Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolások

#8401 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

beckhamJr=korozsp????! XD a stílus és az okoskodás hasonló...

Avatar
Hunor96
Hozzászólások: 347
Csatlakozott: 2012. augusztus 29., szerda 15:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#8402 Hozzászólás Szerző: Hunor96 »

beckhamJr írta:
Didier90 írta: És kit hoznál Oscar helyére nagyokos? mondj egyet aki jobb nála és mozdítható is! Mondjuk felesleges erről vitázni.. ez kb annyira komolyan vehető mint amilyen a Hazard-PSG pletyka volt
senkit te nagyokos mert már itt van a csapatban csak a megfelelő helyen kell játszatni mint az everton ellen. foscarka meg ha annyira nagy robotharcos akkor mehet jobbhátvédnek iva mellé majd meglátjuk kinek megy jobban a 10es poszt de nem lesz nehéz túlszárnyalni azt a szezononkénti 3 értékelhető meccset
Azt ne mondd hogy Vili jobb mint Oscar.

beckhamJr
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2014. december 13., szombat 19:53
Kedvenc játékos: O BeckhamJr.

Re: Átigazolások

#8403 Hozzászólás Szerző: beckhamJr »

ChesterB írta:Nincs olyan AM, akivel stílusváltás nélkül lehetne pótolni Oscart, Mourinho meg nem arról híres, hogy hirtelen egy komplett, 2 éven át felépített rendszert megváltoztat. Ivanovic és Willian szidása is abbamaradt amint elkezdtek meccset eldöntő gólokat, gólpasszokat adni, majd egyszer a foscarozásodat is megunod.
ivanovicot még mindig joggal szidhatod, a tény az tény marad hogy több kárt okoz mint hasznot
Didier90 írta: És kit hoznál Oscar helyére nagyokos? mondj egyet aki jobb nála és mozdítható is! Mondjuk felesleges erről vitázni.. ez kb annyira komolyan vehető mint amilyen a Hazard-PSG pletyka volt
senkit te nagyokos mert már itt van a csapatban csak a megfelelő helyen kell játszatni mint az everton ellen. foscarka meg ha annyira nagy robotharcos akkor mehet jobbhátvédnek iva mellé majd meglátjuk kinek megy jobban a 10es poszt de nem lesz nehéz túlszárnyalni azt a szezononkénti 3 értékelhető meccset

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#8404 Hozzászólás Szerző: Chester »

Jelen esetben az komoly is volt, a PSG szándékában állt Hazard szerződtetése, csak erre a klub nemet mondott.

Az nem egy ostoba elképzelés, hogy akár 4-3-3-ban, akár 4-2-3-1-ben egy Matiuc-Fabregas-Pogba középpályás hármas legyen, de ehhez meg kell bontania azt az egyensúlyt amit 2 éven át épített Oscarral, és ezt nem fogja meglépni, főleg ha idén egy nagyobb kupa összejön, szolgálva az igazát.

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#8405 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

beckhamJr írta:
Didier90 írta:Vigyék akkor már Hazardt meg Fabregast is Pogba árából!!! haha
Majd pont eladjuk Oscart a csöves Juventusnak xD az év vicce lenne
david luiz meg mata után is itt sírt a hozzád hasonló mindaddig amíg rá nem eszméltek hogy jól is elsülhet és jobb játékosokat is szerezhetünk náluk...
oscarkat meg elég könnyen pótolni lehet bármikor
És kit hoznál Oscar helyére nagyokos? mondj egyet aki jobb nála és mozdítható is! Mondjuk felesleges erről vitázni.. ez kb annyira komolyan vehető mint amilyen a Hazard-PSG pletyka volt
WE ARE ALL CHELSEA

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#8406 Hozzászólás Szerző: Chester »

Nincs olyan AM, akivel stílusváltás nélkül lehetne pótolni Oscart, Mourinho meg nem arról híres, hogy hirtelen egy komplett, 2 éven át felépített rendszert megváltoztat. Ivanovic és Willian szidása is abbamaradt amint elkezdtek meccset eldöntő gólokat, gólpasszokat adni, majd egyszer a foscarozásodat is megunod.

beckhamJr
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2014. december 13., szombat 19:53
Kedvenc játékos: O BeckhamJr.

Re: Átigazolások

#8407 Hozzászólás Szerző: beckhamJr »

Didier90 írta:Vigyék akkor már Hazardt meg Fabregast is Pogba árából!!! haha
Majd pont eladjuk Oscart a csöves Juventusnak xD az év vicce lenne
david luiz meg mata után is itt sírt a hozzád hasonló mindaddig amíg rá nem eszméltek hogy jól is elsülhet és jobb játékosokat is szerezhetünk náluk...
oscarkat meg elég könnyen pótolni lehet bármikor

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#8408 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

Vigyék akkor már Hazardt meg Fabregast is Pogba árából!!! haha
Majd pont eladjuk Oscart a csöves Juventusnak xD az év vicce lenne
WE ARE ALL CHELSEA

Avatar
AryanH
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2006. április 20., csütörtök 22:22
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Átigazolások

#8409 Hozzászólás Szerző: AryanH »

Mondjuk a 30 millió eurós vételár egy vicc kategória. Talán a 50-60 millió közelebb állna a valósághoz és a valós értékéhez. Az tény, hogy Matának miatta kellett távoznia, sokkal összetettebb játékos nála. Széleken és középen is nagyon jól megállja a helyét, minden meccset végigküzd, nagy mezőnymunkát végez emiatt sokszor már nem tud annyit hozzátenni a támadásokhoz. Van egy olyan érzésem, hogy José sokkal többet vár tőle, például néhány klasszis megoldást ami meccseket tud eldönteni.

Én maximum egy Pogbával való cserébe egyeznék bele. Most jelenleg nem reális, hogy megszerezzük, hiszen a Juve simán megkéri érte az árát 75 millió pluszba biztos lenne.
Ceterum censeo Anelka et Malouda mobile est.

beckhamJr
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2014. december 13., szombat 19:53
Kedvenc játékos: O BeckhamJr.

Re: Átigazolások

#8410 Hozzászólás Szerző: beckhamJr »

Николаевич írta:
otto138 írta:http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... ek-2394823

Szerintetek elengednénk mondjuk egy 50 millás ajánlat esetén?

Oscar az egyik első név a kezdőcsapatban, De Bruyne és Mata is repült miatta. Mourinho nagy kedvence, ráadásul most kapott új szerződést, nem hiszem hogy távozna. A Juventus amúgy sem olyan vonzó mostanában hogy nagyon oda akarjon menni. Az angol, német és spanyol topcsapatokhoz képest sehol nincsenek és több pénzt se tudna ott keresni.
de bruyne csak saját maga lúzersége miatt távozott amúgy is, de m2nek lett volna helye szélen ha nem büdös a meló.. foscarka meg az utóbbi 1 évben már nem akkora mou kedvenc legtöbb rangadón nem játszatja, félidőben lecseréli(ami josénál világszenzáció szünetben cserélés), szezon végén kritizálta..

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#8411 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

otto138 írta:http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... ek-2394823

Szerintetek elengednénk mondjuk egy 50 millás ajánlat esetén?

Oscar az egyik első név a kezdőcsapatban, De Bruyne és Mata is repült miatta. Mourinho nagy kedvence, ráadásul most kapott új szerződést, nem hiszem hogy távozna. A Juventus amúgy sem olyan vonzó mostanában hogy nagyon oda akarjon menni. Az angol, német és spanyol topcsapatokhoz képest sehol nincsenek és több pénzt se tudna ott keresni.

Avatar
Hunor96
Hozzászólások: 347
Csatlakozott: 2012. augusztus 29., szerda 15:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#8412 Hozzászólás Szerző: Hunor96 »

otto138 írta:http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... ek-2394823

Szerintetek elengednénk mondjuk egy 50 millás ajánlat esetén?
Ha Pogba nem ide jönne akkor nem.

Avatar
otto138
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2011. április 2., szombat 10:46
Kedvenc játékos: Lamps Terry Cech
Kedvenc exjátékos: Robben Zola Carvalho
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#8413 Hozzászólás Szerző: otto138 »

http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... ek-2394823

Szerintetek elengednénk mondjuk egy 50 millás ajánlat esetén?

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#8414 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

ChesterB írta:
Didier90 írta:[Szerintem nem korrekt arról nyíltan beszélni, hogy ugródeszkának tekinti jelenlegi csapatát.
Sztem az everton szurkolok sem gondoljak, hogy ehy lukaku ott lesz palyafutasa vegeig, igy en nem gondolom akkora tragedianak ezt a nyilatkozatat. Ha meg tenyleg chelsea drukker, akkor miert ne almodozhatna, maticot is visszavettuk, es mennyire jol jartunl, meg mindig csak 21 eves. A potencial meg mindig benne van, hogy kesobb top csatar lesz, de lassan kezdi lerombolni ezt a mitoszt is.
Én már nemigazán látok benne potenciált azután h levedlettem a kék fátylat vele kapcsolatban. Egyenlőre annyit tud h nagy és kész is. Lassú, körülményes és a hozzáállása is ratyi a nyilatkozatok alapján.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#8415 Hozzászólás Szerző: Chester »

Didier90 írta:[Szerintem nem korrekt arról nyíltan beszélni, hogy ugródeszkának tekinti jelenlegi csapatát.
Sztem az everton szurkolok sem gondoljak, hogy ehy lukaku ott lesz palyafutasa vegeig, igy en nem gondolom akkora tragedianak ezt a nyilatkozatat. Ha meg tenyleg chelsea drukker, akkor miert ne almodozhatna, maticot is visszavettuk, es mennyire jol jartunl, meg mindig csak 21 eves. A potencial meg mindig benne van, hogy kesobb top csatar lesz, de lassan kezdi lerombolni ezt a mitoszt is.

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#8416 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

Didier90 írta:Ez tényleg gáz Botond... a korrekt ujságírástól messze van, ennél már csak Lukaku nyilatkozata égőbb
korrekt újságírás legutóbb a ludas matyi magazin idejében volt

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#8417 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

Ez tényleg gáz Botond... a korrekt ujságírástól messze van, ennél már csak Lukaku nyilatkozata égőbb
WE ARE ALL CHELSEA

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolások

#8418 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Didier90 írta:
Botond9797 írta:
Spring írta:http://news.sky.com/story/1426821/lukak ... sf-twitter

Ezért jó, hogy megszabadultunk ettől a nagyképű marhától. Már jönne vissza, hát Remy és Drogba mögé jöhet.
Csak annyi megjegyzést szeretnék hozzáfűzni a cikkhez, hogy ez tökéletes példa arra, hogy a sajtó hogyan forgatja ki a futballisták szavait a nagyobb olvasottság, a hatásvadász figyelemfelkeltés érdekében. A címben ez áll "I can do better than Everton", Lukaku egy szóval nem említi aktuális csapatát, és a szavaiból is csak annyi jön le nekem, hogy fejlődni szeretne és a jövőben újra egy topklubba akar igazolni. Szerintem ebben semmi furcsa nincs, de az is igaz, hogy ehhez még sokat kell fejlődnie és bizonyítania az Everton-ban.
Tényleg hatásvadász címek jelentek meg, pl a sky-on én ugy olvastam hogy "Lukaku wants top club move" de hát a lényegi mondanivalója mégis csak ez volt. Ezzel magát hozta kellemetlen helyzetbe a saját klubjánál. Amikor Moses Barcázott a véleményformálok fele itt elküldte a picába a másik fele meg kiröhögte. Lukakut se tartja mindenki klasszisnak, azok csak mosolyognak ezen... szerintem Lukaku egyébként elég jó ahhoz, hogy játszon még topcsapatban de ezzel a nyilatkozattal csak ártott magának, nem is keveset.
Ez olyan, mint amikor egy játékos, tegyük fel pl Pogba lenyilatkozná, hogy nem akarja egész pályafutását a Juventus-nál tölteni, és másnap megjelennek a "Pogba wants Chelsea move in the summer"-féle címlapsztorik. :D
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#8419 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

Botond9797 írta:
Spring írta:http://news.sky.com/story/1426821/lukak ... sf-twitter

Ezért jó, hogy megszabadultunk ettől a nagyképű marhától. Már jönne vissza, hát Remy és Drogba mögé jöhet.
Csak annyi megjegyzést szeretnék hozzáfűzni a cikkhez, hogy ez tökéletes példa arra, hogy a sajtó hogyan forgatja ki a futballisták szavait a nagyobb olvasottság, a hatásvadász figyelemfelkeltés érdekében. A címben ez áll "I can do better than Everton", Lukaku egy szóval nem említi aktuális csapatát, és a szavaiból is csak annyi jön le nekem, hogy fejlődni szeretne és a jövőben újra egy topklubba akar igazolni. Szerintem ebben semmi furcsa nincs, de az is igaz, hogy ehhez még sokat kell fejlődnie és bizonyítania az Everton-ban.
Tényleg hatásvadász címek jelentek meg, pl a sky-on én ugy olvastam hogy "Lukaku wants top club move" de hát a lényegi mondanivalója mégis csak ez volt. Ezzel magát hozta kellemetlen helyzetbe a saját klubjánál. Amikor Moses Barcázott a véleményformálok fele itt elküldte a picába a másik fele meg kiröhögte. Lukakut se tartja mindenki klasszisnak, azok csak mosolyognak ezen... szerintem Lukaku egyébként elég jó ahhoz, hogy játszon még topcsapatban de ezzel a nyilatkozattal csak ártott magának, nem is keveset.
WE ARE ALL CHELSEA

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#8420 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

ChesterB írta:Nem azt mondta, hogy ide akar visszatérni, hanem egyszer egy olyan nagy klubban akar majd játszani mint a Chelsea. Még mondta is hogy "I want to develop", vagyis nem nyáron akar lelépni, valószínűleg ő is tudja hogy még nem egy top szint, ezért is az Evertonhoz ment, és nem máshova. 21 évesen miért ne mondhatna ilyet, vagy ezért már bantuzni kell őt meg nagyképűzni? :D :D És akkor én sírom tele a fórumot. :lol:
Szerintem nem korrekt arról nyíltan beszélni, hogy ugródeszkának tekinti jelenlegi csapatát. PL Moses is el lett küldve itt a forumon amikor a Barcáról ábrándozott. Az Everton szurkolók is biztos nagyon boldogok ettől. A managerével beszélgessen erről vagy a haverjaival, de ne egy interjúban.
WE ARE ALL CHELSEA

Válasz küldése