Sport a Chelsea-n kívül

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#4801 Hozzászólás Szerző: Chester »

Talmaszabi írta:'Csak' legyőzte hazai pályán 1-0-ra, de tizenegyesekkel a Tromső ment tovább.
Jogos, benéztem a P betűt. :) EL-re nem szabad fogadni erre a múltkor jöttem rá, nem lehet tudni ki veszi komolyan és ki nem.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6290
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#4802 Hozzászólás Szerző: Szabi »

ChesterB írta: Mondjuk vannak még érdekes eredmények, a tippmixgyilkos Differdange az Utrecht után a Trömsöt is kiejtette, lehidalok.
'Csak' legyőzte hazai pályán 1-0-ra, de tizenegyesekkel a Tromső ment tovább.

Egyébként a legjobb az Izlandon volt, ahol magyar idő szerint 22.00-kor kezdődött a meccs, és mivel 1-0-ra nyert hazai pályán a Breidablik, jöhetett a hosszabbítás már éjfél után. Tizenegyesek döntöttek végül, ahol az első 5 ( :!: ) büntető kimaradt, majd háromnegyed egy tájékán végül megnyerte az Aktobe. :) Buliból megnéztem volna a hosszabbítástól, de nem volt stream. :(

Lazzari pedig akasztott egy szép félpályásat a Siroki ellen: http://www.youtube.com/watch?v=WBzMH0bHOS0" onclick="window.open(this.href);return false; 8)
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#4803 Hozzászólás Szerző: Chester »

Kiesett a Vitesse. Ennyit számítana Bony? :? Jó lett volna pedig ha bejutnak az EL-be, legalább olyan tapasztalatokat is szereznek a játékosaink.

Mondjuk vannak még érdekes eredmények, a tippmixgyilkos Differdange az Utrecht után a Trömsöt is kiejtette, lehidalok. :D :D A Vojvodina a Bursasport simán elintézte, A Strömsgodset simán kikapott mindkét meccsen a Jablonectől (hallod Loki?), a Mladost meg nem bírt a Sevillával, összesítésben 9-1, ezek a "magyar érdekeltségű csapatok".

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#4804 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Partizan BL-kiesése után...
http://www.youtube.com/watch?v=4VSqwdZQ ... r_embedded" onclick="window.open(this.href);return false;

Kicsit megalázó csak :D Visszaküldik a játékosat, aki ki akarja dobni a mezét, aztán a csk-ról (igaz csak pót-csk) leveszik a karszalagot...
Kemény.
HAZARD = Messi+Ronaldo

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#4805 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Jövök én is ha arról van szó, mondjuk nem tudom mennyire lesz időm rá, de egy próbát mindenképp megér.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Kenobi
Hozzászólások: 1237
Csatlakozott: 2009. március 14., szombat 14:05
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnsen
Tartózkodási hely: BAZ

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#4806 Hozzászólás Szerző: Kenobi »

Patrik17 írta: már sok helyen olvastam ezt a fantasyt...szóval.. mi ez? :D ne az espn-es izét linkeljétek válasznak légyszíves, mert annyira nem jó az angolom. :)
Lehet dynasty vagy re-draft, mi esetünkben célszerű lenne re-drafttal kezdeni. Ez azt jelenti, hogy minden évben lenne egy draft, amikor a teljes NBA játékos állományból mindenki húzna adott számú játékost. Ez a szám függne attól, hogy hányan vagyunk, de tegyük fel, hogy húzunk 15 játékost, ez a 15 játékos fogja alkotni a csapatodat. A 15-ös rosterből kell kezdőt állítani. Ez történhet úgy, hogy minden nap kell állítani, de ezt hetekre előre is belehet állítani. Vagy lehet heti állítású, ez azt jelenti, hogy hét elején kijelölöd a kezdődet és utána ahhoz már nem nyúlhatsz.

A kezdőben NBA esetén lenne egy PG, SG, SF, PF, C, G, F és mondjuk két UTIL, ahol bármilyen pozícióban játszó játékos játszhat. A keret többi tagja pedig csücsülne a benchen. :)

A pontozással kapcsolatban gerawba jó helyen tapogatózott :) Ez is alapvetően két féle lehet. Megállapíthatunk egy pont rendszert, amiben pontok járnak a dobott pontokért, lepattanókért stb és így a hét végére - egy matchup egy hét ezt kifelejtettem - kialakulna az állás, teszem azt 870-640 valakinek. Vagy lehet direktben nézni a statokat, amikor mondjuk teszem azt van 10 stat, ugyanúgy dobott pontok, büntető százalék, hármasok, asszisztok, turnoverek stb és ezeken belül kialakul az hogy melyik statban ki ért el többet - nyilván turnovernél és foultnál a kevesebb jobb :) - az adott héten és így a végén 10 stat esetén lesz mondjuk egy 7-3 végeredmény.

Szezon közben lehet szabadon kereskedni a játékosokkal, azaz tradelni és a waiverről olyan játékosokat szedhetsz fel sérülés esetén akiket nem draftolt senki. Minden attól függ mennyi ember van de egy 16 fős ligában egy perces választási idővel egy draft olyan 3 óra, van chat felület is szal el lehet szórakoztatni egymást, röhögni ha a másik behúzza Kiddet az első körben :D :P Aztán általában két verzió van: vagy beszopódsz és egyébként utált játékosoknak drukkolsz mert nálad vannak és nem csak a meccs miatt nézed a meccset, vagy nem jön be és leszarod.

Remélem azért érthető voltam valamennyire, ha időben kiderülne, hogy összejön-e megfelelő számú ember, akkor lenne időm egy gyorstalpalót megcsinálni, ami tartalmaz minden lényeges információt. Az angol miatt nem kell aggódni, nagyon alapszintű angol kell hozzá csak :) Gyorsan összeszedtem két képet a tavalyi szezonból, hogy lássátok egy matchup felületét.

Ez egy napi állítású pont rendszeres dynasty
http://i39.tinypic.com/hrimpi.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

Ez pedig egy heti állítású direkt statos redraft
http://i40.tinypic.com/s1qlgy.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

...de akinek van külsős ismerőse akit érdekel a dolog az annak is szólhat, csak ne nagyon tré csapatnak drukkoljon :D :P Eddig vagyunk 4-en

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#4807 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Patrik17 írta:ne mhiteles.
remélem casemiro kezd sami helyett. vagy ha már khedira kezd akkor élete meccsét kéne hozni é akkor remélem hazafelé már a londonba tartó gépre ül.
gerawba írta:Talmaszabi, Patrik meg rafanadal akikről tudom, hogy imádják még, de az még mindig csak a fele (ha játszanának egyáltalán)
már sok helyen olvastam ezt a fantasyt...szóval.. mi ez? :D ne az espn-es izét linkeljétek válasznak légyszíves, mert annyira nem jó az angolom. :)
Én se játszottam még, fogalmam sincs, majd Kenobi mester leírja. :D
Gondolom valami olyasmi csapatot kell összerakni egy fordulóra, ami a legtöbb pontot hozza (pont, lepattanó stb., de ezt csak gondolom)



Focigurunál volt úgy, hogy volt minden hétvégi fordulóra egy keretösszeged (mondjuk 400 millió egység/tallér/font, mibe mérik), abból kellett megvenned a játékosokat (persze kellett valami érvényes formáció, pl. 4-4-2), és a játékosaid azután kaptak pontot, hogy hogyan teljesítettek (pl. csapata győzött 20 pont, ő gólt szerzett akkor 20 pont (ha csatár, ha védő akkor 50), sárga lap -5 pont), összegezték a megvett játékosaid pontjait, és az alapján volt rangsor.
Gondolom itt is ilyesmi a lényeg, csak a pontos lebonyolítást nem tudom még. :D
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#4808 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

gerawba írta:
Kenobi írta:
gerawba írta: Én nem tolok ilyet mostanában (nagyon régen játszottam focigurut 2005-2007 környékén), de az NBA-t bevállalnám, ott ismerem már a csapatokat/embereket, NFL-ben a csapatonkénti 80 embert sajna nem és nem is tervezem :D
Ha lesz valami szólj, megnézem.
ESPN-en jól meglehetne csinálni, viszont ha nba és nem akarjuk, hogy sör liga legyen, 10+ ember minimum kellene :D NFL-be lehet bele se mernék fogni, mert már preseason és így is major sportonként két ligában játszom.
Jó, tőlem az mehet.
Talmaszabi, Patrik meg rafanadal akikről tudom, hogy imádják még, de az még mindig csak a fele (ha játszanának egyáltalán) :D

Én is benne lennék!

Avatar
Patrik17
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2009. december 31., csütörtök 14:25

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#4809 Hozzászólás Szerző: Patrik17 »

ne mhiteles.
remélem casemiro kezd sami helyett. vagy ha már khedira kezd akkor élete meccsét kéne hozni é akkor remélem hazafelé már a londonba tartó gépre ül.
gerawba írta:Talmaszabi, Patrik meg rafanadal akikről tudom, hogy imádják még, de az még mindig csak a fele (ha játszanának egyáltalán)
már sok helyen olvastam ezt a fantasyt...szóval.. mi ez? :D ne az espn-es izét linkeljétek válasznak légyszíves, mert annyira nem jó az angolom. :)

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6290
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#4810 Hozzászólás Szerző: Szabi »

putthelime írta:
Szerintem jelzésértékű, hogy két játékosunknak se tudták kinyomozni tisztességesen a mezszámát.
Ja, egyébként három is lesz az (Ba, KDB, Schwarzer)...
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#4811 Hozzászólás Szerző: putthelime »

dacultras írta:Kép

mennyire hiteles ez?
Mateos érdekel, mert elvileg már nincs ott a felkészülési tornán, de ha ott van még akkor kb nem lesz semmi a fradiba való igazolásával
Szerintem jelzésértékű, hogy két játékosunknak se tudták kinyomozni tisztességesen a mezszámát.
They do now.

dacultras
Hozzászólások: 781
Csatlakozott: 2010. augusztus 27., péntek 21:32
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#4812 Hozzászólás Szerző: dacultras »

Kép

mennyire hiteles ez?
Mateos érdekel, mert elvileg már nincs ott a felkészülési tornán, de ha ott van még akkor kb nem lesz semmi a fradiba való igazolásával

Kenobi
Hozzászólások: 1237
Csatlakozott: 2009. március 14., szombat 14:05
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnsen
Tartózkodási hely: BAZ

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#4813 Hozzászólás Szerző: Kenobi »

gerawba írta: Jó, tőlem az mehet.
Talmaszabi, Patrik meg rafanadal akikről tudom, hogy imádják még, de az még mindig csak a fele (ha játszanának egyáltalán) :D
Na akkor szolgálati közlemény :D Akit érdekel a dolog az jelezze felém üzenetben. Kevés emberrel meg olyan lenne. mint A Liga c. sorozatban :D de próba jelleggel meglehet lépni, hátha majd később lesznek még vállalkozó szelleműek :)

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#4814 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Kenobi írta:
gerawba írta: Én nem tolok ilyet mostanában (nagyon régen játszottam focigurut 2005-2007 környékén), de az NBA-t bevállalnám, ott ismerem már a csapatokat/embereket, NFL-ben a csapatonkénti 80 embert sajna nem és nem is tervezem :D
Ha lesz valami szólj, megnézem.
ESPN-en jól meglehetne csinálni, viszont ha nba és nem akarjuk, hogy sör liga legyen, 10+ ember minimum kellene :D NFL-be lehet bele se mernék fogni, mert már preseason és így is major sportonként két ligában játszom.
Jó, tőlem az mehet.
Talmaszabi, Patrik meg rafanadal akikről tudom, hogy imádják még, de az még mindig csak a fele (ha játszanának egyáltalán) :D
HAZARD = Messi+Ronaldo

Kenobi
Hozzászólások: 1237
Csatlakozott: 2009. március 14., szombat 14:05
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnsen
Tartózkodási hely: BAZ

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#4815 Hozzászólás Szerző: Kenobi »

gerawba írta: Én nem tolok ilyet mostanában (nagyon régen játszottam focigurut 2005-2007 környékén), de az NBA-t bevállalnám, ott ismerem már a csapatokat/embereket, NFL-ben a csapatonkénti 80 embert sajna nem és nem is tervezem :D
Ha lesz valami szólj, megnézem.
ESPN-en jól meglehetne csinálni, viszont ha nba és nem akarjuk, hogy sör liga legyen, 10+ ember minimum kellene :D NFL-be lehet bele se mernék fogni, mert már preseason és így is major sportonként két ligában játszom.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#4816 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Kenobi írta:Akik szeretik az nba-t és/vagy az nfl-t azok közül hányan játszanak fantasy-t? Régóta érdekel, hogy összejönne-e innen a fórumról egy ligára való ember :D
Én nem tolok ilyet mostanában (nagyon régen játszottam focigurut 2005-2007 környékén), de az NBA-t bevállalnám, ott ismerem már a csapatokat/embereket, NFL-ben a csapatonkénti 80 embert sajna nem és nem is tervezem :D
Ha lesz valami szólj, megnézem.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Kenobi
Hozzászólások: 1237
Csatlakozott: 2009. március 14., szombat 14:05
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnsen
Tartózkodási hely: BAZ

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#4817 Hozzászólás Szerző: Kenobi »

Akik szeretik az nba-t és/vagy az nfl-t azok közül hányan játszanak fantasy-t? Régóta érdekel, hogy összejönne-e innen a fórumról egy ligára való ember :D

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#4818 Hozzászólás Szerző: Chester »

Hirtelen azt hittem valami légitársaság ez az "Euro France", aztán rá két másodpercre leesett. :D Pofás kis logó, az utolsó normális EB-re méltót alkottak.

Más: ez azért kemény, noha akár teljesen jogos is lehet.

http://www.nemzetisport.hu/sportszelep/ ... eo-2269089" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3205
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#4819 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Elég korrekt lett ez a logó.
Kép
211! NEW RECORD!

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#4820 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Patrik17 írta:
gerawba írta:Rohadt élet, az a csávó volt a kedvencem a Heatből, imádtam a tripláit
ez meg van?
Gondoltam, hogy ezt linkeled :D
Persze, ezt még itt a fórumon is beszéltük a döntők alatt.

Korvertől meg ez a kedvencem: http://www.youtube.com/watch?v=zJ8SwR4SlpQ" onclick="window.open(this.href);return false; :D :D Rájuk raktam aznap éjjel, óriásit játszott, 2 OT után nyertek is :)
HAZARD = Messi+Ronaldo

Válasz küldése