Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#13381 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Mou-ért mindenki rajong és méltán elismerik, kivéve.....

Jorge Mendes: "De Rossi really likes Mourinho. Will he go to Chelsea? Don't know but he's a good player that everyone is talking about" [Corriere dello Sport]
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#13382 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

gerawba írta:
emsanya írta:Hulk boldog a zenit-nél!

http://www1.skysports.com/football/news ... y-at-Zenit" onclick="window.open(this.href);return false;


Tisztelem mint játékos, de egy faszkalap...
Ez a cikk pont, hogy nem ezt sugallja.

A végén valóban mondja, hogy akkor is boldog lesz, ha marad, de előtte elismeri, hogy tényleg valósak a megkeresések, és a lényeg: ,,But if I am to move, it has to be to a better place, with a better team in a better competition.''
Ez pl. ránk vita nélkül igaz, szerintem egyértelműen szeretne váltani, de nyilván nem akar maga körül felégetni mindent ha mégse sikerülne, ezért a sablonok a végén.


Csak az a baj hogy a Zenit 55 millió Euróért vette meg tavaly, nagyot bukni meg nyilván nem akarnak. Az orosz csapatok aranyáron adják a játékosokat, egyáltalán nem csoda, hogy Akinfeev vagy Dzagoev még ott játszik. Elképesztő pénzek mozognak az ottani fociban, és ők tényleg fejlődni akarnak, nem fogja kiszúrni a szemüket 40 millió. Nagyon nagy szükségünk sincs rá, most jött De Bruyne és Schürrle is a négy kiváló fiatal támadó mellé(Mazacar, Moses).

Gondolom Hulk rájött, hogy nem olyan vicces hetente több ezer kilométert repülni olyan fesői helyek között, mint Tatárföld, Dagesztán vagy Szibéria, ahol aztán rohadt hidegben félház előtt játszhat. Egye meg amit főzött, élvezze a fizuját. Az egyetlen reménye ha a Monaco vagy a PSG kivásárolja, szerintem csak nekik ér meg annyit amennyiért a Zenit adná. Normális csapat nem fogja megvenni, amikor fiatal, német válogatott szélsőt(Schürrle) lehet hozni fele annyiért.

bela2
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2013. április 7., vasárnap 15:17
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Átigazolások

#13383 Hozzászólás Szerző: bela2 »

emsanya írta:Hulk boldog a zenit-nél!

http://www1.skysports.com/football/news ... y-at-Zenit" onclick="window.open(this.href);return false;


Tisztelem mint játékos, de egy faszkalap...
Boldog mint Kunta Kinte a cukornád ültetvényen.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Átigazolások

#13384 Hozzászólás Szerző: gerawba »

emsanya írta:Hulk boldog a zenit-nél!

http://www1.skysports.com/football/news ... y-at-Zenit" onclick="window.open(this.href);return false;


Tisztelem mint játékos, de egy faszkalap...
Ez a cikk pont, hogy nem ezt sugallja.

A végén valóban mondja, hogy akkor is boldog lesz, ha marad, de előtte elismeri, hogy tényleg valósak a megkeresések, és a lényeg: ,,But if I am to move, it has to be to a better place, with a better team in a better competition.''
Ez pl. ránk vita nélkül igaz, szerintem egyértelműen szeretne váltani, de nyilván nem akar maga körül felégetni mindent ha mégse sikerülne, ezért a sablonok a végén.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#13385 Hozzászólás Szerző: Chester »

Kicsit értetlen vagyok Van Ginkellel kapcsolatban. Láttuk már ilyet, hogy egy felfutott játékost vettünk aztán egy percet nem játszott nálunk... Azt sem zárom ki, hogy kölcsönadjuk, KDB és Lampard is ezen a poszton jeleskedik, nem mellesleg McEachran is. Meglátjuk, lehet már most komoly szerepet kap, én azért a kölcsönadást tartom valószínűbbnek.

Azt meg nem hiszem, hogy miatta adnánk el Mikelt. Niko jól mondta, az egyetlen klasszis védekező középpályásunk, magyarul ő tud a legjobban védekezni. Az nem normális, ha felpakolunk hat embert a támadó harmadba aztán egyik sem védekezik... Szerintem az esélyesebb, hogy Essient eladjuk, Romeu pedig kölcsönbe megy, bár Mikel eladása is benne van egy komolyabb [10 millió euró alsó hangon] összeg esetén.

Mindenesetre 4-3-3 esetén érteném ezt az emberhalmot a középpályánkra, 4-2-3-1 esetén viszont elég érdekes. Na az lenne az álom, ha José visszahozná a 4-3-3-at, kedvenc felállásom. :)

Szerk: Az átigazolás összegéről lehet tudni, nem nézegettem meg a cikkeket.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#13386 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Hulk boldog a zenit-nél!

http://www1.skysports.com/football/news ... y-at-Zenit" onclick="window.open(this.href);return false;


Tisztelem mint játékos, de egy faszkalap...

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Átigazolások

#13387 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Hehe, király igazolás, nagyon örülök neki, van egy olyan érzésem, hogy itt lesz legalább 6-8 évig, de talán tovább is.
Tipikus holland feje van :D Imádom a holland focit, nagyon nagyra tartom őket, és most sikerült megszereznünk az egyik legnagyobb tehetséget, ráadásul akit nem majd 6 év múlva lehet használni talán valamire, hanem már most is. 2-3 éven belül szerintem már tuti stabil kezdőt farag belőle Mou, igazi alapembert, aki nélkül olyan elképzelhetetlen lesz a kezdő 11, mint mondjuk 5 éve Essien esetében.

Vannak legendának számító angol játékosaink, pár baromi jó, válogatott alapember brazilunk, a legjobb belgák, akik szemtelenül fiatalok, iszonyat jó spanyoljaink, ideje volt a holland vonalat is erősíteni (vagy elkezdeni), nagyon jónak tűnik ami történik. :D Már most elképesztően mély a keretünk, de egy csatár, védő meg Hulk még nem ártana, ha ezek összejönnek és sikerül összegyúrni őket (márpedig miért ne sikerülne Josénak), akkor ez több mint ígéretes, a világ legjobb csapat lehet a miénk rövid időben belül. (a PL-ben már szerintem a miénk a legjobb keret, egész egyszerűen félelmetes ezeket a neveket végigolvasni: http://www.transfermarkt.co.uk/en/fc-ch ... n_631.html" onclick="window.open(this.href);return false;)
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
frentzen
Hozzászólások: 2118
Csatlakozott: 2010. augusztus 9., hétfő 22:05
Kedvenc játékos: Nemanja Matic
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#13388 Hozzászólás Szerző: frentzen »

Már csak egy csatár kell és tökéletes minden :D
Bayern-Chelsea-CSKA
El Capitano Ferreira - 10 MOTM

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6499
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#13389 Hozzászólás Szerző: Dante »

Buluska írta:ezazzzzzz. de vartam mar

http://www.chelseafc.com/news-article/a ... van-ginkel" onclick="window.open(this.href);return false;
Hazard után hatalmas szerencsém van, hogy az a játékos érkezik akit a legjobban szeretnék. most tuti szopni fogok pár hétig, mert nekem ez álom igazolás, remélem ügyes lesz! :)

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Átigazolások

#13390 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_f ... je-2259425" onclick="window.open(this.href);return false;
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
DomiTheNoob
Hozzászólások: 1607
Csatlakozott: 2012. március 8., csütörtök 19:54
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Iklad
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#13391 Hozzászólás Szerző: DomiTheNoob »

én kurvára örülök neki, már vártam a csapatba. szerintem tökéletes igazolás a mostani csapathoz. örülök hogy végre okosan igazolunk, de hát ehhez persze kellet Mou is. :) Marcót Hollandiában az év fiatal tehetségének választották, és már a felnőtt válogatottban is bemutatkozott, ebből is látszik hogy nem gyenge a srác. :D sok sikert neki, bár azért nem hiszem hogy kezdő lesz egyből az első évében. viszont biztos sok játéklehetőséget fog kapni.

Mikelt bármennyire is bírom, szerintem - és úgy látszik szerinte is - itt az ideje a váltásnak. Essientől ugyanis nem hiszem hogy megválna Mou, és nem is szeretném. és lehet hogy hülyeséget mondok, de nálam inkább Mikel távozzon mint Essien, egyszerűen csak mert a bölényt nagyon kedvelem, és szerintem ha Mou megadja neki a lehetőséget - márpedig megfogja - akkor nem fog csalódást okozni.
One Life. One Love. One Club. ~ Chelsea FC

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#13392 Hozzászólás Szerző: Buluska »

Van Ginkel leigazolasaval boritekolhato szerintem, hogy De Rossi marad a Romaban.

Itt egy iras a a sracrol:
http://chelseafc360.com/2013/05/28/scou ... an-ginkel/" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolások

#13393 Hozzászólás Szerző: béla »

Николаевич írta:
Daniel írta:
De Rossiról ma is sokat cikkeztek, hogy adnánk érte esetleg 12 millát. Amúgy pont ez a lényeg, hogy a modern futballban már nincs ilyen, hogy valaki minden támadásnál hátul bohóckodik. Többnyire ez az oka annak, hogy Mikel megtorpant a fejlődésben, nem tudja azt, amit pl. Fernandinho vagy Busquets (utálom a gyereket és nem olyan nagy szám, de stílusra a gondolok). Igenis szükség van arra, sőt kulcsszerepe van a DM-eknek, hogy a játék menjen, tőlük indul sok esetben minden akció, nagyon fontos, hogy hogy hozzuk ki a labdát, stb.... Shaktar ezt ellenünk pl. tanárian csinálta....

Ne érts félre bírom Mikelt, de szerintem nincs helye a kezdőben, főleg ha még lesz érkező a posztra, neki is jobb lenne, ha rendszeresen játszana.

Szerintem a játékunk megköveteli hogy legyen legyen egy vkp aki hátul marad biztosítani.

Támadáskor az egy szem csatár és a három tkp értelemszerűen a kapu előtt van, ahogy az egyik belső középpályás is(Rami vagy Lamps), a két wingback(Azpi és Ash) is általában felfut, Cahill és Luiz pedig előszeretettel szalad fel egy távoli lövésre. 10 emberrel mégsem támadhatunk, valakinek maradnia kell.

Mikel képes jól teljesíteni a támadásban is, ha Mourinho azt az utasítást adná a két középhátvédnek hogy maradjanak a seggükön hátul akkor megmutathatná mit tud.
Így van. Mikel a támadást is megoldja,ha kell,az már más kérdés, hogy nem az ő feladata(nálunk). Mondjuk ha távozna se dőlne össze a világ,mert ugye a Chalobah,Aké,L-C hármas az ő feladatát tökéletes megtudja majd oldani egy kis idő múlva(sőt,Chalobah lehet,hogy már idén).Védekezésben jók,támadáshoz is hozzá tudnak tenni,fejjátékban is verik Mikelt, legalábbis Chalobah meg Aké biztosan. Ha valakinek távoznia kell az sajnos nem más,mint Essien. Imádom a csávót,a mentalitását, ő is lehetett volna talán legenda, csak ugye nem úgy alakult. De jelenleg kevés... Essien out,Romeu kölcsönbe, marad Rami,Lampard,van Ginkel,Mikel és én már Mekit se adnám kölcsön(sokkal inkább a többi fiatal középpályást).Szerintem van Ginkel leigazolásával az egész csapat megvan úgy kb 5 évre,marha mély a keretünk a sok fiatallal. Thorganre leszek még kíváncsi,szerintem máshova kéne küldeni,mert van egy olyan érzésem,hogy a Zulte csak egy klasszikus egyszezonos csapat,és szépen lesüllyednek.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#13394 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Daniel írta:
De Rossiról ma is sokat cikkeztek, hogy adnánk érte esetleg 12 millát. Amúgy pont ez a lényeg, hogy a modern futballban már nincs ilyen, hogy valaki minden támadásnál hátul bohóckodik. Többnyire ez az oka annak, hogy Mikel megtorpant a fejlődésben, nem tudja azt, amit pl. Fernandinho vagy Busquets (utálom a gyereket és nem olyan nagy szám, de stílusra a gondolok). Igenis szükség van arra, sőt kulcsszerepe van a DM-eknek, hogy a játék menjen, tőlük indul sok esetben minden akció, nagyon fontos, hogy hogy hozzuk ki a labdát, stb.... Shaktar ezt ellenünk pl. tanárian csinálta....

Ne érts félre bírom Mikelt, de szerintem nincs helye a kezdőben, főleg ha még lesz érkező a posztra, neki is jobb lenne, ha rendszeresen játszana.

Szerintem a játékunk megköveteli hogy legyen legyen egy vkp aki hátul marad biztosítani.

Támadáskor az egy szem csatár és a három tkp értelemszerűen a kapu előtt van, ahogy az egyik belső középpályás is(Rami vagy Lamps), a két wingback(Azpi és Ash) is általában felfut, Cahill és Luiz pedig előszeretettel szalad fel egy távoli lövésre. 10 emberrel mégsem támadhatunk, valakinek maradnia kell.

Mikel képes jól teljesíteni a támadásban is, ha Mourinho azt az utasítást adná a két középhátvédnek hogy maradjanak a seggükön hátul akkor megmutathatná mit tud.

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#13395 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Николаевич írta:
mikel12 írta:Van olyan sanda gyanúm, hogy Mikel fog távozni :? Essient is akármennyire szeretem, már soha nem lesz stabil kezdő..

De Mikel az egyetlen rendes vkp-nk. Oké, hogy tud hátul játszani Van Ginkel, de attól még kell hogy létezzen középpályás védekezés.

Lampard és Rami ugye rengeteget jön előre, gondolom Van Ginkel sem a kezdőkörből lőtte a 12 gólját, Essien meg szerintem nem a legjobb megoldás (már).

Mikelnek pont az a feladata, hogy támadáskor is hátul maradjon, amikor a mellette játszó középpályás előrehúzódik, sokszor a felszaladó középhátvédek helyét(Luiz és Cahillre jellemző főleg) biztosítja.
De Rossiról ma is sokat cikkeztek, hogy adnánk érte esetleg 12 millát. Amúgy pont ez a lényeg, hogy a modern futballban már nincs ilyen, hogy valaki minden támadásnál hátul bohóckodik. Többnyire ez az oka annak, hogy Mikel megtorpant a fejlődésben, nem tudja azt, amit pl. Fernandinho vagy Busquets (utálom a gyereket és nem olyan nagy szám, de stílusra a gondolok). Igenis szükség van arra, sőt kulcsszerepe van a DM-eknek, hogy a játék menjen, tőlük indul sok esetben minden akció, nagyon fontos, hogy hogy hozzuk ki a labdát, stb.... Shaktar ezt ellenünk pl. tanárian csinálta....

Ne érts félre bírom Mikelt, de szerintem nincs helye a kezdőben, főleg ha még lesz érkező a posztra, neki is jobb lenne, ha rendszeresen játszana.
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#13396 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

mikel12 írta:Van olyan sanda gyanúm, hogy Mikel fog távozni :? Essient is akármennyire szeretem, már soha nem lesz stabil kezdő..

De Mikel az egyetlen rendes vkp-nk. Oké, hogy tud hátul játszani Van Ginkel, de attól még kell hogy létezzen középpályás védekezés.

Lampard és Rami ugye rengeteget jön előre, gondolom Van Ginkel sem a kezdőkörből lőtte a 12 gólját, Essien meg szerintem nem a legjobb megoldás (már).

Mikelnek pont az a feladata, hogy támadáskor is hátul maradjon, amikor a mellette játszó középpályás előrehúzódik, sokszor a felszaladó középhátvédek helyét(Luiz és Cahillre jellemző főleg) biztosítja.

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#13397 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Tényleg nagy igazolás, bár nem tudom pontosan mi a posztja? Mennyire védekező szellemű játékos? Olyan CM, aki mellé kell még valaki, hogy stabil legyen a szűrés a középpályán vagy elfér mellette pl. de Bruyne vagy Oscar?

Én még mindig szívesen látnám 8 milláért pl. De Rossit, ha Mikel távozik és Romeu meg Meki megy kölcsönbe. Rajtuk kívül még érkezzen egy Ibra, távozzon egy Torres, hosszabbítsunk Hilarioval, esetleg hozzunk még egy angol cserekapust és csókolom. Mondjuk a védelmünkbe nem vagyok biztos, hogy nagyon acélos lesz, de ki tudja... Lehet Zouma még elférne.
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4861
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#13398 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Lamps még levezet, Essienből nem nagyon lesz stabil kezdő (szvsz úgyis jobb hátvédként kerül bevetésre). Ha meg is tartjuk Mikelt, akkor sincs probléma.

A jövőre nézve Mikel, Rami, Romeu, Meki, Ginkel. Meki szerintem megy vissza kölcsönbe és Romeunak a sérülés után kell egy kis idő, hogy újra a csúcson legyen. Így marad 3 ember 2 posztra + a levezető Lamps. Egyáltalán nem sok, főleg ha még sérüléshullám is lesz.

Amúgy meg ennyi pénzért a csávó olyan mint a karácsonyi ajándék mellé egy tábla csoki... bónusz.

Szerk. box-to-box-nak írják, úgyhogy Ramires válláról veszi le a terhet.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#13399 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Van olyan sanda gyanúm, hogy Mikel fog távozni :? Essient is akármennyire szeretem, már soha nem lesz stabil kezdő..
Ohh Chelsea we love you..

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#13400 Hozzászólás Szerző: Buluska »

Николаевич írta:
marknagy írta:
Buluska írta:ezazzzzzz. de vartam mar

http://www.chelseafc.com/news-article/a ... van-ginkel" onclick="window.open(this.href);return false;
Transfermarkt szerint minden meccsen CM volt, a 4-2-3-1-es alakzatban a 2 szűrő valamelyike volt. 51 meccsen 14 gól és 15 assziszt az kíváló teljesítmény ezen a poszton, ráadásul a holland iskola neveltje ami még jobb.

Viszont ez azt is jelenti hogy Meki lehúzhatja magát :( Ha tényleg a középpálya belsején fog játszani, akkor valaki távozni fog. Lampard biztos hogy marad, Romeu, Ramires, Essien és Mikel közül egyvalaki biztos megy, mert 6 ember azért elég sok a két posztra.
Mikel tavozasat nagyon hangoztatjak. Most volt vele egy interju 2 napja, azt mondta h a fociban barmi megtortenhet. Szokasos sablon duma. :D A lenyeg hogy nem zart ki semmit, nem cafolt egybol.

Válasz küldése