Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
asderedsa
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2010. december 4., szombat 19:04
Kedvenc játékos: LAMPARD-Terry-Rami-Mata
Kedvenc exjátékos: Zola-DROGBA-Ballack
Tartózkodási hely: Siófok/Kaposvár/Szeged

Re: Átigazolások

#11641 Hozzászólás Szerző: asderedsa »

Daniel írta:http://www1.skysports.com/football/news ... m=facebook

Én nem akarom elhinni, hogy akkora gyökér sötét legyen a vezetőség, hogy ezeknek a férgeknek adjuk el az előző két szezon legjobb játékosát. Már csak azért se tenném, amit nyáron műveltek velünk és Rooneyval, a pofátlan mocskok azok után, hogy mernek egyáltalán tárgyalni bárkivel is? A tetejébe az életbe először olyan mélyre süllyedhetnének, ahonnan évekig nem lenne kiút (EL hely, sztárok kiválása, pénzügyi válság stb.) erre gyakorlatilag kihúznánk őket a szarból 37 millió fontért? Na ne........ Miért opció a PL-en belül Mata eladása? Mért akarjuk a rivális klubokat erősíteni? Nyáron nem adjuk el Ba-t az Arsenalnak, mert bajnokesélyesek, de Mata mehet a MU-ba? Nem értem a logikát komolyan.
Nemk örülök

Mata nem mehet el.JM-nek is meg kell adnia a lehetőséget neki,többet érdemel,mint a pad.Nekem hatalmas kedvencem Juan,demoralizáló lenne a számomra ha elmenne,főleg ha a United-hez... :|
Stone haxleader!

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#11642 Hozzászólás Szerző: Daniel »

http://www1.skysports.com/football/news ... m=facebook" onclick="window.open(this.href);return false;

Én nem akarom elhinni, hogy akkora gyökér sötét legyen a vezetőség, hogy ezeknek a férgeknek adjuk el az előző két szezon legjobb játékosát. Már csak azért se tenném, amit nyáron műveltek velünk és Rooneyval, a pofátlan mocskok azok után, hogy mernek egyáltalán tárgyalni bárkivel is? A tetejébe az életbe először olyan mélyre süllyedhetnének, ahonnan évekig nem lenne kiút (EL hely, sztárok kiválása, pénzügyi válság stb.) erre gyakorlatilag kihúznánk őket a szarból 37 millió fontért? Na ne........ Miért opció a PL-en belül Mata eladása? Mért akarjuk a rivális klubokat erősíteni? Nyáron nem adjuk el Ba-t az Arsenalnak, mert bajnokesélyesek, de Mata mehet a MU-ba? Nem értem a logikát komolyan.
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Átigazolások

#11643 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Buluska írta:
dacultras írta:
ChesterB írta:nyáron ha nem hosszabbítunk Eto'o-val
http://nb1.hu/hirek/etoo-az-mu-kivegzes ... -chelsea-t" onclick="window.open(this.href);return false;
Kicsit szar a fordítás, nem jelentette ki ennyire nyíltan, hogy a szezon végén visszamegy.

http://www1.skysports.com/football/news ... um=twitter" onclick="window.open(this.href);return false;
Azért remélem igaz.
Nagyon örülök a tegnapelőtti triplájának, de őt kb. nyíltan 1 évre hoztuk ide nem többre, és nem is kell belőle több... Az elsődleges oka az volt, hogy nem jött egy sztárcsatár se nyáron (Rooney, Cavani, Falcao...), őt meg úgy hozta sors, hogy ingyen lehetett elhozni a bedőlt Anzsitól, egy ilyen rutinos klasszisért az meg megéri.
Nyáron meg vszeg jön majd csatár, plusz Lukaku is talonban van, Eto'o se lesz fiatalabb már, szóval menjen csak levezetni Mallorcára.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#11644 Hozzászólás Szerző: Buluska »

dacultras írta:
ChesterB írta:nyáron ha nem hosszabbítunk Eto'o-val
http://nb1.hu/hirek/etoo-az-mu-kivegzes ... -chelsea-t" onclick="window.open(this.href);return false;
Kicsit szar a fordítás, nem jelentette ki ennyire nyíltan, hogy a szezon végén visszamegy.

http://www1.skysports.com/football/news ... um=twitter" onclick="window.open(this.href);return false;

dacultras
Hozzászólások: 784
Csatlakozott: 2010. augusztus 27., péntek 21:32
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolások

#11645 Hozzászólás Szerző: dacultras »

ChesterB írta:nyáron ha nem hosszabbítunk Eto'o-val
http://nb1.hu/hirek/etoo-az-mu-kivegzes ... -chelsea-t" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#11646 Hozzászólás Szerző: Chester »

Szerintem nem komolytalan riválishoz menni, a játékos egyrészt ott focizik ahol megkapja a fizetését, másrészt ha van benne profizmus és tehetség akkor minél magasabb szinten akar játszani, kupákat nyerni. Ha ez azzal jár hogy a riválishoz kell menni, hát istenem, valahol a játékost is meg kell/lehet érteni, nem egyből a nyakát kell elvágni mert riválishoz igazolt.

Ha a MU nem kerül a BL-be, egy RvP vagy Rooney féle világklasszis játékos biztos nem fog egy EL csoportkörbe bohóckodni [ha egyáltalán az a helyezés is meglesz...], teljesen érthető lenne a klubcsere. Ha meg más nem tesz ajánlatot rajtunk kívül, akkor hozzánk igazol.

Lukaku jó, én is megadnám neki a bizalmat, nyáron ha nem hosszabbítunk Eto'o-val akkor meg is van a helyére a belga. Ha Ba is elmegy [miért ne tenné?] akkor marad jövőre a BL-ben még mindig rutintalan [nem tudom az Anderlechttel hányszor volt BL-ben, max 2-szer, ami maximum 12 csoportmeccs, bár az 16-17 évesen] és a hol gólt szerző hol nem Torres, José ezt elkerülné szerintem, ezért hozná el Rooney-t, amit meg is tudok érteni.

Nem mellesleg az az ember ha itt van akkor nem kell se új csatár, se új tkp, se új szélső, mindenhol ott van, robotol, és akár Lukaku mögött is játszhat ha úgy adódik, nem mellesleg angol. Szerintem mi nem bukhatunk vele, de persze bármi megtörténhet, akár hosszabbíthat is a MU-val, de akkor soha többé nem fog elkerülni onnan.

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Átigazolások

#11647 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

Николаевич írta:Az olaszoknál nagy divat cserélgetni a játékosokat, szerintem elég komolytalan dolog, nem kéne követni őket ebben (sem). Vicc, hogy elvileg rivális csapatok össze vissza adogatják egymásnak a játékosokat.

Nem vagyok egy elvetemült utálkozó szurkoló, de Rooney lassan 10 éve van az MU-ban, ami alatt hatalmas rivalizálás folyt a két csapat között. Több száz meccs és gól van a háta mögött. Klasszis játékos, de én nem nagyon szeretném itt látni, ahogy Mata-t sem pirosban.

Lukaku Rooney óta a legjobb fiatal csatár a PL-ben. Miért nem nyomjuk inkább őt? Az angol megkapta a lehetőséget 19-20 évesen, ezért is lett ilyen jó játékos.
Majdnem mindenben egyet értek de Cole is ős arsenalos volt mikor idejött és megszoktuk évekig az egyik legjobbunk volt ha a hentest normális áron (értsd nem Matáért) sikerülne elhozni jó üzlet lehetne plusz gyengülne a MU
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Átigazolások

#11648 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

jkopfner írta:
zzzzz írta:
Wisey írta:En megtartanam Mata-t, mert barmelyik jatekos leserülhet akarmennyi idöre. Lasd Essien, aki mar sosem lesz a regi. Vagy ha Hazard megint megrugdos egy labdaszedö fiut, es eltiltjak par meccsre :)
De egy sima (Oscar / Hazard) formahanyatlas eseten is bevethetö lenne Mata.
Miért kellene ahhoz sérülés? Willian és Oscar az előző két meccsükön valami borzalmasak voltak, ilyen teljesítmény után Mata 6 meccs padozást kapna, de le merném fogadni, hogy a két brazil már megint kezdeni fog a hétvégén... Nyerhet akármit José, de nem bocsátom meg neki, ha tönkreteszi Mata karrierjét kékben. (És tudom, hogy egy játékos sem lehet nagyobb a klubnál, de meg vagyok győződve róla, hogy azt, amit a brazil duó hoz, azt Mata is tudná folyamatos játéklehetőség mellett, sőt, valószínűleg többet is. És hiába védekezik jobban Oscar, hogyha aztán a kapunktól 40 méterre eladja a labdát. Ha nem a védő Evra van ott, akkor simán gólt kaphattunk volna belőle.)
Én eddig jobbnak látom mindhárom játékost (Hazard/Oscar/Willian) Matától. Sajnálom nagyon Matát, de Mou játékfelfogásába nem nagyon fér bele. Az pedig luxus, hogy a padot koptassa és arra várjon, hogy lesérül valaki. Főleg a VB évében. Bármennyire is szomorú sajnos lassú és nem elég agresszív a jelenlegi játékrendszerünkhöz. Én személy szerint áment mondanék egy Rooney - Mata cserére.
Idén jobbak, de úgy szvsz nem nehéz jobbnak lenni, ha Mata hatmeccsenként jut szóhoz. Azt sajnálom, hogy a spanyol nem kapott még 3 meccset egymás után, az elejétől a végéig. Szerintem akkor lehetne beszélni arról, hogy melyikük a jobb. A Rooney-Mata cseréről meg már Chester leírta, hogy miért nem szabad megtörténnie.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#11649 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Az olaszoknál nagy divat cserélgetni a játékosokat, szerintem elég komolytalan dolog, nem kéne követni őket ebben (sem). Vicc, hogy elvileg rivális csapatok össze vissza adogatják egymásnak a játékosokat.

Nem vagyok egy elvetemült utálkozó szurkoló, de Rooney lassan 10 éve van az MU-ban, ami alatt hatalmas rivalizálás folyt a két csapat között. Több száz meccs és gól van a háta mögött. Klasszis játékos, de én nem nagyon szeretném itt látni, ahogy Mata-t sem pirosban.

Lukaku Rooney óta a legjobb fiatal csatár a PL-ben. Miért nem nyomjuk inkább őt? Az angol megkapta a lehetőséget 19-20 évesen, ezért is lett ilyen jó játékos.

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#11650 Hozzászólás Szerző: Anti »

Ha Özil 50 misi volt,akkor Mata két év PL tapasztalattal MINIMUM ennyi, ugyhogy egy Roo-Mata csere esetén tökön döfném a vezetőséget.
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#11651 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

zzzzz írta:
Wisey írta:En megtartanam Mata-t, mert barmelyik jatekos leserülhet akarmennyi idöre. Lasd Essien, aki mar sosem lesz a regi. Vagy ha Hazard megint megrugdos egy labdaszedö fiut, es eltiltjak par meccsre :)
De egy sima (Oscar / Hazard) formahanyatlas eseten is bevethetö lenne Mata.
Miért kellene ahhoz sérülés? Willian és Oscar az előző két meccsükön valami borzalmasak voltak, ilyen teljesítmény után Mata 6 meccs padozást kapna, de le merném fogadni, hogy a két brazil már megint kezdeni fog a hétvégén... Nyerhet akármit José, de nem bocsátom meg neki, ha tönkreteszi Mata karrierjét kékben. (És tudom, hogy egy játékos sem lehet nagyobb a klubnál, de meg vagyok győződve róla, hogy azt, amit a brazil duó hoz, azt Mata is tudná folyamatos játéklehetőség mellett, sőt, valószínűleg többet is. És hiába védekezik jobban Oscar, hogyha aztán a kapunktól 40 méterre eladja a labdát. Ha nem a védő Evra van ott, akkor simán gólt kaphattunk volna belőle.)
Én eddig jobbnak látom mindhárom játékost (Hazard/Oscar/Willian) Matától. Sajnálom nagyon Matát, de Mou játékfelfogásába nem nagyon fér bele. Az pedig luxus, hogy a padot koptassa és arra várjon, hogy lesérül valaki. Főleg a VB évében. Bármennyire is szomorú sajnos lassú és nem elég agresszív a jelenlegi játékrendszerünkhöz. Én személy szerint áment mondanék egy Rooney - Mata cserére.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#11652 Hozzászólás Szerző: Chester »

El kell engedni Mata-t, nem érdemli meg hogy csak 4-5 meccsenként kapjon szerepet, legtöbbször csereként. Hozzáteszem azt helyeslem hogy Oscart preferálja José, de azt nem hogy Mata ennyire kihasználatlan.

Egy Rooney-Mata cserével mi csak bukhatunk, pénzben mindenképp. Rooney szerződése jövőre lejár, tehát alapból "olcsóbban" megszerezhető a becsült áránál, ha nem lesz meg a BL hely a MU-nak akkor még lejebb mehet az az összeg, és Rooney életkedve is a MU-nál. Türelmesnek kell lenni, ha kell kivárni az augusztus 31-et, mert ha kapkodunk akkor kidobhatunk akár 10-20 millió fontot az ablakon. Az igazolást nehezíti, hogy sok benne a ha és a feltételes mód, de HA a tabella sorrendje év végén sem változna, és ha Rooney nem hosszabbít, akkor egy 25-30 millió fontért is elhozható lenne akár, HACSAK ki nem vásárolja magát ugye a szerződéséből, ezáltal még olcsóbban jönne [valaki már írta, hogy ezáltal aláíráspénzben visszakapná ezt az összeget, meg úgy +5 - 10 millió fontot maximum, így szintén olyan 25 millió fontban lenne a transzfer].

Mata értéke viszont van akkora mint Rooney-é, az angolt én olyan 30 millióra taskálom HA létrejönnek a fönti feltételek, Mata viszont ennél bőven többet ér. Van még hátra talán 2-3 év a szerződéséből, a legjobb korban van, és ugye mi sem olcsón vettük meg. José kijelentette hogy mindenképp "külföldre" fogja elengedni ha menni akar, szóval én is kizártnak tartom hogy a MU-ba menne. A csereüzlettel meg csak a MU járna jól, pénzügyileg mindenképp, meg hát azért Mata az Mata, bár én egyetértek Neville-lel hogy az ő játékának nem a United való, ahol Rooney szerepét kéne átvennie, amihez szintén hatalmas védőmunkára lenne szüksége.

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Átigazolások

#11653 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

Wisey írta:En megtartanam Mata-t, mert barmelyik jatekos leserülhet akarmennyi idöre. Lasd Essien, aki mar sosem lesz a regi. Vagy ha Hazard megint megrugdos egy labdaszedö fiut, es eltiltjak par meccsre :)
De egy sima (Oscar / Hazard) formahanyatlas eseten is bevethetö lenne Mata.
Miért kellene ahhoz sérülés? Willian és Oscar az előző két meccsükön valami borzalmasak voltak, ilyen teljesítmény után Mata 6 meccs padozást kapna, de le merném fogadni, hogy a két brazil már megint kezdeni fog a hétvégén... Nyerhet akármit José, de nem bocsátom meg neki, ha tönkreteszi Mata karrierjét kékben. (És tudom, hogy egy játékos sem lehet nagyobb a klubnál, de meg vagyok győződve róla, hogy azt, amit a brazil duó hoz, azt Mata is tudná folyamatos játéklehetőség mellett, sőt, valószínűleg többet is. És hiába védekezik jobban Oscar, hogyha aztán a kapunktól 40 méterre eladja a labdát. Ha nem a védő Evra van ott, akkor simán gólt kaphattunk volna belőle.)

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Átigazolások

#11654 Hozzászólás Szerző: Wisey »

pulci03 írta:
redrum írta:Szerintem meg azok után hogy JM így kirakta a csapatból eléggé fűti a bizonyítási vágy, és a MU-ban remekül be tudná bizonyítani Mourinhónak hogy tévedett vele kapcsolatban.
Abban sajnos szinte biztos vagyok, hogy egy Mata-Rooney cseréből mi jönnénk ki rosszul.
Kizárt dolognak tartom, hogy José eladná manu-nak még 40 millió fontért sem még ha most nem is közvetlen ellenfelek nyáron komoly igazolásokra készülnek viszont ha belegondolok José nagyon akarja Rooneyt de remélem nem áldozza be Matát!!!
Egy Rooney - Mata csere szerintem sem kizarhato, de talan mindket klub tul nagy, es mindket jatekos tul nagy klasszis ahhoz hogy csak ugy kicsereljek öket egymas közt.
Volt mar egyszer egy Gallas - Cole cserenk az Arsenallal, raadasul Cole akkor mar "ös-Arsenalosnak" szamitott. Megis, valahogy egy "Mata - Rooney szinten" mar nem tudnam ugyanezt elkepzelni, föleg nem a Man Uniteddel.

En megtartanam Mata-t, mert barmelyik jatekos leserülhet akarmennyi idöre. Lasd Essien, aki mar sosem lesz a regi. Vagy ha Hazard megint megrugdos egy labdaszedö fiut, es eltiltjak par meccsre :)
De egy sima (Oscar / Hazard) formahanyatlas eseten is bevethetö lenne Mata.

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#11655 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

pulci03 írta:
redrum írta:
Dante írta:Anglian belul nem menne sehova, folosleges az ilyen pletykakkal foglalkozni.
Szerintem meg azok után hogy JM így kirakta a csapatból eléggé fűti a bizonyítási vágy, és a MU-ban remekül be tudná bizonyítani Mourinhónak hogy tévedett vele kapcsolatban.
Abban sajnos szinte biztos vagyok, hogy egy Mata-Rooney cseréből mi jönnénk ki rosszul.
Kizárt dolognak tartom, hogy José eladná manu-nak még 40 millió fontért sem még ha most nem is közvetlen ellenfelek nyáron komoly igazolásokra készülnek viszont ha belegondolok José nagyon akarja Rooneyt de remélem nem áldozza be Matát!!!
Januárban egyébként tuti nem fogja. Ha neadj isten kidőlne Hazard vagy Oscar nagy bajban lennénk. Azonban nyáron nem kizárt. Már toporzékol Piazon is, kis Hazardból is még lehet valami. Persze nem akarom őket Matához hasonlítani de ha José nem számol vele alapemberként muszáj eladni.
WE ARE ALL CHELSEA

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Átigazolások

#11656 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

redrum írta:
Dante írta:Anglian belul nem menne sehova, folosleges az ilyen pletykakkal foglalkozni.
Szerintem meg azok után hogy JM így kirakta a csapatból eléggé fűti a bizonyítási vágy, és a MU-ban remekül be tudná bizonyítani Mourinhónak hogy tévedett vele kapcsolatban.
Abban sajnos szinte biztos vagyok, hogy egy Mata-Rooney cseréből mi jönnénk ki rosszul.
Kizárt dolognak tartom, hogy José eladná manu-nak még 40 millió fontért sem még ha most nem is közvetlen ellenfelek nyáron komoly igazolásokra készülnek viszont ha belegondolok José nagyon akarja Rooneyt de remélem nem áldozza be Matát!!!

Avatar
redrum
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1277
Csatlakozott: 2008. július 6., vasárnap 11:36
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Mata
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#11657 Hozzászólás Szerző: redrum »

Dante írta:Anglian belul nem menne sehova, folosleges az ilyen pletykakkal foglalkozni.
Szerintem meg azok után hogy JM így kirakta a csapatból eléggé fűti a bizonyítási vágy, és a MU-ban remekül be tudná bizonyítani Mourinhónak hogy tévedett vele kapcsolatban.
Abban sajnos szinte biztos vagyok, hogy egy Mata-Rooney cseréből mi jönnénk ki rosszul.
I'm goin' down down down down

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#11658 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

bules írta:Mata a világ egyik legjobb támadó középpályása, szégyen hogy ez történik vele :S
Shaw milyen játékos? Durva hogy 18 éves és ennyire nagyra tartják angliában. Vagy simán felfújják őt, csak azért, mert angol?
A fiatal angol játékosokat mindíg túlértékelik.

Nagyon jó kis játékos, védekezésben és támadásban is penge. Van még hova fejlődnie, de fiatal kora ellenére ('95-ös születésű) komoly tapasztalata van már.

Szerintem érdemes lenne megvenni, mivel igencsak fogynak a home grown játékosaink: tavalyhoz képest Turnbull, Moses és Bertrand sem kerettag(valószínűleg utóbbi kettő se nagyon lesz már), Cole és Terry 34, Lampard pedig 36 lesz idén, tehát szükség van angol játékosokra. Arról nem is beszélve hogy Azpi nem lehet hosszú távú megoldás a bal oldalon.

bules
Hozzászólások: 326
Csatlakozott: 2007. március 3., szombat 16:40

Re: Átigazolások

#11659 Hozzászólás Szerző: bules »

Mata a világ egyik legjobb támadó középpályása, szégyen hogy ez történik vele :S
Shaw milyen játékos? Durva hogy 18 éves és ennyire nagyra tartják angliában. Vagy simán felfújják őt, csak azért, mert angol?
A fiatal angol játékosokat mindíg túlértékelik.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#11660 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Didier90 írta:Szerintetek elkéne adni Matát a manchesternek? Annyit eltudnánk érte kérni amennyit nem szégyellünk. Engem nagyon bánt, hogy josé abszolút nem számol vele. Nem ezt érdemli. Mondjuk a hányinger kerülget ha elképzelem Matát manchester mezben....

Nem hiszem, hogy annyi pénzt adna érte az United amennyit a PSG vagy a Monaco ne adna meg. Óriási hülyeség lenne eladni pont az MU-nak, cipelné a hátán a csapatot. Vasárnap is láthattuk, hogy az agyatlan szélsők(Vale, Young) között Januzaj-nak kellett volna irányítani, de ő még nyilvánvalóan túl fiatal, rutintalan és gyenge ahhoz hogy egy ilyen kaliberű csapat karmestere legyen.

Nagyon szomorú lennék, ha eladnánk Mata-t. Tudom, szar a worl rate-je meg nem tud védekezni, de nem véletlenül lett kétszer zsinórban az év játékosa. Ha viszont mindenképpen mennie kell akkor találjon magának csapatot egy másik ligában. Remélhetőleg lesz ennyi eszünk.

Válasz küldése