Chat

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#1101 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

AwayRoller írta:Pedofil nincs, csak türelmetlen! :lol: :lol: :lol:
Amúgyis mi ez az egész, hisz már járni tud:D

Kép

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#1102 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Pedofil nincs, csak türelmetlen! :lol: :lol: :lol:

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Premier League

#1103 Hozzászólás Szerző: becus3 »

Николаевич írta:
béla írta:
mateja írta:
maximum azért anyázhatod hogy félrekúr, de nem nehéz elhinni hogy azt se tudta hány éves a csaj a vakolat simán dob rajtuk 5 évet na meg a használat is..
Amúgy ez igaz,némelyik 15 éves simán kinéz 20-nak.

És? :D Ez egy szubjektív vélemény, elég sovány lenne azzal védekezni a bíróságon hogy "szerintem többnek néz ki". Ennyi erővel gyakorlatilag bármilyen bűncselekményt meg lehetne magyarázni..

Amúgy is teljesen mindegy hogy mennyinek néz ki.. Egy 14 éves ember az gyerek, érzelmileg és jogilag is. Egy buta lány valószínűleg azt gondolta hogy marha menő lesz egy 28 éves milliomos focistával összefeküdni, hogy fognak rá irigykedni. Annyi esze még nincs hogy átgondolja hogy egy családapáról van szó és hogy ha kiderül annak milyen következményei lehetnek mindkettőjükre nézve. Nehogy már Johnson áldozat legyen.

(persze amíg nincs hivatalos megerősítés addig ez csak feltételes mód)
mateja írta:sőt rámásznak az ilyen sztárokra vastag kártérítés reményében

Ez így van, de Johnson a felnőtt, ő a családapa, neki kellett volna hogy esze legyen. Lehet hogy csak én vagyok vele így, de nekem felfordul a gyomrom attól ha egy 30 felé közelítő pénzes fickó egy 14 éves csajjal rohangál, baromira nem sajnálom ha börtönbe megy.
Amikor 50 éves leszel, ku..ra, mást fogsz gondolni. Főleg, ha lesz pénzed.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Chat

#1104 Hozzászólás Szerző: Dante »

putthelime írta:Gondolom van pár 14 éves, akinek nincs jobb dolga.
A lány exei? :D

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Chat

#1105 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Николаевич írta:
putthelime írta:
(Ezért pedig lehet pokolra kerülök, de imádom a twitterben, hogy a hír berobbanása után pár perccel már előkerülnek olyan több éves bejegyzések, amik ezennel új értelmet nyertek:

Hogy a ...ba szedik ezeket össze? :D Pont twitteren ahol aztán nem olyan egyszerű megtalálni egy régi bejegyzést.
Lövésem sincs, de zseniális :D Gondolom van pár 14 éves, akinek nincs jobb dolga.
They do now.

mateja
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2014. május 31., szombat 23:53
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: -

Re: Chat

#1106 Hozzászólás Szerző: mateja »

azért nehogy sajnálni kezdjük már a sztárfocisták családját, a mi játékosaink nagy része is már 2-3. feleségénél jár nem véletlenül.. nem könnyű az ilyen híres, vastag tárcájú embereknek komoly asszonyt találniuk.
kitudja miféle adam nője is..ilyen körökben általában vagy horgony a gyerek vagy ok arra hogy válás esetén mégtöbb "jövedelme" legyen az elvált nőnek.
és mindezt nagyon rafináltan tudják véghezvinni, sokaknak ez az életcéljuk..(1.gazdagpasi, 2.cukormáz, 3. gyerek, 4. házasság, 5. győzelem, szög kibújhat a zsákból )

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Chat

#1107 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

Emlékeztek, amikor a fél Francia válogatott végigment azon az algériai prostin is? Abból is mekkora botrány volt, elvileg ott sem tudta senki, hogy a csaj kiskorú, hozzáteszem amikor láttam a képét én sem. Ahogy korábban írták manapság már a 14 évesek is úgy öltöznek és kenik ki magukat mint a felnőttek. Szerintem a végén úgy is megússza szerencsétlen, mindenesetre annak, hogy a családját ilyen jól szétszedte, gratulálok, práfó esz iken.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Chat

#1108 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

ChesterB írta:Johnsonnak pechje volt, ennyi.

Azért elég laza elintézni annyival hogy pechje volt, ennyi.. Nem tégla esett e fejére az utcáról :D
ChesterB írta:lehet be volt állva Ádámka, vagy ahogy mateja is írta, a csaj volt rámenős, előfordul.


Az nem kifogás, hogy be volt rúgva, még csak nem is enyhítő körülmény. És itt nem (csak) a bíróságra gondolok.
ChesterB írta: Meg foglya kapni azt amit megérdemel az ilyenért, meg jól kiröhögik, de szerintem nem kell túlreagálni.


Lehet, hogy nekem túl alacsony az ingerküszöböm, de engem hasba akaszt az ilyesmi.. Sajnos én is sok olyat látok, hogy buta 13-14 éves lányokat kihasznál valami idióta, másrészt ahogy te is mondtad manapság nagyon "alap" lett ez a megcsalósdi ami szintén elég szomorú.
Megnézek simán bármilyen lefejezést/kibelezést ebéd közben, az ilyen hírek viszont kiakasztanak.
ChesterB írta:
(nem mintha én támogatnám akár a félrelépést, akár a "pedofíliát", de ennek is csak azért van ekkora hangja, mert egy sztárról van szó, egy átlagember csinálna ilyet negyedannyira lenne tele az internet a hírrel, csak hát ebből élnek meg a firkászok is.)

Ezzel nem igazán értem mit akarsz mondani. Persze, így van, de ez egy ismert ember minden tettére igaz. Ha egy akárki családapa csinálta volna ezt attól még nem lett volna kevésbé vagy jobban gáz csak kisebb lenne a nyilvánosság. Én is rohadtul örültem vasárnap meg Hazard is, mégis csak az utóbbi képeivel van tele a net.
putthelime írta:
(Ezért pedig lehet pokolra kerülök, de imádom a twitterben, hogy a hír berobbanása után pár perccel már előkerülnek olyan több éves bejegyzések, amik ezennel új értelmet nyertek:

Hogy a ...ba szedik ezeket össze? :D Pont twitteren ahol aztán nem olyan egyszerű megtalálni egy régi bejegyzést.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Chat

#1109 Hozzászólás Szerző: béla »

putthelime írta:
Viszont azon a felén is gondolkodjatok el, hogy valamennyire (nagyon kicsit) a brit jogi rendszer áldozata is. Magyarországon a 14. életévüket betöltött lányokkal már legális a szexuális kapcsolat (sőt a liberálisok pár éve már lejjebb akarták vinni 12-re!!).
Le is vitték 12-re,igaz megkötésekkel.
18 év alatti személy létesíthet szexuális kapcsolatot 12. évét betöltött személlyel,aki betöltötte a 18-at,annál 14 a határ.
Vagy legalábbis nem büntetendő.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Chat

#1110 Hozzászólás Szerző: Chester »

Johnsonnak pechje volt, ennyi. Manapság nem új dolog ha valaki félrekefél, legyen csak barátnője, menyasszonya vagy felesége gyerekkel, ez ugyan úgy megy a milliomos focistáknak és a szegény faluban élőnek is. Én is tudok olyan lányokat mutatni, akiket simán f*szra húznál, olyan jól néznek ki, holott 12-13 évesek, meg nem mondanád róluk. A körülmények nem tiszták, lehet be volt állva Ádámka, vagy ahogy mateja is írta, a csaj volt rámenős, előfordul. Meg foglya kapni azt amit megérdemel az ilyenért, meg jól kiröhögik, de szerintem nem kell túlreagálni.

(nem mintha én támogatnám akár a félrelépést, akár a "pedofíliát", de ennek is csak azért van ekkora hangja, mert egy sztárról van szó, egy átlagember csinálna ilyet negyedannyira lenne tele az internet a hírrel, csak hát ebből élnek meg a firkászok is.)

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Chat

#1111 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Nagyrészt Nyikolajeviccsel értek egyet, egy ennyi idős (családos) ember egyszerűen kell annyira érett és intelligens legyen, hogy ha már a szerettei miatt nem, akkor egy fiatal lány erkölcsei érdekében zárva tartja a sliccét. Nem hinném, hogy sokat kell törnie magát, hogy fullos, 20-21 éves nőket vigyen ágyba és azt se hiszem, hogy a hotelszoba árán kell a garast rágnia, egyszerűen ő volt balga.

Viszont azon a felén is gondolkodjatok el, hogy valamennyire (nagyon kicsit) a brit jogi rendszer áldozata is. Magyarországon a 14. életévüket betöltött lányokkal már legális a szexuális kapcsolat (sőt a liberálisok pár éve már lejjebb akarták vinni 12-re!!). Szóval mennyivel lenne jobb vagy rosszabb ember Johnson, ha ez nálunk történik? A közvélemény nem őt könyvelné el élete végéig (akár bűnösnek találják, akár nem, ezt már nem mossa le magáról) pedofilnak és csukná rács mögé a rendőrség, hanem mindenki a lányt k*rvázná, aztán egy hónap múlva az élet menne tovább, minden jogi és nem jogi következmény nélkül.

(Ezért pedig lehet pokolra kerülök, de imádom a twitterben, hogy a hír berobbanása után pár perccel már előkerülnek olyan több éves bejegyzések, amik ezennel új értelmet nyertek:

https://twitter.com/MCFC/status/130302151623835648
https://twitter.com/SCFCJase/status/108849677184675840
https://twitter.com/Jorjin321/status/174953468690313216
https://twitter.com/mikeblackphoto/stat ... 8160109568

és bónusznak ez: https://twitter.com/CuntsOfFootball/sta ... 3386929152
:D )
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára putthelime 2015. március 3., kedd 0:16-kor.
They do now.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Chat

#1112 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Lehet ment ünnepelni a Ligakupa győzelmünket. :D :D
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Chat

#1113 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

béla írta:simán benne van,hogy Johnson nem tudta a csaj valódi korát. Persze a félrekúrásért megérdemli az ekét,de azért mert "hülyít egy kislányt",azért nem biztos. Lehet,hogy a csaj azt mondta,hogy 20 éves,és ki is nézhet annyinak egy 15 éves lány. Úgy meg már nagylányt hülyít.
rafanadal írta: Még egyszer mondom, hogy nem ellened érvelek, mert így is úgyis ő csinálta a hülyeséget és ahogy te is mondod minél magasabban vagy annál nagyobbat koppan egy ilyesmi miatt. Én csak elmondtam a véleményemet arról is aki "áldozatává" válik az ilyesminek egy kis társadalomkritikával fűszerezve.

Igazatok van, de ha innen nézzük akkor is Johnson volt a hülye szerintem.

Egy ilyen sztárjátékosnak a pályán kívül azért kevesebb dolog miatt kell aggódnia, mint egy átlagembernek.. Nincsenek megélhetési gondjai, a pénzügyeit(biztosítás, számla, adók, megtakarítás, kiadások stb.) profi szakemberek tartják kézben, biztos munkahelyed van évekig(értve úgy hogy ha nem ott akkor majd máshol biztosan alkalmazzák), rendelkezésedre állnak a legjobb orvosok ha te vagy a családod rászorulsz stb..

Persze nem azt mondom, hogy fenékig tejfel az életük, de szerintem abban megegyezhetünk hogy rengeteg dolog van ami egy átlagembernek komoly probléma, nekik viszont nem. Cserébe viszont vannak olyan dolgok amikre nekik hatványozottan kell figyelni: étkezés, testi épség, jó hírnév. Az ilyen profi klubok k...szottul vigyáznak a jó hírnevükre, rettegnek attól hogy az embereknek rossz véleménye lesz róluk. Egy klubot a szurkolók tartanak fenn, nem viccelnek ezzel. Emlékeztek pár hete a PSG-meccs előtti metrós incidensre? Gyakorlatilag semmi közünk nincs hozzá, csak néhány részeg idióta volt Chelsea-mezben, mégis maga Mourinho kért bocsánatot és hívta meg az ürgét Londonba. Ezek után gondoljatok bele hogy ha bebizonyosodik Johnson bűnössége akkor ki fogja őt alkalmazni.. A Sunderland öt perc alatt kirakta őt a keretből pedig egyelőre nem tudni semmit a dologról.

Visszakanyarodva: egy focistának tehát baromira vigyáznia kell arra, hogy megmaradjon a jó hírneve, nyilván egy átlagembert nem éri annyi kísértés(csajok, buli, pia stb.) erre Johnson hazavisz egy 14 éves csajt a házba ahol az újszülött fia él.. Egy focista az év nagy részében távol van, ha nagyon hemperegni akar megteheti... Rengeteg olyan bordélyház létezik, ahova ilyen pénzes ügyfelek járnak, az ott dolgozók sokszor még a bíróságon sem hajlandóak kiadni egy nevet sem.(ezt már nagyon zárójelesen írom de gondolom 15 éves lányt sem probléma szerezni, főleg a keleti túrákon). De megkockáztatni egy olyan hogy a családi házadba cipelsz egy olyan csajt akiről (tegyük fel) azt sem tudok kicsoda-micsoda és hány éves? Nagyon buta húzás..

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Chat

#1114 Hozzászólás Szerző: béla »

Николаевич írta:
béla írta:
mateja írta:
maximum azért anyázhatod hogy félrekúr, de nem nehéz elhinni hogy azt se tudta hány éves a csaj a vakolat simán dob rajtuk 5 évet na meg a használat is..
Amúgy ez igaz,némelyik 15 éves simán kinéz 20-nak.

És? :D Ez egy szubjektív vélemény, elég sovány lenne azzal védekezni a bíróságon hogy "szerintem többnek néz ki". Ennyi erővel gyakorlatilag bármilyen bűncselekményt meg lehetne magyarázni..

Amúgy is teljesen mindegy hogy mennyinek néz ki.. Egy 14 éves ember az gyerek, érzelmileg és jogilag is.
Nem beszéltünk a jogi részéről,azt csak te hoztad fel. Nem mondta senki,hogy nem jár a büntetés a bíróságon,mateja csak azt mondta,hogy a te szubjektív anyázásod nem biztos,hogy helyes,mert simán benne van,hogy Johnson nem tudta a csaj valódi korát. Persze a félrekúrásért megérdemli az ekét,de azért mert "hülyít egy kislányt",azért nem biztos. Lehet,hogy a csaj azt mondta,hogy 20 éves,és ki is nézhet annyinak egy 15 éves lány. Úgy meg már nagylányt hülyít.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Chat

#1115 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Николаевич írta:
rafanadal írta: Igen, én egyetértek a te érveiddel teljes mértékben, de azért gondold csak meg, hogy te férfi létedre mennyire könnyen állnál ellen egy ilyen csajnak aki 20-nak néz ki és legalább ennyi f*sz már járt is benne és nekifog téged elcsábítani? Persze, te kell legyél a felnőtt a helyzetben és büntetendő illetve elítélendő amit tett, ezt nem is tagadom, de azért amilyenek a mai kis p*csák azért nem olyan egyszerű ésszerűnek lenni a hasonló helyzetekben, mert kifesteni és eladni nagyon jól el tudják magukat.

Most erre mit mondjak? Nem akarom itt játszani a szentet. Nem vagyok se vak, se hülye, tudom hogy milyen "nőcis" tud lenni egy ilyen fiatal lány. Ha egy 18-20 éves játékosról lenne szó akkor nem lenne olyan durva(bár a rendőrök őt is vinnék), szerencsétlen hülye volt. De Johnson már a 30 felé kullog, van egy gyereke, innen lehet nagyot esni.

Két lehetőség van, egyik rosszabb mint a másik:

- nem ismerte a csajt, felszedte valami buliban és hazavitte. Elég durva, ha hazaviszel egy csajt abba a házba ahol a csajod meg az újszülött fiad él.

- ismerte a csajt egy ideje. Ez is rohadt gáz, ez így azt jelentené hogy leszervezte hogy az újszülött gyerek ne legyen otthon amíg jön a "mostohanővér".
Még egyszer mondom, hogy nem ellened érvelek, mert így is úgyis ő csinálta a hülyeséget és ahogy te is mondod minél magasabban vagy annál nagyobbat koppan egy ilyesmi miatt. Én csak elmondtam a véleményemet arról is aki "áldozatává" válik az ilyesminek egy kis társadalomkritikával fűszerezve.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Chat

#1116 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

rafanadal írta: Igen, én egyetértek a te érveiddel teljes mértékben, de azért gondold csak meg, hogy te férfi létedre mennyire könnyen állnál ellen egy ilyen csajnak aki 20-nak néz ki és legalább ennyi f*sz már járt is benne és nekifog téged elcsábítani? Persze, te kell legyél a felnőtt a helyzetben és büntetendő illetve elítélendő amit tett, ezt nem is tagadom, de azért amilyenek a mai kis p*csák azért nem olyan egyszerű ésszerűnek lenni a hasonló helyzetekben, mert kifesteni és eladni nagyon jól el tudják magukat.

Most erre mit mondjak? Nem akarom itt játszani a szentet. Nem vagyok se vak, se hülye, tudom hogy milyen "nőcis" tud lenni egy ilyen fiatal lány. Ha egy 18-20 éves játékosról lenne szó akkor nem lenne olyan durva(bár a rendőrök őt is vinnék), szerencsétlen hülye volt. De Johnson már a 30 felé kullog, van egy gyereke, innen lehet nagyot esni.

Két lehetőség van, egyik rosszabb mint a másik:

- nem ismerte a csajt, felszedte valami buliban és hazavitte. Elég durva, ha hazaviszel egy csajt abba a házba ahol a csajod meg az újszülött fiad él.

- ismerte a csajt egy ideje. Ez is rohadt gáz, ez így azt jelentené hogy leszervezte hogy az újszülött gyerek ne legyen otthon amíg jön a "mostohanővér".

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Chat

#1117 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

mateja írta:
mert biztos elkérte a személyiét.. (kun ani is kinézett 14 évesen már 22-nek(pesti csaj nem tudom ki ismeri) közben meg még csak 21.. :D )

Természetesen nem muszáj tudni hogy hány éves a partnered csak akkor benne van a pakliban hogy egy szép napon elvisznek a rendőrök..

Ha már másért nem legalább azért lehetett volna óvatosabb Johnson mert focista. Nem tudom, hogy Angliában mennyire veszik komolyan az ilyesmit, lehet hogy kibulizza a börtönt, de a Sunderland már kitette a keretéből és ha bebizonyosodik a dolog nem fognak kapkodni érte a csapatok finoman szólva.. PL-klub nem fogja elvinni az tuti. Mehet bohóckodni keletre vagy nyugatra ahol ez nem fontos.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Chat

#1118 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Áthozom ide, mert már nagyon nem PL a téma:
Николаевич írta:
béla írta:
mateja írta:
maximum azért anyázhatod hogy félrekúr, de nem nehéz elhinni hogy azt se tudta hány éves a csaj a vakolat simán dob rajtuk 5 évet na meg a használat is..
Amúgy ez igaz,némelyik 15 éves simán kinéz 20-nak.

És? :D Ez egy szubjektív vélemény, elég sovány lenne azzal védekezni a bíróságon hogy "szerintem többnek néz ki". Ennyi erővel gyakorlatilag bármilyen bűncselekményt meg lehetne magyarázni..

Amúgy is teljesen mindegy hogy mennyinek néz ki.. Egy 14 éves ember az gyerek, érzelmileg és jogilag is. Egy buta lány valószínűleg azt gondolta hogy marha menő lesz egy 28 éves milliomos focistával összefeküdni, hogy fognak rá irigykedni. Annyi esze még nincs hogy átgondolja hogy egy családapáról van szó és hogy ha kiderül annak milyen következményei lehetnek mindkettőjükre nézve. Nehogy már Johnson áldozat legyen.

(persze amíg nincs hivatalos megerősítés addig ez csak feltételes mód)
mateja írta:sőt rámásznak az ilyen sztárokra vastag kártérítés reményében

Ez így van, de Johnson a felnőtt, ő a családapa, neki kellett volna hogy esze legyen. Lehet hogy csak én vagyok vele így, de nekem felfordul a gyomrom attól ha egy 30 felé közelítő pénzes fickó egy 14 éves csajjal rohangál, baromira nem sajnálom ha börtönbe megy.
Igen, én egyetértek a te érveiddel teljes mértékben, de azért gondold csak meg, hogy te férfi létedre mennyire könnyen állnál ellen egy ilyen csajnak aki 20-nak néz ki és legalább ennyi f*sz már járt is benne és nekifog téged elcsábítani? Persze, te kell legyél a felnőtt a helyzetben és büntetendő illetve elítélendő amit tett, ezt nem is tagadom, de azért amilyenek a mai kis p*csák azért nem olyan egyszerű ésszerűnek lenni a hasonló helyzetekben, mert kifesteni és eladni nagyon jól el tudják magukat.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3185
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Chat

#1119 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Srácok, venni kell párezerèrt egy tokot a telóra és onnantól kezdve értelmetlen ez a strapabírósági vita. :)
211! NEW RECORD!

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Chat

#1120 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Nekem bejött az iphone, pár hét múlva lesz négy éves és semmi baja nem volt még. Se aksi, se gombok, semmit nem kellett cserélni, pedig a négy év alatt szerintem összesen nem volt 24 órát kikapcsolva.

Válasz küldése