Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#13401 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Николаевич írta:
mikel12 írta:Van olyan sanda gyanúm, hogy Mikel fog távozni :? Essient is akármennyire szeretem, már soha nem lesz stabil kezdő..

De Mikel az egyetlen rendes vkp-nk. Oké, hogy tud hátul játszani Van Ginkel, de attól még kell hogy létezzen középpályás védekezés.

Lampard és Rami ugye rengeteget jön előre, gondolom Van Ginkel sem a kezdőkörből lőtte a 12 gólját, Essien meg szerintem nem a legjobb megoldás (már).

Mikelnek pont az a feladata, hogy támadáskor is hátul maradjon, amikor a mellette játszó középpályás előrehúzódik, sokszor a felszaladó középhátvédek helyét(Luiz és Cahillre jellemző főleg) biztosítja.
De Rossiról ma is sokat cikkeztek, hogy adnánk érte esetleg 12 millát. Amúgy pont ez a lényeg, hogy a modern futballban már nincs ilyen, hogy valaki minden támadásnál hátul bohóckodik. Többnyire ez az oka annak, hogy Mikel megtorpant a fejlődésben, nem tudja azt, amit pl. Fernandinho vagy Busquets (utálom a gyereket és nem olyan nagy szám, de stílusra a gondolok). Igenis szükség van arra, sőt kulcsszerepe van a DM-eknek, hogy a játék menjen, tőlük indul sok esetben minden akció, nagyon fontos, hogy hogy hozzuk ki a labdát, stb.... Shaktar ezt ellenünk pl. tanárian csinálta....

Ne érts félre bírom Mikelt, de szerintem nincs helye a kezdőben, főleg ha még lesz érkező a posztra, neki is jobb lenne, ha rendszeresen játszana.
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#13402 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

mikel12 írta:Van olyan sanda gyanúm, hogy Mikel fog távozni :? Essient is akármennyire szeretem, már soha nem lesz stabil kezdő..

De Mikel az egyetlen rendes vkp-nk. Oké, hogy tud hátul játszani Van Ginkel, de attól még kell hogy létezzen középpályás védekezés.

Lampard és Rami ugye rengeteget jön előre, gondolom Van Ginkel sem a kezdőkörből lőtte a 12 gólját, Essien meg szerintem nem a legjobb megoldás (már).

Mikelnek pont az a feladata, hogy támadáskor is hátul maradjon, amikor a mellette játszó középpályás előrehúzódik, sokszor a felszaladó középhátvédek helyét(Luiz és Cahillre jellemző főleg) biztosítja.

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#13403 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Tényleg nagy igazolás, bár nem tudom pontosan mi a posztja? Mennyire védekező szellemű játékos? Olyan CM, aki mellé kell még valaki, hogy stabil legyen a szűrés a középpályán vagy elfér mellette pl. de Bruyne vagy Oscar?

Én még mindig szívesen látnám 8 milláért pl. De Rossit, ha Mikel távozik és Romeu meg Meki megy kölcsönbe. Rajtuk kívül még érkezzen egy Ibra, távozzon egy Torres, hosszabbítsunk Hilarioval, esetleg hozzunk még egy angol cserekapust és csókolom. Mondjuk a védelmünkbe nem vagyok biztos, hogy nagyon acélos lesz, de ki tudja... Lehet Zouma még elférne.
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4865
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#13404 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Lamps még levezet, Essienből nem nagyon lesz stabil kezdő (szvsz úgyis jobb hátvédként kerül bevetésre). Ha meg is tartjuk Mikelt, akkor sincs probléma.

A jövőre nézve Mikel, Rami, Romeu, Meki, Ginkel. Meki szerintem megy vissza kölcsönbe és Romeunak a sérülés után kell egy kis idő, hogy újra a csúcson legyen. Így marad 3 ember 2 posztra + a levezető Lamps. Egyáltalán nem sok, főleg ha még sérüléshullám is lesz.

Amúgy meg ennyi pénzért a csávó olyan mint a karácsonyi ajándék mellé egy tábla csoki... bónusz.

Szerk. box-to-box-nak írják, úgyhogy Ramires válláról veszi le a terhet.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#13405 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Van olyan sanda gyanúm, hogy Mikel fog távozni :? Essient is akármennyire szeretem, már soha nem lesz stabil kezdő..
Ohh Chelsea we love you..

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#13406 Hozzászólás Szerző: Buluska »

Николаевич írta:
marknagy írta:
Buluska írta:ezazzzzzz. de vartam mar

http://www.chelseafc.com/news-article/a ... van-ginkel" onclick="window.open(this.href);return false;
Transfermarkt szerint minden meccsen CM volt, a 4-2-3-1-es alakzatban a 2 szűrő valamelyike volt. 51 meccsen 14 gól és 15 assziszt az kíváló teljesítmény ezen a poszton, ráadásul a holland iskola neveltje ami még jobb.

Viszont ez azt is jelenti hogy Meki lehúzhatja magát :( Ha tényleg a középpálya belsején fog játszani, akkor valaki távozni fog. Lampard biztos hogy marad, Romeu, Ramires, Essien és Mikel közül egyvalaki biztos megy, mert 6 ember azért elég sok a két posztra.
Mikel tavozasat nagyon hangoztatjak. Most volt vele egy interju 2 napja, azt mondta h a fociban barmi megtortenhet. Szokasos sablon duma. :D A lenyeg hogy nem zart ki semmit, nem cafolt egybol.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#13407 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

marknagy írta:
Buluska írta:ezazzzzzz. de vartam mar

http://www.chelseafc.com/news-article/a ... van-ginkel" onclick="window.open(this.href);return false;
Transfermarkt szerint minden meccsen CM volt, a 4-2-3-1-es alakzatban a 2 szűrő valamelyike volt. 51 meccsen 14 gól és 15 assziszt az kíváló teljesítmény ezen a poszton, ráadásul a holland iskola neveltje ami még jobb.

Viszont ez azt is jelenti hogy Meki lehúzhatja magát :( Ha tényleg a középpálya belsején fog játszani, akkor valaki távozni fog. Lampard biztos hogy marad, Romeu, Ramires, Essien és Mikel közül egyvalaki biztos megy, mert 6 ember azért elég sok a két posztra.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Átigazolások

#13408 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Buluska írta:ezazzzzzz. de vartam mar

http://www.chelseafc.com/news-article/a ... van-ginkel" onclick="window.open(this.href);return false;
Transfermarkt szerint minden meccsen CM volt, a 4-2-3-1-es alakzatban a 2 szűrő valamelyike volt. 51 meccsen 14 gól és 15 assziszt az kíváló teljesítmény ezen a poszton, ráadásul a holland iskola neveltje ami még jobb.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4007
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolások

#13409 Hozzászólás Szerző: focimark »

Buluska írta:ezazzzzzz. de vartam mar

http://www.chelseafc.com/news-article/a ... van-ginkel" onclick="window.open(this.href);return false;
Ezaz! ennek nagyon örülök.

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#13410 Hozzászólás Szerző: Buluska »

ezazzzzzz. de vartam mar

http://www.chelseafc.com/news-article/a ... van-ginkel" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6499
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#13411 Hozzászólás Szerző: Dante »

Николаевич írta:
Dante írta:
remélem a van Ginkel-es bizniszből lesz valami, nagyon kedvelem a gyereket, 10m alatt pedig ajándék lenne.

Ő amúgy a csatárok mögött vagy mélyebben játszana/játszhatna? Tudom hogy hülye kérdés de aki látta játszani annak biztos van ötlete. A csatár mögötti három helyre van hat emberünk(Moses, Hazard, Mata, Oscar, KDB, Schürrle), szóval oda nem nagyon kell. Egy sorral hátrébb viszont lenne hely, ha el tudja látni azt a szerepkört.
ahogy Hawaii is írta, a 4231-ben a szűrő mellett játszana, és elcsépelt, meg már mindenki az, de ő tényleg lehet Lampard-utód, ha az erősségeit nézzük. kb mindent tud, csak persze (még) nem olyan szinten mint Lamps. de amúgy Mata-ék helyén is menne neki, mert jól érkezik második hullámban, és 433-ban is otthon lenne a 3 kp posztján.
aztán lehet hogy mi elfaszkodnánk a tehetségét, mindenesetre nálam az idei év igazolása ő lenne, de ez teljesen szubjektív

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4007
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolások

#13412 Hozzászólás Szerző: focimark »

FireWhisper írta:Chelsea360on épp ma raktak ki egy jó cikket, hogy miért lenne jó nekünk Ibra.

http://chelseafc360.com/2013/07/03/zlat ... r-chelsea/
Torrest így köszöntené :D
https://www.youtube.com/watch?v=CgyJR-1LYvE" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Átigazolások

#13413 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Wazza írta:
Norbertoo írta: vissza akarsz térni a nagyon költekezős időszakunkhoz? Mert akkor voltak Mutuink, Kezmanjaink is...

és amúgy is. Én örülnék, ha nem emlegetnének minket folyton egy lapon a P$G-vel, Monacoval, Cityvel...
Abramovich ???
épp ez az, hogy eltelt már annyi idő, hogy nem csak az ultra gazdag tulaj pénzéből élünk és nem veszünk hatszázezer játékost nagy pénzért, amiből a fele be sem válik.(már csak párat veszünk :lol: )

a másik meg, hogy legalább nekünk "európai" a tulajunk, ezzel azért valamivel jobbak vagyunk az arab klubboknál

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolások

#13414 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Николаевич írta:
Dante írta:
remélem a van Ginkel-es bizniszből lesz valami, nagyon kedvelem a gyereket, 10m alatt pedig ajándék lenne.

Ő amúgy a csatárok mögött vagy mélyebben játszana/játszhatna? Tudom hogy hülye kérdés de aki látta játszani annak biztos van ötlete. A csatár mögötti három helyre van hat emberünk(Moses, Hazard, Mata, Oscar, KDB, Schürrle), szóval oda nem nagyon kell. Egy sorral hátrébb viszont lenne hely, ha el tudja látni azt a szerepkört.
Ő inkább ilyen box-to-box szerepkörű játékos, tehát 4-2-3-1-ben Lampard pótlására érkezne inkább, mint a Mazacar helyére, legalábbis szerintem.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#13415 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Dante írta:
remélem a van Ginkel-es bizniszből lesz valami, nagyon kedvelem a gyereket, 10m alatt pedig ajándék lenne.

Ő amúgy a csatárok mögött vagy mélyebben játszana/játszhatna? Tudom hogy hülye kérdés de aki látta játszani annak biztos van ötlete. A csatár mögötti három helyre van hat emberünk(Moses, Hazard, Mata, Oscar, KDB, Schürrle), szóval oda nem nagyon kell. Egy sorral hátrébb viszont lenne hely, ha el tudja látni azt a szerepkört.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6499
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#13416 Hozzászólás Szerző: Dante »

Николаевич írta:
FireWhisper írta:Chelsea360on épp ma raktak ki egy jó cikket, hogy miért lenne jó nekünk Ibra.

http://chelseafc360.com/2013/07/03/zlat ... r-chelsea/

Ibra melyik csapatnak ne lenne jó? Bajnoki címre vezetett már 6 csapatot három különböző topligában, és mindenhol rugdosta a gólokat. :)
emellett nagyon jól játszik össze, szinte bárkivel. csatárhoz képest sok assist-ot jegyez, és key pass-okat is adogat bőven.


remélem a van Ginkel-es bizniszből lesz valami, nagyon kedvelem a gyereket, 10m alatt pedig ajándék lenne.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#13417 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

FireWhisper írta:Chelsea360on épp ma raktak ki egy jó cikket, hogy miért lenne jó nekünk Ibra.

http://chelseafc360.com/2013/07/03/zlat ... r-chelsea/

Ibra melyik csapatnak ne lenne jó? Bajnoki címre vezetett már 6 csapatot három különböző topligában, és mindenhol rugdosta a gólokat. :)

FireWhisper
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2012. augusztus 25., szombat 17:40
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolások

#13418 Hozzászólás Szerző: FireWhisper »

Chelsea360on épp ma raktak ki egy jó cikket, hogy miért lenne jó nekünk Ibra.

http://chelseafc360.com/2013/07/03/zlat ... r-chelsea/

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#13419 Hozzászólás Szerző: Chester »

Ja, azt nem tudtam, hogy vele hasonlítottad össze, úgy viszont neked van igazad. :)

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#13420 Hozzászólás Szerző: Daniel »

ChesterB írta:Viszont bármelyik csapatba került bármelyik országban, ott maradandót alkotott. Egyedül a barcában nem, mert ott nem centerként számítottak rá, Ibra meg nehéz eset ilyen téren. Nálunk viszont abszolút center lenne, nem mellesleg Lukaku fejlődése szempontjából sem tűnne rossz üzletnek. Daniellel abban nem értek egyet, hogy a fizetése szerintem Hazardét is ütné, viszont a marketing értéke tényleg visszahozna minden petákot, ahogy Torresnél is visszakerült. Egy 3 évnél nagyobb szerződést úgy sem kapna.

Csak sajnos eddig szóba sem került a neve még pletyka szinten sem, viszont ha Cavani tényleg a PSG-t választja, akkor lehet megindulnak a találgatások - Angliában még úgy sem játszott. :P
Hazard-ét lehet ütné, de Rooney 250-et keres a teheneknél.
*knock, and it shall be opened unto you*

Válasz küldése