Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#14241 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Van egy-két jó a végén: http://uk.eurosport.yahoo.com/blogs/ear ... 19663.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
dunyha
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 17:11
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Győr, Budapest, Érd

Re: Premier League

#14242 Hozzászólás Szerző: dunyha »

Ez a meccs után alig várom a hétvégi PL-t újabb nagy meccsekkel, rangadókkal :)

pool-ágyusok, Mi-szarkákkal, spuri és az everton, mu - fulham :mrgreen:

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#14243 Hozzászólás Szerző: Norbert »

bobbymate írta:
Norbert írta:
bobbymate írta:Nem tudom ki nézte sky sports-on a meccset, de az utána lévő elemzésben Gary Neville és Jamie Carrager gyakorlatilag méterről méterre leírta és megmutatta José taktikáját! Persze ódákat zengtek Cahillről meg a komplett csapatról, de azért elég jó volt halgatni, látni olyan szakértők elemzését akik tényleg vágják miről van szó, ellenben a digi meg a sport1 szakkörével! Persze azt is tökéletesen és szépen levezették, hogy Mata miért nem illik be egy ilyen rendszerbe, még ha klasszis is!
Feldobtam a videót az elemzésről! :-)
Lehet én vagyok hülye de én a videók közt csak egy másfél perces dumát láttam... Én még az öltönyös touchpados elemzést néztem, az nincs fent valahol?
Igaz, előzetes latolgatás volt. Aki megtalálja dobja fel! Köszi! :-)
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
bobbymate
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2010. augusztus 26., csütörtök 20:07
Kedvenc játékos: David Luiz
Kedvenc exjátékos: Ballack
Tartózkodási hely: Cork, Írország

Re: Premier League

#14244 Hozzászólás Szerző: bobbymate »

Norbert írta:
bobbymate írta:Nem tudom ki nézte sky sports-on a meccset, de az utána lévő elemzésben Gary Neville és Jamie Carrager gyakorlatilag méterről méterre leírta és megmutatta José taktikáját! Persze ódákat zengtek Cahillről meg a komplett csapatról, de azért elég jó volt halgatni, látni olyan szakértők elemzését akik tényleg vágják miről van szó, ellenben a digi meg a sport1 szakkörével! Persze azt is tökéletesen és szépen levezették, hogy Mata miért nem illik be egy ilyen rendszerbe, még ha klasszis is!
Feldobtam a videót az elemzésről! :-)
Lehet én vagyok hülye de én a videók közt csak egy másfél perces dumát láttam... Én még az öltönyös touchpados elemzést néztem, az nincs fent valahol?

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#14245 Hozzászólás Szerző: Norbert »

bobbymate írta:Nem tudom ki nézte sky sports-on a meccset, de az utána lévő elemzésben Gary Neville és Jamie Carrager gyakorlatilag méterről méterre leírta és megmutatta José taktikáját! Persze ódákat zengtek Cahillről meg a komplett csapatról, de azért elég jó volt halgatni, látni olyan szakértők elemzését akik tényleg vágják miről van szó, ellenben a digi meg a sport1 szakkörével! Persze azt is tökéletesen és szépen levezették, hogy Mata miért nem illik be egy ilyen rendszerbe, még ha klasszis is!
Feldobtam a videót az elemzésről! :-)
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
bobbymate
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2010. augusztus 26., csütörtök 20:07
Kedvenc játékos: David Luiz
Kedvenc exjátékos: Ballack
Tartózkodási hely: Cork, Írország

Re: Premier League

#14246 Hozzászólás Szerző: bobbymate »

Nem tudom ki nézte sky sports-on a meccset, de az utána lévő elemzésben Gary Neville és Jamie Carrager gyakorlatilag méterről méterre leírta és megmutatta José taktikáját! Persze ódákat zengtek Cahillről meg a komplett csapatról, de azért elég jó volt halgatni, látni olyan szakértők elemzését akik tényleg vágják miről van szó, ellenben a digi meg a sport1 szakkörével! Persze azt is tökéletesen és szépen levezették, hogy Mata miért nem illik be egy ilyen rendszerbe, még ha klasszis is!

Avatar
Gchamp
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2008. november 10., hétfő 21:49
Kedvenc játékos: Super Frankie
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#14247 Hozzászólás Szerző: Gchamp »

Николаевич írta:
Norbert írta: Így van! The Blue Corner-ben! Ezt a formát kellene állandósítani és március végéig szorgosan gyűjteni a pontokat. Lélektanilag most a WHU elleni balszerencse után jó irányba fordulhatunk a PL címért folytatott küzdelemben. Ma úgy érzem egy lélektani falat sikerült áttörni! :-)

Nézegettem a hátralévő meccseket és úgy érzem hogy megnyerhetjük a bajnokságot! A legnehezebb meccseinken túl vagyunk. A négy legkomolyabb ellenfelünk közül az Arsenal, a Sp*rs és az Everton hozzánk jönnek vendégségbe, egyedül a Liverpool ellen lesz egy rázós idegenbeli túránk(36. forduló). Ezt leszámítva csak kis- és középcsapatok vannak hátra. Persze ők is nagyon szívósak, főleg hogy jelenleg 9-10 csapat elég közel van a kiesőzónához, ellenük is meg kell küzdeni.

Ennek ellenére jó pozícióban vagyunk 14 körrel a vége előtt, 2006 és 2010 után megint bajnokok lehetünk a VB előtt.
Igaz, olyan a helyzetünk, amit ki lehet, és kell használni. És ha valaki ért az ilyen helyzetek kihasználásához, az José. Hazardnak kellene tartania ezt a formát és ha Matic tovább javul, óriási meglepetéseket tudunk majd okozni. (nem rosszindulatból mondom, mert ma nagyon tetszett a játéka, és még csak az első komoly meccse nálunk!) Imádnám, ha Salah is pozitív csalódás lenne!
IT'S IN THE BLOOD

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#14248 Hozzászólás Szerző: Norbert »

Николаевич írta:
Norbert írta: Így van! The Blue Corner-ben! Ezt a formát kellene állandósítani és március végéig szorgosan gyűjteni a pontokat. Lélektanilag most a WHU elleni balszerencse után jó irányba fordulhatunk a PL címért folytatott küzdelemben. Ma úgy érzem egy lélektani falat sikerült áttörni! :-)

Nézegettem a hátralévő meccseket és úgy érzem hogy megnyerhetjük a bajnokságot! A legnehezebb meccseinken túl vagyunk. A négy legkomolyabb ellenfelünk közül az Arsenal, a Sp*rs és az Everton hozzánk jönnek vendégségbe, egyedül a Liverpool ellen lesz egy rázós idegenbeli túránk(36. forduló). Ezt leszámítva csak kis- és középcsapatok vannak hátra. Persze ők is nagyon szívósak, főleg hogy jelenleg 9-10 csapat elég közel van a kiesőzónához, ellenük is meg kell küzdeni.

Ennek ellenére jó pozícióban vagyunk 14 körrel a vége előtt, 2006 és 2010 után megint bajnokok lehetünk a VB előtt.
Jó volna április 26-án úgy meccselni a Pool ellen, hogy megnyugtató az előny, de sok van még odáig. "Szorgos hangya" üzemmód bekapcs.! Ha a srácok elhiszik hogy meg tudják csinálni, José belehajszolja őket! :)
off: törlöm a beszólogatásokat (kezd nagyon elegem lenni, hogy ilyen pillanatban sem tud egy-két fórumozó a csapatra koncentrálni) :evil:
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#14249 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Norbert írta: Így van! The Blue Corner-ben! Ezt a formát kellene állandósítani és március végéig szorgosan gyűjteni a pontokat. Lélektanilag most a WHU elleni balszerencse után jó irányba fordulhatunk a PL címért folytatott küzdelemben. Ma úgy érzem egy lélektani falat sikerült áttörni! :-)

Nézegettem a hátralévő meccseket és úgy érzem hogy megnyerhetjük a bajnokságot! A legnehezebb meccseinken túl vagyunk. A négy legkomolyabb ellenfelünk közül az Arsenal, a Sp*rs és az Everton hozzánk jönnek vendégségbe, egyedül a Liverpool ellen lesz egy rázós idegenbeli túránk(36. forduló). Ezt leszámítva csak kis- és középcsapatok vannak hátra. Persze ők is nagyon szívósak, főleg hogy jelenleg 9-10 csapat elég közel van a kiesőzónához, ellenük is meg kell küzdeni.

Ennek ellenére jó pozícióban vagyunk 14 körrel a vége előtt, 2006 és 2010 után megint bajnokok lehetünk a VB előtt.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#14250 Hozzászólás Szerző: Chester »

Iskolajáték! Nem térek magamhoz!

Sok dologra számítottam, de arra nem, hogy kapott gól nélkül, rengeteg helyzettel hozzuk le a meccset, ráadásul nyertünk is, elképesztő! Lehet hogy José sokszor gerinctelen, még a saját játékosaival is, de valami elképesztő koponya, ezt ma is bizonyította. És lám, nem hazudott amikor azt mondta nyerni megyünk oda. :)

Sok veszélyes helyzete volt a City-nek, de 3[!!!!!] lövésük találta csak el a kaput, ebből kettőt hatalmas bravúrral fogott ki Cech. Hiába volt náluk többet a labda, megint és megint az történt amit José és a csapat akart. Ha lehet valamiért bosszúsnak lenni egy ekkora győzelem után, az a három kapufa. Szerencsénk volt hogy nem bosszulta meg magát, pedig a karma az nem játék.

Lehengerlő siker, José mindenki f*szára rácsapta a szekrényt hogy nem busztaktikával állt ki, hiába lehetett arra következtetni a meccs előtt és a kezdőből, kapura lövése [ezáltal gólhelyzete] nekünk volt több. Még mindig nem térek magamhoz, egyszerűen hihetetlen. Remélem most már azok is megbarátkoznak kicsit Joséval akik akár a Mata-ügy akár néhány meccsen mutatott játékkal nem voltak elégedettek, ezért KELL ő nekünk. Ez ma egy olyan csapat volt akire jogosan lehetünk büszkék, egytől egyig. Le a kalappal a csapat előtt!

Avatar
Gchamp
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2008. november 10., hétfő 21:49
Kedvenc játékos: Super Frankie
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#14251 Hozzászólás Szerző: Gchamp »

Így van! The Blue Corner-ben! Ezt a formát kellene állandósítani és március végéig szorgosan gyűjteni a pontokat. Lélektanilag most a WHU elleni balszerencse után jó irányba fordulhatunk a PL címért folytatott küzdelemben. Ma úgy érzem egy lélektani falat sikerült áttörni! :-)[/quote]

Tökéletesen egyetértek! Ennek most óriási lökést kell adnia, talán olyat, ami erre a szezonra végleg kimozdít minket és erőt ad az olyan meccseken, mint pl. a westham ellen.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Gchamp 2014. február 4., kedd 1:09-kor.
IT'S IN THE BLOOD

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#14252 Hozzászólás Szerző: Norbert »

Gchamp írta:
dunyha írta:
Gchamp írta:Hol vannak a Matamiértmentelazótaszarokvagyunkvégeachelseanek' drukkerek?
Itt vannak és örülnek, mert a Chelsea a mindenük, te ..............
te ........, aki nagyon örül és reméli, hogy nem lázad fel mindenki valamin, amit tökéletesen sikerült félreérteni! Egy oldalon állunk.
Így van! The Blue Corner-ben! Ezt a formát kellene állandósítani és március végéig szorgosan gyűjteni a pontokat. Lélektanilag most a WHU elleni balszerencse után jó irányba fordulhatunk a PL címért folytatott küzdelemben. Ma úgy érzem egy lélektani falat sikerült áttörni! :-)
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
Gchamp
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2008. november 10., hétfő 21:49
Kedvenc játékos: Super Frankie
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#14253 Hozzászólás Szerző: Gchamp »

dunyha írta:
Gchamp írta:Hol vannak a Matamiértmentelazótaszarokvagyunkvégeachelseanek' drukkerek?
Itt vannak és örülnek, mert a Chelsea a mindenük, te ..............
te ........, aki nagyon örül és reméli, hogy nem lázad fel mindenki valamin, amit tökéletesen sikerült félreérteni! Egy oldalon állunk.
IT'S IN THE BLOOD

Avatar
dunyha
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 17:11
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Győr, Budapest, Érd

Re: Premier League

#14254 Hozzászólás Szerző: dunyha »

Gchamp írta:Hol vannak a Matamiértmentelazótaszarokvagyunkvégeachelseanek' drukkerek?
Itt vannak és örülnek, mert a Chelsea a mindenük, te ..............

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Premier League

#14255 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

Mou meccs után megint lenyilatkozta, hogy a City esélyes és nem idén kell megnyernünk :D Nem áll le, folyamatosan rajtuk tartja a nyomást.

Nagyon durva, mennyit fejlődtünk rangadózásban a szezon eleje óta, a MU ellen még helyzetünk sem volt, az Everton ellen kikaptunk, a Sp*rs ellen egy jó félidőnk volt, az Arsenal ellen meg már jobbak voltunk, mint az ellenfél. Ha sikerülne azt a csapatot egyben tartani, akkor tényleg lehetne belőlünk a világ legjobb csapata pár éven belül :)

dacultras
Hozzászólások: 781
Csatlakozott: 2010. augusztus 27., péntek 21:32
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Premier League

#14256 Hozzászólás Szerző: dacultras »

Николаевич írta:Nem semmi, hogy négy szerb, egy montenegrói és egy bosnyák játszott a meccsen. Hihetetlen, ezek az országok sem állnak jobban mint mi, nincsenek csilivili edzőpályáik, mégis képviseltetik magukat top szinten is. Ennyit számít a mentalitás.
Stevanovics (a győriek kapusa) nyilatkozott erről, és azt mondta hogy náluk nincs annyi pénz mint nálunk, így nincs tele a szerb liga külföldiekkel így előbb megtalálják a tehetségeket mint nálunk ahol 1 "jobb" klubcsapatban is csak 3 magyar játékos van.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#14257 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Nem semmi, hogy négy szerb, egy montenegrói és egy bosnyák játszott a meccsen. Hihetetlen, ezek az országok sem állnak jobban mint mi, nincsenek csilivili edzőpályáik, mégis képviseltetik magukat top szinten is. Ennyit számít a mentalitás.

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Premier League

#14258 Hozzászólás Szerző: putthelime »

marknagy írta:Nagyon tetszett és meglepett, hogy Mou idegenbeli rangadora is broken team-et tett fel, tökéletes taktikai húzás volt a részéről. :) Majd ha lesz időm és gepkozelben leszek kifejtem már, hogy mi is ez a tökéletes recept.
http://kazinczyse.blog.nepsport.hu/arch ... oken_team/
They do now.

Avatar
Zsolti_6
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2011. április 18., hétfő 19:35
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Zola-Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szolnok

Re: Premier League

#14259 Hozzászólás Szerző: Zsolti_6 »

Ivanovics1010 írta:Nekem Ramires lógott ki a sorból! Nagyon sokat hibázott, állandóan dadogott nála a labda!
Valóban egy kicsit úgy tűnt, de rengeteg "piszkos munkát" végzett el, illetve nem ez volt az ő napja.
WE ARE THE CHAMPIONS! 2012.05.19. München

dacultras
Hozzászólások: 781
Csatlakozott: 2010. augusztus 27., péntek 21:32
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Premier League

#14260 Hozzászólás Szerző: dacultras »

még ha csatárunk is lenne :wink:

Válasz küldése