Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#14221 Hozzászólás Szerző: Norbert »

OFF: Bubinak és Blueflagnek: A személyeskedésbe hajló bajuszakasztás folytatása esetén 1 hetes "megérdemelt pihenő" jár, szóval CALM DOWN AND STOP IT! A téma változatlanul kedvenc bajnokságunk! :)
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#14222 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Blueflag írta: Fogalmam sincs, hogy a piros betűs napjaidon miért keresed a társaságomat. Főleg a spekulációval és vádaskodással átszőtt szavaid mögöttes tartalmát nem értem, mikor te Robben eladását magának a nagybetűs hibának tartod vagy tartottad hosszú szezonokon át, pedig az Mata eseténél sokkal egyértelműbb volt. Egyébként megsúgok valamit: attól még lehet jogom és affinitásom a fórumozáshoz, hogy az általam totális vakságnak tartott mondatokhoz hozzászólok valamit, és még az is belefér a keretbe, hogy neadjisten kizárom az idézett mondatok valóságtartalmát. Például kizárom azt, hogy Mata a MU-ért megteszi azt, amit értünk nem tett meg, mert egyértelműnek tartom, hogy imádta a csapatot. Azt már elképzelhetőnek tartom, hogy év vége felé José szadista magatartása által elindult egy olyan folyamat, hogy Mata egyre kedvtelenebbül járt edzésekre, egyre többször jutott eszébe a váltás gondolata, egyre rosszabb volt a közérzete amiatt, hogy a munkáját nem ismerik el, és hogy a góré szava ekkora is tud lenni x százezer Chelsea rajongóval szemben. Valószínűleg januárra már nem imádta úgy a klubot és az atmoszférát, mint 1 évvel korábban, de hogy előtte semmi gond nem volt ezzel, ahhoz nem férhet kétség... és ahhoz sem, hogy Mata nem MU-drukker, csupán kiélvezi a bizalmat amit megadnak neki, és örül annak, hogy újra játszhat. Leírtam ezt a sarkalatos véleményemet, a fórumozás alapvetően erről szól, és örülök, hogy ChesterB kollégának is sikerült normálisan reagálnia.

Hogy neked nem, az pedig már túl régi szokásod ahhoz, hogy hátraessek a székkel. :wink: Kutyából nem lesz szalonna, kedves Buksi. Bocsánat, Bubi.

:D Kedves BlueFAG (gihihihi...)

Sose tartottam Robben eladását hatalmas hibának, hiszen távozni akart, nem volt mit tenni. Azt viszont sajnálom, hogy nem nálunk ért be, mert ha igen, akkor valszeg megtartjuk...:)

Jót mosolyogtam ezen a görcsösen giccses irományon, teljesen felesleges volt. Mindössze azt sérelmezem, hogy te rendszeresen lehülyézel meg egyéb hasonló kedves jelzőkkel illetsz másokat akiknek amúgy teljesen stabil, megalapozott véleményük van az adott vita tárgyáról, csak neked éppen nem tetszik, hogy nem egyezik a tiéddel, ezért megy a "mindenki hülye, csak én vagyok helikopter"...

Alapjaiban nem neked való a fórumozás. Ide bőven kell tolerancia! Ha téged annyira felkúr mások véleménye, hogy átmész végül szemtelenbe, akkor minek jársz ide? Ne idegesítsd ezzel magadat...

Illetőleg én támogatnék neked egy BlueFAG topicot a mindenMÁS topicban - sok lájk = megvalósítás!
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#14223 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Bubi írta:
Blueflag írta:
ChesterB írta: Ha nálunk is így játszott volna akkor még ma is a mi játékosunk lenne. Elég szomorú hogy egy sz*rházi MU-ért tesz meg mindent...
Értünk is megtette volna, ha zsinórban kétszer kezdő... vagy legalább zsinórban kétszer kap fél órát... José egyik verzióhoz sem volt elég kegyes, szóval jegeljük a témát szerintem. Nyílván ha nálunk rakás szar edzésmunkát végzett volna fél évig, akkor most 5 nap edzés után nem tudna a MU-ban sem jól teljesíteni.

Mourinho elzavarta, vagy mondjuk úgy, hogy indokolatlanul messze üldözte a kezdőcsapattól. Aki mást mond, az hazudik, vagy teljesen vak/hülye/mindkettő. Örülök, ha más csapatban magára talál Juan, akkor is, ha a MU-ról van szó...
Neked megint lett egy véleményed és aki más állásponton van az csak hülye lehet...
Nem neked való a fórumozás haver, lásd már be:)
Fogalmam sincs, hogy a piros betűs napjaidon miért keresed a társaságomat. Főleg a spekulációval és vádaskodással átszőtt szavaid mögöttes tartalmát nem értem, mikor te Robben eladását magának a nagybetűs hibának tartod vagy tartottad hosszú szezonokon át, pedig az Mata eseténél sokkal egyértelműbb volt. Egyébként megsúgok valamit: attól még lehet jogom és affinitásom a fórumozáshoz, hogy az általam totális vakságnak tartott mondatokhoz hozzászólok valamit, és még az is belefér a keretbe, hogy neadjisten kizárom az idézett mondatok valóságtartalmát. Például kizárom azt, hogy Mata a MU-ért megteszi azt, amit értünk nem tett meg, mert egyértelműnek tartom, hogy imádta a csapatot. Azt már elképzelhetőnek tartom, hogy év vége felé José szadista magatartása által elindult egy olyan folyamat, hogy Mata egyre kedvtelenebbül járt edzésekre, egyre többször jutott eszébe a váltás gondolata, egyre rosszabb volt a közérzete amiatt, hogy a munkáját nem ismerik el, és hogy a góré szava ekkora is tud lenni x százezer Chelsea rajongóval szemben. Valószínűleg januárra már nem imádta úgy a klubot és az atmoszférát, mint 1 évvel korábban, de hogy előtte semmi gond nem volt ezzel, ahhoz nem férhet kétség... és ahhoz sem, hogy Mata nem MU-drukker, csupán kiélvezi a bizalmat amit megadnak neki, és örül annak, hogy újra játszhat. Leírtam ezt a sarkalatos véleményemet, a fórumozás alapvetően erről szól, és örülök, hogy ChesterB kollégának is sikerült normálisan reagálnia.

Hogy neked nem, az pedig már túl régi szokásod ahhoz, hogy hátraessek a székkel. :wink: Kutyából nem lesz szalonna, kedves Buksi. Bocsánat, Bubi.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#14224 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Blueflag írta:
ChesterB írta:
Chris22 írta:Azért az az 5 szerelés nem rossz, ahhoz képest, hogy a védekezési képességei miatt nem fért be nálunk a kezdőbe.
Ha nálunk is így játszott volna akkor még ma is a mi játékosunk lenne. Elég szomorú hogy egy sz*rházi MU-ért tesz meg mindent...
Értünk is megtette volna, ha zsinórban kétszer kezdő... vagy legalább zsinórban kétszer kap fél órát... José egyik verzióhoz sem volt elég kegyes, szóval jegeljük a témát szerintem. Nyílván ha nálunk rakás szar edzésmunkát végzett volna fél évig, akkor most 5 nap edzés után nem tudna a MU-ban sem jól teljesíteni.

Mourinho elzavarta, vagy mondjuk úgy, hogy indokolatlanul messze üldözte a kezdőcsapattól. Aki mást mond, az hazudik, vagy teljesen vak/hülye/mindkettő. Örülök, ha más csapatban magára talál Juan, akkor is, ha a MU-ról van szó...
Neked megint lett egy véleményed és aki más állásponton van az csak hülye lehet...
Nem neked való a fórumozás haver, lásd már be:)
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#14225 Hozzászólás Szerző: Chester »

Chamberlain második gólja az, amit én hiányolok a Chelsea-ből, valahogy túl akarjuk kombinálni a helyzetek kidolgozását, ők egy sima háromszögeléssel kijátszották a fél védelmet, és gólt is szereztek belőle. [oké, mindkét gólban aludt a CP védelme, de akkor is tetszetős volt mindkét gól]. Talán Ramires barca elleni emelése óta várok egy ahhoz hasonló gólra a csapattól, 2-3 passzból ott voltunk ziccerben a saját térfelünkről, amit értékesítettünk is [a másik hiánycikk nálunk ugyebár...].

dacultras
Hozzászólások: 769
Csatlakozott: 2010. augusztus 27., péntek 21:32
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Premier League

#14226 Hozzászólás Szerző: dacultras »

ChesterB írta:
cfclegend2 írta:Én meg remélem hogy nem nyernek, mert ha mi kikapnánk az Etihadban (amire azért van némi esély), akkor feljönnének ránk egy pontra. A West Brom amúgy egyenlített, de nem akarom elkiabálni.
Ha hozzuk a saját meccseinket akkor nem fognak minket megelőzni. :) És ameddig nem előznek meg addig drukkolni fogok hogy övék legyen a 4. hely és ne a MU-é.

szerk: maradt az x, a MU ismét hozza azt az idegesítő szériáját, hogy akkor veszít pontot amikor a legtöbb riválisa.
de nem hozzuk a saját meccseinket, szóval jó az x

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#14227 Hozzászólás Szerző: Chester »

cfclegend2 írta:Én meg remélem hogy nem nyernek, mert ha mi kikapnánk az Etihadban (amire azért van némi esély), akkor feljönnének ránk egy pontra. A West Brom amúgy egyenlített, de nem akarom elkiabálni.
Ha hozzuk a saját meccseinket akkor nem fognak minket megelőzni. :) És ameddig nem előznek meg addig drukkolni fogok hogy övék legyen a 4. hely és ne a MU-é.

szerk: maradt az x, a MU ismét hozza azt az idegesítő szériáját, hogy akkor veszít pontot amikor a legtöbb riválisa.

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Premier League

#14228 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

ChesterB írta:Vezet a Pool, Sturridge góljával [nem tudom hogy tudta elé tenni úgy Suarez hogy nem les, emiatt szerintem szép gól volt], a WBA-ban Gera kezdő! :) Remélem nyernek és leszakadnak a MU-tól.
Én meg remélem hogy nem nyernek, mert ha mi kikapnánk az Etihadban (amire azért van némi esély), akkor feljönnének ránk egy pontra. A West Brom amúgy egyenlített, de nem akarom elkiabálni.
Why always me?

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#14229 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

ChesterB írta:Vezet a Pool, Sturridge góljával [nem tudom hogy tudta elé tenni úgy Suarez hogy nem les, emiatt szerintem szép gól volt], a WBA-ban Gera kezdő! :) Remélem nyernek és leszakadnak a MU-tól.

Nem semmi, hogy Gerát 34 évesen, ennyi sérülés után még mindig foglalkoztatják a PL-ben. Ha nem ilyen szerencsétlen a lábaival és gyerekkorától kezdve profin nyomta volna a focit akkor könnyen lehet hogy világklasszis játékos lett volna belőle, szerintem a tehetsége alapján benne volt.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#14230 Hozzászólás Szerző: Chester »

Vezet a Pool, Sturridge góljával [nem tudom hogy tudta elé tenni úgy Suarez hogy nem les, emiatt szerintem szép gól volt], a WBA-ban Gera kezdő! :) Remélem nyernek és leszakadnak a MU-tól.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#14231 Hozzászólás Szerző: emsanya »

marknagy írta:Most nézem hogy Mirallas szabadrúgásgól. Lassan Eden Hazard-i magasságokban a srác, anno nem néztem ki belőle hogy idáig eljut és még fog fejlődni.
Zseni a srác, na ő tényleg igazi SZÉLSŐ. Bárkit megver egy-az-egyben, kapura veszélyes, technikás és gyors. Hazard-al ketten két szélen faszán fognak pöfögni a belga válogatottban...

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Premier League

#14232 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Most nézem hogy Mirallas szabadrúgásgól. Lassan Eden Hazard-i magasságokban a srác, anno nem néztem ki belőle hogy idáig eljut és még fog fejlődni.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#14233 Hozzászólás Szerző: Chester »

Николаевич írta:Jelenleg tényleg gyenge az United, de ha jó játékosokat igazolnaka selejtek(Valencia, Young, Cleverley, Fletcher, Ferdinand, Smalling) helyett, akkor megerősödhetnek, és eljöhet az az idő amikor rossz lesz nézni hogy mi a harmadik helyen kullogunk, míg Mata bajnok Manchester-ben. Remélem, hogy nem így lesz, de tényleg hosszú távon kell gondolkodni.
Véleményem szerint ezzel a Mata transzferrel José rárakta a nyomást Moyesra, mivel egy tényleg világklasszis játékost sikerült megszerezniük mai árakhoz képest "olcsón", így a legtöbb MU drukker, nem mellesleg a vezetőség is elvárja hogy a BL helyekre érjenek oda a bajnokság végén. De ez a nyomás lehet akár a veszte a MU-nak, hiszen láthattuk hogy attól még hogy ott van a világklasszis hármasuk elől, ki tudnak kapni ők is.

Gondolj bele, ha mi nem nyerjük meg a BL-t 2012-ben, akkor ma nem arról beszélnénk, hogy Hazard a legjobb formában lévő támadónk, rengeteget számított az a pénz + a lehetőség hogy jövőre is ugyanebben a sorozatban indulunk címvédőként ráadásul, ha megnyered az EL-t elejétől a végéig az csak nagyon kevéssel nagyobb összeg mintha indulsz a BL csoportkörben[!!], azért nem mindegy. Márpedig a MU sorsa nem csak a saját kezében van, hanem a Liverpool-Everton-sp*rs hármaséban, akik jelenleg is előttük vannak. Ha nem lesz meg nekik a BL akkor ezeket a selejteket nem fogják tudni lecserélni, mert így is úsznak az adósságban, jelen állás szerint csak akkor BL-eznek ha megnyerik, amire persze megvan az esélyük, de nem sok, és ugye ott nem lesz Mata. Egy Mata nyilván nem fog eligazolni nyáron, de egy Rooney-ra vagy RvP-re ez közel sem igaz, ráadásul nekik is vannak olyan kulcsemberek akiknek lejár a szerződése, és nem fiatalok már.

A szemünk láttára dőlhet össze az amit Fergusson több mint 20 évig épített, nagyon régóta várom ezt a pillanatot, és szerintem egy Mata nem lesz elég nekik arra hogy feljavuljanak, mert adhat gólpasszokat ha több gólt kapnak be mint amennyit lőnek. Az eladása megítélésével én várni fogok a szezon végéig, addig én nem azt mondom hogy kiváló, de elfogadható döntésnek tartom a MU-ba való engedését, mert inkább menjen oda [egy hiába az utóbbi 2 szezon legjobbja, José új rendszerében epizódista] Mata, de ha látom hogy nem fognak indulni a BL-ben, teljesen megérte, és Josét fogja igazolni, de még rengeteg ha van benne, ez is igaz.

És ha már a ha, ha nem jutnak a BL-be, akkor itt egy ideig nem fog bajnoki címre esélyes csapatot építeni Moyes, ebben biztos lehetsz, de ha mégis meglesz nekik a BL jövőre, akkor is erősebb keretünk van az övékénél, sokkal több potenciál van bennünk, nem mellesleg lesz egy év előnyünk az "új MU"-hoz képest, ha ezt nyáron kezdi el építeni Moyes. Hidd el, nekünk sokkal több hasznunk lehet akár a jelenben, akár a jövőben ezzel az eladással, mint a MU-nka vagy akár Mata-nak, akármennyire is tűnt gerinctelen dolognak. Én ebben bízom, remélem nem kell csalódnom.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#14234 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Dante írta:
emsanya írta:És rekord összegért igazolt át, tehát még azt sem, hogy kótyavetyélte el...Rekord összegért igazolt a MU a kispadunkról "megváltót", ez sztem csodálatos érzés annak fényében hogy szenvednek tovább...
Tudod mi csodálatos érzés még? Az egyik kedvenc játékosomat az általam legutáltabb csapat mezében focizni látni.
José-nak nem kellett, oké, de az a hülyeség hogy nem tud védekezni, nem jó, vagy elég ide nagyon frusztráló, ráadásul hazudott is a szurkolóknak, nem is egy nyilatkozatában.
Tényleg nem segít vissza úgy mint Hazard vagy Willan, vagy estleg Oscar, nem hazudott ebben José. Tisztán látszott, ebbe a rendszerbe nem fér bele, a mesternek nem kell ilyen ember, el kell fogadni. Ráadásul ha valaki, az ő szavára lehet adni...

Az hogy kedvenc játékosod, az már egyéni dolog, elhiszem hogy szar. Szerintem is egy jó játékos, nincs vele baj, de nem fér bele az elképzelésekbe, túl kellett adni rajta...

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#14235 Hozzászólás Szerző: Chester »

Blueflag írta:Értünk is megtette volna, ha zsinórban kétszer kezdő... vagy legalább zsinórban kétszer kap fél órát... José egyik verzióhoz sem volt elég kegyes, szóval jegeljük a témát szerintem. Nyílván ha nálunk rakás szar edzésmunkát végzett volna fél évig, akkor most 5 nap edzés után nem tudna a MU-ban sem jól teljesíteni.

Mourinho elzavarta, vagy mondjuk úgy, hogy indokolatlanul messze üldözte a kezdőcsapattól. Aki mást mond, az hazudik, vagy teljesen vak/hülye/mindkettő. Örülök, ha más csapatban magára talál Juan, akkor is, ha a MU-ról van szó...
Nem mondtam hogy nálunk az edzésmunkája volt a sz*r, de a meccsei nagy részében amióta itt van Mourinho közel sem védekezett annyira jól mint ezen a meccsen. A MU-nál ugyan úgy kell védekeznie mint nálunk, ráadásul itt Rooney miatt ugyan úgy a széleken fog játszani mint Josénál, szóval azon kívül hogy játéklehetőséghez jut sok haszna nem származik ebből a transzferből, de gondolom neki a játéklehetőség az első.

Azt tényleg kár tagadni, de én is írtam erről, hogy BIZTOS van köze Mourinhonak abban hogy ilyen keveset játszott és távoznia kellett, de ha a José alatt [mert előtte tényleg nem lehetett rá panaszunk, de az más játékrendszer volt] ilyen alázatos játékot mutatott volna mint a mai [statok és beszámolók alapján, a meccset nem láttam], akkor nyakamat rá hogy több lehetőséget kap, akár a kezdőben is, de ezt már sose tudjuk meg.

Neki sikereket és jó játékot kívánok, a MU-nak nem, a végső döntést meg a spanyol hozta meg, nem José, hiába van hozzá rengeteg köze. Nagyon remélem hogy a szezon végén Mourinhot fogja igazolni ez a döntés, különben én is csalódott leszek, de egyelőre közel sem látom annyira tragikusnak a dolgot mint ahogyan jó páran.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#14236 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

emsanya írta:Rekord összegért igazolt a MU a kispadunkról "megváltót", ez sztem csodálatos érzés annak fényében hogy szenvednek tovább...

Szerintem egyelőre nem beszélhetünk erről, egy hete igazolt át. Már az első félidőben két embert le kellett cserélniük a védelemből sérülés miatt, és a Britanniában sok nagycsapat kikapott már(mi is felültünk a szopórollerre decemberben).

Ebben a szezonban az MU nem jelent ránk veszélyt és nem is játszunk ellenük, de Mata 2018-ig írt alá. Hosszú távon kellett volna gondolkodni, mert könnyen lehet, hogy lesz olyan, hogy a bajnoki cím egy-két ponton fog múlni a két csapat között(pl. 2008-ban vagy 2010-ben az utolsó fordulóig ment a versenyfutás).

Jelenleg tényleg gyenge az United, de ha jó játékosokat igazolnaka selejtek(Valencia, Young, Cleverley, Fletcher, Ferdinand, Smalling) helyett, akkor megerősödhetnek, és eljöhet az az idő amikor rossz lesz nézni hogy mi a harmadik helyen kullogunk, míg Mata bajnok Manchester-ben. Remélem, hogy nem így lesz, de tényleg hosszú távon kell gondolkodni.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#14237 Hozzászólás Szerző: Dante »

emsanya írta:És rekord összegért igazolt át, tehát még azt sem, hogy kótyavetyélte el...Rekord összegért igazolt a MU a kispadunkról "megváltót", ez sztem csodálatos érzés annak fényében hogy szenvednek tovább...
Tudod mi csodálatos érzés még? Az egyik kedvenc játékosomat az általam legutáltabb csapat mezében focizni látni.
José-nak nem kellett, oké, de az a hülyeség hogy nem tud védekezni, nem jó, vagy elég ide nagyon frusztráló, ráadásul hazudott is a szurkolóknak, nem is egy nyilatkozatában.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#14238 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Amikor lehetőséget kapott, teljesen bizonyította José igazát, nem illik bele a rendszerbe amit a főnök elvár, Oscar vagy Willian alkalmasabb nála, neki ilyen játékos kell, megmondta , kész, ő a menedzser. José se hülye, hogy ok nélkül eladjon egy játékos.

És rekord összegért igazolt át, tehát még azt sem, hogy kótyavetyélte el...Rekord összegért igazolt a MU a kispadunkról "megváltót", ez sztem csodálatos érzés annak fényében hogy szenvednek tovább...

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#14239 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

ChesterB írta:
Chris22 írta:Azért az az 5 szerelés nem rossz, ahhoz képest, hogy a védekezési képességei miatt nem fért be nálunk a kezdőbe.
Ha nálunk is így játszott volna akkor még ma is a mi játékosunk lenne. Elég szomorú hogy egy sz*rházi MU-ért tesz meg mindent...
Értünk is megtette volna, ha zsinórban kétszer kezdő... vagy legalább zsinórban kétszer kap fél órát... José egyik verzióhoz sem volt elég kegyes, szóval jegeljük a témát szerintem. Nyílván ha nálunk rakás szar edzésmunkát végzett volna fél évig, akkor most 5 nap edzés után nem tudna a MU-ban sem jól teljesíteni.

Mourinho elzavarta, vagy mondjuk úgy, hogy indokolatlanul messze üldözte a kezdőcsapattól. Aki mást mond, az hazudik, vagy teljesen vak/hülye/mindkettő. Örülök, ha más csapatban magára talál Juan, akkor is, ha a MU-ról van szó...

Avatar
White
Hozzászólások: 3442
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Premier League

#14240 Hozzászólás Szerző: White »

Azért amikor Mata pályán volt itt nem alibizett,Munchenben Drogba már feladta,erre Mata bíztatta hogy van még remény,3 percel utána gólt fejelt Drogba Mata assziszt-ból. Ezt maga Didier nyilatkozta.
#OnceABlueAlwaysABlue

Válasz küldése