Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#30241 Hozzászólás Szerző: Dani »

(én így állnék fel )
----------------------------------------Crespo-------------------------------------



-------------------------Lampard----------------------------------------SWP---


-------------Geremi----------------Makelele----------------------Robben-------


-Gallas------------------Huth--------------------Terry----------------P.Ferreira-


---------------------------------------Gudicini---------------------------------------

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#30242 Hozzászólás Szerző: Dani »

Ahogy az Everton elleni FA kupát néztem,azt vettem észre,hogy Robben és SWP egy oldalon játszott,és azon az oldalon próbálkoztunk szinte mindig...és egy ilyen szélsőkettőssel még a Barca sem tudna mit kezdeni...
+Makelelét Dinhora,Geremit pedig Eto'o ra állítanám !szoros! emberfogásra!( Geremi biztos ismeri Eto'o trükkjeit)
ÉS ha még rajtuk át is menne valamelyikük,még ott a 4 kiváló hátvéd,akik közül legalább az egyik megfogja...Lampard visszahúzódik Geremi helyére és ott szűrő feladatot lát el(mivel 2en emberfogást alkalmaznak)labdaszerzés esetén pedig ott a jobboldal,majd Robben egy gyors keresztmozgással átmegy a saját oldalára(ha szükséges)védekezésnél pedig a felvázolt felállást alkalmaznám...így még kapuközelbe sem jutn a Barca...ez csak az én elképzelésem...elméletem...)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Dani 2006. február 12., vasárnap 17:28-kor.

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

#30243 Hozzászólás Szerző: paco83 »

Nen tudom szerintem középpályások!Kivéve Robben mert ő tényleg inkább szélső!!!
Joe Cole viszont támadó középpályás az 60000%! :wink:

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#30244 Hozzászólás Szerző: kdako »

Én J. Cole-t, Robbent, Duffot inkább a támadók közé szoktam sorolni. Pontosabban: szélsők.
GO BLUES!

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

#30245 Hozzászólás Szerző: paco83 »

Szerintem három középpályás(Lampard,Joe Cole,Robben) kell szétszórva és egy kicsit hátrébb esetleg egy tényleges védekező középpályás(Makelele)!!!!!
Vagy még az lehet jó hogy egy csatáros rendszer és egy támadóközép három közép és egy védekező közép!!!!!!!
Szerintem ez lenne jó barca ellen!!!!!!!!!!!
A vereségről csak annyit hogy kellett már hogy legyen ilyenünk is bár azért FÁJ de ebből úgyis csak hasznot húzunk valahogy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
GO GO BLUES FOREVER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


UI:REMÉLEM ÉRTHETŐ AMIT ÍRTAM? :lol:

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#30246 Hozzászólás Szerző: kdako »

paco83 írta:
kdako írta:
Nem, de szerintem Lamps mellett a Barca ellen két inkább a védekezéssel foglalkozó játékos kell a kp-ra, legalábbis idegenben, egy egy-két gólos előny megtartására mindenképp.
Lehet hogy igazad van de azt az egy-két gólt be is kell rúgni!!!!És ha rögtön védekezve megyünk ki akkor az csak a barcának jó nekünk kegyetlenül nem!!!!!!
A hazai meccsen nyilván más lesz. Crespo és Drogba együtt elől, még ez sem kizárt, bár JM-t ismerve...
GO BLUES!

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

#30247 Hozzászólás Szerző: paco83 »

kdako írta:
Nem, de szerintem Lamps mellett a Barca ellen két inkább a védekezéssel foglalkozó játékos kell a kp-ra, legalábbis idegenben, egy egy-két gólos előny megtartására mindenképp.
Lehet hogy igazad van de azt az egy-két gólt be is kell rúgni!!!!És ha rögtön védekezve megyünk ki akkor az csak a barcának jó nekünk kegyetlenül nem!!!!!!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#30248 Hozzászólás Szerző: kdako »

Clarmont írta:
kdako írta:Remélem Gallas gyorsan rendbejön. Elég csapás, h. Manichenak kell játszania Essien helyett. Del Hornoval Johnsonnal mi van, miért nem játszottak?
Makelele...elfelejtitek...
Nem, de szerintem Lamps mellett a Barca ellen két inkább a védekezéssel foglalkozó játékos kell a kp-ra, legalábbis idegenben, egy egy-két gólos előny megtartására mindenképp.
GO BLUES!

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#30249 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Visszanéztem a tegnapi meccset és hát...
Terry, Carvalho és Cech rettentő gyenge napot fogott ki. Az első gól Cech-é volt, egy ilyen kapusnak ezt fognia kellett volna.
Rengeteg labdát elvesztettünk, eladtunk középen, szinte azt játszotta a Boro, amit mi szoktunk. De egyértelműen a védelem volt szétesve.
Sebaj, jóvá kell tenni és tanulni belőle. C'MON CHELSEA

Clarmont
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 12:47
Kapcsolat:

#30250 Hozzászólás Szerző: Clarmont »

kdako írta:Remélem Gallas gyorsan rendbejön. Elég csapás, h. Manichenak kell játszania Essien helyett. Del Hornoval Johnsonnal mi van, miért nem játszottak?
Makelele...elfelejtitek...

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#30251 Hozzászólás Szerző: undertow »

kisse retro erzesem volt ettol a veresegtol. egyik heten pool veres, a masik heten zako a borotol. mint a regi chelsea...

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#30252 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

Kicsit utánanéztem, hogy mikor kaptunk ki utoljára 3 gólos különbséggel.
(Nem ma volt.) :D
(...pedig az is baromi jó kis keret volt...még a weakest link-el együtt is...) :wink:

At Stamford Bridge on 20-04-2002

English Premier -
Chelsea 0 (0) - 3 (2) Man Utd
Scholes 15
van Nistelrooy 41
Solskjaer 86


Chelsea: Cudicini ,Gallas ,Desailly ,Terry ,Melchiot ,Gronkjaer ,Petit (Dalla Bona ,78 ) ,Lampard ,Zola ,Gudjohnsen (Zenden ,45 ) ,Hasselbaink
Subs not used: de Goey,Jokanovic,Huth,


Man Utd: Barthez ,Neville ,Blanc ,Brown ,Fortune (Neville ,42 ) ,Silvestre ,Scholes ,Butt ,Giggs (Forlan ,87 ) ,Solskjaer ,van Nistelrooy
Subs not used Carroll,Irwin,O'Shea,

Bookings: Dalla Bona ,Gallas ,Gronkjaer ,Hasselbaink (Chelsea) Solskjaer (Man Utd)

Attendance: 41725


Referee: G P Barber (Tring)

Cheerleader
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2005. december 29., csütörtök 18:22

#30253 Hozzászólás Szerző: Cheerleader »

Most értem haza, de amikor megláttam az eredményt nem hittem a szememnek - azt hittem elírás. Mi történt a srácokkal?? Hova lett a 7közi forma?? hogy lehetett ennyirre kikapni? 3at kapni ettöl a Borotol?? fáradnak??
Mind1, ez még belefért, de gyorsan tovább kell lépni, mert mindjárt itt a Barca.

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#30254 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Nem láttam a meccset...DE...nem gáz hogy kikaptunk..igaz egy ilyen ellenféltől nem illik kikapni, de a játékosok legalább rádöbbennek hogy ők sem istenek...(csak félig;) )....jókor jött ez a pofon....most szaldjunk bele egy zakóba, és ne a barca ellen mikor már 2 meccsen dől el minden...és tegyük hozzá hogy eléggé el voltunk kényeztetve....:)

Avatar
chelseafan01
Hozzászólások: 404
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 13:06
Tartózkodási hely: Kecskemét

#30255 Hozzászólás Szerző: chelseafan01 »

Hhhhh.. Most értem haza.Az első meccs idén amit nem nézhettem. Jobb is. Ismétlést nézzem vagy inkább ne.... Mi volt????? Nem a vereség, mert az benne van, de 0-3.... Na megyek az origora nehogy azt mondják a Pool-osok hogy .....

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#30256 Hozzászólás Szerző: undertow »

inhuzodas. nagyon hatareset, hogy felepul-e a barca meccsig. 10-14 nap altalaban ha jol emlekszem.

del horno elmeletileg serult. es mostanaban nagyon szar formaban van. tokomert adtuk kolcson bridgeyt...
johnson nem tudom miert nem jatszott. gereminel csak jobb lehetett volna.
bridge-terry-billy-johnno
jelen serulesek es formak mellett ez lenne a legjobb vedelmunk.

remeljuk josenak sikerul pszivhologiai elonyt kovacsolnia ebbol a zakobol.
de hogy minek adta kolcson bridget...

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#30257 Hozzászólás Szerző: kdako »

Remélem Gallas gyorsan rendbejön. Elég csapás, h. Manichenak kell játszania Essien helyett. Del Hornoval Johnsonnal mi van, miért nem játszottak?
GO BLUES!

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#30258 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

Ráadásul Gallas megsérült.......de remélem a bárka ellen felépül.

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#30259 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Az az iaszság,hogy el voltunk kényeztetve ! Mindenki szar volt,nem is lenne ildomos senkit se kiemelni !

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#30260 Hozzászólás Szerző: kdako »

zirkonium írta:Már az is megfordul az ember fejében, hogy leadták a pontokat a Boronak... mi más lehet az oka???
JM ezzel akarja megzavarni a Barcát?
GO BLUES!

Válasz küldése