Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#10941 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Pethy írta:
ChesterB írta:Meg is érdemeljük, komolyan...
Mi érdemelnék meg hogy letakarodj a fórumról mert vicc hogy ilyen ember Chelsea szurkolónak merik nevezni magát...
Te is megtanulhatnád végre, hogy a fórum azért van, hogy a különböző véleményeket megbeszéljük CIVILIZÁLT hangnemben és mások véleményét nem lehülyézve csak azért, mert nem értenek egyet veled.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

dacultras
Hozzászólások: 769
Csatlakozott: 2010. augusztus 27., péntek 21:32
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Premier League

#10942 Hozzászólás Szerző: dacultras »

AwayRoller írta:
ChesterB írta: Voltak fellángolások, még meg is jegyeztem magamnak meccs közben, de finoman szólva sem erőltették meg magukat a srácok. Az ilyen bírói f*szkodások bármikor benne vannak a játékban, ez ellen tehetne (ha már a FA nem tesz semmit), hogy gólokkal próbálunk vezetni, hogyha bejön a gebasz akkor ne kelljen az eredmény után rohanni mint most. A Villa ellen bejött, ma nem, ez van, de én nem tudom csak a bíróra fogni ezt a mait, mert ez a meccskimenetel már január óta kísérti a csapatot, és bosszantó, hogy amikor talán a legegyszerűbb a sorsolásunk, rögtön az első meccsen sikerül botlani, csak remélni tudom, hogy a City kikap, és akkor egy kis örömre lesz indok a mai gyöngyszem után.
Áthozom ide, mert szerintem ez jól összefoglalja amit marknagy írt:
marknagy írta: Fociztunk is, de egy ilyen buszozó, favágó csapatot nehéz feltörni, ha a 2 tiszta tizenegyesből csak egyet megad nincs miről beszélni... ráadásul Barnes-t is ki kellett volna állítani.
és ha buszoznak akkor mi van? első ellen idegenben ilyen kerettel miért ne
mi miért buszozunk a világ egyik legjobb keretével?

Nóbádi
Hozzászólások: 272
Csatlakozott: 2013. augusztus 15., csütörtök 19:36
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#10943 Hozzászólás Szerző: Nóbádi »

Ritkán bírózom, de egy olyan meccsen, ahol 1-0 után még a sky sports szerint is két jogos tizenegyest nem fújnak be és a kiállítás előtti szituról már nem is beszéljünk, nem fogom a csapatot szapulni és Mourinhot sem. Persze lehet, kritizálni mindig lehet...

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#10944 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

ChesterB írta: Voltak fellángolások, még meg is jegyeztem magamnak meccs közben, de finoman szólva sem erőltették meg magukat a srácok. Az ilyen bírói f*szkodások bármikor benne vannak a játékban, ez ellen tehetne (ha már a FA nem tesz semmit), hogy gólokkal próbálunk vezetni, hogyha bejön a gebasz akkor ne kelljen az eredmény után rohanni mint most. A Villa ellen bejött, ma nem, ez van, de én nem tudom csak a bíróra fogni ezt a mait, mert ez a meccskimenetel már január óta kísérti a csapatot, és bosszantó, hogy amikor talán a legegyszerűbb a sorsolásunk, rögtön az első meccsen sikerül botlani, csak remélni tudom, hogy a City kikap, és akkor egy kis örömre lesz indok a mai gyöngyszem után.
Áthozom ide, mert szerintem ez jól összefoglalja amit marknagy írt:
marknagy írta: Fociztunk is, de egy ilyen buszozó, favágó csapatot nehéz feltörni, ha a 2 tiszta tizenegyesből csak egyet megad nincs miről beszélni... ráadásul Barnes-t is ki kellett volna állítani.

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Premier League

#10945 Hozzászólás Szerző: putthelime »

dankodavid írta:
putthelime írta:Ritkán szoktam káromkodni, de Atkinsonról most le tudnám átkozni a keresztvizet.
Nem néztem a meccset, volt jobb dolgom, csak a vine (https://vine.co/v/OQqFgtVvVDA" onclick="window.open(this.href);return false;) jutott el hozzám, de ennek fényében meg tudom érteni Matic reakcióját. Büntetőket még nem láttam, de nem lepne meg, ha azok is tiszták lettek volna.
Volt egy kezezés, az teljesen tiszta volt (derékszögben eltartva a testtől...), Costát pedig két kézzel lökték, de az szerintem felemás volt.
ChesterB írta:Vagy végre focizzanak 1-0-ás vezetés után is, és ne a f*szt verjék?
Ezen analógia szerint akkor 2009-ben is inkább Drogba kihagyott ziccere miatt kellett volna dühösnek lennünk, mert akkor már nem számított volna Övrebö hányadék teljesítménye és Iniesta gólja.

Értem mit akarsz mondani, meg azokat is, akik veled értenek egyet, de hétközi Párizs után pont le kéne tojni, hogy milyen játékkal jövünk ki, mert egy ideális utopisztikus Premier Leagueben az 1-0 is 3 pontot ér és nem vezetnek ilyen Atkinson-féle fogalmatlanok meccseket.

Igen, Matics hatalmas marha volt és igen, jobban is nyomhattunk volna a másodikért, hiába kaphattunk volna 1 (2?) büntetőt, de mindezekről elég lenne zárójelben beszélni, ha a játékvezető teszi a dolgát.
They do now.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#10946 Hozzászólás Szerző: Chester »

AwayRoller írta:Ne értsd félre, én nem ellened akarok beszélni, de most nem álltunk be sünbe! 67%os labdabirtoklásunk volt a piros előtt, Costanak két ordító helyzete a második félidőben. Szóval a mai meccsre nem lehet azt mondani, hogy kempingeltünk volna az 1-0 után.
Voltak fellángolások, még meg is jegyeztem magamnak meccs közben, de finoman szólva sem erőltették meg magukat a srácok. Az ilyen bírói f*szkodások bármikor benne vannak a játékban, ez ellen tehetne (ha már a FA nem tesz semmit), hogy gólokkal próbálunk vezetni, hogyha bejön a gebasz akkor ne kelljen az eredmény után rohanni mint most. A Villa ellen bejött, ma nem, ez van, de én nem tudom csak a bíróra fogni ezt a mait, mert ez a meccskimenetel már január óta kísérti a csapatot, és bosszantó, hogy amikor talán a legegyszerűbb a sorsolásunk, rögtön az első meccsen sikerül botlani, csak remélni tudom, hogy a City kikap, és akkor egy kis örömre lesz indok a mai gyöngyszem után.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Premier League

#10947 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Ezaz, újabb dönteten, előnyt adtunk ki a kezeink közül! Az egész angol futballszövetség és a sajtó dörzsölheti a tenyerét, öt pontra olvadhat a különbség!!! Annyira szigorúan fel tudtak lépni Costa állítólagos sportszerűtlen megmozdulásai ellen, szerintem az ilyen mészárlós vadállat bunkerkiscsapatok ellen is fel kellene lépniük, mert amit ezek csinálnak, az nem futball! Lehet szidni a spanyol bajnokságot, de ott még a kiscsapatok is focizni akarnak, gólokat szerezni, nem kettétörni az ellenfél játékosának a lábát... Mourinho-nak abban is teljesen igazat adok, hogy Hazard állandó rúgdosását se lehetne annyiban hagyni.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Premier League

#10948 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Fontos 1 pontot szereztünk, a taktika így volt kidolgozva. Aki szerint támadnunk kellett volna jobban az elnézést, de szimplán hülye... Miért kellene vezetésnél még gólt rúgni, hogy egy kontra után egy támadásból kapjunk 2 gólt?
Megértem Mourinhot, hogy ezzel a kerettel egy Burnley szintű csapat ellen inkább a biztos 1 pontra megy, hazai pálya ide vagy oda, ezek az 1 pontok óriási előny kiépítésére jók a bajnokságban. A héten hányszor kaptunk ki? 0-szor, úgyhogy aki nem elégedett ezzel vagy kritizál az nem Chelsea szurkoló, egy igazi fanatikus bármit kap a csapattól, arról csak szuperlatívuszokban beszél.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#10949 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

ChesterB írta: Miért, szerinted nem érezhetem jogosnak azt, hogy amiért a fél fórum baszogat engem, annak most láttuk iskolapéldáját? Olyan egydimenziós, következmények nélküli világban gondolkodik néha Mourinho hogy rossz nézni. Látta, hogy a bíró egy dilettáns, látta, hogy a Burnley a támadásnak semmi jelét nem mutatta, erre beáll sünbe, és csak a bökdösi az ellenfelet, meg is érdemli hogy koppanjon. Matic-ot kiállították, erre alig jöttünk át a félpályánkon, mert a Burnley beszorított, hazai pályán. A legegyszerűbb dolog a bíróra fogni, csak a problémák nem itt kezdődnek sajnos.
Ne értsd félre, én nem ellened akarok beszélni, de most nem álltunk be sünbe! 67%os labdabirtoklásunk volt a piros előtt, Costanak két ordító helyzete a második félidőben. Szóval a mai meccsre nem lehet azt mondani, hogy kempingeltünk volna az 1-0 után.

Avatar
royston
Hozzászólások: 344
Csatlakozott: 2014. április 30., szerda 19:14
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Re: Premier League

#10950 Hozzászólás Szerző: royston »

Károgók lehet hallelujázni,pontot vesztett a csapat,faszverésről beszéltek közben fogalmatok nincs arról hogy milyen munkát végez ez a csapat egész évben,és ahhoz hogy valamilyen eredmény kijöjjön év végén mennyi ehhez hasonló szarságot kell lereagálni,lenyelni amikor olyan ellenszélben kell játszanod mint pl ma.
Maticra nem tudok haragudni,teljesen normális emberi reakció volt,szar volt a játék tény és való és gödörbe vagyunk szvsz de itt azért tényleg lehet talán látni hogy José-nak valami igaza lehet arról a bizonyos hadjáratról...
KEEP CALM and FOLLOW CHELSEA

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#10951 Hozzászólás Szerző: Chester »

Pethy írta:Mi érdemelnék meg hogy letakarodj a fórumról mert vicc hogy ilyen ember Chelsea szurkolónak merik nevezni magát...
Miért, szerinted nem érezhetem jogosnak azt, hogy amiért a fél fórum baszogat engem, annak most láttuk iskolapéldáját? Olyan egydimenziós, következmények nélküli világban gondolkodik néha Mourinho hogy rossz nézni. Látta, hogy a bíró egy dilettáns, látta, hogy a Burnley a támadásnak semmi jelét nem mutatta, erre beáll sünbe, és csak a bökdösi az ellenfelet, meg is érdemli hogy koppanjon. Matic-ot kiállították, erre alig jöttünk át a félpályánkon, mert a Burnley beszorított, hazai pályán. A legegyszerűbb dolog a bíróra fogni, csak a problémák nem itt kezdődnek sajnos.

mateja
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2014. május 31., szombat 23:53
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: -

Re: Premier League

#10952 Hozzászólás Szerző: mateja »

kiskacsa08 írta:Lehet fogadni, vajon mekkora büntetést kap Mourinho.
vagy matic, mert hogy nem 2 meccset mint rinyáldó (vagy 3mat ami egy piros után járna) az is biztos

Avatar
chelseafan01
Hozzászólások: 404
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 13:06
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Premier League

#10953 Hozzászólás Szerző: chelseafan01 »

ChesterB írta:Vagy végre focizzanak 1-0-ás vezetés után is, és ne a f*szt verjék?
Az ilyen előre nem látható dolgok mint ez a piros+gól mindig benne van.De egy ilyen csapat ellen, mint ez a sza.os B. ezt már 4-5 rúgott gól kellett volna h megelőzze...

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Premier League

#10954 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

dankodavid írta:
putthelime írta:Ritkán szoktam káromkodni, de Atkinsonról most le tudnám átkozni a keresztvizet.
Nem néztem a meccset, volt jobb dolgom, csak a vine (https://vine.co/v/OQqFgtVvVDA" onclick="window.open(this.href);return false;) jutott el hozzám, de ennek fényében meg tudom érteni Matic reakcióját. Büntetőket még nem láttam, de nem lepne meg, ha azok is tiszták lettek volna.
Hát ez undorító b@zmeg. Ez az év vicce! Majdnem eltörte a lábát ez a suttyó. Rohadtul nem tetszik, hogy Mourinho folyton a játékvezetést szidja, de ez egy kib@szott vicc. PL bírok már jó ideje saját maguk alatt vágják a fát...

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Premier League

#10955 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Ilyenkor még az se tud vigasztalni, hogy kikapott a MU... egyértelmű hogy a bírón ment el.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára marknagy 2015. február 21., szombat 18:56-kor.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Premier League

#10956 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

Lehet fogadni, vajon mekkora büntetést kap Mourinho.
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Nóbádi
Hozzászólások: 272
Csatlakozott: 2013. augusztus 15., csütörtök 19:36
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#10957 Hozzászólás Szerző: Nóbádi »

dankodavid írta:
putthelime írta:Ritkán szoktam káromkodni, de Atkinsonról most le tudnám átkozni a keresztvizet.
Nem néztem a meccset, volt jobb dolgom, csak a vine (https://vine.co/v/OQqFgtVvVDA" onclick="window.open(this.href);return false;) jutott el hozzám, de ennek fényében meg tudom érteni Matic reakcióját. Büntetőket még nem láttam, de nem lepne meg, ha azok is tiszták lettek volna.
Na vajon ezt is vizsgálni fogja a FA ? Lehet tippelni :-)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Nóbádi 2015. február 21., szombat 18:55-kor.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#10958 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

putthelime írta:Ritkán szoktam káromkodni, de Atkinsonról most le tudnám átkozni a keresztvizet.
Nem néztem a meccset, volt jobb dolgom, csak a vine (https://vine.co/v/OQqFgtVvVDA" onclick="window.open(this.href);return false;) jutott el hozzám, de ennek fényében meg tudom érteni Matic reakcióját. Büntetőket még nem láttam, de nem lepne meg, ha azok is tiszták lettek volna.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Premier League

#10959 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

Na kommenteket elnézve megint jó lehet a mecss :D Mounak biztos lesz megint 1-2 szava

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Premier League

#10960 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Ritkán szoktam káromkodni, de Atkinsonról most le tudnám átkozni a keresztvizet.
They do now.

Válasz küldése