Kölcsönjátékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Kölcsönjátékosok

#2881 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

ChesterB írta:
emsanya írta:Én is ezen a véleményen vagyok, vagy Costát kéne bevonni, vagy valahogy az árából egy klasszis csatárt szerezni, arra nagyobb szükség lenne...
Costa engem nem győzött meg ellenünk, sok helyen olvasni hogy ilyen magas szinten ő már kevés, mi pedig általában ilyen magas szinteken játszunk.
Meg úgy alapvetően a karaktere sem valami szimpatikus és én egyszezonos sikernek tartom az övét. Most egy jól összeállt csapatban lövöldözi a gólokat, de nem lesz ő olyan nagy klasszis hosszú időn át.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Kölcsönjátékosok

#2882 Hozzászólás Szerző: Chester »

emsanya írta:Én is ezen a véleményen vagyok, vagy Costát kéne bevonni, vagy valahogy az árából egy klasszis csatárt szerezni, arra nagyobb szükség lenne...
Costa engem nem győzött meg ellenünk, sok helyen olvasni hogy ilyen magas szinten ő már kevés, mi pedig általában ilyen magas szinteken játszunk.

Avatar
Hunor96
Hozzászólások: 347
Csatlakozott: 2012. augusztus 29., szerda 15:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Kölcsönjátékosok

#2883 Hozzászólás Szerző: Hunor96 »

Mindenképpen meg kellene próbálni azt ami a Realnál megy, ha másért nem akkor azért mert úgy egyikőjük magától elmenne és talán nem lenne olyan hirtelen a válás Cech-vel.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Kölcsönjátékosok

#2884 Hozzászólás Szerző: emsanya »

KáJé írta:Ebből a kapus dologból nem jönnénk ki jól..
Egy 32 éves top5 kapusnak ki mondja meg hogy ő ezentúl ne védjen? (a kapusoknál más, van aki 40 évese korában is ugyan olyan jó mint előtte) Másrészt Courtois nem nagyon szeret minket, nem egyszer hallani lehetett, hogy Atleticot így meg úgy szereti és a spanyol bajnokságot is.
Szvsz jobban járnánk ha elcserélnénk Costára.

Az hülyeség hogy BL-ben Cech védjen a bajnokságban pedig Courtois szerintem, a kapus poszt nem olyan a fociban.
Én is ezen a véleményen vagyok, vagy Costát kéne bevonni, vagy valahogy az árából egy klasszis csatárt szerezni, arra nagyobb szükség lenne...

Avatar
KenderJ
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Hozzászólások: 1858
Csatlakozott: 2009. július 16., csütörtök 16:45
Kedvenc játékos: Kante Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Terry
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Kölcsönjátékosok

#2885 Hozzászólás Szerző: KenderJ »

Ebből a kapus dologból nem jönnénk ki jól..
Egy 32 éves top5 kapusnak ki mondja meg hogy ő ezentúl ne védjen? (a kapusoknál más, van aki 40 évese korában is ugyan olyan jó mint előtte) Másrészt Courtois nem nagyon szeret minket, nem egyszer hallani lehetett, hogy Atleticot így meg úgy szereti és a spanyol bajnokságot is.
Szvsz jobban járnánk ha elcserélnénk Costára.

Az hülyeség hogy BL-ben Cech védjen a bajnokságban pedig Courtois szerintem, a kapus poszt nem olyan a fociban.
»» KTBFFH! CHELSEA ««

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Kölcsönjátékosok

#2886 Hozzászólás Szerző: Chester »

Szvsz ha most megnyernénk a BL-t másodjára az sok játékosunkat kárpótolná, beleértve Cech-et is. Nagyon sok rekordot tart a klubnál, van hazai és nemzetközi kupája, annyi motivációja biztos nincs mint Courtois-nak. Méltó búcsú lenne, és szerintem valahol megértené a helyzetet. Jó lenne olyan módszer mint a Real-nál, Cech-é a BL és a kupák, Courtois meg a bajnokságban véd, de szerintem ez nálunk kivitelezhetetlen lenne, ahol az állandóság a legnagyobb előny a védelmünkben.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#2887 Hozzászólás Szerző: Dante »

ChesterB írta:Jó döntés biztos nem fog születni. Cech-nek vannak hibái de a rutinja az aranyat ér, és még mindig benne van a TOP5-ben - ahogy Courois is. Ha választani kéne én is a belgát mondanám, Cech-ben még van 4-5 év, a belgában meg 15, és biztos nem esik jól neki hogy 3. éve nem számítanak rá. Most már van bőven nemzetközi rutinja, a spanyol bajnokságban a legjobb kapusnak is megválasztották, itt lenne az ideje hogy átvegye Cech helyét, de ha így lesz én nem irigylem azt aki ezt közli Cech-vel.
Én Cech-et nem irigylem. Szerintem rá is mondhatjuk hogy klublegenda, de Courti-ban meg van az a fajta frissesség ami Petr-ben már egy ideje nincs. Remek kapus és tényleg g.ci dolog ez, de meg kell adni a lehetősége a belgának, mert N.o. 1-é nőheti ki magát nálunk.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Kölcsönjátékosok

#2888 Hozzászólás Szerző: Chester »

Jó döntés biztos nem fog születni. Cech-nek vannak hibái de a rutinja az aranyat ér, és még mindig benne van a TOP5-ben - ahogy Courois is. Ha választani kéne én is a belgát mondanám, Cech-ben még van 4-5 év, a belgában meg 15, és biztos nem esik jól neki hogy 3. éve nem számítanak rá. Most már van bőven nemzetközi rutinja, a spanyol bajnokságban a legjobb kapusnak is megválasztották, itt lenne az ideje hogy átvegye Cech helyét, de ha így lesz én nem irigylem azt aki ezt közli Cech-vel.

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kölcsönjátékosok

#2889 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

Dante írta:Ha már Courtois, ez az ember van akkora király mint Neuer.
https://www.youtube.com/watch?v=p2vJ4vVEyJU

Kicsit tartok tőle, ha egyszer visszajön, valami tipikus Chelsea-s dolog miatt nem lesz ilyen jó, már nagyon kinőtte magát és egyre jobban összefonódik a neve az Atletico-val, még ha saját találmánya is a csapatnak. Remélem a VB-n sokáig jutnak és José visszarendeli.
Nem tudom, ebben a videóban elég sokszor nem tudta megfogni a labdát és nem is a legjobb helyre ütötte őket, egy ilyen esetből pedig nem is olyan rég probléma volt... Nekem abszolút fogalmam sincs, hogy mit kellene csinálni, remélem, hogy jól döntenek a vezetők (de az biztos, hogy egy új szerződést KELL adni neki, mert a mostani lejár 2 év múlva).

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Kölcsönjátékosok

#2890 Hozzászólás Szerző: almos »

Dante írta:Ha már Courtois, ez az ember van akkora király mint Neuer.
https://www.youtube.com/watch?v=p2vJ4vVEyJU

Kicsit tartok tőle, ha egyszer visszajön, valami tipikus Chelsea-s dolog miatt nem lesz ilyen jó, már nagyon kinőtte magát és egyre jobban összefonódik a neve az Atletico-val, még ha saját találmánya is a csapatnak. Remélem a VB-n sokáig jutnak és José visszarendeli.
Imádom Cech-et, de ez a srác magasan a legjobb kapus a Földön.
LAMPARD#8

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#2891 Hozzászólás Szerző: Dante »

Ha már Courtois, ez az ember van akkora király mint Neuer.
https://www.youtube.com/watch?v=p2vJ4vVEyJU

Kicsit tartok tőle, ha egyszer visszajön, valami tipikus Chelsea-s dolog miatt nem lesz ilyen jó, már nagyon kinőtte magát és egyre jobban összefonódik a neve az Atletico-val, még ha saját találmánya is a csapatnak. Remélem a VB-n sokáig jutnak és José visszarendeli.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Kölcsönjátékosok

#2892 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

ChesterB írta:Remélem a bátyus az EL után a BL-ben is csúcsra jut. :) Egyébként Thorgan kapott egy Aranycipőt, ha jól tudom az belga alapszakasz legjobb játékosának választották meg, de ezt nem állítom biztosra.

A 2013-as naptári év legjobb otthon játszó belga játékosának választották meg, Courtois lett a legjobb légiós ;)

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Kölcsönjátékosok

#2893 Hozzászólás Szerző: Chester »

Remélem a bátyus az EL után a BL-ben is csúcsra jut. :) Egyébként Thorgan kapott egy Aranycipőt, ha jól tudom az belga alapszakasz legjobb játékosának választották meg, de ezt nem állítom biztosra.

Avatar
Chris22
Tippverseny győztese 2012/13
Tippverseny győztese 2012/13
Hozzászólások: 1300
Csatlakozott: 2009. július 2., csütörtök 18:55
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Eidur Floyd Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kölcsönjátékosok

#2894 Hozzászólás Szerző: Chris22 »

Petit Hazard gólt lőtt a Genk ellen. Egyébként a belga bajnokság nagyon szoros, könnyen lehet, hogy Hazard bajnok lesz az idény végén ha már a bátyja nem.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Kölcsönjátékosok

#2895 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Szerintem eladjuk egy 8-10 milláért, valami Benfica, Porto, PSV, Ajax vagy Valencia kaliberű csapatnak, és mindenki jól jár.
Nagyon vadállatul nyomja, de így se hiszem, hogy nálunk valaha kap valami komoly szerepet.
HAZARD = Messi+Ronaldo

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Kölcsönjátékosok

#2896 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

azért az is szép, hogy megvettük 880.000 fontért, és jelenleg már most 8,8 millióra taksálják. :D :D

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#2897 Hozzászólás Szerző: Dante »

Hazard azért csak magára talált a januári balhéja óta, ma is kiosztott egy gólpasszt.
Egy év PL kölcsön és jöhet vissza, jó lenne ha már valakit beépítenénk, hátha ő a neve miatt kap esélyt rá.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Kölcsönjátékosok

#2898 Hozzászólás Szerző: Chester »

Benne van, ha nem számol vele akkor biztos hogy profitálunk belőle, pedig nem volt olcsó vétel. Én jobban szeretem a Willian vonalat mint a Mata-sat, de hátha Piazon work rate-je megváltozik, még mindig csak 21 éves lesz.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Kölcsönjátékosok

#2899 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

ChesterB írta:Píazont elhomályosítja mindkettő. Meg kell tanulnia állandósítani a formáját, ősszel az Eredivisie legjobbja volt, 2014-ben meg teljesen szürke. Van még ideje, remélhetőleg Atsu a következő szezont nálunk kezdi, és így kisebb konkurenciája lesz a brazilnak.
Nem vagyok benne biztos, hogy Piazon labdába rúghat Mourinho-nál.. Nagyon tehetséges, de olyan típusú játékosnak tűnik, mint Mata, vagy KDB. Atsu és Traoré olyanok mint Willian.. Kissé agyatlanok, de rengeteget melóznak, hihetetlen erő van bennük. Ha pénzt kéne tennem arra hogy ki fog lehetőséget kapni tétmeccsen Mourinho-tól Piazon lenne az utolsó akire gondolnék.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Kölcsönjátékosok

#2900 Hozzászólás Szerző: Chester »

Píazont elhomályosítja mindkettő. Meg kell tanulnia állandósítani a formáját, ősszel az Eredivisie legjobbja volt, 2014-ben meg teljesen szürke. Van még ideje, remélhetőleg Atsu a következő szezont nálunk kezdi, és így kisebb konkurenciája lesz a brazilnak.

Válasz küldése