Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
mateja
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2014. május 31., szombat 23:53
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: -

Re: Bajnokok Ligája

#3761 Hozzászólás Szerző: mateja »

„Akár ki is kaphattunk volna, úgyhogy pozitívan értékelem a döntetlent – értékelt a lefújás után José Mourinho, a Chelsea menedzsere.

vmi magyar edzői vér folyhat ebben a Mourinhoban...

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Bajnokok Ligája

#3762 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Szerintem a BL is cél, nem meglepő hogy idegenben egy defenzivebb felállásban toltuk.
We are the famous, the famous Chelsea!

dacultras
Hozzászólások: 769
Csatlakozott: 2010. augusztus 27., péntek 21:32
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#3763 Hozzászólás Szerző: dacultras »

Dízel írta:Biztos vagyok benne idén a PL a cél
és mi van ha se Pl se Bl nem lesz meg?

otthon majd beállunk ugyan úgy védekezni és megpróbáljuk lehozni 0:0-al vagy bejön vagy nem... :roll:

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3438
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Bajnokok Ligája

#3764 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Biztos vagyok benne idén a PL a cél, de azért egy angol bajnokesélyestől több izzadság foltot várnék. Oke erre ment ki Jose játéka ez tény, es itthon behuzzuk, de azért ha marad is az x nem lett volna rossz ha kicsit odarakják magukat a srácok...

külön tököm kivan, hogy a csak tévében chelsea meccset néző külsős szurkolók megint ezt a fos hányás játékot látták a csapattól és igy alkotnak véleményt róluk. Persze nem mintha adni kéne a szavukra..

antimaci
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2014. január 11., szombat 15:54
Kedvenc játékos: Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#3765 Hozzászólás Szerző: antimaci »

Csak a szerencsének volt köszönhető, hogy az a 3 védő aki összehozta a gólunkat, ne töketlenkedjen össze hármat legalább az ellenfélnek. :roll: :roll: Nem igazán vallott eddig a védőinkre, hogy ennyi légi párbajban alulmaradjunk. Hiába az idegenben lőtt gólt azért ez az 1-1 nem egy életbiztosítás

Avatar
royston
Hozzászólások: 344
Csatlakozott: 2014. április 30., szerda 19:14
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Re: Bajnokok Ligája

#3766 Hozzászólás Szerző: royston »

ChesterB írta:Btw Veratti k*rva nagyot játszott.
Sport1-es szpíker is agyondícsérte,sztem kicsit túlzóan is,túlpörgött a végére,akár ki is szórhatták volna kis túlzással,én ma Matuidit jobbnak láttam.
KEEP CALM and FOLLOW CHELSEA

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Bajnokok Ligája

#3767 Hozzászólás Szerző: Chester »

Btw Veratti k*rva nagyot játszott.

Mesti
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2010. szeptember 15., szerda 21:29
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Bajnokok Ligája

#3768 Hozzászólás Szerző: Mesti »

Érdekes, mert Madridban azért nem úgy játszatta a csapatát, hogy minden idegenbeli rangadón jó az x... (persze nincs is annyi)

Én szerintem meg pár hónapja rettentő pocsék formában vagyunk, a kicsiket bedaráljuk a jobb képességű játékosok segítségével, de én emlékszem még a Mu,City elleni x ősszel ,akkor 0-0-nál bírtunk értelmesen játszani, csak miután megvolt a vezetés kezdtük el ezt a buzulást.

ui.: Remek szórakoztatás, hogy a saját csapatod bármelyik másik nagy otthonában meg sem próbál győzelemre játszani,gólt (nem ám gólokat) lőni...

Avatar
royston
Hozzászólások: 344
Csatlakozott: 2014. április 30., szerda 19:14
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Re: Bajnokok Ligája

#3769 Hozzászólás Szerző: royston »

Hát nem csalódtam kellemeset a srácokban...Nembaj,jobb mint az 1-3 viszont a visszavágón nem aludhatunk be és állhatunk vissza,őrízve az 1-1 et mert rábacunk.
KEEP CALM and FOLLOW CHELSEA

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Bajnokok Ligája

#3770 Hozzászólás Szerző: Chester »

Megvan az idegenbeli gól, azt hiszem minden pozitívumot elmondtam a mai meccsről, borzalmasan gyenge párharc volt.

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#3771 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

mateja írta:
daw3 írta:Ez nem éri. Nekem mindenki azt mondta meccs előtt, hogy simán verjük ezt a PSG-t.
Erre meg majdnem olyan 3:1 lett mint tavaly. 60. perctől már alig vártam, hogy vége legyen a meccsnek.
Az eredmény viszont nem olyan rossz.
mert mindenki azt várta hogy megmaradt lúzernek blanc és rámennek a győzelemre, ehelyett ellopta/lemásolta a taktikánkat DL-al a középpályán.. valami sötét itt azt mondta ez előny lehet, lófaszt szépen lebirtokolták 3 gyors btb-al a középpályát és onnantól kezdve halott volt a támadásépítésünk
Az a szomorú, hogy nem is akartunk támadni. Még szerencse, hogy a 3 védőnk úgy gondolta, hogy összehoznak egy gólt mert nem értek volna vissza egy kontra esetén.

mateja
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2014. május 31., szombat 23:53
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: -

Re: Bajnokok Ligája

#3772 Hozzászólás Szerző: mateja »

daw3 írta:Ez nem éri. Nekem mindenki azt mondta meccs előtt, hogy simán verjük ezt a PSG-t.
Erre meg majdnem olyan 3:1 lett mint tavaly. 60. perctől már alig vártam, hogy vége legyen a meccsnek.
Az eredmény viszont nem olyan rossz.
mert mindenki azt várta hogy megmaradt lúzernek blanc és rámennek a győzelemre(így kedvünkre kontrázhatunk megint), ehelyett ellopta/lemásolta a taktikánkat DL-al a középpályán.. valami sötét itt azt mondta ez előny lehet, lófaszt szépen lebirtokolták 3 gyors btb-al a középpályát és onnantól kezdve halott volt a támadásépítésünk

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Bajnokok Ligája

#3773 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

broduer írta:Lehet elégedetlenkedni,de Moutól mást egyszerűen kár várni.Kizárt hogy ő valaha is egy nívósabb ellenfél ellen kockáztasson és rámenjen a győzelemre,ezért lehet utálni,de változni sajnos nem fog:D
+1. Nyilván én is örömmámorban úsznék, ha ilyen 8-0ákat pakolnánk mint a Bayern, de azért Mou képességeit nem cserélném el, egy tavalyi Real elleni késbeszaladásra, vagy erre a Donyeck meccsre.

Ez valóban várható volt, hogy az idegenben lőtt gól és max 1 gólos vereség tudatban lépünk ma pályára, és ezt véghez is vittük.

Engem személy szerint ami bosszant, vagy inkább aggaszt, hogy Costa a BL-ben eddig 0 nálunk... :(

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Bajnokok Ligája

#3774 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Az eredmény jó, de az a baj, hogy így egy Barca ellen nem állhatunk ki, ha a PSG is simán bekocogott az ötösünkre akkor mi lesz ha már hármat vernek és mi válaszolni nem tudunk, mert nem is akarunk támadni, no meg az ilyen vétlen szituációk szülte helyzetek, mint a mai gól, erre nem lehet alapozni.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#3775 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

broduer írta:Lehet elégedetlenkedni,de Moutól mást egyszerűen kár várni.Kizárt hogy ő valaha is egy nívósabb ellenfél ellen kockáztasson és rámenjen a győzelemre,ezért lehet utálni,de változni sajnos nem fog:D
Megérteném, ha még mindig Kalou, Anelka, Meireles és hasonló kaliberű játékosok lennének a pályán.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Bajnokok Ligája

#3776 Hozzászólás Szerző: broduer »

Lehet elégedetlenkedni,de Moutól mást egyszerűen kár várni.Kizárt hogy ő valaha is egy nívósabb ellenfél ellen kockáztasson és rámenjen a győzelemre,ezért lehet utálni,de változni sajnos nem fog:D

Avatar
daw3
Hozzászólások: 1401
Csatlakozott: 2010. május 19., szerda 22:41
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#3777 Hozzászólás Szerző: daw3 »

Ez nem éri. Nekem mindenki azt mondta meccs előtt, hogy simán verjük ezt a PSG-t.
Erre meg majdnem olyan 3:1 lett mint tavaly. 60. perctől már alig vártam, hogy vége legyen a meccsnek.
Az eredmény viszont nem olyan rossz.
JT CAPTAIN, LEADER, LEGEND

Avatar
galferenc
Hozzászólások: 755
Csatlakozott: 2012. május 14., hétfő 18:43

Re: Bajnokok Ligája

#3778 Hozzászólás Szerző: galferenc »

Nagy verést úsztunk +!

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6461
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Bajnokok Ligája

#3779 Hozzászólás Szerző: Dante »

jkopfner írta:A k.u.r.v.a anyjukat.
Csatlakozom.

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#3780 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

A k.u.r.v.a anyjukat.

Válasz küldése