Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
szata
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2010. május 6., csütörtök 11:51
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Premier League

#15541 Hozzászólás Szerző: szata »

Sziasztok!

Sokáig gondolkoztam, hogy hova lehetne ezt megírni. Ez nem Chelsearől hír, szóval a honlapra még se tehettem ki:) és itt a fórumon is elég nehéz volt dönteni, hogy hova kerüljön:) Végül is mivel egy Premier Liga meccsről van szó, maradtam itt.

Aki nem tudná annak bemutatkozom, mivel ide nem szoktam írogatni. Szata néven látjátok írásaimat, hétről-hétre. Emellett sportriporter vagyok és a Digi Sportnál gyakornok. Nem az önfényezés a cél, egyszerűen csak ezen a csatornán keresztül jutottam el odáig, hogy még ha próba kommentálás is volt, de közvetíthettem Chelsea meccset (Everton-Chelsea).

Alapvetően a kommentálásról annyit kell tudni, hogy minden infót magadnak szedsz össze, ülsz egy kicsi, fekete kb 4x4-es szobában, előtted egy monitor méretű tv a fejeden a füles és azon keresztül megy a nagyvilágba:)

A Premier Liga meccseknél, maga a szövetség kiküld egy kb 30-40 oldalas anyagot az adott meccsre vonatkozó történelemmel és statisztikákkal, külön lebontva játékosokra, illetve még pluszban, ha esetleg a válogatottban találkozott valaki, valakivel, akkor az is külön meg van említve.

Volt már szerencsém hajnal 3-kor kezdődő Libertadores Kupa mérkőzésekhez, sima angol bajnokihoz, vagy nagy rangadóhoz, de az Everton-Chelsea mérkőzésre külön figyelemmel és izgalommal készültem. Sose agyaltam annyit, hogy mit is szedjek össze és honnan, mert minden fontos lehet (nem szabad túlzásba esni:)). Valamint az is egy nagy fejtőrést okozott, hogy véletlenül se fektessek nagyobb hangsúlyt a kedvenceimre, ezért hatalmas felfordulást csináltam az Everton körüli információkkal kapcsolatban is:)

Ami még úgy gondoltam, hogy nehézséget okozhat, a gólok leközvetítése. Itthon nyugodtan őrjönghetsz, vagy szitkozódhatsz egy kapott gól esetén, kifejtheted a nemtetszésed, leszólhatsz mindenkit, hogy bezzeg nem látta, hülye spori stb..... Ezt ugye akkor nem lehet megtenni. Bár szerencsére az izgalom nagyobb volt, mint az ilyesfajta aggódásom.

Eljött a mérkőzés, én még olyan kényelmetlennek nem éreztem a széket, ahol már azért párszor ültem, sose volt ennyire kicsi a monitor, sose volt ekkora káosz a kinyomtatott oldalrengetegek között... aztán egyszer csak elkezdődött a mérkőzés, és vége is lett. Olyan gyorsan repült el mind a 90 perc ráadással és szünettel együtt, mint még soha. Egész úton hazafelé, azon gondolkodám.... szóval egész úton hazafelé azon gondolkodtam, hogy mi is történt a mérkőzésen. Sikerült valahogy annyira kizárni a külvilágot és rákoncentrálni a helyes kommentálásra, hogy kellett pár óra, hogy eszembe jusson, mi is törté a meccsen. Mire visszajött minden reméltem, hogy a verség csak ott volt a kis fekete szobában és ott is marad, de végül nem.

Mindent összegezve, élveztem az egészet, ebből a szemszögből is jó rálátni a csapatunkra, sőt várom, amikor élesben is ilyenre lesz lehetőségem. Hisz a legnagyobb álom és megtiszteltetés, ha kedvenceink szép megmozdulásait, olykor csetlését-botlását, győzelmét-vereségét, örömét-fájdalmát közvetítheti az ember:)

Belülről én így láttam:) és remélem nem untattalak titeket:)

Go Blues!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#15542 Hozzászólás Szerző: kdako »

ede írta:naaa.. 70.perctől láttam streamen, remek...tényleg!..egyérintős, lőtt passzos játék, labdaszerzésből villámgyors kontra, szélek felé széthúzva, nem cipelve..és néha már felért a második hullám is...tényleg tetszett..
a lényeget láttad, akkor már tényleg ment a szekér, de addig döcögős volt.
GO BLUES!

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#15543 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Mikel az utolsó gólját a Chelsea színeiben 2007. január 28-án (tehát bő hat és fél éve), egy Nottingham elleni 3-0-ás győzelem során, szintén szöglet után szerezte. 2020-ban tehát ismét találkozunk... :D
6+8+5+4+1+1+2+1

ede
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2011. május 3., kedd 15:35

Re: Premier League

#15544 Hozzászólás Szerző: ede »

naaa.. 70.perctől láttam streamen, remek...tényleg!..egyérintős, lőtt passzos játék, labdaszerzésből villámgyors kontra, szélek felé széthúzva, nem cipelve..és néha már felért a második hullám is...tényleg tetszett..

s_bala30
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2011. október 29., szombat 19:36
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Premier League

#15545 Hozzászólás Szerző: s_bala30 »

Ismét vezetjük a tabellát:)

Avatar
White
Hozzászólások: 3442
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Premier League

#15546 Hozzászólás Szerző: White »

Mikel gól a Premier League-ben. 8 év kellet. 2021-ben meglesz a második.
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#15547 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Blueflag írta:Már Mikel is gólt lőtt a PL-ben...
És még vannak akik megkérdőjelezik Mourinho képességeit :mrgreen:

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#15548 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Már Mikel is gólt lőtt a PL-ben... Messi továbbra sem.

Avatar
BrollySSJ4
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2013. július 21., vasárnap 7:20
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Drogba
Kapcsolat:

Re: Premier League

#15549 Hozzászólás Szerző: BrollySSJ4 »

tru23 írta:De ezek a támdások... kiteszik Ivának jobbra aki beívelgeti. Mou tuti nem ezt mondja nekik, tuti nem ezt gyakorolják edzésen, és nem erre kellene játszani. Aki ezt gondolja, hülye. Arról viszont fogalmam sincs, hogy mégis miért ebből áll a meccs.
Ezen csodálkozom én is...ha José erre tanítja őket, akkor........Kih*réltetem magam :D Nevetséges....Valamiért ez a tetű banda nem akar játszani normálisan, mintha lázadnának vagy én nem tudom....

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Premier League

#15550 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

Sporttörténelmi pillanat!! :D :D És milyen szép volt!

Gamling
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2011. április 18., hétfő 16:24
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Premier League

#15551 Hozzászólás Szerző: Gamling »

Egy bicskát kéne fognia Amorebiétának és leszúrnia valakit a tizenhatoson belül hogy 11-es kapjunk?

Avatar
tru23
Hozzászólások: 459
Csatlakozott: 2012. április 3., kedd 20:33
Kedvenc játékos: David Luiz
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Százhalombatta

Re: Premier League

#15552 Hozzászólás Szerző: tru23 »

De ezek a támdások... kiteszik Ivának jobbra aki beívelgeti. Mou tuti nem ezt mondja nekik, tuti nem ezt gyakorolják edzésen, és nem erre kellene játszani. Aki ezt gondolja, hülye. Arról viszont fogalmam sincs, hogy mégis miért ebből áll a meccs.
José Mourinho, forever a Chelsea blue!

Gamling
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2011. április 18., hétfő 16:24
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Premier League

#15553 Hozzászólás Szerző: Gamling »

Szerintem az árul el mindent hogy Colenál van a labda és széttárja a kezét mert nem tudja mit kezdjen vele

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#15554 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Hogy kezdődik a Sky értékelése félidőben? Megkérdezik Gullitot a Chelsea teljesítményéről és nem tudják befejezni a kérdést, mert beleröhögnek. Mindent elárul. A legvégén pedig megmutatják Abramovic arcát és megint az egész stúdió röhög.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Hunor96
Hozzászólások: 347
Csatlakozott: 2012. augusztus 29., szerda 15:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#15555 Hozzászólás Szerző: Hunor96 »

Ilyen játékkal még a döntetlennek is örülhetünk...

Avatar
Gereb
Hozzászólások: 1710
Csatlakozott: 2010. április 25., vasárnap 7:24
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Premier League

#15556 Hozzászólás Szerző: Gereb »

Nézve párhuzamosan a Bayern és a Chelsea meccsét, komolyan mondom sírni támadt kedvem.
Förtelem ez amit idén játszunk, kivéve persze a pont Bayern elleni meccsünket.
Elkeserítő.

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Premier League

#15557 Hozzászólás Szerző: Spring »

Mourinho kinyírja ezeket 15 perc alatt
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
blackjack04
Hozzászólások: 1779
Csatlakozott: 2011. január 1., szombat 15:09
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Deco
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#15558 Hozzászólás Szerző: blackjack04 »

"Az őrültség nem más, mint ugyanazt tenni újra és újra, és várni, hogy az eredmény más legyen." Albert Einstein
One ball to rule them all!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#15559 Hozzászólás Szerző: Chester »

Az egyetlen pozitívum eddig a meccs előtt, hogy ismét a Brigde-en láthatjuk Duff-ot. Remélem több örömünk is lesz meccs végére.

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Premier League

#15560 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

alpar08 írta:Cumizik egyelõre a Pool meg az Everton is :D csak maradjon így és holnap nyerjen a City.
(na meg persze mi gálázzunk Fulham ellen)
Mignolet-val geci nagyot húztak megint 3-mas bravúrsorozatot mutatott be más szint egy potya Reina után...

Válasz küldése