Osztályozás Dühöngő

Meccsek utáni osztályozások
Üzenet
Szerző
Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Osztályozás Dühöngő

#41 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Hawaii írta:Nem értem még mindig az osztályzatokat... Egy olyan sima meccs után is repkednek az 5-ösök meg a 6-osok, ahol az ellenfélnek esélye sem volt. Nem pörögtünk 100%-on, ez tény, de azért a legtöbben egy sima 2-0-s meccs után nem 5-ös, meg 6-os osztályzatokat érdemelnének, legalábbis szerintem.

Azért az túlzás hogy röpködnek az ötösök..

Hazard, Fábregas vagy Oscar megkapták a jó osztályzatokat, de a védők vagy Matic teljesítményét nem lehet átlag felettinek mondani.. Korrekten lehozták a meccset, de nem volt semmi veszély.

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Osztályozás Dühöngő

#42 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

Hawaii írta:Nem értem még mindig az osztályzatokat... Egy olyan sima meccs után is repkednek az 5-ösök meg a 6-osok, ahol az ellenfélnek esélye sem volt. Nem pörögtünk 100%-on, ez tény, de azért a legtöbben egy sima 2-0-s meccs után nem 5-ös, meg 6-os osztályzatokat érdemelnének, legalábbis szerintem.
A Willian-téma már ki van tárgyalva több helyen, ahhoz nem szólnék hozzá. Viszont az szerintem korrekt, hogy a védelem a legtöbb embertől 6-ost kapott, gyakorlatilag tényleg 0-t kellett volna kapniuk, mert Maticnál tovább szinte nem is jutott a WBA, csak nagyon ritkán. Szerintem ilyenkor korrekt a 6-os osztályzat (mert nem volt dolguk) és a 7-es osztályzat (hiba nélkül (igaz, nem nagyon volt hibázási lehetőség) lehoztak egy meccset) is.

Nóbádi
Hozzászólások: 272
Csatlakozott: 2013. augusztus 15., csütörtök 19:36
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Osztályozás Dühöngő

#43 Hozzászólás Szerző: Nóbádi »

Hawaii írta:Nem értem még mindig az osztályzatokat... Egy olyan sima meccs után is repkednek az 5-ösök meg a 6-osok, ahol az ellenfélnek esélye sem volt. Nem pörögtünk 100%-on, ez tény, de azért a legtöbben egy sima 2-0-s meccs után nem 5-ös, meg 6-os osztályzatokat érdemelnének, legalábbis szerintem.
Ez főleg annak tükrében vicces, hogy félgőzzel is lehetett volna 8-0, ha Foster nem fog ki ekkora napot. Az első félidőben gyakorlatilag tökéletes focit játszottunk, csak a helyzetek maradtak ki, ha bementek volna, akkor röpültek volna a 7-8 osztályzatok...

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Osztályozás Dühöngő

#44 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Nem értem még mindig az osztályzatokat... Egy olyan sima meccs után is repkednek az 5-ösök meg a 6-osok, ahol az ellenfélnek esélye sem volt. Nem pörögtünk 100%-on, ez tény, de azért a legtöbben egy sima 2-0-s meccs után nem 5-ös, meg 6-os osztályzatokat érdemelnének, legalábbis szerintem.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Osztályozás Dühöngő

#45 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

emsanya írta:Annyira vicces ilyenkor egymás után olvasni az osztályozásokat :D. Oscar: Szar, utána a kövinél, Oscar: MOTM :D :D
Az ilyeneket ide írd, az osztályzatok legyenek egy helyen hozzászólások nélkül.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Osztályozás Dühöngő

#46 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

ChesterB írta:Szerinted, aki szerint az irányító ne védekezzen, hanem támadjon, annak persze, hogy nem volt nagy szám Oscar tegnapi produkciója. Szerintem viszont a meccs legjobbja volt, semmi felesleges mozdulat, szokásos jó mezőnymunka, gólt is lőtt, tarthatatlan volt.
Igazándiból lőtt egy gólt, aztán egy kicsit beleszürkült a játékba ő is, bár az első gólunk után kb mindenki. Nem volt kivetnivaló a mezőnymunkájában, és nem is játszott rosszul, de ha csak egy kicsivel többet adott volna bele, akkor simán hoztuk volna a meccset, nem pedig ennyire gyatrán. Az egyik legjobb volt tegnap Fabregasszal együtt, ezzel nem is vitatkozom, de azért nem is emelném ki, ahogy senkit se a tegnapi meccsen, mert ha egy kicsit komolyabban vesszük, akkor simán győzhettünk volna több góllal is, ehelyett egy pocsék meccsen épphogy győztünk. Összességében Oscarnak ennél sokkal jobb meccsei is voltak már idén.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Osztályozás Dühöngő

#47 Hozzászólás Szerző: Chester »

Szerinted, aki szerint az irányító ne védekezzen, hanem támadjon, annak persze, hogy nem volt nagy szám Oscar tegnapi produkciója. Szerintem viszont a meccs legjobbja volt, semmi felesleges mozdulat, szokásos jó mezőnymunka, gólt is lőtt, tarthatatlan volt.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Osztályozás Dühöngő

#48 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

ChesterB írta:
zzzzz írta:Oscar-6 Szar.
Tiszteletben tartom a véleményed, de ez már tényleg nevetséges ami ezen a fórumon Oscar kapcsán folyik.
Tőlem ugyan 7-est kapott, de a gólján kívül tényleg nem sok vizet zavart, ez tény. Ha nem szerez gólt, akkor valszeg csak 5-öst, vagy 6-ost kapott volna, ezt annak ellenére mondom, hogy amit ebben a szezonban eddig produkál, az tetszik. Igazán senkinek a teljesítményével sem voltam megelégedve, és az sem tetszett, hogy csak 50%-on pörögtünk, vhogy senkit se érdekelt igazán ez a meccs...

Visszatérve az osztályzatokra... Megint vicces lesz majd szezon végén, hogy a legjobb játékosunk átlaga 6 körül lesz, mert egyesek még egy-egy jó teljesítményre sem adnak 7-esnél nagyobbat. Egyébként mindenkinek üzenném, hogy nyugodtan lehet 8-ast és 9-est is adni néha. Persze nem egy ilyen nyögvenyelős QPR meccs után, de pl a Maribort is kiütöttük 6-0-ra, erre ott is szinte csak 7-esek mentek, elvétve pár 8-assal. Ha 6-0-ra legyűrünk vkit, akkor ellenféltől függetlenül nyugodtan pakolhatja mindenki a nagyobb osztályzatokat egy-egy jó teljesítményért, legalábbis szerintem.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Osztályozás Dühöngő

#49 Hozzászólás Szerző: Chester »

zzzzz írta:Oscar-6 Szar.
Tiszteletben tartom a véleményed, de ez már tényleg nevetséges ami ezen a fórumon Oscar kapcsán folyik.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Osztályozás Dühöngő

#50 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Bocsi, a dupláért, de ezt csak most láttam:
zzzzz írta: Oscar-6 Szar.
Értem, tehát amikor nem lő gólt akkor az a baj vele, hogy "mit érünk mi mezőnymunkával, neki az a dolga, hogy gólpasszokat adjon és gólokat lőjön", amikor pedig gólt lő, akkor azon kívül volt egész meccsen szar. Nyuszika, van sapkád? Ha igen kapsz egy pofont, ha nem akkor is.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Osztályozás Dühöngő

#51 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Николаевич írta:
rafanadal írta:
Николаевич írta: Iva - 6 - Hasznosan játszott
Attól eltekintve, hogy Fer lövésénél fogalmam sincs hol kolbászolt?
Én nem varrnám azt a gólt senki nyakába. Fer lőtt egy ócskát amibe Austin belekapott, szerencséjük volt.
Fer nem lő ha Ivanovic fogja. Nem is varrom a nyakába, mert úgy volt ahogy leírtad, de azért megfigyelhető, hogy mostanában majdnem minden meccsen hibázik. Néha gólt kapunk miatta, néha csak kisebbeket, de már nem olyan jó, mint régen és közben van egy Azpilicueta aki nem az ő posztján játszik emiatt. Na de ez már más téma.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Osztályozás Dühöngő

#52 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

rafanadal írta:
Николаевич írta: Iva - 6 - Hasznosan játszott
Attól eltekintve, hogy Fer lövésénél fogalmam sincs hol kolbászolt?

Én nem varrnám azt a gólt senki nyakába. Fer lőtt egy ócskát amibe Austin belekapott, szerencséjük volt.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Osztályozás Dühöngő

#53 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Николаевич írta: Iva - 6 - Hasznosan játszott
Attól eltekintve, hogy Fer lövésénél fogalmam sincs hol kolbászolt?
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Osztályozás Dühöngő

#54 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Николаевич írta: Köszi hogy szóltatok, cseréltem mind a kettőt. Nekem betöltötte a képet, nem tudtam hogy ti nem :) Így már működik?
Neked azért tölti be, mert te vagy a source és elérhető a gépedről, de nekünk csak linken keresztül kap információt és az nem elég erről a weblapról. Most már jó.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Osztályozás Dühöngő

#55 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

rafanadal írta:
zzzzz írta:
Nekem se most, se a tehenek elleni meccs topicjában nem töltötte be a képet.
kepfeltoltes.hu-ra tedd őket, mert ezeket a resizepic képeket nem mindig tölti be. És mindig direkt linket adj meg.

Köszi hogy szóltatok, cseréltem mind a kettőt. Nekem betöltötte a képet, nem tudtam hogy ti nem :) Így már működik?

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Osztályozás Dühöngő

#56 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

zzzzz írta:
Николаевич írta:Shrewsbury - Chelsea összegzés

Kép

A három tkp gyönyörű osztályzatokat kapott - persze teljes joggal.
Nekem se most, se a tehenek elleni meccs topicjában nem töltötte be a képet.
kepfeltoltes.hu-ra tedd őket, mert ezeket a resizepic képeket nem mindig tölti be. És mindig direkt linket adj meg.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Osztályozás Dühöngő

#57 Hozzászólás Szerző: Chester »

Köztudott, hogy a szélsők imádják magukat dobálni, majd pont egy ilyen helyzetnél ne tette volna meg? (egyébként volt kontakt, minimális, de volt, csak szar ütemben esett) Igaza van Blueflagnek, ez az 1-1 a dekoncentráltságunk eredménye, élén Ivával ezért a butaság miatt.

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Osztályozás Dühöngő

#58 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

putthelime írta:
BlueFlag írta:Iva - 5 - Kapitális hiba a végén... ő foghatta volna Fánpörszit, ha előtte nem hoz össze egy teljesen felesleges szabálytalanságot. Ha azt Di Maria beadta volna, abban sokkal kisebb veszély van, mint egy rögzített szituban. Vagy mondjuk szerelhette volna szabályosan is, de mindegy.
Semmi szándékosság nem volt benne, kár ezért ostorozni, nem butaságból csinálta.
https://vine.co/v/OhLx9KwB3D6
A szándékosság nem feltétele annak, hogy valamit hibának nevezzünk. Ekkora rutinnal ezt meg kellett volna oldani.

Avatar
galferenc
Hozzászólások: 755
Csatlakozott: 2012. május 14., hétfő 18:43

Re: Osztályozás Dühöngő

#59 Hozzászólás Szerző: galferenc »

De, jah! Agyhalott.

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Osztályozás Dühöngő

#60 Hozzászólás Szerző: putthelime »

BlueFlag írta:Iva - 5 - Kapitális hiba a végén... ő foghatta volna Fánpörszit, ha előtte nem hoz össze egy teljesen felesleges szabálytalanságot. Ha azt Di Maria beadta volna, abban sokkal kisebb veszély van, mint egy rögzített szituban. Vagy mondjuk szerelhette volna szabályosan is, de mindegy.
Semmi szándékosság nem volt benne, kár ezért ostorozni, nem butaságból csinálta.
https://vine.co/v/OhLx9KwB3D6
They do now.

Válasz küldése