Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#12401 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

Traxver írta:
bobbymate írta:
Azok akiknek Torres meg Ba jut a nagy meccseken.... Drogba is feka őt is utálod?
utálni nem, de nem is volt a szívem csücske
Jogos! Én se bírtam
WE ARE ALL CHELSEA

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1648
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Átigazolások

#12402 Hozzászólás Szerző: Traxver »

ChesterB írta: Hogy lehettél Chelsea drukker ha nem bírod a fekákat? :D :D :D
csapatba szerettem bele, nem beléjük

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#12403 Hozzászólás Szerző: Chester »

Traxver írta:
bobbymate írta:
Azok akiknek Torres meg Ba jut a nagy meccseken.... Drogba is feka őt is utálod?
utálni nem, de nem is volt a szívem csücske
Hogy lehettél Chelsea drukker ha nem bírod a fekákat? :D :D :D

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1648
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Átigazolások

#12404 Hozzászólás Szerző: Traxver »

bobbymate írta:
Azok akiknek Torres meg Ba jut a nagy meccseken.... Drogba is feka őt is utálod?
utálni nem, de nem is volt a szívem csücske

Avatar
bobbymate
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2010. augusztus 26., csütörtök 20:07
Kedvenc játékos: David Luiz
Kedvenc exjátékos: Ballack
Tartózkodási hely: Cork, Írország

Re: Átigazolások

#12405 Hozzászólás Szerző: bobbymate »

Traxver írta:
bobbymate írta:Ki ne találjátok már, hogy nem örültök Eto'o.nak. El ne kezdjük ezt az "utálom mert 9 éve ezt mondta" dolgot! Egy világklasszis csatár aki tízből tízszer bevágja (mégha a ruszkiknál csak lógatta a kékerest)! Amikor Ba jött télen mindenki örült, hogy hudejó lesz csatárunk, most meg húzzátok a szátok? Srácok, idejött játszani a MI csapatunkba, a minimum, hogy normálisan kezeljük! Én igenis örülök neki, nyilván nekem sem volt a kedvencem soha, de nem a Benitez effektussal állunk szemben, ő azért Mou-val megnyert mindent és tiszteli őt, ha azzal küldi be, hogy: Figyi csöpi kenj egy gólt, akkor ő úgy is tesz majd! nem úgy mint torres
32 évesnek ki a fas*om örül?? főleg ha még feka is
Azok akiknek Torres meg Ba jut a nagy meccseken.... Drogba is feka őt is utálod?

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1648
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Átigazolások

#12406 Hozzászólás Szerző: Traxver »

bobbymate írta:Ki ne találjátok már, hogy nem örültök Eto'o.nak. El ne kezdjük ezt az "utálom mert 9 éve ezt mondta" dolgot! Egy világklasszis csatár aki tízből tízszer bevágja (mégha a ruszkiknál csak lógatta a kékerest)! Amikor Ba jött télen mindenki örült, hogy hudejó lesz csatárunk, most meg húzzátok a szátok? Srácok, idejött játszani a MI csapatunkba, a minimum, hogy normálisan kezeljük! Én igenis örülök neki, nyilván nekem sem volt a kedvencem soha, de nem a Benitez effektussal állunk szemben, ő azért Mou-val megnyert mindent és tiszteli őt, ha azzal küldi be, hogy: Figyi csöpi kenj egy gólt, akkor ő úgy is tesz majd! nem úgy mint torres
32 évesnek ki a fas*om örül?? főleg ha még feka is

Avatar
bobbymate
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2010. augusztus 26., csütörtök 20:07
Kedvenc játékos: David Luiz
Kedvenc exjátékos: Ballack
Tartózkodási hely: Cork, Írország

Re: Átigazolások

#12407 Hozzászólás Szerző: bobbymate »

Ki ne találjátok már, hogy nem örültök Eto'o.nak. El ne kezdjük ezt az "utálom mert 9 éve ezt mondta" dolgot! Egy világklasszis csatár aki tízből tízszer bevágja (mégha a ruszkiknál csak lógatta a kékerest)! Amikor Ba jött télen mindenki örült, hogy hudejó lesz csatárunk, most meg húzzátok a szátok? Srácok, idejött játszani a MI csapatunkba, a minimum, hogy normálisan kezeljük! Én igenis örülök neki, nyilván nekem sem volt a kedvencem soha, de nem a Benitez effektussal állunk szemben, ő azért Mou-val megnyert mindent és tiszteli őt, ha azzal küldi be, hogy: Figyi csöpi kenj egy gólt, akkor ő úgy is tesz majd! nem úgy mint torres

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Átigazolások

#12408 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Jobban örültem volna a kolumbiainak, de legalább jött egy igazi csatár...

Az eddigi csapataiban közel 0,5-ös gólátlagot produkált, ami nagyon kiváló, az Anzsiban 38 meccsen 20 gólt vert. A mostani bajnokságban 6 meccsen 2-t vert és ő lőtt a legtöbbször kapura az egész Premjer Leagueban, 26-szor, ez 7,7%-os mutató (Demba Ba is hasonló %-ban váltotta gólra a lövéseit mielőtt ideigazolt).

Itt van egy vidi Eto'o Top 20 góljáról (a készítő véleménye szerint), nekem a 2. tetszett a legjobban:
https://www.youtube.com/watch?v=kQyNTcE2Ctc" onclick="window.open(this.href);return false;
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#12409 Hozzászólás Szerző: Chester »

Egy év pláne korrekt, addigra felépítjük mögé Lukakut REMÉLHETŐLEG.

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1890
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Átigazolások

#12410 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Eto'o...utálom, de mindenesetre sok sikert kívánok neki és remélem kegyetlen lesz a 16-oson belül.

Avatar
Mr-Moss
Hozzászólások: 397
Csatlakozott: 2013. április 1., hétfő 18:22
Kedvenc játékos: JT
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolások

#12411 Hozzászólás Szerző: Mr-Moss »

Mu és a City gyakran kezd több csatárral, ha nem is befejező csatárt játszanak. RVP, Rooney, esetleg Wellbeck is elfér egyszerre a pályán. Agüero is szokott Dzeko mögött játszani. Nálunk egy sorral hátrébb is van 7 emberünk 3 posztra.

Ha hozunk egy vkp-t (mondjuk De Rossi), akkor meg De Rossi, Rami, Lamps, Mikel, Essien, Ginkel (DL). 6 ember 2 posztra. Oké, hogy hosszú a szezon, de ez már így is sok szerintem.

Torrest és Bát el. De legalább Nandot. Meg még esetleg Mosest kölcsön.

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

Re: Átigazolások

#12412 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Hawaii írta:
Mr-Moss írta:
Chelseafan írta:Van esély rá, hogy még jön valaki, hiába nyilatkozta azt José, hogy csak Rooney (vagy a plan B/ C) érkezhet. Eto'o ingyen jött, ha úgy vesszük, megmaradt a Rooney-ra szánt összeg, Abra ha már félig kivette a zsebéből, nem hiszem, hogy visszarakja :D
Mégis kit kellene megvenni? Így is több, mint telt ház van. Eladni kell nem vásárolni.
Pl egy normális vkp-t...
Például :) Vagy egy jobb csatárt Torres helyett, mert akármennyire szurkolok neki, hogy végre hosszú távon is magára találjon, nem nagyon akar ez bekövetkezni... Ba valószínűleg megy kölcsönbe valahova, Torres is mehetne.
3 jó csatárt meg elbír egy topcsapat, City, MU, stb., évek óta 3-4 van a keretükben.

Avatar
easy
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2013. augusztus 12., hétfő 21:08
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolások

#12413 Hozzászólás Szerző: easy »

Patrik17 írta:mennyibe fájt etooo? szerintem jó vétel, el kellene passzolnotok torrest és bat, aztán mehetne a lukaku-etoo rotálva, utóbbitól előbbi rengeteget tanulhat és etoot ha helyzetbe hozzák a többiek a bl kulcsszakaszaiban ha valaki akkor ő nem fog hibázni.
ingyen jött, évi 7-8 misi a fizuja

Avatar
Patrik17
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2009. december 31., csütörtök 14:25

Re: Átigazolások

#12414 Hozzászólás Szerző: Patrik17 »

mennyibe fájt etooo? szerintem jó vétel, el kellene passzolnotok torrest és bat, aztán mehetne a lukaku-etoo rotálva, utóbbitól előbbi rengeteget tanulhat és etoot ha helyzetbe hozzák a többiek a bl kulcsszakaszaiban ha valaki akkor ő nem fog hibázni.

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolások

#12415 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

pulci03 írta:Valyon ezzel lezárultak igazolásaink vagy jön még valaki?
Lyó kérdés. Malyd meglátlyuk. De szerintem a utcalány anylyát a vezetőségnek ha nem lyön már senki.

dacultras
Hozzászólások: 769
Csatlakozott: 2010. augusztus 27., péntek 21:32
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolások

#12416 Hozzászólás Szerző: dacultras »

Mr-Moss írta:
Chelseafan írta:Van esély rá, hogy még jön valaki, hiába nyilatkozta azt José, hogy csak Rooney (vagy a plan B/ C) érkezhet. Eto'o ingyen jött, ha úgy vesszük, megmaradt a Rooney-ra szánt összeg, Abra ha már félig kivette a zsebéből, nem hiszem, hogy visszarakja :D
Mégis kit kellene megvenni? Így is több, mint telt ház van. Eladni kell nem vásárolni.
Torres mehet végre
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dacultras 2013. augusztus 29., csütörtök 17:28-kor.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolások

#12417 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Mr-Moss írta:
Chelseafan írta:Van esély rá, hogy még jön valaki, hiába nyilatkozta azt José, hogy csak Rooney (vagy a plan B/ C) érkezhet. Eto'o ingyen jött, ha úgy vesszük, megmaradt a Rooney-ra szánt összeg, Abra ha már félig kivette a zsebéből, nem hiszem, hogy visszarakja :D
Mégis kit kellene megvenni? Így is több, mint telt ház van. Eladni kell nem vásárolni.
Pl egy normális vkp-t...

Avatar
Mr-Moss
Hozzászólások: 397
Csatlakozott: 2013. április 1., hétfő 18:22
Kedvenc játékos: JT
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolások

#12418 Hozzászólás Szerző: Mr-Moss »

Chelseafan írta:Van esély rá, hogy még jön valaki, hiába nyilatkozta azt José, hogy csak Rooney (vagy a plan B/ C) érkezhet. Eto'o ingyen jött, ha úgy vesszük, megmaradt a Rooney-ra szánt összeg, Abra ha már félig kivette a zsebéből, nem hiszem, hogy visszarakja :D
Mégis kit kellene megvenni? Így is több, mint telt ház van. Eladni kell nem vásárolni.

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

Re: Átigazolások

#12419 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Van esély rá, hogy még jön valaki, hiába nyilatkozta azt José, hogy csak Rooney (vagy a plan B/ C) érkezhet. Eto'o ingyen jött, ha úgy vesszük, megmaradt a Rooney-ra szánt összeg, Abra ha már félig kivette a zsebéből, nem hiszem, hogy visszarakja :D

Avatar
Mr-Moss
Hozzászólások: 397
Csatlakozott: 2013. április 1., hétfő 18:22
Kedvenc játékos: JT
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolások

#12420 Hozzászólás Szerző: Mr-Moss »

Így viszont van négy csatárunk. Torrest és Bát el kéne passzolni a hátralévő pár napban.

Válasz küldése