Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Átigazolások

#11661 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

redrum írta:
Dante írta:Anglian belul nem menne sehova, folosleges az ilyen pletykakkal foglalkozni.
Szerintem meg azok után hogy JM így kirakta a csapatból eléggé fűti a bizonyítási vágy, és a MU-ban remekül be tudná bizonyítani Mourinhónak hogy tévedett vele kapcsolatban.
Abban sajnos szinte biztos vagyok, hogy egy Mata-Rooney cseréből mi jönnénk ki rosszul.
Kizárt dolognak tartom, hogy José eladná manu-nak még 40 millió fontért sem még ha most nem is közvetlen ellenfelek nyáron komoly igazolásokra készülnek viszont ha belegondolok José nagyon akarja Rooneyt de remélem nem áldozza be Matát!!!

Avatar
redrum
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1277
Csatlakozott: 2008. július 6., vasárnap 11:36
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Mata
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#11662 Hozzászólás Szerző: redrum »

Dante írta:Anglian belul nem menne sehova, folosleges az ilyen pletykakkal foglalkozni.
Szerintem meg azok után hogy JM így kirakta a csapatból eléggé fűti a bizonyítási vágy, és a MU-ban remekül be tudná bizonyítani Mourinhónak hogy tévedett vele kapcsolatban.
Abban sajnos szinte biztos vagyok, hogy egy Mata-Rooney cseréből mi jönnénk ki rosszul.
I'm goin' down down down down

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#11663 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

bules írta:Mata a világ egyik legjobb támadó középpályása, szégyen hogy ez történik vele :S
Shaw milyen játékos? Durva hogy 18 éves és ennyire nagyra tartják angliában. Vagy simán felfújják őt, csak azért, mert angol?
A fiatal angol játékosokat mindíg túlértékelik.

Nagyon jó kis játékos, védekezésben és támadásban is penge. Van még hova fejlődnie, de fiatal kora ellenére ('95-ös születésű) komoly tapasztalata van már.

Szerintem érdemes lenne megvenni, mivel igencsak fogynak a home grown játékosaink: tavalyhoz képest Turnbull, Moses és Bertrand sem kerettag(valószínűleg utóbbi kettő se nagyon lesz már), Cole és Terry 34, Lampard pedig 36 lesz idén, tehát szükség van angol játékosokra. Arról nem is beszélve hogy Azpi nem lehet hosszú távú megoldás a bal oldalon.

bules
Hozzászólások: 326
Csatlakozott: 2007. március 3., szombat 16:40

Re: Átigazolások

#11664 Hozzászólás Szerző: bules »

Mata a világ egyik legjobb támadó középpályása, szégyen hogy ez történik vele :S
Shaw milyen játékos? Durva hogy 18 éves és ennyire nagyra tartják angliában. Vagy simán felfújják őt, csak azért, mert angol?
A fiatal angol játékosokat mindíg túlértékelik.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#11665 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Didier90 írta:Szerintetek elkéne adni Matát a manchesternek? Annyit eltudnánk érte kérni amennyit nem szégyellünk. Engem nagyon bánt, hogy josé abszolút nem számol vele. Nem ezt érdemli. Mondjuk a hányinger kerülget ha elképzelem Matát manchester mezben....

Nem hiszem, hogy annyi pénzt adna érte az United amennyit a PSG vagy a Monaco ne adna meg. Óriási hülyeség lenne eladni pont az MU-nak, cipelné a hátán a csapatot. Vasárnap is láthattuk, hogy az agyatlan szélsők(Vale, Young) között Januzaj-nak kellett volna irányítani, de ő még nyilvánvalóan túl fiatal, rutintalan és gyenge ahhoz hogy egy ilyen kaliberű csapat karmestere legyen.

Nagyon szomorú lennék, ha eladnánk Mata-t. Tudom, szar a worl rate-je meg nem tud védekezni, de nem véletlenül lett kétszer zsinórban az év játékosa. Ha viszont mindenképpen mennie kell akkor találjon magának csapatot egy másik ligában. Remélhetőleg lesz ennyi eszünk.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6499
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#11666 Hozzászólás Szerző: Dante »

Didier90 írta:Szerintetek elkéne adni Matát a manchesternek? Annyit eltudnánk érte kérni amennyit nem szégyellünk. Engem nagyon bánt, hogy josé abszolút nem számol vele. Nem ezt érdemli. Mondjuk a hányinger kerülget ha elképzelem Matát manchester mezben....
Anglian belul nem menne sehova, folosleges az ilyen pletykakkal foglalkozni.

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#11667 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

Szerintetek elkéne adni Matát a manchesternek? Annyit eltudnánk érte kérni amennyit nem szégyellünk. Engem nagyon bánt, hogy josé abszolút nem számol vele. Nem ezt érdemli. Mondjuk a hányinger kerülget ha elképzelem Matát manchester mezben....
WE ARE ALL CHELSEA

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#11668 Hozzászólás Szerző: Buluska »

A twitterén is kiírta, hogy ma Londonban van "vásárolni".

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Átigazolások

#11669 Hozzászólás Szerző: almos »

langidave írta:Pörög a Twitter, hogy leigazoltuk Shawt....
Adná az Isten!
LAMPARD#8

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#11670 Hozzászólás Szerző: langidave »

Pörög a Twitter, hogy leigazoltuk Shawt....

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#11671 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Én nem éreztem benne azt amit itt sokan. A rúgótechnikája jó, az kétségtelen. De állítólag szélső (szvsz ahoz képest lassú) és úgy mint Hazard nem tud megverni egy-az-egyben embereket. Amikor játszott se volt egyszer sem olyan nagy meccse a szezon elején (tudom nem sokat, de momentumai sem voltak). Sok sikert neki, jelenleg nincs helye a csapatban és neki is jobb így...

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6499
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#11672 Hozzászólás Szerző: Dante »

ChesterB írta:"Idősebb", Benteke 23 éves, Lukaku 20. :D Elképesztő ez a belga válogatott, korszakos csapat lehet belőlük ha kihasználják a mostani tehetségeiket.

Lukaku mellett idén a gólok szólnak, szóval ha tartja ezt a formáját, akkor simán kezdő lehet.
Az a baj, hogy "túl szép" ez a fiatal keret, szerintem valahol mindig elfognak csúszni a komoly eredmények elérésétől. Rég nem volt ilyen jó egy generáció.

Avatar
Zsolti_6
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2011. április 18., hétfő 19:35
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Zola-Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szolnok

Re: Átigazolások

#11673 Hozzászólás Szerző: Zsolti_6 »

Én azért sajnálom KdB-t, én láttam benne valamilyen potenciált, remélem hogy jól döntött a vezetőség...
WE ARE THE CHAMPIONS! 2012.05.19. München

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#11674 Hozzászólás Szerző: Chester »

"Idősebb", Benteke 23 éves, Lukaku 20. :D Elképesztő ez a belga válogatott, korszakos csapat lehet belőlük ha kihasználják a mostani tehetségeiket.

Lukaku mellett idén a gólok szólnak, szóval ha tartja ezt a formáját, akkor simán kezdő lehet.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6499
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#11675 Hozzászólás Szerző: Dante »

pulci03 írta:Szerintem idén nagyon fontos szempont a Vb nem szabad elfelejteni belgáknak ez óriási esély akár csoportból is továbbjuthatnak és ha KDB ebben szerepet akar magának akkor nem érheti be azzal, hogy minden 5. meccsen jut neki fél óra ilyen szempontból okos döntés és pont ez a helyzet Lukakunál is bár szerintem neki fix helye van belga kezdőben de nem mindegy milyen formában mennyit játszik.
Jobban örültem volna ha egy schalkéba vagy dortmundba megy mert ott is lehetne kezdő, wolfsburg kicsit olyan semmilyen csapat pedig tele vannak lóvéval...
Kevin-nek van stabilabb helye a belgáknál, a szövetségi kapitányuk nagyon bízik benne. Lukaku-nak Benteke a riválisa, aki ugye idősebb, tapasztaltabb, ezért élvez(ett) előnyt Romelu-val szemben, de mostanság épül fel, szóval jó formába kell lendülnie, ez kedvez a mi csatárunknak.

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#11676 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Nem is azt irtam h kisiklott, hanem ha ossze veti majd kesobb h mit ert el es mit erhetett volna el, akkor lehet h elgondolkozik. De sok sikert neki mert jo kolyok es jatsszon sokat, vb-re legyen csucsformaban, mert a nemet arany mellett a belgaktol varok meglepetest.
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Átigazolások

#11677 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

putthelime írta:Ezt azért messze nem nevezném kisiklott karriernek. Ugyanúgy gondolkodik, mint Lukaku, akit pont ezért tartunk nagyon bölcsnek: abban a korban van, amikor mindennél többet jelent a pályán töltött idő, ráadásul VB is lesz idén. Romelu azért jár kölcsönbe, mert minden álma kékben játszani. Kevinnek semmi érzelmi kötődése nincs a klubhoz, stabil játékos lesz a bundásban, ahonnan egy-két jó év után még mindig dobbanthat egy top-csapathoz. És akkor még mindig csak 24-25 lesz.

Ha nem mi vagyunk álmai csapata (és nem, nem mi vagyunk), akkor jelen pillanatban a legjobb döntést hozta a karrierje szempontjából.

(És ezzel nem azt akarom mondani, hogy nem ő hibázott ősszel és a szezon elején, de ha már így alakult, akkor most azt tette, amit tennie kellett.)
Szerintem idén nagyon fontos szempont a Vb nem szabad elfelejteni belgáknak ez óriási esély akár csoportból is továbbjuthatnak és ha KDB ebben szerepet akar magának akkor nem érheti be azzal, hogy minden 5. meccsen jut neki fél óra ilyen szempontból okos döntés és pont ez a helyzet Lukakunál is bár szerintem neki fix helye van belga kezdőben de nem mindegy milyen formában mennyit játszik.
Jobban örültem volna ha egy schalkéba vagy dortmundba megy mert ott is lehetne kezdő, wolfsburg kicsit olyan semmilyen csapat pedig tele vannak lóvéval...

Avatar
bolnud
Hozzászólások: 694
Csatlakozott: 2011. január 3., hétfő 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Átigazolások

#11678 Hozzászólás Szerző: bolnud »

Ahogy előttem már írta valaki, én is azt bánom, hogy a belgák közül távozott valaki. Tetszett, hogy mi adtuk a belga válogatott gerincének egy részét. :D
Meg tavaly nagyon bizakodó voltam vele kapcsolatban, amikor a Werderben jól ment neki a szekér. Most ugyan ezt a szintet hozza Piazón a Vitesse-ben, remélem az ő esetében nem ez lesz a vége a dolognak.

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#11679 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Ezt azért messze nem nevezném kisiklott karriernek. Ugyanúgy gondolkodik, mint Lukaku, akit pont ezért tartunk nagyon bölcsnek: abban a korban van, amikor mindennél többet jelent a pályán töltött idő, ráadásul VB is lesz idén. Romelu azért jár kölcsönbe, mert minden álma kékben játszani. Kevinnek semmi érzelmi kötődése nincs a klubhoz, stabil játékos lesz a bundásban, ahonnan egy-két jó év után még mindig dobbanthat egy top-csapathoz. És akkor még mindig csak 24-25 lesz.

Ha nem mi vagyunk álmai csapata (és nem, nem mi vagyunk), akkor jelen pillanatban a legjobb döntést hozta a karrierje szempontjából.

(És ezzel nem azt akarom mondani, hogy nem ő hibázott ősszel és a szezon elején, de ha már így alakult, akkor most azt tette, amit tennie kellett.)
They do now.

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#11680 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Buluska írta:
Daniel írta:
Bízom benne, hogy opciónk van rá visszavásárolni... Amúgy transfermarkt szerint 19 millió fontért kelt el.
Nem hinnem, hogy sok kedve lenne ide visszajonni. :D
Vele ellentetben Maticnak nem volt ekkora "onbizalma" es kicsit tobbet is bizonyitott, mint a belga s lam visszajott. Alazat hiany, ezt hajtogatom mindig. 18 eves kis pocsok nem birnak 1-2 evet varni mert ok akkora talentek. Aztan majd vihetem neki 10 ev mulva a zsepit mert rajott, hogy tul sokat vart magatol, nem birt varni es elbaszta a karrierjet
Nyugodj bekeben Mister !

Válasz küldése