Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Beni17
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2009. április 17., péntek 22:07
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Premier League

#14241 Hozzászólás Szerző: Beni17 »

Gyönyörű hibátlan játék :)
és még örülhet a City, hogy csak 1 el kaptak ki :D jaa meg h nem 10 en fejezték be a meccset :D

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Premier League

#14242 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Gchamp írta:Hol vannak a Matamiértmentelazótaszarokvagyunkvégeachelseanek' drukkerek?
Volt ilyen? Inkább örülnél annak, hogy nyertünk egy ilyen meccsen.

Horváth Ádám
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2013. október 15., kedd 9:59
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#14243 Hozzászólás Szerző: Horváth Ádám »

Hány kapufánk is volt? Eto'o, Matic, Cahill? Ha ezek bemennek...

dacultras
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2010. augusztus 27., péntek 21:32
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Premier League

#14244 Hozzászólás Szerző: dacultras »

Ez a Matics - Luiz páros nagyon jó, igaz Maticsnak még be becsúszik 1-2 hiba de ez még elnézhető.
Luiz meg nálam a meccs embere, mind védekezésben mind támadásban is nagyon ott volt

Horváth Ádám
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2013. október 15., kedd 9:59
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#14245 Hozzászólás Szerző: Horváth Ádám »

Ezennel nyilvánosan bocsánatot kérek a csapattól, amiért nem hittem bennük. Legvadabb álmaimban sem mertem ezt remélni, amit itt láthattunk. Legyőztük a hazai pályán oly' félelmetes City-t, ráadásul játékban sem voltunk alárendeltek. Csak szuperlatívuszokban lehet a mai teljesítményről beszélni. Csak most már ne szórjuk el kis csapatok ellen a pontokat.

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Premier League

#14246 Hozzászólás Szerző: almos »

José leiskolázta Pellegrinit.
Hazard-t ma nem tudom ki lett volna képes megfogni.
Willian is legalább akkora király, mint Hazard, de más a szerepe.
Cahill pedig TOP 3 védő PL-ben, de szerintem a világon is.
LAMPARD#8

Avatar
tru23
Hozzászólások: 459
Csatlakozott: 2012. április 3., kedd 20:33
Kedvenc játékos: David Luiz
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Százhalombatta

Re: Premier League

#14247 Hozzászólás Szerző: tru23 »

Azt egyesek meg már szinte visszasírták a dagadtat egy hete...
José Mourinho, forever a Chelsea blue!

Avatar
White
Hozzászólások: 3443
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Premier League

#14248 Hozzászólás Szerző: White »

Hihetetlen !! 4 éve volt olyan hogy ezek nem rúgtak gólt az Etihad-ban!

Taktikalig agyonverte a José Pellegrinit! Minden játékos 100%-on játszott! Cahillt kiemelném,de mindenki mininum 9-es.
Ez a Chelsea egy gépezet,szerintem Bayern mellet már mi vagyunk a BL címre is esélyesek.Mikor volt ilyen?

Lehet Matazni,meg szidni bárkit,de azt hogy ez a Chelsea nem szeretheto nem.Nem találom a szavakat...
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#14249 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Nehéz szülés volt, de megvan.. Külön öröm, hogy nem (csak) a bunkerfocinak köszönhetően nyertünk, a gólon kívül három nagy kapufát is lőttünk, összesen 18-szor próbálkoztunk.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6471
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#14250 Hozzászólás Szerző: Dante »

"They didn't park the bus!" :D
Lehetett volna sokkal simább, csak rajtunk múlt. Szép volt.

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Premier League

#14251 Hozzászólás Szerző: Spring »

HŐSÖK
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
galferenc
Hozzászólások: 755
Csatlakozott: 2012. május 14., hétfő 18:43

Re: Premier League

#14252 Hozzászólás Szerző: galferenc »

Hazard mit szórakozik?
Lőni kell még kettőt,utána lehet!

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6471
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#14253 Hozzászólás Szerző: Dante »

Látszik hogy a játékosokkal vért itatott José, a(hogy szerettem volna a) Bayern ellen is ilyen agresszíven játszottunk, jó a pressing, a középről kivágott labdákat a szélső hátvédek szedik össze, a double pivot is meglepően jól működik. Iva csodagólja még jobban esne, ha Eto'o, de leginkább Ramires belőné a 100%-os ziccereket, tényleg csak a helyzetkihasználás miatt nem alázás.
Hazard meg...
Kép

Avatar
BrollySSJ4
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2013. július 21., vasárnap 7:20
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Drogba
Kapcsolat:

Re: Premier League

#14254 Hozzászólás Szerző: BrollySSJ4 »

pucin írta:Tudtok küldeni linket ahol lehetne nézni a meccset??
http://banok.myfreeforum.org/Premier_Le ... bout8.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#14255 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

pucin írta:Tudtok küldeni linket ahol lehetne nézni a meccset??

http://banok.myfreeforum.org/Premier_Le ... bout8.html" onclick="window.open(this.href);return false;


-Ivanovic már több mint 6 éve van itt de egy nagyon meglepőt húzott :) Ha jól emlékszem jobbal sem rúgott még gólt a tizenhatoson kívülről.

-Dean-nek nagyon viszketnek a sárga lapok a zsebében? Matic milyen faltra kapott már? Vagy Demichelis.

-Ügyes ez a David Silva, meg Willian is, de Hazard más dimenzió.. Egyszerűen nem tudják megfogni a védők, és nem csak erre a meccsre gondolok.

- Rodwell helyében elgondolkodnék azon, hogy miért is van a City-ben(persze rohadt sokat keres), még Demichelis is hamarabb kerül be a középpályára.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Николаевич 2014. február 3., hétfő 22:56-kor.

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#14256 Hozzászólás Szerző: Norbert »

OFF: Bubinak és Blueflagnek: A személyeskedésbe hajló bajuszakasztás folytatása esetén 1 hetes "megérdemelt pihenő" jár, szóval CALM DOWN AND STOP IT! A téma változatlanul kedvenc bajnokságunk! :)
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#14257 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Blueflag írta: Fogalmam sincs, hogy a piros betűs napjaidon miért keresed a társaságomat. Főleg a spekulációval és vádaskodással átszőtt szavaid mögöttes tartalmát nem értem, mikor te Robben eladását magának a nagybetűs hibának tartod vagy tartottad hosszú szezonokon át, pedig az Mata eseténél sokkal egyértelműbb volt. Egyébként megsúgok valamit: attól még lehet jogom és affinitásom a fórumozáshoz, hogy az általam totális vakságnak tartott mondatokhoz hozzászólok valamit, és még az is belefér a keretbe, hogy neadjisten kizárom az idézett mondatok valóságtartalmát. Például kizárom azt, hogy Mata a MU-ért megteszi azt, amit értünk nem tett meg, mert egyértelműnek tartom, hogy imádta a csapatot. Azt már elképzelhetőnek tartom, hogy év vége felé José szadista magatartása által elindult egy olyan folyamat, hogy Mata egyre kedvtelenebbül járt edzésekre, egyre többször jutott eszébe a váltás gondolata, egyre rosszabb volt a közérzete amiatt, hogy a munkáját nem ismerik el, és hogy a góré szava ekkora is tud lenni x százezer Chelsea rajongóval szemben. Valószínűleg januárra már nem imádta úgy a klubot és az atmoszférát, mint 1 évvel korábban, de hogy előtte semmi gond nem volt ezzel, ahhoz nem férhet kétség... és ahhoz sem, hogy Mata nem MU-drukker, csupán kiélvezi a bizalmat amit megadnak neki, és örül annak, hogy újra játszhat. Leírtam ezt a sarkalatos véleményemet, a fórumozás alapvetően erről szól, és örülök, hogy ChesterB kollégának is sikerült normálisan reagálnia.

Hogy neked nem, az pedig már túl régi szokásod ahhoz, hogy hátraessek a székkel. :wink: Kutyából nem lesz szalonna, kedves Buksi. Bocsánat, Bubi.

:D Kedves BlueFAG (gihihihi...)

Sose tartottam Robben eladását hatalmas hibának, hiszen távozni akart, nem volt mit tenni. Azt viszont sajnálom, hogy nem nálunk ért be, mert ha igen, akkor valszeg megtartjuk...:)

Jót mosolyogtam ezen a görcsösen giccses irományon, teljesen felesleges volt. Mindössze azt sérelmezem, hogy te rendszeresen lehülyézel meg egyéb hasonló kedves jelzőkkel illetsz másokat akiknek amúgy teljesen stabil, megalapozott véleményük van az adott vita tárgyáról, csak neked éppen nem tetszik, hogy nem egyezik a tiéddel, ezért megy a "mindenki hülye, csak én vagyok helikopter"...

Alapjaiban nem neked való a fórumozás. Ide bőven kell tolerancia! Ha téged annyira felkúr mások véleménye, hogy átmész végül szemtelenbe, akkor minek jársz ide? Ne idegesítsd ezzel magadat...

Illetőleg én támogatnék neked egy BlueFAG topicot a mindenMÁS topicban - sok lájk = megvalósítás!
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#14258 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Bubi írta:
Blueflag írta:
ChesterB írta: Ha nálunk is így játszott volna akkor még ma is a mi játékosunk lenne. Elég szomorú hogy egy sz*rházi MU-ért tesz meg mindent...
Értünk is megtette volna, ha zsinórban kétszer kezdő... vagy legalább zsinórban kétszer kap fél órát... José egyik verzióhoz sem volt elég kegyes, szóval jegeljük a témát szerintem. Nyílván ha nálunk rakás szar edzésmunkát végzett volna fél évig, akkor most 5 nap edzés után nem tudna a MU-ban sem jól teljesíteni.

Mourinho elzavarta, vagy mondjuk úgy, hogy indokolatlanul messze üldözte a kezdőcsapattól. Aki mást mond, az hazudik, vagy teljesen vak/hülye/mindkettő. Örülök, ha más csapatban magára talál Juan, akkor is, ha a MU-ról van szó...
Neked megint lett egy véleményed és aki más állásponton van az csak hülye lehet...
Nem neked való a fórumozás haver, lásd már be:)
Fogalmam sincs, hogy a piros betűs napjaidon miért keresed a társaságomat. Főleg a spekulációval és vádaskodással átszőtt szavaid mögöttes tartalmát nem értem, mikor te Robben eladását magának a nagybetűs hibának tartod vagy tartottad hosszú szezonokon át, pedig az Mata eseténél sokkal egyértelműbb volt. Egyébként megsúgok valamit: attól még lehet jogom és affinitásom a fórumozáshoz, hogy az általam totális vakságnak tartott mondatokhoz hozzászólok valamit, és még az is belefér a keretbe, hogy neadjisten kizárom az idézett mondatok valóságtartalmát. Például kizárom azt, hogy Mata a MU-ért megteszi azt, amit értünk nem tett meg, mert egyértelműnek tartom, hogy imádta a csapatot. Azt már elképzelhetőnek tartom, hogy év vége felé José szadista magatartása által elindult egy olyan folyamat, hogy Mata egyre kedvtelenebbül járt edzésekre, egyre többször jutott eszébe a váltás gondolata, egyre rosszabb volt a közérzete amiatt, hogy a munkáját nem ismerik el, és hogy a góré szava ekkora is tud lenni x százezer Chelsea rajongóval szemben. Valószínűleg januárra már nem imádta úgy a klubot és az atmoszférát, mint 1 évvel korábban, de hogy előtte semmi gond nem volt ezzel, ahhoz nem férhet kétség... és ahhoz sem, hogy Mata nem MU-drukker, csupán kiélvezi a bizalmat amit megadnak neki, és örül annak, hogy újra játszhat. Leírtam ezt a sarkalatos véleményemet, a fórumozás alapvetően erről szól, és örülök, hogy ChesterB kollégának is sikerült normálisan reagálnia.

Hogy neked nem, az pedig már túl régi szokásod ahhoz, hogy hátraessek a székkel. :wink: Kutyából nem lesz szalonna, kedves Buksi. Bocsánat, Bubi.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#14259 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Blueflag írta:
ChesterB írta:
Chris22 írta:Azért az az 5 szerelés nem rossz, ahhoz képest, hogy a védekezési képességei miatt nem fért be nálunk a kezdőbe.
Ha nálunk is így játszott volna akkor még ma is a mi játékosunk lenne. Elég szomorú hogy egy sz*rházi MU-ért tesz meg mindent...
Értünk is megtette volna, ha zsinórban kétszer kezdő... vagy legalább zsinórban kétszer kap fél órát... José egyik verzióhoz sem volt elég kegyes, szóval jegeljük a témát szerintem. Nyílván ha nálunk rakás szar edzésmunkát végzett volna fél évig, akkor most 5 nap edzés után nem tudna a MU-ban sem jól teljesíteni.

Mourinho elzavarta, vagy mondjuk úgy, hogy indokolatlanul messze üldözte a kezdőcsapattól. Aki mást mond, az hazudik, vagy teljesen vak/hülye/mindkettő. Örülök, ha más csapatban magára talál Juan, akkor is, ha a MU-ról van szó...
Neked megint lett egy véleményed és aki más állásponton van az csak hülye lehet...
Nem neked való a fórumozás haver, lásd már be:)
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#14260 Hozzászólás Szerző: Chester »

Chamberlain második gólja az, amit én hiányolok a Chelsea-ből, valahogy túl akarjuk kombinálni a helyzetek kidolgozását, ők egy sima háromszögeléssel kijátszották a fél védelmet, és gólt is szereztek belőle. [oké, mindkét gólban aludt a CP védelme, de akkor is tetszetős volt mindkét gól]. Talán Ramires barca elleni emelése óta várok egy ahhoz hasonló gólra a csapattól, 2-3 passzból ott voltunk ziccerben a saját térfelünkről, amit értékesítettünk is [a másik hiánycikk nálunk ugyebár...].

Válasz küldése