Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
White
Hozzászólások: 3442
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Premier League

#14161 Hozzászólás Szerző: White »

Zuluk nem hiányoznak,de a Millwall tényleg pikáns lenne,azt halottam hogy hogy új Denn-t építenek,csak aza baj hogy évek óta alsóházban vannak. Millwall a londoni nyócker egyébként.
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
Discipline
Hozzászólások: 406
Csatlakozott: 2012. január 23., hétfő 23:47
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#14162 Hozzászólás Szerző: Discipline »

Én ezt szurkolói szemmel nézem és mint nagy rajongója az angol lelátói szubkultúrának és annak történelmének nagy szívesen látnám a PL-ban a West Ham mellett a Millwall-t, a L**ds-et és az AV helyett a Birmingham-et. Ezeknek a csapatoknak a szurkolói hoznának egy kis életet a szuper klubok ücsörgő meccsnézői közé... Sajnos erre anyagi okok miatt igen kevés az esély.
Terrace Lost Its Soul

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#14163 Hozzászólás Szerző: Chester »

Pont ezek miatt a derbik miatt van a sok ikarusz ellenünk, nézd meg hogy a WHU [vagy bármely gyengébb londoni gárda] hogy beáll ellenünk védekezni, otthon és idegenben is, nekik az ilyen meccseken kell hozni a pontot, pont a történelmi szurkolótábor miatt. Nekem nem hiányozna még több ilyen meccs, ráadásul a West Ham az kimondottan gyenge egy PL-hez, ahol egy Downing a legjobb szélső az ne az első osztályba akarjon indulni... :roll: Elég szoros a tabella alsó fele, simán benne van hogy mindkettő bennmarad, de az is hogy kiesnek. Nem lennék szomorú ha három londoni klubtól búcsúzni kéne a Palace-Fulham-WHU hármas személyében.

Avatar
White
Hozzászólások: 3442
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Premier League

#14164 Hozzászólás Szerző: White »

WHU nekem nagyon szimpatikus,már csak a régi kerete,és huligánjai miatt is.Fulham meg szomszéd,sokat utazni nem kell,és Derby.

Maradjon mind2 szvsz.
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#14165 Hozzászólás Szerző: Chester »

Azért ez a Fulham messze alulmarad még a Swansea keretétől is, kreativitásban főleg. Remélem kiesnek a WHU-val együtt, kettővel kevesebb londoni derbi lenne, ezáltal a nyomás is kisebb lenne a csapaton.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#14166 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Azért a Fulhamben sem fogalmatlanok fociznak. Duff, Dempsey, Kacaniklic, Holdtby, Kasami, Parker... velük lehet labdatartós focit játszatni. Csatárokból is van felhozatal, a védelmet pedig Wilkins össze tudja pakolni. Remélem mihamarabb félreállítják Meulesteent.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#14167 Hozzászólás Szerző: Chester »

Azért Laudrupnak olyan csapat kéne ami nagyon eltér a brit stílustól, ezért volt neki tökéletes egy Swansea, más, hozzájuk hasonló alsóházi csapat nincs is, talán a Newcastle, de ott elintézték hogy ne rúgják ki Pardew-t a balf*szok. :D Felsőházban már lenne számára megfelelő csapat, de ott meg nem lesz egyhamar edzőváltás, talán nyáron megpróbálhatja a sp-rst.

Amúgy meg ennyit ér a szép és labdabirtoklós foci ebben a bajnokságban, mondjuk bőven alacsonyabb szintű játékosai vannak mint a TOP7-nek.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#14168 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

chiedis írta:Gratulalok a f*szkalap elnoknek. Mindent behuzott a csavo amit tudott, jott egy komolyabb seruleshullam ami megviselte a csapatot, erre elkuldtek a siker kovacsot... Bosszus vagyok
Lehet ez valami hülye LigaKupa átok :roll:
Sajna kevés esélyt látok rá, hogy egyhamar visszakerüljön a PLbe. A WestHam ragaszkodik Allardyce-hoz, mondjuk nem is örülnék ha oda menne. A Cardiff, Villa, Stoke, Hull, Sunderland, Crystal esélytelen hogy egyhamar edzőt váltson, a WBA pedig kezdi hozni az eredményeket. A legvalószínűbb a Fulham. Ott Wilkins-el szerintem nagyod dobhatnának. Talán még a Norwich jöhet szóba, ha Hughton tovább gyengélkedik.

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Premier League

#14169 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Gratulalok a f*szkalap elnoknek. Mindent behuzott a csavo amit tudott, jott egy komolyabb seruleshullam ami megviselte a csapatot, erre elkuldtek a siker kovacsot... Bosszus vagyok
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#14170 Hozzászólás Szerző: Chester »

dunyha írta:Ez a meccs után alig várom a hétvégi PL-t újabb nagy meccsekkel, rangadókkal :)

pool-ágyusok, Mi-szarkákkal, spuri és az everton, mu - fulham :mrgreen:
És lesz egy Swansea - Cardiff a mi meccsünk után, jó hétvégénk lesz ilyen szempontból. :)

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#14171 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

laczze írta:Remélem az Arsenal már most bukni fog Liverpool-ban!
És Wilkins munkája kezdjen beérni a Fulhamben :D
Amúgy a mi meccsünk sem lesz sétacucc, szerencsénkre az agyatlan Kinnear eladta Cabaye-t pótlás nélkül. Ki is b***ták...


Szerk: Na úgy néz ki Laudrupnak is annyi. Tényleg nem jöttek az eredményeik, de nagyon sajnálom. A liga egyik legszimpatikusabb edzője volt, remélem kap újabb PL csapatot, mindkettőnek jót tenne.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Premier League

#14172 Hozzászólás Szerző: laczze »

Remélem az Arsenal már most bukni fog Liverpool-ban!
Drogba,Lampard,Terry <3

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#14173 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Van egy-két jó a végén: http://uk.eurosport.yahoo.com/blogs/ear ... 19663.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
dunyha
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 17:11
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Győr, Budapest, Érd

Re: Premier League

#14174 Hozzászólás Szerző: dunyha »

Ez a meccs után alig várom a hétvégi PL-t újabb nagy meccsekkel, rangadókkal :)

pool-ágyusok, Mi-szarkákkal, spuri és az everton, mu - fulham :mrgreen:

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#14175 Hozzászólás Szerző: Norbert »

bobbymate írta:
Norbert írta:
bobbymate írta:Nem tudom ki nézte sky sports-on a meccset, de az utána lévő elemzésben Gary Neville és Jamie Carrager gyakorlatilag méterről méterre leírta és megmutatta José taktikáját! Persze ódákat zengtek Cahillről meg a komplett csapatról, de azért elég jó volt halgatni, látni olyan szakértők elemzését akik tényleg vágják miről van szó, ellenben a digi meg a sport1 szakkörével! Persze azt is tökéletesen és szépen levezették, hogy Mata miért nem illik be egy ilyen rendszerbe, még ha klasszis is!
Feldobtam a videót az elemzésről! :-)
Lehet én vagyok hülye de én a videók közt csak egy másfél perces dumát láttam... Én még az öltönyös touchpados elemzést néztem, az nincs fent valahol?
Igaz, előzetes latolgatás volt. Aki megtalálja dobja fel! Köszi! :-)
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
bobbymate
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2010. augusztus 26., csütörtök 20:07
Kedvenc játékos: David Luiz
Kedvenc exjátékos: Ballack
Tartózkodási hely: Cork, Írország

Re: Premier League

#14176 Hozzászólás Szerző: bobbymate »

Norbert írta:
bobbymate írta:Nem tudom ki nézte sky sports-on a meccset, de az utána lévő elemzésben Gary Neville és Jamie Carrager gyakorlatilag méterről méterre leírta és megmutatta José taktikáját! Persze ódákat zengtek Cahillről meg a komplett csapatról, de azért elég jó volt halgatni, látni olyan szakértők elemzését akik tényleg vágják miről van szó, ellenben a digi meg a sport1 szakkörével! Persze azt is tökéletesen és szépen levezették, hogy Mata miért nem illik be egy ilyen rendszerbe, még ha klasszis is!
Feldobtam a videót az elemzésről! :-)
Lehet én vagyok hülye de én a videók közt csak egy másfél perces dumát láttam... Én még az öltönyös touchpados elemzést néztem, az nincs fent valahol?

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#14177 Hozzászólás Szerző: Norbert »

bobbymate írta:Nem tudom ki nézte sky sports-on a meccset, de az utána lévő elemzésben Gary Neville és Jamie Carrager gyakorlatilag méterről méterre leírta és megmutatta José taktikáját! Persze ódákat zengtek Cahillről meg a komplett csapatról, de azért elég jó volt halgatni, látni olyan szakértők elemzését akik tényleg vágják miről van szó, ellenben a digi meg a sport1 szakkörével! Persze azt is tökéletesen és szépen levezették, hogy Mata miért nem illik be egy ilyen rendszerbe, még ha klasszis is!
Feldobtam a videót az elemzésről! :-)
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
bobbymate
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2010. augusztus 26., csütörtök 20:07
Kedvenc játékos: David Luiz
Kedvenc exjátékos: Ballack
Tartózkodási hely: Cork, Írország

Re: Premier League

#14178 Hozzászólás Szerző: bobbymate »

Nem tudom ki nézte sky sports-on a meccset, de az utána lévő elemzésben Gary Neville és Jamie Carrager gyakorlatilag méterről méterre leírta és megmutatta José taktikáját! Persze ódákat zengtek Cahillről meg a komplett csapatról, de azért elég jó volt halgatni, látni olyan szakértők elemzését akik tényleg vágják miről van szó, ellenben a digi meg a sport1 szakkörével! Persze azt is tökéletesen és szépen levezették, hogy Mata miért nem illik be egy ilyen rendszerbe, még ha klasszis is!

Avatar
Gchamp
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2008. november 10., hétfő 21:49
Kedvenc játékos: Super Frankie
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#14179 Hozzászólás Szerző: Gchamp »

Николаевич írta:
Norbert írta: Így van! The Blue Corner-ben! Ezt a formát kellene állandósítani és március végéig szorgosan gyűjteni a pontokat. Lélektanilag most a WHU elleni balszerencse után jó irányba fordulhatunk a PL címért folytatott küzdelemben. Ma úgy érzem egy lélektani falat sikerült áttörni! :-)

Nézegettem a hátralévő meccseket és úgy érzem hogy megnyerhetjük a bajnokságot! A legnehezebb meccseinken túl vagyunk. A négy legkomolyabb ellenfelünk közül az Arsenal, a Sp*rs és az Everton hozzánk jönnek vendégségbe, egyedül a Liverpool ellen lesz egy rázós idegenbeli túránk(36. forduló). Ezt leszámítva csak kis- és középcsapatok vannak hátra. Persze ők is nagyon szívósak, főleg hogy jelenleg 9-10 csapat elég közel van a kiesőzónához, ellenük is meg kell küzdeni.

Ennek ellenére jó pozícióban vagyunk 14 körrel a vége előtt, 2006 és 2010 után megint bajnokok lehetünk a VB előtt.
Igaz, olyan a helyzetünk, amit ki lehet, és kell használni. És ha valaki ért az ilyen helyzetek kihasználásához, az José. Hazardnak kellene tartania ezt a formát és ha Matic tovább javul, óriási meglepetéseket tudunk majd okozni. (nem rosszindulatból mondom, mert ma nagyon tetszett a játéka, és még csak az első komoly meccse nálunk!) Imádnám, ha Salah is pozitív csalódás lenne!
IT'S IN THE BLOOD

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#14180 Hozzászólás Szerző: Norbert »

Николаевич írta:
Norbert írta: Így van! The Blue Corner-ben! Ezt a formát kellene állandósítani és március végéig szorgosan gyűjteni a pontokat. Lélektanilag most a WHU elleni balszerencse után jó irányba fordulhatunk a PL címért folytatott küzdelemben. Ma úgy érzem egy lélektani falat sikerült áttörni! :-)

Nézegettem a hátralévő meccseket és úgy érzem hogy megnyerhetjük a bajnokságot! A legnehezebb meccseinken túl vagyunk. A négy legkomolyabb ellenfelünk közül az Arsenal, a Sp*rs és az Everton hozzánk jönnek vendégségbe, egyedül a Liverpool ellen lesz egy rázós idegenbeli túránk(36. forduló). Ezt leszámítva csak kis- és középcsapatok vannak hátra. Persze ők is nagyon szívósak, főleg hogy jelenleg 9-10 csapat elég közel van a kiesőzónához, ellenük is meg kell küzdeni.

Ennek ellenére jó pozícióban vagyunk 14 körrel a vége előtt, 2006 és 2010 után megint bajnokok lehetünk a VB előtt.
Jó volna április 26-án úgy meccselni a Pool ellen, hogy megnyugtató az előny, de sok van még odáig. "Szorgos hangya" üzemmód bekapcs.! Ha a srácok elhiszik hogy meg tudják csinálni, José belehajszolja őket! :)
off: törlöm a beszólogatásokat (kezd nagyon elegem lenni, hogy ilyen pillanatban sem tud egy-két fórumozó a csapatra koncentrálni) :evil:
IN CHELSEA WE TRUST!

Válasz küldése