Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
galferenc
Hozzászólások: 755
Csatlakozott: 2012. május 14., hétfő 18:43

Re: Átigazolások

#12401 Hozzászólás Szerző: galferenc »

Én most szólók neked! Szivesen. Jó,hogy jött Etóo, Torressel jól ellesznek elől,+Ba. Lukaku mehet kölcsönbe. Jó lesz az!

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#12402 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Ennek nem szoltak, hogy nem kenr gyogyszerre pialni?
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

Re: Átigazolások

#12403 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Chelseafan írta:Van esély rá, hogy még jön valaki, hiába nyilatkozta azt José, hogy csak Rooney (vagy a plan B/ C) érkezhet. Eto'o ingyen jött, ha úgy vesszük, megmaradt a Rooney-ra szánt összeg, Abra ha már félig kivette a zsebéből, nem hiszem, hogy visszarakja :D
Na nem kellett sokat várni, Gourlay meg is adta a választ erre :D Akár 1-2 játékost is igazolhatunk még, de pár játékos kölcsön lesz adva: Chelsea still looking to strengthen squad, says Ron Gourlay

lazaac
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. május 23., szerda 16:36
Kedvenc játékos: Azpi-Cahill-Matic
Kedvenc exjátékos: Duff-Ballack-Joe Cole

Re: Átigazolások

#12404 Hozzászólás Szerző: lazaac »

Lehet lassabb egy kicsivel,kevésbé bírja az ütközéseket vagy nehezebben gyógyul már a sérülésekből,mint fénykorában,de a technikája és az érzéke megvan és meg is marad.
Nem lesz közönség kedvenc az tény,de jól fogunk vele járni és a zsoldosoknál csak ez a lényeg.

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#12405 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Köszi mindenkinek. Láttam, hogy Anzsi az első, de ott a védők rendesen leasszisztálták.
They do now.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Átigazolások

#12406 Hozzászólás Szerző: marknagy »

putthelime írta:
marknagy írta:Itt van egy vidi Eto'o Top 20 góljáról (a készítő véleménye szerint), nekem a 2. tetszett a legjobban:
https://www.youtube.com/watch?v=kQyNTcE2Ctc" onclick="window.open(this.href);return false;
Gondolom rajtam kívül mindenki követte az Anzsi meccseit az elmúlt két évben, szóval valakinek van fogalma arról, hogy ebből a gyorsaságból és dinamikából mennyit őrzött meg a mai napig?
Ha észreveszed az első gól ami a legszebb a videó szerint, épp az Anzsiban szerezte, kicselezve egy csomó embert. Tehát a fürgesége nem kopott meg.
We are the famous, the famous Chelsea!

bela2
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2013. április 7., vasárnap 15:17
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Átigazolások

#12407 Hozzászólás Szerző: bela2 »

FireWhisper írta:
putthelime írta:
marknagy írta:Itt van egy vidi Eto'o Top 20 góljáról (a készítő véleménye szerint), nekem a 2. tetszett a legjobban:
https://www.youtube.com/watch?v=kQyNTcE2Ctc" onclick="window.open(this.href);return false;
Gondolom rajtam kívül mindenki követte az Anzsi meccseit az elmúlt két évben, szóval valakinek van fogalma arról, hogy ebből a gyorsaságból és dinamikából mennyit őrzött meg a mai napig?
fifában még mindig 91es a gyorsasága :) , és ezt most nem viccnek szántam
Alkatából adódóan valószinüleg a gyorsasága és a mozdulatgyorsasága is megvan 1-2 évig. Nagyon fürge pasi. Kár, hogy nem fiatalabb vagy 2 évvel. Az Interben taktikailag 5* volt, a Barcában érezte a Tiki_takát. Amíg Lukaku bele nem jön és nincs még egy világklasszis csatár addig jó ez így.

FireWhisper
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2012. augusztus 25., szombat 17:40
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolások

#12408 Hozzászólás Szerző: FireWhisper »

putthelime írta:
marknagy írta:Itt van egy vidi Eto'o Top 20 góljáról (a készítő véleménye szerint), nekem a 2. tetszett a legjobban:
https://www.youtube.com/watch?v=kQyNTcE2Ctc" onclick="window.open(this.href);return false;
Gondolom rajtam kívül mindenki követte az Anzsi meccseit az elmúlt két évben, szóval valakinek van fogalma arról, hogy ebből a gyorsaságból és dinamikából mennyit őrzött meg a mai napig?
fifában még mindig 91es a gyorsasága :) , és ezt most nem viccnek szántam

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#12409 Hozzászólás Szerző: putthelime »

marknagy írta:Itt van egy vidi Eto'o Top 20 góljáról (a készítő véleménye szerint), nekem a 2. tetszett a legjobban:
https://www.youtube.com/watch?v=kQyNTcE2Ctc" onclick="window.open(this.href);return false;
Gondolom rajtam kívül mindenki követte az Anzsi meccseit az elmúlt két évben, szóval valakinek van fogalma arról, hogy ebből a gyorsaságból és dinamikából mennyit őrzött meg a mai napig?
They do now.

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#12410 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

Traxver írta:
bobbymate írta:
Azok akiknek Torres meg Ba jut a nagy meccseken.... Drogba is feka őt is utálod?
utálni nem, de nem is volt a szívem csücske
Jogos! Én se bírtam
WE ARE ALL CHELSEA

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1712
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Átigazolások

#12411 Hozzászólás Szerző: Traxver »

ChesterB írta: Hogy lehettél Chelsea drukker ha nem bírod a fekákat? :D :D :D
csapatba szerettem bele, nem beléjük

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#12412 Hozzászólás Szerző: Chester »

Traxver írta:
bobbymate írta:
Azok akiknek Torres meg Ba jut a nagy meccseken.... Drogba is feka őt is utálod?
utálni nem, de nem is volt a szívem csücske
Hogy lehettél Chelsea drukker ha nem bírod a fekákat? :D :D :D

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1712
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Átigazolások

#12413 Hozzászólás Szerző: Traxver »

bobbymate írta:
Azok akiknek Torres meg Ba jut a nagy meccseken.... Drogba is feka őt is utálod?
utálni nem, de nem is volt a szívem csücske

Avatar
bobbymate
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2010. augusztus 26., csütörtök 20:07
Kedvenc játékos: David Luiz
Kedvenc exjátékos: Ballack
Tartózkodási hely: Cork, Írország

Re: Átigazolások

#12414 Hozzászólás Szerző: bobbymate »

Traxver írta:
bobbymate írta:Ki ne találjátok már, hogy nem örültök Eto'o.nak. El ne kezdjük ezt az "utálom mert 9 éve ezt mondta" dolgot! Egy világklasszis csatár aki tízből tízszer bevágja (mégha a ruszkiknál csak lógatta a kékerest)! Amikor Ba jött télen mindenki örült, hogy hudejó lesz csatárunk, most meg húzzátok a szátok? Srácok, idejött játszani a MI csapatunkba, a minimum, hogy normálisan kezeljük! Én igenis örülök neki, nyilván nekem sem volt a kedvencem soha, de nem a Benitez effektussal állunk szemben, ő azért Mou-val megnyert mindent és tiszteli őt, ha azzal küldi be, hogy: Figyi csöpi kenj egy gólt, akkor ő úgy is tesz majd! nem úgy mint torres
32 évesnek ki a fas*om örül?? főleg ha még feka is
Azok akiknek Torres meg Ba jut a nagy meccseken.... Drogba is feka őt is utálod?

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1712
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Átigazolások

#12415 Hozzászólás Szerző: Traxver »

bobbymate írta:Ki ne találjátok már, hogy nem örültök Eto'o.nak. El ne kezdjük ezt az "utálom mert 9 éve ezt mondta" dolgot! Egy világklasszis csatár aki tízből tízszer bevágja (mégha a ruszkiknál csak lógatta a kékerest)! Amikor Ba jött télen mindenki örült, hogy hudejó lesz csatárunk, most meg húzzátok a szátok? Srácok, idejött játszani a MI csapatunkba, a minimum, hogy normálisan kezeljük! Én igenis örülök neki, nyilván nekem sem volt a kedvencem soha, de nem a Benitez effektussal állunk szemben, ő azért Mou-val megnyert mindent és tiszteli őt, ha azzal küldi be, hogy: Figyi csöpi kenj egy gólt, akkor ő úgy is tesz majd! nem úgy mint torres
32 évesnek ki a fas*om örül?? főleg ha még feka is

Avatar
bobbymate
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2010. augusztus 26., csütörtök 20:07
Kedvenc játékos: David Luiz
Kedvenc exjátékos: Ballack
Tartózkodási hely: Cork, Írország

Re: Átigazolások

#12416 Hozzászólás Szerző: bobbymate »

Ki ne találjátok már, hogy nem örültök Eto'o.nak. El ne kezdjük ezt az "utálom mert 9 éve ezt mondta" dolgot! Egy világklasszis csatár aki tízből tízszer bevágja (mégha a ruszkiknál csak lógatta a kékerest)! Amikor Ba jött télen mindenki örült, hogy hudejó lesz csatárunk, most meg húzzátok a szátok? Srácok, idejött játszani a MI csapatunkba, a minimum, hogy normálisan kezeljük! Én igenis örülök neki, nyilván nekem sem volt a kedvencem soha, de nem a Benitez effektussal állunk szemben, ő azért Mou-val megnyert mindent és tiszteli őt, ha azzal küldi be, hogy: Figyi csöpi kenj egy gólt, akkor ő úgy is tesz majd! nem úgy mint torres

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Átigazolások

#12417 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Jobban örültem volna a kolumbiainak, de legalább jött egy igazi csatár...

Az eddigi csapataiban közel 0,5-ös gólátlagot produkált, ami nagyon kiváló, az Anzsiban 38 meccsen 20 gólt vert. A mostani bajnokságban 6 meccsen 2-t vert és ő lőtt a legtöbbször kapura az egész Premjer Leagueban, 26-szor, ez 7,7%-os mutató (Demba Ba is hasonló %-ban váltotta gólra a lövéseit mielőtt ideigazolt).

Itt van egy vidi Eto'o Top 20 góljáról (a készítő véleménye szerint), nekem a 2. tetszett a legjobban:
https://www.youtube.com/watch?v=kQyNTcE2Ctc" onclick="window.open(this.href);return false;
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#12418 Hozzászólás Szerző: Chester »

Egy év pláne korrekt, addigra felépítjük mögé Lukakut REMÉLHETŐLEG.

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Átigazolások

#12419 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Eto'o...utálom, de mindenesetre sok sikert kívánok neki és remélem kegyetlen lesz a 16-oson belül.

Avatar
Mr-Moss
Hozzászólások: 397
Csatlakozott: 2013. április 1., hétfő 18:22
Kedvenc játékos: JT
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolások

#12420 Hozzászólás Szerző: Mr-Moss »

Mu és a City gyakran kezd több csatárral, ha nem is befejező csatárt játszanak. RVP, Rooney, esetleg Wellbeck is elfér egyszerre a pályán. Agüero is szokott Dzeko mögött játszani. Nálunk egy sorral hátrébb is van 7 emberünk 3 posztra.

Ha hozunk egy vkp-t (mondjuk De Rossi), akkor meg De Rossi, Rami, Lamps, Mikel, Essien, Ginkel (DL). 6 ember 2 posztra. Oké, hogy hosszú a szezon, de ez már így is sok szerintem.

Torrest és Bát el. De legalább Nandot. Meg még esetleg Mosest kölcsön.

Válasz küldése