Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Hunor96
Hozzászólások: 347
Csatlakozott: 2012. augusztus 29., szerda 15:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#15021 Hozzászólás Szerző: Hunor96 »

ChesterB írta:
Atthilleus írta:Közben 1-1, de sztem a legtöbben még ennek is örülnénk. :)
Én nem mert a Liverpoolra fogadtam. :D
Én is a Poolra tettem, de én örülnék ha most szpnának egyet :D legalább ha megverjük a sotont akkor meglesz a 2. hely

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#15022 Hozzászólás Szerző: Chester »

Atthilleus írta:Közben 1-1, de sztem a legtöbben még ennek is örülnénk. :)
Én nem mert a Liverpoolra fogadtam. :D

Atthilleus
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2008. október 27., hétfő 20:45
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Premier League

#15023 Hozzászólás Szerző: Atthilleus »

Vezet a Hull City a Liverpool ellen! :D

Csak így tovább Hull! :lol:

Közben 1-1, de sztem a legtöbben még ennek is örülnénk. :)

dacultras
Hozzászólások: 769
Csatlakozott: 2010. augusztus 27., péntek 21:32
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Premier League

#15024 Hozzászólás Szerző: dacultras »

fontos lenne nyerni, picit megléphetnénk az üldözőktől

dacultras
Hozzászólások: 769
Csatlakozott: 2010. augusztus 27., péntek 21:32
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Premier League

#15025 Hozzászólás Szerző: dacultras »

nem tartott sokáig, tiziből 2:2

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Premier League

#15026 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Duhh, Sandro rendesen betette :D

Sp*rs - MU 2-1 55'
They do now.

appledda
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2013. november 29., péntek 21:57

Re: Premier League

#15027 Hozzászólás Szerző: appledda »

Sziasztok!
Bocs, hogy ide is beírok, de ez a topik jobban pörög mint a -true blue tagság- talán itt többen olvassátok..

Szeretném meglepni a férjemet egy Chelsea meccsel élőben, mert nála ez a minden...
Kinéztem neki a márciusi Arsenal ( márc.22.) meccset, de most, hogy utána olvastam, arra nem egyszerű jegyet szerezni. Gondolkoztam, hogy megveszem a tagságit, de pontok nélkül még így sem tudnék arra jegyet venni.
Tehát, ha valaki tudna nekem segíteni az Arsenal elleni meccsre jegyet venni, akinek van tagságija és pontja is esetleg, akkor szeretném megvenni tőle.
Természetesen kifizetem a tagsági árát is pluszba a jegyen felül, hogy mindenki jól járjon. Csak egy jegy kellene:)
Köszönöm előre is ha tudtok segíteni!

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3185
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Premier League

#15028 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

rafanadal írta:
ChesterB írta:Bármelyik MU játékostól sajnálnám az ömlengést a médiában csak tőle nem, teljesen megérdemli, rászolgált, még mindig a MU legjobb szélsője [és ez inkább Nanira, Valenciara meg Youngra ciki]
Ezzel én is így vagyok, tényleg megérdemli, de a mennyiség azért engem már kifejezetten zavar. Felmész eurosport.yahoo.com főoldalra és mind a 3 főcím róla szól illetve a mai 4 best of cikk közül is egyik az övé. És ez nem egyedi, a többi oldalon is 4-5-6 cikk van róla. Rendben, hatalmas dolog, megérdemli, de oldják már meg egy vagy két bőbeszédű, részletes és jól megírt cikkel és ne töltsenek meg mindent ezzel.
Örülnék én, ha majd Lampsról is ennyi cikk lenne 40 éves korában.
211! NEW RECORD!

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#15029 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

ChesterB írta:Bármelyik MU játékostól sajnálnám az ömlengést a médiában csak tőle nem, teljesen megérdemli, rászolgált, még mindig a MU legjobb szélsője [és ez inkább Nanira, Valenciara meg Youngra ciki]
Ezzel én is így vagyok, tényleg megérdemli, de a mennyiség azért engem már kifejezetten zavar. Felmész eurosport.yahoo.com főoldalra és mind a 3 főcím róla szól illetve a mai 4 best of cikk közül is egyik az övé. És ez nem egyedi, a többi oldalon is 4-5-6 cikk van róla. Rendben, hatalmas dolog, megérdemli, de oldják már meg egy vagy két bőbeszédű, részletes és jól megírt cikkel és ne töltsenek meg mindent ezzel.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#15030 Hozzászólás Szerző: Chester »

Bármelyik MU játékostól sajnálnám az ömlengést a médiában csak tőle nem, teljesen megérdemli, rászolgált, még mindig a MU legjobb szélsője [és ez inkább Nanira, Valenciara meg Youngra ciki]

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#15031 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Nem értem én ezt a nagy felhajtást Giggs születésnapja körül. Igen, valóban egy nem akármilyen játékosról van szó és valóban egyedi ezzel a 40 évével, hogy még mindig tolja, de azért ez kicsit nekem sok, hogy minden sportoldal tele van Giggs cikkekkel. Hozzáteszem számomra nagyon szimpatikus, de ez ami ma történik nekem sok.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Smidi1
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2013. november 22., péntek 18:05
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#15032 Hozzászólás Szerző: Smidi1 »

Sziasztok!
Apukámmal tervezzük,hogy megnézzük a Chelsea-Crystal Palace meccset dec.14-én.A repülőjegyeket megvettük,volt egy illető,aki azt ígérte,hogy tud nekünk a jegyvásárlásban segíteni,de aztán most közölte,hogy mégsem tud.Szeretném kérni ebben a segítségeteket!Ha van olyan esetleg,akinek van True Blue tagsága és esetleg tudna nekünk venni jegyeket az kérem írjon nekem!Nagyon fontos lenne!Köszönjük előre is!
Ezen a linken még lehet jegyeket venni!
http://www.viagogo.co.uk/chelseafc/Spor ... s/E-552150" onclick="window.open(this.href);return false;

szata
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2010. május 6., csütörtök 11:51
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Premier League

#15033 Hozzászólás Szerző: szata »

Na ezzel kapcsolatban teljesen egyetértek, igencsak idióta módon adja kölcsön a játékosait, vagy tartja őket itthon a klub. Akinek mennie kéne, az marad, akinek esetleg maradnia kéne az megy, stb, stb.

Több mint 80 millió euró körüli kintlévőségünk van már lassan 2-3 éve. Szép lassan évről évre, 1-2 játékost be lehetne építeni.

Visszatérve az angolokhoz. Ami a legfontosabb, hogy nincs olyan páros, aki gyerekkorától kezdve együtt játszana, nőne fel és kerülne el egy toppcsapathoz. Szétszórtan van pár tehetség, ígéretes jövő előtt álló fiatal, de egyesével. Így sose lesz egy egységes csapat.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#15034 Hozzászólás Szerző: Chester »

szata írta:A Vitesse félmegoldás. Figyelemmel követem a mérkőzéseiket, már amikor tudom, de vezetik a holland bajnokságot. Piazzon a gólkirály a csapatban, Kakuka, és van Aanhol is rendszeres tagja a kezdő 11-nek, csak hogy párat említsek.
Csak idén nagyon hülyén adtuk oda kölcsönbe az embereket. Odament egy papíron balszélső Kakuta és Piazon, egy balhátvéd van Aanholt, és egy erre a két posztra szakosodott Cuevas, ez ritka nagy ostobaság volt, bár innen csak Piazonnak van esélye nálunk, azt nem tudom elképzelni hogy PvA nálunk marad jövőre is. [Hutchinson meg Kalas helyét próbálná betölteni a jobboldalon, de hát esélytelen, megint sokat sérült.] Amit nem értek, hogy Akét miért nem adtuk oda nekik kölcsönbe, pedig ott ideális körülmények között játszhatott volna.
szata írta:Ezt én is írtam csiszolatlan gyémánt akad, de olyan, akiből már 17-18 éves korában lehet látni,hogy világklasszis lesz, olyan nem.
Ez már relatív dolog. Bármi közbejöhet egy játékos pályafutásában, le is sérülhet akár egy teljes szezonra, magánéleti problémák, elveszti a bizalmat stb. Megannyi játékos van aki 16-17 évesen tündökölt aztán egy középszer játékos lett belőle, de olyan is van aki 21 éves koráig semmit nem mutat aztán hirtelen megtáltosodik, sőt van akinél ez a kor még idősebb.

Mondjuk az igaz, hogy akiről tényleg látják hogy világklasszis lesz azt már elég hamar játszatják, Neymar esete a legjobb, aki 21 évesen lejátszotta a 200. hivatalos klubmeccsét és majdnem 50-szeres válogatott, na ő tényleg a jövő Aranylabdása és világklasszisa lehet, sőt, már az. [nálunk Hazard lehetne ilyen csakhát...]

szata
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2010. május 6., csütörtök 11:51
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Premier League

#15035 Hozzászólás Szerző: szata »

ChesterB írta: 10 játékost nem küldhetünk a Vitesse-be, pedig az lenne a lényeg hogy egy csapatban játszanak akár kölcsönben is hogy szokják egymást.

A Vitesse félmegoldás. Figyelemmel követem a mérkőzéseiket, már amikor tudom, de vezetik a holland bajnokságot. Piazzon a gólkirály a csapatban, Kakuka, és van Aanhol is rendszeres tagja a kezdő 11-nek, csak hogy párat említsek.

Ezt én is írtam csiszolatlan gyémánt akad, de olyan, akiből már 17-18 éves korában lehet látni,hogy világklasszis lesz, olyan nem.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#15036 Hozzászólás Szerző: Chester »

Az angol válogatottnak első sorban akkor lesz jövője, ha az FA megreformálja a bajnokságokat. A PL-ben a nevezési rendszert, valamint hogy a fiatalok egy Championship szintű csapatban játszanak, akár azzal hogy minden PL csapatnak lenne egy másodosztályú fiókcsapata, bár erre 0% esélyt látok.

A kellemes meglepetés és pozitív példa a Southampton, ott jobbára fiatal angolok játszanak, akik kulcsemberek, elég csak Shaw-ra gondolni, vagy Ward-Prowse [vagy hogy írja a nevét], ők ketten kiemelkedőek lesznek a jövő válogatottjában, Clyne, Rodriguez és Lallana max pados lehetne egy komolyabb válogatottban, de ez az angolra nem igaz. Vannak azért még csiszolatlan gyémántok, Barkley is ígéretes, stabilan játszik egy komoly PL csapatban, csak fejben meg kéne nevelnie Martineznek, látszik még rajta hogy fiatal, sokat önzőzik és nem a megfelelő megoldásokat választja.

Az U17-es válogatottjuk nyert egy nagytornát, erre lehetne építeni, csakhogy abból a csapatból nem tudom hányan játszanak a PL-ben, de szerintem a számuk nagyon csekély, és itt a baj. A SKY-os pénznek hála már nem szorulnak rá a PL csapatok a nagyobbaktól való kölcsönzésre, tudnak maguknak venni jobb játékosokat is. Bíztató még hogy a tavalyi NextGen döntőben is két angol csapat volt, csak amíg az Aston Villa-nál nagy esély van arra, hogy abból a csapatból jópáran szerepet kapnak a nagyok között, addig nálunk ez minimális, főleg egy ekkora kerettel és Joséval ez esélytelen.

Mondjuk engem már nem tud érdekelni az angol válogatott Terry kiutálása óta, a legrosszabbakat kívánom nekik, én csak a saját nevelésű játékosaink miatt aggódok, akik nem tudnak megfelelő képzést kapni ahogy kikerülnek az akadémiáról. 10 játékost nem küldhetünk a Vitesse-be, pedig az lenne a lényeg hogy egy csapatban játszanak akár kölcsönben is hogy szokják egymást. A barca sikeressége is abban rejlik, hogy az U14-től a felnőtt csapatig együtt játszanak, persze hogy érzik egymást a játékosok, ez Angliában elképzelhetetlen. És itt jönne a képbe az FA és a bajnokság módosítása, ami a nagyoknak - főleg Abranak - nem tetszene, de én sz*rnék bele igazából, együk meg a sz*rt amibe kevertük magunkat a sok légióssal feltöltött kerettel.

szata
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2010. május 6., csütörtök 11:51
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Premier League

#15037 Hozzászólás Szerző: szata »

Cikkbe nem akartam írni,ezért ideírom remélem sokan látjátok majd, mint ha kint lenne az oldalon, és ha lehet visszajelzéseket várok.

Mi is a baj az angol válogatottal és az angol focival?

A kérdésre teljes mértékben a mostani hétvégi bajnokikon kaptam választ, főleg a West Ham elleni meccsünkön. Mostanában bent töltöm a hétvégéimet a Digi Sportnál, szóval töménytelen mennyiségben jön az angol foci:)

Na de vissza a tárgyhoz. A PL-ben a West Hamnek van a legtöbb angol nemzetiségű játékosa, szám szerint 10, utánuk a Cardiff és a Hull következik 9-9-cel. Megnézhetjük, hogy hol helyezkednek el ezek a csapatok a tabellán. Továbbá össze lehet hasonlítani a Top csapatokkal, vagy akár egy Swanseval, ha nem csak a gazdagokat akarjuk nézni.

A minőséget az angol bajnokságban a sok légiós képviseli, van pár jó angol is, de elenyésző a számuk. Nincs 30-40 világklasszis még pályafutása elején, vagy közepén lévő angol nemzetiségű játékos. Az angol válogatott még mindig a Lampard-Gerrard középpályán alapul. Volt most kísérletezés újakkal, Towsend, Lallana, de egy, max két jó mérkőzés után nem tudják állandóan az elvárt szintet nyújtani.

Tökéletesen látszott a nemzetközi szünetben, hogy hiába jutott ki Anglia a csoportjából első helyen a vb-re, nem, hogy nincs minden rendben, de egyenesen baj van:)

Nincs legalább egy kezdő 11, akire azt tudnánk mondani, hogy: Na ez a csapat benne lehet a legjobb 8-ban a vb-n. Továbbá nem látszik az utánpótlás sem, amit az angol bajnokságban kellene észrevenni. Rengeteg fiatal külföldi játékos van szerte-szét a világban, akik már letették a névjegyüket, pl Belgák, nézzük meg mekkorát fejlődött a válogatottjuk, és nem a hazai bajnokságból szedik össze a csapatot, hanem egytől egyik külföldi ligákból.

Hány top angol játékos van külföldön, bármelyik top ligában?
Hány nagy reménység van az angol bajnokságban, akik már letették a névjegyüket?

1-2 évvel ezelőtt beszéltük egy barátommal, hogy mennyire brutál középpályája lesz az angol válogatottnak, hisz ott van Cleverly, Josh tőlünk, Shelvey, Whilsere és sorolhatnám. Nem rossz játékos egyik sem, de bőven nem világklasszis. Mára talán Wilshere az, aki elindult a klasszissá válás felé, de a többiek sehol.

Várom az észrevételeket, mellette szóló, vagy ellenérveket.

Ti hogy látjátok az angol válogatott és az angol játékosok jövőjét a PL-ben???

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Premier League

#15038 Hozzászólás Szerző: Gábor »

Amazing24 írta:Öröm volt nézni a cici, vagyis öö a city játékát. Sajnálom, hogy mi nem vagyunk ilyen kreatívak pedig az embereink meglennének hozzá. 1-2 huzzásal máris kapu előtt voltak.
Azt azért illik hozzátenni, hogy a Tottenham védelme a mai napon egy Mennyei Megye II-es csapat védelmével ért fel.
Farewell Didier!

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Premier League

#15039 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Öröm volt nézni a cici, vagyis öö a city játékát. Sajnálom, hogy mi nem vagyunk ilyen kreatívak pedig az embereink meglennének hozzá. 1-2 huzzásal máris kapu előtt voltak.

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Premier League

#15040 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Hoppá manu látszik már elúszott a fergie time előnye lassan már ellenükre fordul :D

Válasz küldése