Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Premier League

#15161 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Kikapott a city is! :twisted:

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6471
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#15162 Hozzászólás Szerző: Dante »

Korozsp stílusú egyén írta:Igen! Csak az a különbség a kettő között, hogy a Portoban, Chelsea-ben 2004-2005-ben, és az Interben elkezdett építkezni közben komoly eredményeket ért el rövid időn belül,
míg most visszajött ahhoz a klubhoz amit 1000-éve ismer, és az építkezéssel magyarázkodik, közbe meg nem jönnek az eredmények.
Csak míg az előző munkái során lépéselőnyben volt a többi csapattal szemben, addig idén mi vagyunk elmaradva az építkezéssel az ellenfelekhez képest. Nem véletlenül bukdácsol mindenki, kiemelkedően erős lett a PL a tv-s pénzeknek köszönhetően, a körbeverések miatt nincs senki kifejezetten jó formában, bárki verhet bárkit.

rmd88
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2013. november 3., vasárnap 20:08
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Premier League

#15163 Hozzászólás Szerző: rmd88 »

Bubi írta:Kedves Korozsp stílusú egyén akinek csak az első mondatáig vettem a fáradtságot: Mourinhonak az első éve zömében épitkezés, ritka, hogy másképp van.y

Igen! Csak az a különbség a kettő között, hogy a Portoban, Chelsea-ben 2004-2005-ben, és az Interben elkezdett építkezni közben komoly eredményeket ért el rövid időn belül,
míg most visszajött ahhoz a klubhoz amit 1000-éve ismer, és az építkezéssel magyarázkodik, közbe meg nem jönnek az eredmények.
Ha lehetne a személyeskedést meg mellőzzük kérlek! Attól hogy nem egyezik a véleményünk, nem kell általánosítani egy közösségi oldalon!
Ez csak téged minősít, meg a többieket, hogy ha van egy-két olyan Chelsea-s emberke itt, akik sokkalta másképpen látják a dolgokat mint ti, s azt a véleményét
kinyilvánítják, akkor azt el kell ítélni? Vagy egyből általánosítotok, vagy személyeskedhettek?
Legyetek szívesek egymás véleményét tiszteletbe tartani még ha nem is tetszik nektek! Ha én tiszteletbe tartom a tiedet, akkor te is tiszteletbe tarthatod az enyémet.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Premier League

#15164 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Hihetetlen mákosak vagyunk. A múlt heti newcastle elleni bukás után a többi csapat is bukott sorra, most meg szintén igy néz ki a dolog. :D
Viszont már most késő, mert már most elhúzhattunk volna ha a kicsiket megbaszkodjuk papirforma szerint, de hajövőhéttől sorra nyerünk amire semmi garancia... akkor nem lesz nagy baj.
Az arsenal ha nem most, akkor késöbb fog el elkezdeni bukdácsolni.
Azt meg meg kéne fejteni miért november hónap az amikor nem jönnek az eredmények. Az edző mindig mas, a játékosok idén nagyon fiatalok is üdék. nem tudom mivan ilyenkor de hihetetlen bosszantó.
remélem egy jó X lesz az mu - arsenal meccs, a city meg lehet kikap :twisted:

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#15165 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

gerawba írta:AVB tavalyi csapata és teljesítménye nagyon tetszett, de amit művel ilyen támadójátékosokkal az szégyen gyalázat...

Azért 11 meccsen ilyen játékosokkal, mint Eriksen, Lamela, Holtby, Chadli, Soldado, Defoe, Lennon stb. 9 darab gólt lőni az kritikán aluli... Komolyan, csak egy Begovic-al, mint házi társgólkirállyal felálló Stoke meg a Sunderland lőtt kevesebb gólt :D
Védekezésük nem rossz, de egyelőre ugyanolyan komolytalan csapat Boas Sp*rs-e, mint tavaly. (bár sajnos mi se vagyunk egy komoly csapat egyelőre)

Engem az lep meg nagyon, hogy Lamela és Eriksen mennyire gyenge eddig.. Egyikőjük sem rúgott még gólt(illetve lőttek, csak az EL-ben a Sheriff és a Tromsö ellen, komolytalan), egy-két gólpasszt talán kiosztottak, pedig nagyon minőségi játékosok. Soldado komolytalan, egy akciógólja van eddig, kíváncsi vagyok mikor szedik elő Adebayort.

Furcsa, hogy 110 milló Font elköltésével(többet költöttek mint amennyit kaptak Bale-ért, Dempsey-ért és Caulker-ért kaptak) sem igazán erősödtek meg. Capouet, Lamela, Eriksen, Chadli, Eriksen és Soldado sem tudott eddig bizonyítani, egyedül Paulinho az aki tényleg teli találat volt.

Persze egy összeszokott Lamela-Eriksen-Holby amf-sor egy értelmes csatárral nagyon bika lehet a későbbiekben.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Premier League

#15166 Hozzászólás Szerző: gerawba »

AVB tavalyi csapata és teljesítménye nagyon tetszett, de amit művel ilyen támadójátékosokkal az szégyen gyalázat...

Azért 11 meccsen ilyen játékosokkal, mint Eriksen, Lamela, Holtby, Chadli, Soldado, Defoe, Lennon stb. 9 darab gólt lőni az kritikán aluli... Komolyan, csak egy Begovic-al, mint házi társgólkirállyal felálló Stoke meg a Sunderland lőtt kevesebb gólt :D
Védekezésük nem rossz, de egyelőre ugyanolyan komolytalan csapat Boas Sp*rs-e, mint tavaly. (bár sajnos mi se vagyunk egy komoly csapat egyelőre)
HAZARD = Messi+Ronaldo

dacultras
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2010. augusztus 27., péntek 21:32
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Premier League

#15167 Hozzászólás Szerző: dacultras »

hihetetlen ez a Newcastle

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#15168 Hozzászólás Szerző: Chester »

Hála a sp*rs hazai, és az Everton idegenbeli balf*szkodásának a legrosszabb esetben is az 5. helyen leszünk a tabellán, feltéve ha nyer a City, ami idegenben nem mindig jön nekik össze, hiába a Sunderland lesz az ellenfél. Ha meg este nyer a MU akkor marad az 5 pont különbség az Arsenaltól. :)

Avatar
Pat326
Hozzászólások: 858
Csatlakozott: 2011. december 9., péntek 17:14
Kedvenc játékos: Kante + Azpi
Kedvenc exjátékos: Terry+Lampard+Drogba
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#15169 Hozzászólás Szerző: Pat326 »

annyira hihetetlenek vagytok komolyan... nektek soha semmi se jó... nem is értem mit vártok, h José-t küldjük el, s jöjjön helyette megint egy Benitez féle csúcsedző?? -.- de nem is értem, nem telt el 3 hónap, s itt rinyáltok, h vége a bajnokságnak stb stb, persze év elején mindenki nagy szájjal mondogatta, h nem vár bajnoki címet, csak rakjon össze egy jo csapatot blablabla... most komolyan, 3 hónap alatt, egy ekkora keretből, minden probléma nélkül rà tudja szabni valaki a győztes taktikàjàt?? gyerekek, ez màr milliószor el lett mondva a forumon, h ez nem egy FIFA-FM-PES stb... akár tetszik akár nem, idő mindig kell, az nem megoldás, h 3-6 hónap időközönként, edző és/vagy keret csere legyen -.-
na meg meg lehet nézni kivezeti a tabellát... az az arsenal aki nem ment át nagy változásokon (egyedül özilt kellett csapatba helyezni), én mondtam is, h Wengernek itt az utolsó, vissza nem térő alkalma bajnokságot nyerni... de sztem ugyse lesz belöle semmi, kipukkadnak, nem fogják bírni tavasz végéig... szoval pls, ne temessétek még a bajnoksàgot, a csapatot, főleg, h idén nem is a bajnoksàg megnyerése a kötelező cél.
meg meg lehet nézni azokat a kis dolgokat, amik Mou visszatérte történtek, mint pl az h végre csatáraink gólt/gólokat lőnek, Terry rég nem látott, igazi vezetőként játszik, s a meccsek nagy részében azért a csapatunk motivàltan focizik (még ha közbe be is csúsznak olyan meccsek mint a Newcastle elleni, emlékezzetek arra h az utóbbi években milyen motivàltsàggal játszottunk), ugyh olyat végképp ne mondjon senki h Mou már nem a régi, nem tud motiválni na meg tovàbbi hülyeségeitek. Persze, elismerem, vannak bizonyos dolgok amikben én sem értek egyet, pl Mata nem jàtszatàsa vagy pl Lamps is pihenhetne egy két hetet ( na ez meg a màsik, nekem ég a pofàm, mikor olyat olvasok, h Lamps huzzon amerikàba vagy bàrhovà a f.szba, meg nem értitek miért van még itt, jézusom :( tavaly màjusig meg mindenki sírt addig amíg nem volt szerződése -.- én örülök, h még mindig itt jàtszik, és ha kapna közbe egy-két hét pihenöt, biztos vagyok benne, h ugyan olyan formàban jàtszana mint most Terry, vagyis régi önmagát hozná).
Szóval úgy közbe mindenki elgondolkodhatna a dolgokon mielőtt minden f.szsàgot összeirkál, egy két meccs utàni dühében... :/
Vagy pedig aki nem bírja a Premier League -s kiélezett bajnoksàgot, annak "ajànlom" menjen szurkolni Barcànak v Bayernnek V PSGnek, ott garantàlt az unalmas, viszont biztos bajnoksàg -.-

Avatar
blackjack04
Hozzászólások: 1779
Csatlakozott: 2011. január 1., szombat 15:09
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Deco
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#15170 Hozzászólás Szerző: blackjack04 »

Persze, hogy megváltozott, ki ne változott volna meg ennyi új élmény után? Aki a 2005-ös alázást várta első szezonban, nagyon naív volt. Mint ahogy mindenki, én se örülök a vereségeknek, de könyörögöm: itt van egy edző, aki a világ élvonalába tartozik, elmondása szerint örökké Chelsea szurkoló marad, és akár itt is fejezné be a pályafutását, ha a vezetőség hagyja.
Akkor miről beszélünk?
Szeretnénk egy olyan edzőt, aki a klubnál Ferguson-i elismertségre tesz szert, az egész futball társadalom példaként tekint rá, vagy folytatódjon tovább az edzőkeringő csak azért hogy sok pénzért, gyors sikereket érjünk el?

Tudjátok, miben különbözik tőlünk egy Arsenal, egy Bayern München, egy Manchester United? Ott van koncepció, ott van valós építkezés, nem kapkodás, ha nincs egy ideig eredmény. És ennek lehet hogy meg van az ára, de a dicsőség 100x édesebb azután.
Wenger 7 éve nem nyert semmit, a vezetőségük fura hogy a játékosoknak ad fizetést, mivel egy új stadion törlesztését kell megoldania, de ő most vezeti a bajnokságot a harmadánál, és nem is csúnya játékkal, sőt végig képes volt egy stabil bl helyen tartania a szétszéledt együttest, bátran nyúlva a fiatalokhoz. (pedofíl :D)
Heynckes első évében, az egyetlen komoly riválisa megszégyenítette, mindenhol 2. helyet ért el. A 2. szezonban szarrá alázta mind a német, mind az európai mezőnyt. Mi kellett ehhez? Bizalom, türelem, a gondolkodásra való képesség.
Ferguson első 4 évében sehol se volt a Uniteddel. Lehet mondani, hogy akkor még más idők jártak, nagyobb volt a türelem az edzők felé, de képes volt egy olyan csapatot felépíteni amely 20 éve mindenki legfőbb riválisa, és azóta 13x nyertek bajnokságot, és soha nem voltak a 3. helynél lejjebb a végelszámolásnál.

És mindehhez nem elsősorban pénz kellett. Csak végig vinni egy helyes gondolatot, kiválasztani egy irányt ami felé megyünk. És ti legyetek a tanúim, ha a vezetőség, ha Mourinho kijelöli nekem, a Chelseanek az irányt akkor én azt követni fogom, és teljes mértékben támogatom. De ha megint kapkodás, és türelmetlenség lesz a a vége, ismét közröhej tárgya leszünk akkor a szavahihetőség eltűnik, a logika megszűnik létezni. Mi meg várhatunk majd arra, hogy valaki felsegít minket a bajban, de hiába minden. A Chelseaben már senki se hisz.
One ball to rule them all!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#15171 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Kedves Korozsp stílusú egyén akinek csak az első mondatáig vettem a fáradtságot: Mourinhonak az első éve zömében épitkezés, ritka, hogy másképp van.y
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Amazing24
Hozzászólások: 2491
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Premier League

#15172 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Tudom, hogy José szent és sérthetetlen itt, de azért gyerekek lássuk be, hogy megváltozott és nem olyan már mint régen. Ráfért volna 1 év pihi a madridi kaland után. Nem akarom elküldeni, de azért ne sz*passuk egymást. Ez már nem 2005-2006-os José, vagy a 2010-es.

rmd88
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2013. november 3., vasárnap 20:08
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Premier League

#15173 Hozzászólás Szerző: rmd88 »

Bubi írta:Mounak mint mindig, idő kell. Lenyilatkozta, hogy még nem látja, hogy mi a gond (végülis), de dolgozik rajta.
Érdekes! Egy FC Portonál, egy Chelsea-nél, (2004-ben), egy Intert-nél nem kellett neki sok idő hogy mindent megnyerjen egyből.
Most meg érdekes módon visszajött egy olyan klubhoz, aminek már minden egyes zugát ismeri, tudja, a vezetőségtől kezdve, a szertárosokig,
szurkolókat, mindenkit, és ennek ellenére egy tanácstalan Josét látni itt, aki azt meri mondani hogy nem látja még hogy mi a gond, hol ott némelyikünk itt fórumon
jobban látja hogy mi a gond a csapatnál mint a Special One, akkor az egy kicsit elgondolkodtató. :?
Ami a legaggasztóbb az egészben, hogy olyan most José és csapata, főleg az edző, ami soha nem volt róla elmondható régen.
Régen mit csinált? Magára haragította a közmédiákat és a világot, ezzel levéve a játékosairól a tehert, folyamatosan tudta motiválni ennek köszönhetően a külső
körülményeket kizárva a játékosokat, eltudta érni azt, hogy emberileg a legnehezebb fejű játékosok is beálljanak a sorba, Balotelli, Materazzi, Eto'o, Ibrahimovic.
Nem véletlenül nyilatkozta azt Diego Maradona annak idején Joséról, hogy az egyetlen olyan edző, aki akár hova ment egy csapathoz, minden játékos szerette őt.
Most meg? Már a Realnál elkezdtek lázadni ellene a játékosok, Casillas, Ramos főleg, nálunk is csodálkozom hogy Hazard, Oscarékról nem hallani már olyan sajtóvízhangot
hogy nincsenek Mourinhoval megelégedve, bár Mata kihagyása a kezdőből arra ad jelet hogy már vele nem lehet jó a viszonya, sorra írják a médiában hogy
valószínűleg eladják. Az meg pedig szintén nem volt elmondható Mourinhoról régen, hogy egy adott csapatnál a legjobb játékost nem játszatja. Pl Casillast a Realban,
akkor most nálunk Mata-t. Ez még ami durva jellemzősége most róla. Nem értem meg hogy lehetett ilyen, örök rejtély lesz, soha meg se tudjuk.
White írta:Inkább nézek még évikig egy fos Lamps-ot a pályán , mint 2 rossz meccs után nyávogó fórumozókat. (nem is 2 ha a bl-t ide veszem)
A tavalyi Shakhtar, Juventus elleni BL meccsek? Akkor az évben BL történelmi negatív rekord beállítás, ami szintén csak a mi nevünkhöz fűződik? Mert miért is ne,
nekünk kellett ezt a negatív csúcsot beállítani. Akkor a Steaua elleni EL odavágó Bukarestben? A szintén EL meccsünk a 32 között a Sparta praha elleni 1-1-ünk?
A Genk elleni 1-1es döntetlenük a BL-ben? Akkor a Leverkusen elleni vereségünk a csoportban? Akkor a 2012-2013-as bajnoki szezonban a Southampton elleni idegenbeli zakó, és a visszavágón 2-2-es döntetlen szintén a szentek ellen otthon, az akkori kieső Reading elleni 2-2-es döntetlen szintén idegenben? QPR elleni hazai cumi, meg az idegenbeli 0-0-ás döntetlen velük? Fulham elleni 0-0 szintén otthon, West Brom elleni idegenbeli vereség, Swansea ellen idegenbe 1-1, a kieső Reading elleni 2-2-es döntetlen? :shock:
A 2011-2012-es bajnoki szezonban a Newcastle elleni otthoni csúnya zakónk? West Brom elleni vereség idegenben, QPR elleni idegenbeli vereség? Még sorolhatnám a meccseinket.
Magyarán a 2011/2012-es szezonban 6. hely, 10 vereséggel. Ez neked 2 rossz meccs csak? vagy 3? :shock:

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#15174 Hozzászólás Szerző: Chester »

De miért mindig ugyanazt a két megoldást vesszük elő? Az egyik az edzőváltás, a másik az igazolás. Könyörgöm, egy valag játékos a felnőtt keret tagja, az U18-as és U21-es csapatunk tele van tehetségekkel, kölcsönben van legalább négy olyan játékos aki akár kezdő is lehetne nálunk, és még jó pár olyan aki kerettag lehetne, minek ide még igazolni?!

Pont az lenne a megoldás hogy végre olyan emberek játszanak akik tényleg megdöglenek a mezért amiért játszanak. A tegnapi meccsen nem voltak ilyen gondok, de a 'castle ellen Terry-n kívül mindenki belesz*rt a meccsbe. Nézzük meg hogy a MU-t egy olyan 18 éves gyerek hozza föl akinek nem kellettek kölcsönévek meg semmilyen rutinmunka, érzi a bizalmat és ez a kulcsa annak hogy ilyen jól játszik.

Talán José-nak is itt lenne az ideje bízni a fiatalokban, első sorban Bertrandban, Kalasban és Akéban akik itt vannak, jövőre pedig Lukakuban, Courtoisban, Hazardban és Piazonban. Ők is szinte kivétel nélkül új arcok lennének, de biztos vagyok benne hogy élnek-halnak azért hogy egy ekkora csapatban játszanak hétről hétre.

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1890
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Premier League

#15175 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Bubi írta:Mounak mint mindig, idő kell. Lenyilatkozta, hogy még nem látja, hogy mi a gond (végülis), de dolgozik rajta.

Nem kell aggódni, ha kell hoz januárban 5 játékost. Ha meg nem kell, akkor jó a keret.
Elhiszem, hogy tanácstalan szerencsétlen. Senki sem tudja szerintem mi az igazi oka ennek a november effektusnak ami 2010-től minden évben megjelenik. Másrészről nem kell ide 5 játékos, 1 klasszis csatár kell mindenképp. Szezon végén teljesen elégedett leszek egy 2.-3. hellyel, mert ez az év az építkezésről szól. Jövőre pedig aprítani fogunk, ebben teljesen biztos vagyok. Mourinhonál alkalmasabb ember nem létezik a kispadra.

bela2
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2013. április 7., vasárnap 15:17
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Premier League

#15176 Hozzászólás Szerző: bela2 »

Bubi írta:Mounak mint mindig, idő kell. Lenyilatkozta, hogy még nem látja, hogy mi a gond (végülis), de dolgozik rajta.

Nem kell aggódni, ha kell hoz januárban 5 játékost. Ha meg nem kell, akkor jó a keret.
4 hónapnak bőven elégnek kéne lenni. Mennyi idő kell még? Még szép, hogy dolgozik rajta.
Tényleg kell vagy 5 játékos.

bela2
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2013. április 7., vasárnap 15:17
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Premier League

#15177 Hozzászólás Szerző: bela2 »

White írta:Inkább nézek még évikig egy fos Lamps-ot a pályán , mint 2 rossz meccs után nyávogó fórumozókat. (nem is 2 ha a bl-t ide veszem)
2 szezon inkább mint meccs és jobb sem lesz. A kor és az ő testfelépítése sajnos predesztinálja.

Avatar
White
Hozzászólások: 3443
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Premier League

#15178 Hozzászólás Szerző: White »

Inkább nézek még évikig egy fos Lamps-ot a pályán , mint 2 rossz meccs után nyávogó fórumozókat. (nem is 2 ha a bl-t ide veszem)
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#15179 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Mounak mint mindig, idő kell. Lenyilatkozta, hogy még nem látja, hogy mi a gond (végülis), de dolgozik rajta.

Nem kell aggódni, ha kell hoz januárban 5 játékost. Ha meg nem kell, akkor jó a keret.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

rmd88
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2013. november 3., vasárnap 20:08
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Premier League

#15180 Hozzászólás Szerző: rmd88 »

Elfogják küldeni megint Mourinhot ebbe 100%-ig biztos vagyok. Egy ilyen Newcastle elleni pofon után hazai pályán nem hogy még tüzesebben játszana a Chelsea,
eredményesebben, látványosabban, ha nem még rosszabbul, és élettelenül. Az első félidőben 42-percnek kellett eltelnie hogy meglegyen az első
helyzetünk? :shock: Nem is értem hogy miféle javulásokról reménykedtünk itt. Arról nem is beszélve hogy feltesszük a csapatot 4-2-3-1-es hadrendbe,
teljesen megölve ezzel a támadó játékot. Mire jó ez? Az égadta világon semmire! Menjen a fenébe aki ezt a taktikát bárhol bármikor kitalálta!
Az a baj még hogy ezek a játékosok mind nem ide valók. Lampard is már egy nagy nulla, öreg! Vagy ültessék le a padra, vagy adjuk el valaki másnak, ha még akar
egyáltalán profi szinten focizni. De a csapat kárára legyen egy 35-éves játékos a pályán vkp pozícióba irányító középpályás létére és lássuk hogy szerencsétlenkedik
a többiekkel a középpályán? Tegnapi meccsen is hátulról belép úgy hogy rég nem volt ott a labda? Röhej! Oké hogy a csapat ikonja mint Terry, de azért ez még is túlzás
hogy neki kell a csapatban lennie pusztán azért, mert mit tett ő ezért a csapatért annak idején mikor még tündököltünk. Hazard, Oscar, Mata, Ramires, Cahill, Luiz, Willian, Ba, és a többi
nem ide valók! Ezekből soha nem lesznek akkora klasszisok! Számomra mai napig rejtély, hogy hogy tudtunk ilyen játékosokkal BL-t nyerni. :shock:

Válasz küldése