Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4790
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#14201 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Azért a Fulhamben sem fogalmatlanok fociznak. Duff, Dempsey, Kacaniklic, Holdtby, Kasami, Parker... velük lehet labdatartós focit játszatni. Csatárokból is van felhozatal, a védelmet pedig Wilkins össze tudja pakolni. Remélem mihamarabb félreállítják Meulesteent.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#14202 Hozzászólás Szerző: Chester »

Azért Laudrupnak olyan csapat kéne ami nagyon eltér a brit stílustól, ezért volt neki tökéletes egy Swansea, más, hozzájuk hasonló alsóházi csapat nincs is, talán a Newcastle, de ott elintézték hogy ne rúgják ki Pardew-t a balf*szok. :D Felsőházban már lenne számára megfelelő csapat, de ott meg nem lesz egyhamar edzőváltás, talán nyáron megpróbálhatja a sp-rst.

Amúgy meg ennyit ér a szép és labdabirtoklós foci ebben a bajnokságban, mondjuk bőven alacsonyabb szintű játékosai vannak mint a TOP7-nek.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4790
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#14203 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

chiedis írta:Gratulalok a f*szkalap elnoknek. Mindent behuzott a csavo amit tudott, jott egy komolyabb seruleshullam ami megviselte a csapatot, erre elkuldtek a siker kovacsot... Bosszus vagyok
Lehet ez valami hülye LigaKupa átok :roll:
Sajna kevés esélyt látok rá, hogy egyhamar visszakerüljön a PLbe. A WestHam ragaszkodik Allardyce-hoz, mondjuk nem is örülnék ha oda menne. A Cardiff, Villa, Stoke, Hull, Sunderland, Crystal esélytelen hogy egyhamar edzőt váltson, a WBA pedig kezdi hozni az eredményeket. A legvalószínűbb a Fulham. Ott Wilkins-el szerintem nagyod dobhatnának. Talán még a Norwich jöhet szóba, ha Hughton tovább gyengélkedik.

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Premier League

#14204 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Gratulalok a f*szkalap elnoknek. Mindent behuzott a csavo amit tudott, jott egy komolyabb seruleshullam ami megviselte a csapatot, erre elkuldtek a siker kovacsot... Bosszus vagyok
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#14205 Hozzászólás Szerző: Chester »

dunyha írta:Ez a meccs után alig várom a hétvégi PL-t újabb nagy meccsekkel, rangadókkal :)

pool-ágyusok, Mi-szarkákkal, spuri és az everton, mu - fulham :mrgreen:
És lesz egy Swansea - Cardiff a mi meccsünk után, jó hétvégénk lesz ilyen szempontból. :)

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4790
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#14206 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

laczze írta:Remélem az Arsenal már most bukni fog Liverpool-ban!
És Wilkins munkája kezdjen beérni a Fulhamben :D
Amúgy a mi meccsünk sem lesz sétacucc, szerencsénkre az agyatlan Kinnear eladta Cabaye-t pótlás nélkül. Ki is b***ták...


Szerk: Na úgy néz ki Laudrupnak is annyi. Tényleg nem jöttek az eredményeik, de nagyon sajnálom. A liga egyik legszimpatikusabb edzője volt, remélem kap újabb PL csapatot, mindkettőnek jót tenne.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Premier League

#14207 Hozzászólás Szerző: laczze »

Remélem az Arsenal már most bukni fog Liverpool-ban!
Drogba,Lampard,Terry <3

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#14208 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Van egy-két jó a végén: http://uk.eurosport.yahoo.com/blogs/ear ... 19663.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
dunyha
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 17:11
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Győr, Budapest, Érd

Re: Premier League

#14209 Hozzászólás Szerző: dunyha »

Ez a meccs után alig várom a hétvégi PL-t újabb nagy meccsekkel, rangadókkal :)

pool-ágyusok, Mi-szarkákkal, spuri és az everton, mu - fulham :mrgreen:

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#14210 Hozzászólás Szerző: Norbert »

bobbymate írta:
Norbert írta:
bobbymate írta:Nem tudom ki nézte sky sports-on a meccset, de az utána lévő elemzésben Gary Neville és Jamie Carrager gyakorlatilag méterről méterre leírta és megmutatta José taktikáját! Persze ódákat zengtek Cahillről meg a komplett csapatról, de azért elég jó volt halgatni, látni olyan szakértők elemzését akik tényleg vágják miről van szó, ellenben a digi meg a sport1 szakkörével! Persze azt is tökéletesen és szépen levezették, hogy Mata miért nem illik be egy ilyen rendszerbe, még ha klasszis is!
Feldobtam a videót az elemzésről! :-)
Lehet én vagyok hülye de én a videók közt csak egy másfél perces dumát láttam... Én még az öltönyös touchpados elemzést néztem, az nincs fent valahol?
Igaz, előzetes latolgatás volt. Aki megtalálja dobja fel! Köszi! :-)
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
bobbymate
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2010. augusztus 26., csütörtök 20:07
Kedvenc játékos: David Luiz
Kedvenc exjátékos: Ballack
Tartózkodási hely: Cork, Írország

Re: Premier League

#14211 Hozzászólás Szerző: bobbymate »

Norbert írta:
bobbymate írta:Nem tudom ki nézte sky sports-on a meccset, de az utána lévő elemzésben Gary Neville és Jamie Carrager gyakorlatilag méterről méterre leírta és megmutatta José taktikáját! Persze ódákat zengtek Cahillről meg a komplett csapatról, de azért elég jó volt halgatni, látni olyan szakértők elemzését akik tényleg vágják miről van szó, ellenben a digi meg a sport1 szakkörével! Persze azt is tökéletesen és szépen levezették, hogy Mata miért nem illik be egy ilyen rendszerbe, még ha klasszis is!
Feldobtam a videót az elemzésről! :-)
Lehet én vagyok hülye de én a videók közt csak egy másfél perces dumát láttam... Én még az öltönyös touchpados elemzést néztem, az nincs fent valahol?

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#14212 Hozzászólás Szerző: Norbert »

bobbymate írta:Nem tudom ki nézte sky sports-on a meccset, de az utána lévő elemzésben Gary Neville és Jamie Carrager gyakorlatilag méterről méterre leírta és megmutatta José taktikáját! Persze ódákat zengtek Cahillről meg a komplett csapatról, de azért elég jó volt halgatni, látni olyan szakértők elemzését akik tényleg vágják miről van szó, ellenben a digi meg a sport1 szakkörével! Persze azt is tökéletesen és szépen levezették, hogy Mata miért nem illik be egy ilyen rendszerbe, még ha klasszis is!
Feldobtam a videót az elemzésről! :-)
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
bobbymate
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2010. augusztus 26., csütörtök 20:07
Kedvenc játékos: David Luiz
Kedvenc exjátékos: Ballack
Tartózkodási hely: Cork, Írország

Re: Premier League

#14213 Hozzászólás Szerző: bobbymate »

Nem tudom ki nézte sky sports-on a meccset, de az utána lévő elemzésben Gary Neville és Jamie Carrager gyakorlatilag méterről méterre leírta és megmutatta José taktikáját! Persze ódákat zengtek Cahillről meg a komplett csapatról, de azért elég jó volt halgatni, látni olyan szakértők elemzését akik tényleg vágják miről van szó, ellenben a digi meg a sport1 szakkörével! Persze azt is tökéletesen és szépen levezették, hogy Mata miért nem illik be egy ilyen rendszerbe, még ha klasszis is!

Avatar
Gchamp
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2008. november 10., hétfő 21:49
Kedvenc játékos: Super Frankie
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#14214 Hozzászólás Szerző: Gchamp »

Николаевич írta:
Norbert írta: Így van! The Blue Corner-ben! Ezt a formát kellene állandósítani és március végéig szorgosan gyűjteni a pontokat. Lélektanilag most a WHU elleni balszerencse után jó irányba fordulhatunk a PL címért folytatott küzdelemben. Ma úgy érzem egy lélektani falat sikerült áttörni! :-)

Nézegettem a hátralévő meccseket és úgy érzem hogy megnyerhetjük a bajnokságot! A legnehezebb meccseinken túl vagyunk. A négy legkomolyabb ellenfelünk közül az Arsenal, a Sp*rs és az Everton hozzánk jönnek vendégségbe, egyedül a Liverpool ellen lesz egy rázós idegenbeli túránk(36. forduló). Ezt leszámítva csak kis- és középcsapatok vannak hátra. Persze ők is nagyon szívósak, főleg hogy jelenleg 9-10 csapat elég közel van a kiesőzónához, ellenük is meg kell küzdeni.

Ennek ellenére jó pozícióban vagyunk 14 körrel a vége előtt, 2006 és 2010 után megint bajnokok lehetünk a VB előtt.
Igaz, olyan a helyzetünk, amit ki lehet, és kell használni. És ha valaki ért az ilyen helyzetek kihasználásához, az José. Hazardnak kellene tartania ezt a formát és ha Matic tovább javul, óriási meglepetéseket tudunk majd okozni. (nem rosszindulatból mondom, mert ma nagyon tetszett a játéka, és még csak az első komoly meccse nálunk!) Imádnám, ha Salah is pozitív csalódás lenne!
IT'S IN THE BLOOD

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#14215 Hozzászólás Szerző: Norbert »

Николаевич írta:
Norbert írta: Így van! The Blue Corner-ben! Ezt a formát kellene állandósítani és március végéig szorgosan gyűjteni a pontokat. Lélektanilag most a WHU elleni balszerencse után jó irányba fordulhatunk a PL címért folytatott küzdelemben. Ma úgy érzem egy lélektani falat sikerült áttörni! :-)

Nézegettem a hátralévő meccseket és úgy érzem hogy megnyerhetjük a bajnokságot! A legnehezebb meccseinken túl vagyunk. A négy legkomolyabb ellenfelünk közül az Arsenal, a Sp*rs és az Everton hozzánk jönnek vendégségbe, egyedül a Liverpool ellen lesz egy rázós idegenbeli túránk(36. forduló). Ezt leszámítva csak kis- és középcsapatok vannak hátra. Persze ők is nagyon szívósak, főleg hogy jelenleg 9-10 csapat elég közel van a kiesőzónához, ellenük is meg kell küzdeni.

Ennek ellenére jó pozícióban vagyunk 14 körrel a vége előtt, 2006 és 2010 után megint bajnokok lehetünk a VB előtt.
Jó volna április 26-án úgy meccselni a Pool ellen, hogy megnyugtató az előny, de sok van még odáig. "Szorgos hangya" üzemmód bekapcs.! Ha a srácok elhiszik hogy meg tudják csinálni, José belehajszolja őket! :)
off: törlöm a beszólogatásokat (kezd nagyon elegem lenni, hogy ilyen pillanatban sem tud egy-két fórumozó a csapatra koncentrálni) :evil:
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#14216 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Norbert írta: Így van! The Blue Corner-ben! Ezt a formát kellene állandósítani és március végéig szorgosan gyűjteni a pontokat. Lélektanilag most a WHU elleni balszerencse után jó irányba fordulhatunk a PL címért folytatott küzdelemben. Ma úgy érzem egy lélektani falat sikerült áttörni! :-)

Nézegettem a hátralévő meccseket és úgy érzem hogy megnyerhetjük a bajnokságot! A legnehezebb meccseinken túl vagyunk. A négy legkomolyabb ellenfelünk közül az Arsenal, a Sp*rs és az Everton hozzánk jönnek vendégségbe, egyedül a Liverpool ellen lesz egy rázós idegenbeli túránk(36. forduló). Ezt leszámítva csak kis- és középcsapatok vannak hátra. Persze ők is nagyon szívósak, főleg hogy jelenleg 9-10 csapat elég közel van a kiesőzónához, ellenük is meg kell küzdeni.

Ennek ellenére jó pozícióban vagyunk 14 körrel a vége előtt, 2006 és 2010 után megint bajnokok lehetünk a VB előtt.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#14217 Hozzászólás Szerző: Chester »

Iskolajáték! Nem térek magamhoz!

Sok dologra számítottam, de arra nem, hogy kapott gól nélkül, rengeteg helyzettel hozzuk le a meccset, ráadásul nyertünk is, elképesztő! Lehet hogy José sokszor gerinctelen, még a saját játékosaival is, de valami elképesztő koponya, ezt ma is bizonyította. És lám, nem hazudott amikor azt mondta nyerni megyünk oda. :)

Sok veszélyes helyzete volt a City-nek, de 3[!!!!!] lövésük találta csak el a kaput, ebből kettőt hatalmas bravúrral fogott ki Cech. Hiába volt náluk többet a labda, megint és megint az történt amit José és a csapat akart. Ha lehet valamiért bosszúsnak lenni egy ekkora győzelem után, az a három kapufa. Szerencsénk volt hogy nem bosszulta meg magát, pedig a karma az nem játék.

Lehengerlő siker, José mindenki f*szára rácsapta a szekrényt hogy nem busztaktikával állt ki, hiába lehetett arra következtetni a meccs előtt és a kezdőből, kapura lövése [ezáltal gólhelyzete] nekünk volt több. Még mindig nem térek magamhoz, egyszerűen hihetetlen. Remélem most már azok is megbarátkoznak kicsit Joséval akik akár a Mata-ügy akár néhány meccsen mutatott játékkal nem voltak elégedettek, ezért KELL ő nekünk. Ez ma egy olyan csapat volt akire jogosan lehetünk büszkék, egytől egyig. Le a kalappal a csapat előtt!

Avatar
Gchamp
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2008. november 10., hétfő 21:49
Kedvenc játékos: Super Frankie
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#14218 Hozzászólás Szerző: Gchamp »

Így van! The Blue Corner-ben! Ezt a formát kellene állandósítani és március végéig szorgosan gyűjteni a pontokat. Lélektanilag most a WHU elleni balszerencse után jó irányba fordulhatunk a PL címért folytatott küzdelemben. Ma úgy érzem egy lélektani falat sikerült áttörni! :-)[/quote]

Tökéletesen egyetértek! Ennek most óriási lökést kell adnia, talán olyat, ami erre a szezonra végleg kimozdít minket és erőt ad az olyan meccseken, mint pl. a westham ellen.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Gchamp 2014. február 4., kedd 1:09-kor.
IT'S IN THE BLOOD

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#14219 Hozzászólás Szerző: Norbert »

Gchamp írta:
dunyha írta:
Gchamp írta:Hol vannak a Matamiértmentelazótaszarokvagyunkvégeachelseanek' drukkerek?
Itt vannak és örülnek, mert a Chelsea a mindenük, te ..............
te ........, aki nagyon örül és reméli, hogy nem lázad fel mindenki valamin, amit tökéletesen sikerült félreérteni! Egy oldalon állunk.
Így van! The Blue Corner-ben! Ezt a formát kellene állandósítani és március végéig szorgosan gyűjteni a pontokat. Lélektanilag most a WHU elleni balszerencse után jó irányba fordulhatunk a PL címért folytatott küzdelemben. Ma úgy érzem egy lélektani falat sikerült áttörni! :-)
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
Gchamp
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2008. november 10., hétfő 21:49
Kedvenc játékos: Super Frankie
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#14220 Hozzászólás Szerző: Gchamp »

dunyha írta:
Gchamp írta:Hol vannak a Matamiértmentelazótaszarokvagyunkvégeachelseanek' drukkerek?
Itt vannak és örülnek, mert a Chelsea a mindenük, te ..............
te ........, aki nagyon örül és reméli, hogy nem lázad fel mindenki valamin, amit tökéletesen sikerült félreérteni! Egy oldalon állunk.
IT'S IN THE BLOOD

Válasz küldése