Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#15101 Hozzászólás Szerző: Chester »

Ez azért erős, mert a válogatottban is inkább egymást oltották ki mintsem hogy segítették volna. Minden esetre Lamps egyéni statjai sokkal jobbak, és Xavi amíg nem nyertek EB-t addig fel sem tűnt senkinek hogy ekkora játékos, míg Lampard 2004 óta ott volt a TOP3 középpályások között nagyon sokáig.

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Premier League

#15102 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Zlatan Ibrahimovic:
"Ha Lampard és Gerrard valaha egy klubban játszott volna, akkor soha nem mondaná senki, hogy Xavi és Iniesta a világ két legjobb kiszolgáló középpályása." :)

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Premier League

#15103 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Csak most nézem, hogyha hoztuk volna a Newcastle és a WBA elleni kötelező meccseket, akkor most mi lennénk a tabella élén, 1 ponttal megelőzve az Arsenal-t. Tudom, hogy hosszú a szezon és, hogy a riválisok is fognak még pontokat bukni, de akkor sem az ilyen meccseken kellene pontokat hullajtanunk. Idén még megyünk az Arsenal-hoz és fogadjuk a Pool-t is, mind2 meccsen csak a győzelem lesz az elfogadható.

szata
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2010. május 6., csütörtök 11:51
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Premier League

#15104 Hozzászólás Szerző: szata »

California Max írta:
White írta:Brutális egy bajnokság ez :mrgreen: Seria A-ban Róma nyer 10 et zsinórban,itt lassan 2-es sorozat is nagyon jónak számít.
Én nézem a Seie A-t is, és szerintem idén az is nagyon izgalmas, a Roma ugyanúgy gyenge ellenfeleket kapott eddig mint az Arsenal.

De a PL idén szerintem sokkal izgalmasabb így, hogy nincs olyan egetverő különbség a csapatok közt. Egy Sunderland - ManCity mutatja, hogy nincsenek könnyű meccsek, minden pontért meg kell szenvedni.
Gyenge ellenfelek, mint pl.: Napoli, Lazio, Inter, Udinese, Torino odahaza.

Tényleg szar csapatok.....

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Premier League

#15105 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Hulk a Premier League-ben? :)
http://www.premiership.hu/hirek/4070/hu ... ulhet.html" onclick="window.open(this.href);return false;
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Premier League

#15106 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

chiedis írta:Wba ellen bukni annyira nem gaz amugy, jo kis csapatot csinalt belole az a zseni edzo
Hogy is hivjak ? Ja h o volt a masik sikerkovacs Mou mellett ? :)
Steve Clarke a sikeredző és igen ellenük mindig nehéz mert ő anno JM segédje volt
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#15107 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Nem korozsp, nem kell tisztelni sem a velemenyed, sem teged. Nem egyszer, nem ketszer kb nyiltan kozolte veled a forum, hogy nem kellesz ide. Viszont arra kivancsu lennek, miert mesz oda a szabadidodben ujabb pofonert, ahonnan tudod, hogy kapni fogsz.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

California Max
Hozzászólások: 198
Csatlakozott: 2012. november 29., csütörtök 0:06

Re: Premier League

#15108 Hozzászólás Szerző: California Max »

White írta:Brutális egy bajnokság ez :mrgreen: Seria A-ban Róma nyer 10 et zsinórban,itt lassan 2-es sorozat is nagyon jónak számít.
Én nézem a Seie A-t is, és szerintem idén az is nagyon izgalmas, a Roma ugyanúgy gyenge ellenfeleket kapott eddig mint az Arsenal.

De a PL idén szerintem sokkal izgalmasabb így, hogy nincs olyan egetverő különbség a csapatok közt. Egy Sunderland - ManCity mutatja, hogy nincsenek könnyű meccsek, minden pontért meg kell szenvedni.

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Premier League

#15109 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Wba ellen bukni annyira nem gaz amugy, jo kis csapatot csinalt belole az a zseni edzo
Hogy is hivjak ? Ja h o volt a masik sikerkovacs Mou mellett ? :)
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#15110 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

rmd88 írta:
daw3 írta:na fasza
hoztunk egy pontot az Arsenalon.
Végül is nem zártunk rossz fordulót. :D
Hát erre egyáltalán ne legyünk büszkék. Nekem mindenesetre nem tetszik ez a bajnokság. Régen nem voltak ilyen balekok a top csapatok mint most.
De még a középcsapatok sem. Ez nem a PL erősségét mutatja, ha nem a PL szerencsétlenkedését. Lásd! 2012/13-as BL szezonban már a 8 között nem volt Angol csapat ami soha nem fordult még elő eddig. Nem tudom hogy ti milyen versenyösztönt láttok ebben a mostani PL-ben.
Ebben a bajnokságban ahol ennyi idegenlégiós van, és irgalmatlan rossz játékokat mutatnak a csapatok. Ez a MU-Arsenal is ahogy a kommentátor is mondta,
minden volt, csak rangadó nem. Olyan harmat gyenge volt a meccs. Egy jó pár éve élmény volt leülni a tv elé MU-Arsenal meccset nézni, mert ott legalább voltak
játékosok, ikonok, iram, és technika, izgalom. De ez minden volt csak izgalom nem, és látványos, pörgős játék. Mondhat akár ki akár mit.
A nickneved miatt fogalmazódott meg bennem a kérdés: szerinted az elmúlt 2-3 év összes El Clásicója jó színvonalú volt? Mert szerintem maximum a fele, a többi csak üzengetés, José-Pep show + egy kis labdakergetés muszájból. Nem törvényszerű, hogy két óriás találkozója 8 gólt és 32 helyzetet hoz, meg 98 perc sprintet.

A PL mint bajnokság, utcalány erős. Valószínűleg nem itt van a világ legerősebb 2-3 csapata... a Bayern mindenképp, a Barca talán tudná ütni az összes PL csapatot, és a Dortmund-Juve-PSG hármas bárkinek tudna meglepetést okozni. Ettől függetlenül az vitathatatlan, hogy ez az a bajnokság, ahol semmi nincs előre lejátszva, mindenki mindenkit meg tud verni, mindenki mindenkitől ki tud kapni, és teljes lutri a végkifejlet. A mérkőzések irama meg össze sem hasonlítható azzal, mikor a Barca 15 perc focival vezet már 3:0-ra valami nóném szar ellen, aztán jön 80 perc tikitaka. Ne basszál már. Mellesleg itt is vannak olyan csapatok, amik a világ élvonalába tartoznak... hisz 2000 óta volt már BL döntős több ízben a Liverpool, a Chelsea, a MU, az Arsenal, elődöntőt rengetegszer játszottak, EL-t és UEFA-kupákat nyertek, na meg persze a BL-ben is jött a végső siker. Pont ez a bajnokság az, ami nem gyenge, és ami 10 éve folyamatosan nem gyenge, míg a többiek hullámoznak.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Premier League

#15111 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Spring írta: Volt már rá példa, ugye emlékszünk.. 8. helyezett is 6 pontra legyen az elsőtől az elég ritka a 11. fordulóban. Oké, a Southampton, a Sp*rs és az Everton nem tényezők, de a többi 5 csapatnak reális esélye lesz a PL címre. Aminek örülök, hogy visszajött a Pool és az Arsenal is az elmúlt szezonok szopásai után, egy jó PL nélkülük nem létezhet. Meg azért a BL-ben is erősen hiányoznak a Pool elleni meccsek, szép és különleges idők voltak azok egy két vereség ellenére is.
A Sp*rs nem tényező, de a Pool igen? :shock: Erős a keretük, és a hosszú szezon miatt ez ki is fog jönni. Az meg, hogy kikaptak a Newcastle-től (hozzáteszem Krul 14(!) védést mutatott be a meccsen ami szezoncsúcs), még nem jelenti azt, hogy gyengék, mi is kikaptunk tőlük. A City meg az utolsó Sunderlandtől kapott ki, ennyi erővel ők sem számítanak. Idén van 6 nagycsapat +2 meglepően jól teljesítő klub (bár az Everton annyira nem meglepő).
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
makraemil
Hozzászólások: 371
Csatlakozott: 2010. december 17., péntek 1:14
Kedvenc játékos: Ivanovic
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Szerbia, Ada

Re: Premier League

#15112 Hozzászólás Szerző: makraemil »

rmd88 írta:
daw3 írta:na fasza
hoztunk egy pontot az Arsenalon.
Végül is nem zártunk rossz fordulót. :D
Hát erre egyáltalán ne legyünk büszkék. Nekem mindenesetre nem tetszik ez a bajnokság. Régen nem voltak ilyen balekok a top csapatok mint most.
De még a középcsapatok sem. Ez nem a PL erősségét mutatja, ha nem a PL szerencsétlenkedését. Lásd! 2012/13-as BL szezonban már a 8 között nem volt Angol csapat ami soha nem fordult még elő eddig. Nem tudom hogy ti milyen versenyösztönt láttok ebben a mostani PL-ben.
Ebben a bajnokságban ahol ennyi idegenlégiós van, és irgalmatlan rossz játékokat mutatnak a csapatok. Ez a MU-Arsenal is ahogy a kommentátor is mondta,
minden volt, csak rangadó nem. Olyan harmat gyenge volt a meccs. Egy jó pár éve élmény volt leülni a tv elé MU-Arsenal meccset nézni, mert ott legalább voltak
játékosok, ikonok, iram, és technika, izgalom. De ez minden volt csak izgalom nem, és látványos, pörgős játék. Mondhat akár ki akár mit.
erre csak azt tudom mondani hogy nézd meg idén hány angol csapat lesz a 8 közt. mivel szerintem a többség a mostani PL idényről beszél, és nem az előzőről mikor a tehenek toronymagasan elsők lettek. ez már egy telyesen más szezon.

rmd88
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2013. november 3., vasárnap 20:08
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Premier League

#15113 Hozzászólás Szerző: rmd88 »

daw3 írta:na fasza
hoztunk egy pontot az Arsenalon.
Végül is nem zártunk rossz fordulót. :D
Hát erre egyáltalán ne legyünk büszkék. Nekem mindenesetre nem tetszik ez a bajnokság. Régen nem voltak ilyen balekok a top csapatok mint most.
De még a középcsapatok sem. Ez nem a PL erősségét mutatja, ha nem a PL szerencsétlenkedését. Lásd! 2012/13-as BL szezonban már a 8 között nem volt Angol csapat ami soha nem fordult még elő eddig. Nem tudom hogy ti milyen versenyösztönt láttok ebben a mostani PL-ben.
Ebben a bajnokságban ahol ennyi idegenlégiós van, és irgalmatlan rossz játékokat mutatnak a csapatok. Ez a MU-Arsenal is ahogy a kommentátor is mondta,
minden volt, csak rangadó nem. Olyan harmat gyenge volt a meccs. Egy jó pár éve élmény volt leülni a tv elé MU-Arsenal meccset nézni, mert ott legalább voltak
játékosok, ikonok, iram, és technika, izgalom. De ez minden volt csak izgalom nem, és látványos, pörgős játék. Mondhat akár ki akár mit.

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Premier League

#15114 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

Ezért mondtam tegnap, hogy kár sírni azért, mert most buktunk két kötelezőt, a többi nagy is bukott már minimum ennyit. Nagyon erős a bajnokság, de talán 1-2 év múlva lesz csúcsán a PL, mivel akkor már a nagyobb csapatok is összeszokottabbak lesznek.
Why always me?

Avatar
White
Hozzászólások: 3442
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Premier League

#15115 Hozzászólás Szerző: White »

Brutális egy bajnokság ez :mrgreen: Seria A-ban Róma nyer 10 et zsinórban,itt lassan 2-es sorozat is nagyon jónak számít.
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1890
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Premier League

#15116 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Ez nem semmi forduló volt. :D Ez a Premier League...

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Premier League

#15117 Hozzászólás Szerző: Spring »

bela2 írta:
Spring írta:
daw3 írta:na fasza
hoztunk egy pontot az Arsenalon.
Végül is nem zártunk rossz fordulót. :D
Ebben a bajnokságban szerintem a gólkülönbség fog mindent eldönteni, annyira szoros az élmezőny és jó mindenki. Arra kéne odafigyelni, meglehet, hogy az első hely is ezen fog múlni. 75 pontnál nem fog senki többet szerezni
Azért ez a gólarányos kijelentésed elég látnoki.
Volt már rá példa, ugye emlékszünk.. 8. helyezett is 6 pontra legyen az elsőtől az elég ritka a 11. fordulóban. Oké, a Southampton, a Sp*rs és az Everton nem tényezők, de a többi 5 csapatnak reális esélye lesz a PL címre. Aminek örülök, hogy visszajött a Pool és az Arsenal is az elmúlt szezonok szopásai után, egy jó PL nélkülük nem létezhet. Meg azért a BL-ben is erősen hiányoznak a Pool elleni meccsek, szép és különleges idők voltak azok egy két vereség ellenére is.
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

bela2
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2013. április 7., vasárnap 15:17
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Premier League

#15118 Hozzászólás Szerző: bela2 »

daw3 írta:na fasza
hoztunk egy pontot az Arsenalon.
Végül is nem zártunk rossz fordulót. :D
Vagy hozott a M.U. rajtunk 2 pontot.

bela2
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2013. április 7., vasárnap 15:17
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Premier League

#15119 Hozzászólás Szerző: bela2 »

Spring írta:
daw3 írta:na fasza
hoztunk egy pontot az Arsenalon.
Végül is nem zártunk rossz fordulót. :D
Ebben a bajnokságban szerintem a gólkülönbség fog mindent eldönteni, annyira szoros az élmezőny és jó mindenki. Arra kéne odafigyelni, meglehet, hogy az első hely is ezen fog múlni. 75 pontnál nem fog senki többet szerezni
Azért ez a gólarányos kijelentésed elég látnoki.

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Premier League

#15120 Hozzászólás Szerző: Spring »

daw3 írta:na fasza
hoztunk egy pontot az Arsenalon.
Végül is nem zártunk rossz fordulót. :D
Ebben a bajnokságban szerintem a gólkülönbség fog mindent eldönteni, annyira szoros az élmezőny és jó mindenki. Arra kéne odafigyelni, meglehet, hogy az első hely is ezen fog múlni. 75 pontnál nem fog senki többet szerezni
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Válasz küldése