Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
DomiTheNoob
Hozzászólások: 1607
Csatlakozott: 2012. március 8., csütörtök 19:54
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Iklad
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#13721 Hozzászólás Szerző: DomiTheNoob »

Én örülök neki. Fiatal, több poszton is bevethető, német, ami - legalábbis nálam - pozitívum. Így hogy De Bruyne marad meg főleg örülök hogy őt is sikerült megszerezni. Oscar-nak is nagyon sokan nem örültek, aztán láthatjuk hogy mire vitte rögtön az első szezonjában. Sok szerencsét neki, nem lesz könnyű dolga ha a kezdőbe akar kerülni. De ha az nem is jön össze, akkor is lesz legalább minőségi cserénk a padon.
One Life. One Love. One Club. ~ Chelsea FC

Avatar
mYkr0
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Hozzászólások: 1608
Csatlakozott: 2009. január 17., szombat 19:00
Kedvenc játékos: Mata Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Eger

Re: Átigazolások

#13722 Hozzászólás Szerző: mYkr0 »

Remélem annyi szerepet sem kap majd, mint Marin.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#13723 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Pilgrim írta:http://www.chelseafc.com/news-article/a ... e-schurrle

Már csak az orvosi van hátra Schürrlének...

Csak nm nyugodott Abra amíg nem vettük meg..

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Átigazolások

#13724 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

http://www.chelseafc.com/news-article/a ... e-schurrle" onclick="window.open(this.href);return false;
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Pilgrim 2013. június 13., csütörtök 14:23-kor.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#13725 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Mai nap mind van Ginkel, mind Matic tagadta hogy leiagzolnánk őket és nem is volt értük konkrét ajánlat...

Skysports

Avatar
bolnud
Hozzászólások: 694
Csatlakozott: 2011. január 3., hétfő 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Átigazolások

#13726 Hozzászólás Szerző: bolnud »

edeskeves írta:
marknagy írta:Pletykák:Oriol Romeu a következő szezont kölcsönben töltheti, a Celta Vigo csapatánál (SB Nation.
Kár a sérüléseiért, pedig ha játékba lenne, szerintem mindenképp hasznunkra válna, amikor játszott Boas alatt engem meggyőzött. Az egy más kérdés, hogy az utóbbi időben főleg RDM alatt gyenge volt, de ezt betudom annak, hogy nagyon kevés lehetőséget kapott, úgy meg azért nem könnyű, pl Mikelen is meglátszott. Nagy tehetség, jól szerel, labdabiztos és nem feltétlen az alibi passzokra utazik, hanem előrefelé is tud szervezni.
Szerintem érdemes lenne megtartani, jó lenne megoldani a középpályás kérdést házon belül megoldani és akkor nem lenne szükség Van Ginkelre vagy De Rossira. Ha marad Romeu, akkor már öten lesznek arra a posztra, valamit be tud ugrani Luiz, Oscar és De Bruyne is. Ha pedig Lampard visszavonul, remélem beépítjük a helyére McEachrant.

edeskeves
Hozzászólások: 3145
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#13727 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

marknagy írta:Pletykák:Oriol Romeu a következő szezont kölcsönben töltheti, a Celta Vigo csapatánál (SB Nation.
Kár a sérüléseiért, pedig ha játékba lenne, szerintem mindenképp hasznunkra válna, amikor játszott Boas alatt engem meggyőzött. Az egy más kérdés, hogy az utóbbi időben főleg RDM alatt gyenge volt, de ezt betudom annak, hogy nagyon kevés lehetőséget kapott, úgy meg azért nem könnyű, pl Mikelen is meglátszott. Nagy tehetség, jól szerel, labdabiztos és nem feltétlen az alibi passzokra utazik, hanem előrefelé is tud szervezni.

Avatar
DomiTheNoob
Hozzászólások: 1607
Csatlakozott: 2012. március 8., csütörtök 19:54
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Iklad
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#13728 Hozzászólás Szerző: DomiTheNoob »

marknagy írta:Pletykák:

Fernando Torres-t 20 millió euróért vinné a Barcelona és a napokban ajánlatot is tesznek érte (Catalan Paper Sport).

Edison Cavani már nagyon közel van az átigazoláshoz, a két klub elöljárói ma is találkoznak (L'Equipe).

A Chelsea megegyezett a Vitesse csapatával, így Van Ginkel Londonba költözik. Az ára 7.5 millió Font (Marca).

Robert Lewandowski ügynöke a héten Londonba utazik, ahol tárgyal majd a Chelsea-vel egy esetleges klubváltásról (Express).

A Chelsea tárgyal a Benfica csapatával, Nemanja Matic visszaigazolásáról (Sky Italia).

Oriol Romeu a következő szezont kölcsönben töltheti, a Celta Vigo csapatánál (SB Nation).

/Chelseafanatics/
Matic-ra és Lewandowski-ra szerintem nincs szükség, Romeu-t meg felesleges kölcsönadni, ha nem tartunk rá igényt akkor inkább adjuk el.
One Life. One Love. One Club. ~ Chelsea FC

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#13729 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

dankodavid írta:
marknagy írta:Pletykák:

Fernando Torres-t 20 millió euróért vinné a Barcelona és a napokban ajánlatot is tesznek érte (Catalan Paper Sport).

Edison Cavani már nagyon közel van az átigazoláshoz, a két klub elöljárói ma is találkoznak (L'Equipe).

A Chelsea megegyezett a Vitesse csapatával, így Van Ginkel Londonba költözik. Az ára 7.5 millió Font (Marca).

Robert Lewandowski ügynöke a héten Londonba utazik, ahol tárgyal majd a Chelsea-vel egy esetleges klubváltásról (Express).

A Chelsea tárgyal a Benfica csapatával, Nemanja Matic visszaigazolásáról (Sky Italia).

Oriol Romeu a következő szezont kölcsönben töltheti, a Celta Vigo csapatánál (SB Nation).

/Chelseafanatics/
Ezt így egy az egyben elfogadnám Lewa nélkül.
Igen, vagy Leva vagy Cavani, mindkettő nem kell. Bár én Maticot nem hoznám vissza csak ha kispénzbe megoldható, annyira nem jó mint, amekkora összegek repkedtek a nevével (30milla).

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#13730 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

marknagy írta:Pletykák:

Fernando Torres-t 20 millió euróért vinné a Barcelona és a napokban ajánlatot is tesznek érte (Catalan Paper Sport).

Edison Cavani már nagyon közel van az átigazoláshoz, a két klub elöljárói ma is találkoznak (L'Equipe).

A Chelsea megegyezett a Vitesse csapatával, így Van Ginkel Londonba költözik. Az ára 7.5 millió Font (Marca).

Robert Lewandowski ügynöke a héten Londonba utazik, ahol tárgyal majd a Chelsea-vel egy esetleges klubváltásról (Express).

A Chelsea tárgyal a Benfica csapatával, Nemanja Matic visszaigazolásáról (Sky Italia).

Oriol Romeu a következő szezont kölcsönben töltheti, a Celta Vigo csapatánál (SB Nation).

/Chelseafanatics/
Ezt így egy az egyben elfogadnám Lewa nélkül.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Átigazolások

#13731 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Pletykák:

Fernando Torres-t 20 millió euróért vinné a Barcelona és a napokban ajánlatot is tesznek érte (Catalan Paper Sport).

Edison Cavani már nagyon közel van az átigazoláshoz, a két klub elöljárói ma is találkoznak (L'Equipe).

A Chelsea megegyezett a Vitesse csapatával, így Van Ginkel Londonba költözik. Az ára 7.5 millió Font (Marca).

Robert Lewandowski ügynöke a héten Londonba utazik, ahol tárgyal majd a Chelsea-vel egy esetleges klubváltásról (Express).

A Chelsea tárgyal a Benfica csapatával, Nemanja Matic visszaigazolásáról (Sky Italia).

Oriol Romeu a következő szezont kölcsönben töltheti, a Celta Vigo csapatánál (SB Nation).

/Chelseafanatics/
We are the famous, the famous Chelsea!

bela2
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2013. április 7., vasárnap 15:17
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Átigazolások

#13732 Hozzászólás Szerző: bela2 »

galferenc írta:Szerintem meg nincs kb ősszeg. Már van 3 fiatal,válogatott srác: Lukaku,De B, van Kimmel. Még jöhet 1-2, sőt akár 3 bajnoki után is, 2 hónap edzés,sok edzőmeccs után,ha MOU úgy látja. Annyi zsé lesz,amennyi kell. Jó lesz az!
Ja. Minek ide üzleti terv. Csukcsföldön nem szokás.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#13733 Hozzászólás Szerző: Chester »

kdako írta:Nem egyértelmű nekem továbbra sem, hogy most akkor kikölcsönöztük a Benficának, vagy simán szerződtették.
Elvileg szerződtették, nagyjából 8,8 millió fontot ír a transfermarkt.de, és 2018-ig írt alá.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolások

#13734 Hozzászólás Szerző: béla »

Én arra is gondoltam,hogy lehet,hogy valami furfangos módon oldották meg ezt a szerződést(pl,hogy miénk x százaléka,de opciós jogunk van a többire vagy hasonlók). Csak mert nagyon úgy állt a dolog,hogy a miénk,és csak kölcsön lesz belőle.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6499
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#13735 Hozzászólás Szerző: Dante »

galferenc írta:Szerintem meg nincs kb ősszeg. Már van 3 fiatal,válogatott srác: Lukaku,De B, van Kimmel.
Ki?!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#13736 Hozzászólás Szerző: kdako »

Николаевич írta:
ChesterB írta:
http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_f ... os-2252755" onclick="window.open(this.href);return false;

Ennyit erről, pedig azt hittem én is hogy előbb-utóbb nálunk köt ki. Talán nem baj, hogy nem.

Jobb hogy a Benficához igazolt. Amíg Lukaku meg KDB sem biztos hogy befér a csapatba addig nincs itt keresni valója. 7-7 gólt rúgott a szerb bajnokságban(ami nem sokkal jobb mint a magyar), ez nem olyan bika. Persze nagyon fiatal még, fog fejlődni a Benficában, jobb lesz neki ott mint a Reservesben.
Nem egyértelmű nekem továbbra sem, hogy most akkor kikölcsönöztük a Benficának, vagy simán szerződtették.
GO BLUES!

Ancelotti
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2009. június 19., péntek 22:33

Re: Átigazolások

#13737 Hozzászólás Szerző: Ancelotti »

- Apánk
- Jó lesz az!

Komolyan mondom...nem vagyok nagy fórumozó, inkább csak olvasgatom a dolgokat, de ezekkel a szavakkal már kikergettek a világból is :D :D :D

Avatar
galferenc
Hozzászólások: 755
Csatlakozott: 2012. május 14., hétfő 18:43

Re: Átigazolások

#13738 Hozzászólás Szerző: galferenc »

Szerintem meg nincs kb ősszeg. Már van 3 fiatal,válogatott srác: Lukaku,De B, van Kimmel. Még jöhet 1-2, sőt akár 3 bajnoki után is, 2 hónap edzés,sok edzőmeccs után,ha MOU úgy látja. Annyi zsé lesz,amennyi kell. Jó lesz az!

bela2
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2013. április 7., vasárnap 15:17
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Átigazolások

#13739 Hozzászólás Szerző: bela2 »

[quote="Bubi"]Nekem az a tippem, hogy nyáron költünk legalább 70-90 millió fontot. Három játékossal lehetne szerintem tökéletesíteni a csapatot (illetve a sallang elküldésével): egy csatár, egy jobbszélső és egy középső védő. Csatárnak Cavani, szélsőnek Hulk/schürhlrlrlre, védőnek passz, elég lenne egy epizódista aprópénzért...

Hozzáteszem hogy így hogy marad De Bruyne és Lukaku is, simán nekivágnék, bár egy csatár még emellett is elfér, tököm kivan ezzel a centizgetéssel meg tököléssel amit csinálunk évek óta...[/
Szerintem most nem centizgetnek csak van egy kb. összeg amit el akarnak költeni.(közben el is adnak) Vannak prioritások.Várják, hogy beinduljon a lavina és akkor sakkoznak.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9446
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#13740 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Nekem az a tippem, hogy nyáron költünk legalább 70-90 millió fontot. Három játékossal lehetne szerintem tökéletesíteni a csapatot (illetve a sallang elküldésével): egy csatár, egy jobbszélső és egy középső védő. Csatárnak Cavani, szélsőnek Hulk/schürhlrlrlre, védőnek passz, elég lenne egy epizódista aprópénzért...

Hozzáteszem hogy így hogy marad De Bruyne és Lukaku is, simán nekivágnék, bár egy csatár még emellett is elfér, tököm kivan ezzel a centizgetéssel meg tököléssel amit csinálunk évek óta...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése