szívvel visszahoznám, nagyon hiányzik egy ilyen penge az irányító posztròl, Oscarnak ritkán jönnek össze azok a meglatasok, amik Mata-ra és Fabregas-ra jellemzők. De lehet sok lenne a csapatban a két spanyol egyszerre
Legkedvesebb álmom valna valóra de esélytelen. Mindenesetre nem semmi hogy egy világklasszis iranyitoval két helyen is ugy bannak mint egy darab szarral, sokkal tobbet erdemel.

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#8375 Hozzászólás Szerző: Spring »

Csóri Mata-t kezdem megsajnálni, már a MU-bòl is kiszorult. Megkapta sorozatban a világ két leggecibb edzőjét, ami a támadó játékosokra támasztott védekezést illeti. Szegénynek visszakéne menni spanyolba, csak nem nagyon illik bele ott se semelyik csapatba, talán az Atletico, de ott is kellene védekeznie. Lehet, hogy vad ötlet, de én nyugodt szívvel visszahoznám, nagyon hiányzik egy ilyen penge az irányító posztròl, Oscarnak ritkán jönnek össze azok a meglatasok, amik Mata-ra és Fabregas-ra jellemzők. De lehet sok lenne a csapatban a két spanyol egyszerre
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#8376 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Champions20 írta: Belegondolva ebbe Terry után már csak Cahill lesz angol.Biztos furcsa lehet neki majd.
Sajna az angol játékosok átlagban elég hülyék a modern játékhoz, főleg kreatív szerepkörökhöz. Marad a védelem, ahol lehet érdemben angolosítani, ezért is lenne jó lecsapni Clyne-ra. Ti ilyen szempontból kissé szerencsésebb helyzetben vagytok, bár Fergie óta nálatok is háttérbe szorulnak az angol ajkúak rendesen. Mondjuk nem is csoda.

Champions20
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2014. július 22., kedd 17:40

Re: Átigazolások

#8377 Hozzászólás Szerző: Champions20 »

AwayRoller írta:
ChesterB írta:Új név a kalapban, amolyan dejavu, a nyáron ismét mi és a MU van harcban egy Sotonos angol hátvédért, ezúttal Clyne, 15 millió fontért hozható elvileg. A védelembe szinte biztos igazolunk, kérdés hogy középre és/vagy a szélre.
Ha nem kér ez is irreális fizut, akkor megérné. Mou amúgy is szereti Azpit a balon használni, legalább jobb oldalra is lenne egy igazi futkosó hátvédünk. Iva pedig bekerülhetne középre, szép lassan átvenni Terry helyét és szerepét (persze, ha a kor haladtával így nőnek tovább a tüdők a testében, akkor nehéz lesz kiszorítani a szélről :roll: :mrgreen: ).

Ja és +1 angol. Nagyon kell már!
Belegondolva ebbe Terry után már csak Cahill lesz angol.Biztos furcsa lehet neki majd.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolások

#8378 Hozzászólás Szerző: béla »

Ú,ez a Clyne-vétel elég álomszerű lenne nekem.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#8379 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

ChesterB írta:Sőt, nem elég hogy 31, a szerződése is lejár 2016 nyarán úgy tudom. Ettől függetlenül én nem gondolom, hogy Ivanovic középre kerül, inkább egy új védőmagot fog kialakítani egy esetleges Varane-Zouma kettőssel, Iva meg marad a szélen. Clyne nem lenne ostoba igazolás ár-érték, nemzetiség, stílus és potenciál szempontból, de nem utolsó szempont az, hogy ahova megy ott kezdjen, ez nálunk nem garantált, a MU-nál normális szélsőhátvéd hiányában igen, nálunk azért Azpi simán kiszorítja, hacsak nem marad végleg a balszélen.
Én sem nézem ki Mou-ból, csak jó döntésnek tartanám. Terry szavatossága is lejár egyszer(tételezzük fel addigra beépül Zouma), és akkor Iva marad átvezetőnek, amíg az új középhátvédet be nem járatjuk(hacsak Cahill nem lángol fel újra). Az lenne az utolsó amit JM megtenne, hogy kiáll egy tapasztalatlan Varane(vagy bárki más)-Zouma tengellyel, amíg össze nem szoknak.

Így van, nálunk nem garantált a kezdetése MOST, de kb. két éven belül felválthatja Ivát. Mou szerződését megújítják, szóval itt van egy hosszabb távú koncepció. A MU-nál jelenleg azért van káosz rendesen, ki tudja LvG f*szkodásait is meddig viselik el. Ha azonnali kezdő akar lenni és bizonytalan jövőt akar, akkor valóban a tehenek a legjobb választás neki(és ha ennyi agya nincs, akkor nem is bánom ha nem ide jön), de ha kissé előre gondolkodik, akkor tudni fogja, hogy a fejlődése itt a leginkább biztosított.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#8380 Hozzászólás Szerző: Chester »

Sőt, nem elég hogy 31, a szerződése is lejár 2016 nyarán úgy tudom. Ettől függetlenül én nem gondolom, hogy Ivanovic középre kerül, inkább egy új védőmagot fog kialakítani egy esetleges Varane-Zouma kettőssel, Iva meg marad a szélen. Clyne nem lenne ostoba igazolás ár-érték, nemzetiség, stílus és potenciál szempontból, de nem utolsó szempont az, hogy ahova megy ott kezdjen, ez nálunk nem garantált, a MU-nál normális szélsőhátvéd hiányában igen, nálunk azért Azpi simán kiszorítja, hacsak nem marad végleg a balszélen.

Válasz küldése