Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Kenobi
Hozzászólások: 1237
Csatlakozott: 2009. március 14., szombat 14:05
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnsen
Tartózkodási hely: BAZ

Re: Átigazolások

#12421 Hozzászólás Szerző: Kenobi »

Szedjünk össze minden mocskot, így kell.

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Átigazolások

#12422 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

bolnud írta:Hivatalos:
http://www.chelseafc.com/news-article/a ... etoo-signs" onclick="window.open(this.href);return false;
Kíváncsian várom mire képes még 32 évesen addig nem mondok róla véleményt!
Valyon ezzel lezárultak igazolásaink vagy jön még valaki? nem lepődnék meg ha igen...

Avatar
bolnud
Hozzászólások: 694
Csatlakozott: 2011. január 3., hétfő 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Átigazolások

#12423 Hozzászólás Szerző: bolnud »

Hivatalos:
http://www.chelseafc.com/news-article/a ... etoo-signs" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#12424 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Kép
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Átigazolások

#12425 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Sky Sports claim Chelsea will announce the signing of Samuel Eto'o midday tomorrow.

Chelsea boss Jose Mourinho reveals he wants to keep Juan Mata, and the player wants to stay at the club.
We are the famous, the famous Chelsea!

bela2
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2013. április 7., vasárnap 15:17
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Átigazolások

#12426 Hozzászólás Szerző: bela2 »

Wisey írta:Volt ennel "durvabb" nyilatkozata Eto'o-nak? Itt pl csak szimplan bekepzelt es arrogans volt, de semmi olyat nem mondott a Chelsea-re, ami miatt a mai napig utalni kellene. A stilusa persze olyan amilyen...
http://www.redcafe.net/threads/etoo-bla ... sea.70050/
Nem is emlekszem mar, de ezek szerint 2004 környeken mar le akartuk igazolni egyszer.

Olyasmire emlekszem meg, hogy mar a Barca jatekoskent szidta volt klubjat, a Realt. (Vagy forditva?)
Vagy még a Mallorcában vagy Barca bajnokavatáson énekelt valami madridi gúnydalt. Mallorcában rendesen szívatta a Realt.

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#12427 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

alpar08 írta:Nem hiszem, hogy Eto többet le tud tenni az asztalra, mint Lukaku. Jó, hogy 1 évre jött csak, de ha már(még) egyik sem sztárcsatár akkor miért nem Lukaku kezd. Elhiszem, hogy jövõre õ fog, de már jövõre sokkal jobb lenne, ha idén beleszokna.
Egy kis szerencsére van csak szüksége, hogy minnél hamarabb betaláljon... Szerintem nem fog tudni versenyezni Lukakuval. Nagyobb, gyorsabb, erősebb, éhesebb, (feketébb) Eto'o nál.
WE ARE ALL CHELSEA

alpar08
Hozzászólások: 1308
Csatlakozott: 2008. augusztus 3., vasárnap 15:49
Kedvenc játékos: Luiz
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolások

#12428 Hozzászólás Szerző: alpar08 »

Nem hiszem, hogy Eto többet le tud tenni az asztalra, mint Lukaku. Jó, hogy 1 évre jött csak, de ha már(még) egyik sem sztárcsatár akkor miért nem Lukaku kezd. Elhiszem, hogy jövõre õ fog, de már jövõre sokkal jobb lenne, ha idén beleszokna.
-=Kék vér=-

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#12429 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

edeskeves írta:"Mourinho is shameless. If this team wins the champions league it would make you want to retire." 2004/2005 Chelsea-barca után.
Mondjuk azóta már dolgoztak együtt..
Antimadridisco is behódolt a nagy Realnak. Eto'o is a Chelseanek. Nem fogja itt senki szeretni vészmegoldásnak viszont jó lesz.Lukaku azért remélem már idén kezébe veszi a dolgokat. Egy bayern elleni gól sokat lendíthetne a helyzetén. Remélem José a kezdőbe jelöli
WE ARE ALL CHELSEA

Avatar
KenderJ
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Hozzászólások: 1858
Csatlakozott: 2009. július 16., csütörtök 16:45
Kedvenc játékos: Kante Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Terry
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Átigazolások

#12430 Hozzászólás Szerző: KenderJ »

José az interbe volt hogy szélsőként játszatta. Bebaszna ha Eto'o ra is szélsőként számítana, Torres meg maradna a csatár. :mrgreen: hahaha

Ha jött volna Rooney vagy Martinez, akkor Lukaku-ból soha nem lett volna senki Chelsea mezben szerintem, rá igenis első számú csatárként kell számolni a jövőben (idén, de legkésőbb jövőre), nem engedhetjük meg, hogy egy új csatár érkezése esetén - aki aránylag fiatal és kezdő is lenne - beteljen nála a pohár és elhúzzon. Szerintem Eto'o erre az 1 évre tökéletes, utána jövőre már Lukaku STABIL kezdő KELL, hogy legyen.

Tény, hogy nem szeretem a kamerunit, de ennek tudatában kibírom(juk) azt az egy évet.
»» KTBFFH! CHELSEA ««

Avatar
DomiTheNoob
Hozzászólások: 1607
Csatlakozott: 2012. március 8., csütörtök 19:54
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Iklad
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#12431 Hozzászólás Szerző: DomiTheNoob »

cfclegend2 írta:Na akkor ennyit a Martinez 99% hogy jön hozzászólásokról.... :)
Kár, Én nagyon örültem volna neki, igazából csak Jackson miatt nem örülök Eto'onak, de ha már a kameruni jön akkor ne okozzon csalódást.
One Life. One Love. One Club. ~ Chelsea FC

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Átigazolások

#12432 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

Na akkor ennyit a Martinez 99% hogy jön hozzászólásokról.... :)
Why always me?

edeskeves
Hozzászólások: 3118
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#12433 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

"Mourinho is shameless. If this team wins the champions league it would make you want to retire." 2004/2005 Chelsea-barca után.
Mondjuk azóta már dolgoztak együtt..

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Átigazolások

#12434 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Emmanuel Eto'o megerősítette, hogy testvére, Samuel a Chelsea-be igazol.

Emmanuel Eto'o has formalized the news on his Facebook profile. "Congratulations for your new big brother club. Go Chelsea ", he said. #Cfc
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Zsolti
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2010. május 9., vasárnap 20:10
Kedvenc játékos: Terry Drogba
Kedvenc exjátékos: Robben Zola

Re: Átigazolások

#12435 Hozzászólás Szerző: Zsolti »

Spring írta:
Ha jött volna Rooney vagy Martinez, akkor Lukaku-ból soha nem lett volna senki Chelsea mezben szerintem, rá igenis első számú csatárként kell számolni a jövőben (idén, de legkésőbb jövőre), nem engedhetjük meg, hogy egy új csatár érkezése esetén - aki aránylag fiatal és kezdő is lenne - beteljen nála a pohár és elhúzzon. Szerintem Eto'o erre az 1 évre tökéletes, utána jövőre már Lukaku STABIL kezdő KELL, hogy legyen.
Én is pont így gondolom és ezért is ő a legjobb választás.

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Átigazolások

#12436 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Volt ennel "durvabb" nyilatkozata Eto'o-nak? Itt pl csak szimplan bekepzelt es arrogans volt, de semmi olyat nem mondott a Chelsea-re, ami miatt a mai napig utalni kellene. A stilusa persze olyan amilyen...
http://www.redcafe.net/threads/etoo-bla ... sea.70050/
Nem is emlekszem mar, de ezek szerint 2004 környeken mar le akartuk igazolni egyszer.

Olyasmire emlekszem meg, hogy mar a Barca jatekoskent szidta volt klubjat, a Realt. (Vagy forditva?)

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#12437 Hozzászólás Szerző: Spring »

Akármekkora egy féreg is Eto'o és akármit is nyilatkozott régebben, én neki örülök most a legjobban. Egy évre jön, még a 6-7 millió fontos fizetése sem gond szerintem, mivel ingyen jött. Biztos vagyok abban, hogy a 20-25 gólját megfogja rúgni, rá lehet építeni 1 évig mindenféleképpen és így még egy kis esélyünk maradt arra, hogy legalább a BL elődöntőbe bejussunk. Azért egy BL-ben való jó szerepléshez elengedhetetlen egy jó csatár, ilyen bohócokkal meg, mint Torres vagy Ba a nyolcaddöntőből se jutnánk tovább, Lukaku-nak pedig semmi tapasztalata sincs még ilyen szinten. Ráadásul Lukaku tőle is tanulhat igen sokat és jövőre beton stabil kezdő lehet, ha most megelégszik azzal, hogy nem feltétlen ő lesz az első számú csatár.

Ha jött volna Rooney vagy Martinez, akkor Lukaku-ból soha nem lett volna senki Chelsea mezben szerintem, rá igenis első számú csatárként kell számolni a jövőben (idén, de legkésőbb jövőre), nem engedhetjük meg, hogy egy új csatár érkezése esetén - aki aránylag fiatal és kezdő is lenne - beteljen nála a pohár és elhúzzon. Szerintem Eto'o erre az 1 évre tökéletes, utána jövőre már Lukaku STABIL kezdő KELL, hogy legyen.
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
bádika
Hozzászólások: 346
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 21:09
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Győr

Re: Átigazolások

#12438 Hozzászólás Szerző: bádika »

A BBC szerint egy évre és ingyen jönne:
http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/23873089" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.facebook.com/TheSpinFireCompilations" onclick="window.open(this.href);return false; ;)

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Átigazolások

#12439 Hozzászólás Szerző: marknagy »

BBC: Chelsea expect to complete a deal for Anzhi Makhachkala striker Samuel Eto’o in the next 24 hours.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6473
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#12440 Hozzászólás Szerző: Dante »

marknagy írta:Transfer News Central
Anzhi's Samuel Eto'o has been in London since yesterday. Will sign for Chelsea on a 1-year deal. £7m per year season. Medical today.
Mi a faszomat csinál a vezetőség, miért kell az utolsó igazolással szétbarmolni a nyári munkát?!

Válasz küldése